хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Чи стане сил в гаранта, ще й на 13-й подвиг Геракла?

"Вислати 13 дипломатів" – ну ось, зроблена хоч якась державницька дія. Напевне, пан президент читає мої пости, і хоч-не-хоч – та все ж виконує мої рекомендації…

Бо в статті "ФЕНОМЕНАЛЬНА ДЕРЖАВНА БЕЗГОЛОВІСТЬ" від 20 березня, я якраз і рекомендував йому діяти більш рішуче та вислати з України хоча б двійко-трійко ворожих дипломатів…

Пане президенте – ознака сильної людини – це вміння вчасно признавати та виправляти свої помилки. 




Отож, слухайте мене та Лі Куан Ю, а не своїх "радників". 
Бо наслухавшись цих недолугих – ви наварили таку гору політичної мамалиги, що з під цієї гори вам лише теоретично світить другий президентський термін…

Хоча, коли ви і надалі станете виконувати мої рекомендації – то в другий тур, ви все таки зможете вийти)))) 
Але для цього вам треба закінчити гру в керовані "теорії хаосу" та починати діяти як український державник!

По перше – дійте самі і не слухайте баламутних бабищ типа язикатої ВРадівської головихи, задоволеною вдалими банківськими аферами відставної банкірші чи радикальних нетрадиціоналів типа…. самі знаєте кого)))



По друге – для нарощування політичного капіталу, вам треба негайно посадовити на нари хоча б двійко-трійко своїх любих друзів з олігархату! Або хоча б офіційно розірвати з ними ведення спільного бізнесу. 
Я знаю, що це дуже болісна операція, але без неї вам теж нічого не світить!

По третє – визнайте свою емоційну помилку і позбавте геройського звання схиблену троянську кобилу. 
Також дайте наказ "розколоти" цю божевільну диверсантку з метою вийти через неї на слід координаторів таких безглуздих диверсійних дій. 
Опісля взяти цей слід і вщент розгромити потаємне кубло сірого кардинала…

По четверте – придавіть хвоста хоча б десятку-другому клептоманійних Е-декларантів чи відрубайте їм руки. 
Я ж своїми вухами чув, що ви обіцяли провести таку показову виховну роботу з кланом клептоманів.
І для своєї реабілітації – пожертвуйте своєю російською власністю! Невже вам не достатньо того, що ви вже маєте по всьому світі?
Бо ота російська власність намертво тримає вас на гачку, чи навіть душить вас як зміюки Лаокона… 
Плюньте ви на ту ядучу власність, заради блага України!

І п’яте – головне! Головне, бо це п’яте відноситься не до матеріальних речей, а до психологічних подвигів. Тих подвигів, зробити які під силу лише політичному Гераклу!

Виправте свою головну політичну помилку та поверніть українське громадянство Михо Саакашвілі! 
Чи хоча б не заважайте йому самому це робити… 
І коли ви навіть не станете вдруге президентом, то відновлення справедливості відносно Саакашвілі – поверне вам психологічний спокій… І це – головне!


зі… я чув те, що пропонує один з ваших, вибачаюсь – держиморд-радників… 
Щиро зізнаюсь, що останнім часом я маю дуже критичне відношення до вашої внутрішньої та зовнішньої політики.

І коли ви не приймете до уваги наведені мною рекомендації, то можете сміливо вносити мене та Лі Куан Ю - в чорні списки зрадофілів та всепропальщиків)))

28.03.18

0

Коментарі