хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Дошка ганьби…

В радянські часи, для заохочення трудівників замість грошей – частенько практикувалося вручення почесних грамот, юбілейних дипломів і навіть демонстрація фотографій на т\званих "Дошках пошани…" 

І дійсно, за мізерним виключенням, на цих дошках "висіли" кращі трудівники. Скромно зізнаюсь - я сам постійно "висів" на такій почесній дошці))))

Але виявляється, що подібні дошки – є і зараз. Ось одна із них…



Я не можу поки що оцінювати результати роботи всіх жіночок, вибачайте – "повішених" на оцій дошці)))

Але до однієї з них - в мене виникла досить стійка і щира відраза! 


Я не розумію як можна називати "успішною" оту недолугу, яка очолювала НАЗКа?! Про її "успішну" роботу навіть говорити не хочеться. 
Бо очевидно, що все те що їй належало професійно робити, вона – з фантастичним успіхом завалила!
Чому так – не знаю... Можливо – недостатньо освіти?  Маю на увазі якраз освіту, а не наявність дипломів про освіту! 


Можливо – вона виконувала інше завдання, яке було діаметрально протилежне її робочим функціямІ?? 
Коли так – то з цим втаємниченим завданням, вона впоралася на відмінно! Чим і заслужила від українського народу повну відразу, ненормативні матюки та нормативні прокляття.


Бо для українського суспільства очевидно те, що для того щоб оця дамочка могла повністю завалити роботу такого важливого органу як НАЗКа – їй треба було мати або жорсткий владний наказ, або ж надвеликий фінансовий інтерес.... (ось порівляльне фото – тільки її "гола" ставка і зарплатня нянечки в дитсадочку станом на 2016рік)



Що керувало цією язикатою чиновною саботажницею, вже неважливо – але ті сотні тисяч преміальних юдиних срібляників, які вона отримала за втаємничену дезорганізацію та відкритий саботаж роботи НАЗКа – обов’язково вилізуть їй боком...


Зі… я ж зі своєї сторони – пропоную всім громадянам завести демонстраційну Дошку політичної та професійної ганьби. З тим щоб в майбутньому, ніколи не довіряти керівництво країни ось таким повішеним "героям" та "героїням".

зі.зі...хто згоден - поширюємо

28.03.18

5

Коментарі

128.03.18, 14:36

Згоден!

    228.03.18, 16:43

    Поцікавтесь хто в нас Жінка 21 століття. ) Теж цікаво.

      328.03.18, 17:21

      Практично до всіх - в мене стійка і щира відраза!

        428.03.18, 17:33Відповідь на 1 від Андрій1961

        Згоден!
        ... дякую!

          528.03.18, 17:59Відповідь на 2 від биглязь

          Зайди на цю адресу -- http://blog.i.ua/community/6770/2049833/ ...... почитай, подумай...
          Я впевнений що ти зрозумієш те, що неври-волхви практично ніколи не помиляються ні в жінках, ні в героях....

            628.03.18, 18:03Відповідь на 3 від MышаВсарафане

            Практично до всіх - в мене стійка і щира відраза!
            bravo**... і цим все сказано!

              728.03.18, 20:02

              Печально как-то(