О сообществе

Реалии нашей жизни заставляют многих более критически взглянуть на происходящее. Система управления импотента и безответственна, тотальная коррупция и круговая порука не позволяет с оптимизмом смотреть в будущее.
Бывшие герои-революционеры, активно превращаются в нынешних драконов-коррупционеров...
Их е\декларации показали что они, мягко говоря - живут не по средствам. В то же время, народ погружается в бездну нищеты и соответственно держава начинает тихо следовать за народом...
Данное сообщество создается для критического анализа, зрелого аргументирования и поиска выхода из угрожающей ситуации и самоуничтожения державы...
Поощряются трезвая оценка, порядочность и честность! Оскорбления, хамство и пустопорожние ахи-охи - не принимаются....

зі... ніякої мовної дискримінації, мова спілкування - українська чи російська, це вибір учасника!
Вид:
краткий
полный

Критический взгляд...

Яблучко від яблуньки, або класове скиглення... ч.1...


Було це ще в далекі совкові часи. Тоді така соціальна формація як "совецьський народ" або сиділа по тюрмах за тунеядство, або ж надривала собі пупа на будівництві світлого комуністичного майбутнього.

Причому і в тюрмах, і на "стройках комунізму" таке блюзнірське строїтельство проходило під недрёмним оком верховодів-смотрящих, таких собі лагерних комуністичних надзирателєй-капо….

Отакі політичні надзирателі були подібні до вкорінених в ідейний садочок еССеСеРу, плодовитих компартійних яблуньок. І ці совкові яблуньки активно плодоносились такими ж совковими "яблучками", які недалеко котилися від батьківських номенклатурних садиб.

Це від тих закоренілих есесерівських яблуньок, покотилися в незалежну Україну ядовиті яблучка у вигляді наших нинішніх верховних поводирів. Таких як наші генпрокурор, президент, інші совкові номенклатурні отприски з публічних та таємних відгалужень московітських таємних служб…


Це ті "наколоті", наповнені ядушною компартійною ідеологією совкові яблучка, яких держава Україна вже понад 27-ми років ніяк не може здихатися…

Не може здихатися оцих заряджених ще в дитинстві на лицемірство, підлість, обман та грабіж "яблучок" бо вони: – "Перестроились ублюдки во мгновенье ока И пока они у трона – грош цена всем нам!" (Ігор Тальков)

Вони швиденько відчепили КаПеЕсСесівські регалії, сховали компартійні білетики та вирядившись в вишиванки і вивчивши рядочок "Ще не вмерла.." – знову лизоблюдять тепер вже біля Київського трону…
-----------------------------------------------

Тож, підводячи риску під сказаним, ще раз закцентуємо увагу на першопричини, на те як проходив ще в есесерівські часи, пуповинний розрив між народом і компартійними чинодралами.

Проходив він під керівництвом пристарілих московитських комуняк, яких тоді іменували председатєлями, сєкретарями та красномордними директорами.

Цих комуністичних чинодралів, щиро і від всієї душі ненавидів і проклинав трудовий есесерівський народ, який пахав як проклятий для того щоб годувати жадібну компашку цих ідеологічних трутнів…

Той народ, який СКИГЛИВ та лаяв вдоль і впоперек забронзовілу компартію та її пристаркуватих ватяних генсеків.

І в кінці кінців, отаке народне СКИГЛЕННЯ привело до смертельної недуги і повного краху могутньої та непорушної імперії зла…

Тобто, термін "скиглення" – це не авторський витвір туповатного Януковича чи косноязичного Азірова, брехливого Реви чи лицемірного Потрошенки…

Це не скиглення, це народна захисна мантра. Та мантра, яка може розвалити навіть наймогутнішу імперію. Що й сталося з ессесером….

І тільки недоумкуваті привладні дурні, які полюбляють слухати лизоблюдні оди професійних ганьбунів-хвальбунів - не хочуть чути цієї попереджувальної народної мантри. Не чують її, тому і не можуть ніяк зрозуміти за що ж їх так ненавидить простий люд.

І головне - вони не хочуть розуміти те, що й Україна вже підійшла до світової політичної прірви…

Діагноз смертельної державної хвороби – кругова совкова порука та безвідповідальність, які утворилися завдяки відсутності своєчасної прививки в вигляді люстрації.

Тієї люстрації яку давним-давно пропонувала Свобода та інші демократичні сили…

Нині ж, лікування такого смертельного утворення як наші клептоманійні очільники – тільки хірургічне. Треба рішуче гнати від влади отаку негідну мафіозну сволоту!


зі… коли б ми – як ті ж поляки, чехи, словаки та ін…. ще в 1991 році провели очисну люстрацію суспільства – отакі негідники та шахраї, які правлять країною нині – ніколи і нізащо не пролізли до влади…

І нині, українська держава була би в світових лідерах, а не в ролі планетарних побирушок!

…далі буде…


8.11.18


«Тікай Петро, бо Юля пам’ятає все!»"Большое видится на расстоянии…"

Коли довільно перекласти на українську мову  цей класичний поетичний вираз, то він буде звучати  приблизно  так "Навіть маленьку брехню не утаїти за велетенським Еверестом…"

Тож цитую пана президента: – "Я наказав Гройсману надати субсидії всім, хто має їх отримувати…". Браво пан президент, браво – як ви красиво відмазалися від підняття ціни на газ для населення!  

Ви – як досвідчений політичний інтриган, задумали  зберегли свою політичну цноту і з розмаху всадовили на палю народного невдоволення, незагартоване в білятронних інтригах політичне майбутнє соратника-Борисича.  Можна лише здогадуватися, як йому було болісно сідати на цю підступну палю)))

Але ж, мій фюрер – навіть  підвести  прем’єра  під політичний  монастир і децибельні вигуки "ганьба" – цього замало!  Накажіть Борисичу, щоб він показово  відшмагав Реву за те, що ота жирна антисоціальна падлюка не виконує ваших солодких соціальних побажань.

Коли ж  батоги не допоможуть пану Реві стати людиною, відправте його в відставку з "поражением" у всіх правах.

Нехай оцей жирний міністр-геноцидник  поживе на мінімальну зарплатню або пенсію….. 

Інакше пане президент, вас чекає буремна осінь і така ж зима.  На вулицях вже почали збиратися густі хмари народного невдоволення. Скрізь ці хмари  вже видно як ваші багаточисленні політичні опоненти,  викрешують невблаганні майданні блискавки.

І навіть такий покірний громовідвід як Борисич, вже не допоможе вам відвести удари блискавок народного гніву від вашого рейтингу. З вами може статися така ж болісна процедура, що і з вашим, втратившим розум попередником. 

Це ж  завдяки придуркуватим, навіть злочинним діям отаких рев - вас чекає неминучий  субсидійний армагеддон, який  поховає  назавжди вашу політичну цноту…

Тож поки ще не посипалося  і не поплило – або робіть щось грандіозне типа підриву Липецької фабрики чи  відправки Юлі в гості до інопланетян… або ж готуйтеся брати білет в один кінець на благословенні Мальдіви…

 

зі… ви ж хоча й невиправний комбінатор-барига, але доволі розумна людина і розумієте те, що Юля  пам’ятає  все!

 зі.зі…  і я, як один із мільйонів доведених до жебрацького стану українців – запам’ятаю  вашу солодку цитату про захист обездолених.   

І як приречений на смерть, коли мені не нададуть цю соціальну допомогу - обіцяю оголосити  вам священну війну і піти в медійні зброєносці хоч до Юлі, хоч до будь кого з ваших політичних ворогів...

 24.10.18

"І СКАЗАВ БОГ..."


Із давніх-давен відомо, що Духовність – то є велетенська сила! Та відомо й те, що не кожній людині, і навіть не кожному народу – вона до снаги. Тобто, перевірка на духовність тільки починається. І почнеться вона з банальної попівської гризні за власність…


"І СКАЗАВ БОГ – ПСИ СМЕРДЯЧІ..."

            1
Моя ненько, Україно
Ти впала в немилість
Рвуться міни, низи гинуть,
Верхи – мов збісились.
Одне кажуть, друге діють
Третє – замовляють,

По державі розбрат сіють
Злий дух оживляють.


За цей гріх їм "світять" грати
Й щоб підняти тонус
Умислили ці пірати
Прикупити Томос.


Провели в Раді Верховній
Хабар-постанову**

Щоби мав екзарх духовний
Якусь цяцьку нову…


                2
Та сказав Бог: – Пси смердячі
Й ненаситні морди,

Томос – то є Божа вдячність
Для вірних і гордих.

Ви ж – боговідступне панство
В ваших душах пусто,
Треба вас – бандитська каста
Покришить в капусту.


– Не рятує Томос Віри
Злу, нікчемну владу,
Й жде того, хто втратив міру
Майдан, кат і страта.


– І тому народна мрія
На духовне членство
Навіть з рук Варфоломія
Не надасть блаженства.
Бо де править чорт мордатий
Все йде до руїни,
Не дам йому благодаті…
– Слава, Україні!!!

--------------------------

– Як відрізав, небожитель!
Ніде правди діти
Не дають народу жити
Чиновні бандити...


**– хабар-постанова – згідно цієї постанови, під управління Константинопольського патріархату повинна видійти Андріївська церква.

зі… надання автокефального Томосу, я все ж таки підтримую. Підтримую тільки тому що нехай мені вішають локшину свої попи, ніж будуть дурити рашистські)))

А от церкву, чи орден кому попало отдавать в дар – "это брось"!

19.10.18

"як в пеклі згинуть лизоблюди..."


1
Болото, тина, крекчуть жаби**
Творці медійних децибел
В болоті тім, мов камінь Кааби
Застряг державний корабель.

Парус зіпрів, впали вітрила
Між голих мачт зле вітер свище
Пенсійний люд складає крила
Гниє в багні казенне днище…

Той корабель – звуть Україна,
Він як віслюк, став на розпутті
Бо перед носом – дві морквини
Одна Європа, інша Путін…


2
Більша біда – домашнє лихо
Прокляття древнє, клята вада,
Бо продає державу стиха
Схильна до зрад, хохляцька влада.

І бутафорний капітан
Обітницю Оранті зрадив
Ввів корабель в плачевний стан
Й чимдуж ховає в офшор клади.

Та екіпаж вже острах втратив
Бунтує палубна команда,
Й скандує: – За державну зраду
На рею – злодія-гаранта!


3
І я, вклоняючись доземно
Молюсь апостолам буття…
Прошу – зрубайте і зітріть,
Спаліть, зарийте в чорноземи
Владне, нелюдяне сміття.

Як в пеклі згинуть лизоблюди
І щезне здирників орда,
Прийдуть до влади чесні люди –
Тоді й настане благодать…


** – крекчуть жаби – продажні медійні лакеї, які в упор не хочуть бачити страшного соціального розшарування українського суспільства. 
Ті лизоблюдні жаби – які не хочуть навіть чути в якому плачевному, жахливому стані знаходиться нині народ.

Які, як запопадливі цуцики вилизують владу і не хочуть бачити\чути правду про те, як підлі чиновні злодії жируюь на народних бідах…


18.10.18Зі святом вас, вої-українці!. 1
Із віків, серед вільного поля
Де Дніпро повертає за ріг
Вікувала українська доля – 
Берегла родовід-оберіг.

Від орійців до скіфів, сарматів
Доля йшла через сиві віки
Годувала синів земля-мати,
Тамувала жагу синь ріки....

. 2
Та миттєвості часу нестримні
І на вранішній подих роси,
На просвітлені миті чарівні
Зазіхнули зловісні часи
Вкрила землю святу хижа тінь
Запалали криваво зірниці,
Копитом, люто бив чужий кінь
Пра-пра-прадівський край українців.

Та пробуджені громом війни
Брали в руки гартовану крицю
І рубали відважні сини
Знахабнілі мармизи чужинців.

І встояла у смертнім двобої 
України, дружина святая...
Я вклоняюсь полеглим Героям
І живих воїв* – з святом вітаю!

* - вої - термін з давноминулих часів, нині - воїни, бійці, солдати....

Слава Україні!

14.10.18

"П’ЯТА КОЛОНА..."


Був генерал середнього ґатунку
Але мав здібність до військових мантр
Перед хазяїном витягувався в струнку
Й за це любив його фанаберний гарант.


Та час ішов – гриміли арсенали
І святкували диверсанти бал,
Тож сказав він:
– Беру я орден налом,
Й заяву на відставку накропав.


І Петро Перший – на цей факт нежданий
Крізь матюкі, як справжній командир
Сказав, іди:
– Даю тобі Хмельницького Богдана
Й сльозу пролив Степану на мундир…

-------------------------------------------


Не треба Путіну на Київ слати дрона
Бо на Хрещатику вже бацають гопак
Держава гине… Йде п’ята колона
Під панегірики зрадливих посіпак…


* - «Хмельницького Богдана” – орден Богдана Хмельницького 1-го ступеню, яким пан президент нагородив пана міністроа оборони.

От тільки ніяк не зрозумію – за які-такі заслуги нагорода?!

Мо* за взірвані арсенали?  Чи може хто має якісь інші думки і знає, за що ж така висока державна шана пану міністру? 


13.10.18


"це вже не "недбалість", це умисний соціальний геноцид!"


Вчора, вечором - 112 канал: "Будемо посилювати соціальний захист людей…"… (міністр соціального геноциду)


Сьогодні цілий день слухав оцей вчорашній пропагандистський чиновний рефрен та дивився на респектабельну мордяку міністра соціального геноциду. І таке ж зло взяло за душу, що далі нікуди...

Подумалось – от звідкіля заповзають у владу отакі брехливі чиновні негідники? Звідкіля вони з’являються? Яка мати народжує настільки безжалісних жорстоких осіб?

Таке враження, що нині в Україну заслали якихось новітніх НКВДешних виродків. Тих совкових чиновних виродків, які мучили патріотів в катівнях та морили мільйони українців в голодоморах?!

І такі заслані совкові мерзотники, швидкими темпами відроджують в Україні ті страшні голодоморні часи та криваві еНКаВеДешні методики по знищенню своїх громадян.

Бо рівень цинізму явно зашкалює душі цих людей? Навіть не людей – нелюдів…

-------------------------------------------------------------------------

Про який-такий "посилений захист" може вести мову і оцей міністр-геноцидник? Де він той міфічний захист? Що ти махлюєш, кому ти розказуєш свої брехливі байки?

Ти вийди на вулиці-майдани – послухай українців і вони тобі скажуть всю правду про твій нелюдський, людожерний "захист".

Нащо так цинічно й нахабно брехати прямо в очі мільйонам українців? Нащо? Чи ти дійсно такий сліпоглухий, що навіть не бачиш-не чуєш-не знаєш що діється в державі? Або ж ти все знаєш, та в тебе така чорна душа, яку вже нічим не відбілити?!

------------------------------------------------------------------------

Такий вбивчий "посилений захист" в виконання новоявлених українських соціальних карателів – це реально соціальний геноцид. Вбивчий соціальний геноцид який вже тяжко вдарив якраз по найбіднішим верствам українського суспільства…

Для цього не треба бути ясновидцем – для цього треба лише подивитися на статистичні зміни, які сталися з 1 травня 2018 року. Постраждали якраз найбідніші!

Але ж це був лише літній період, а про те що зараз буде – навіть не хочеться думати. Бо це вже не думки - це суцільний жах! Я не знаю що буде… знаю лише що такі придуркуваті управлінські дії приводять до падіння держав...

Впевнений я лише в тому, що цей геноцидний міністр – повинен нести повну відповідальність за все те соціальне зло, яке він наніс нашому народу!

І ніякої політичної відповідальності! За умисні соціальні злодіяння – ніякої відставки, тільки тюремні нари… причому на довгий строк…

-------------------------------------------------------------------------

А тепер по суті… Невже ці злоумисники реального соціального геноциду, думають що чесні громадяни проти розумного наведення порядку в наданні субсидій?

Ми, порядні й відкриті люди – ми двома руками за наведення порядку і надання соціальної допомоги тільки тим, хто її дійсно потребує!

Бо розумні люди розуміють що треба терміново міняти вкрай дурну й несправедливу систему надання субсидій. Треба підтримувати бідних людей і не доводити їх до соціального геноциду.

Чуєте, ви, міністри недолугі – треба надавати соціальну допомогу ТІЛЬКИ БІДНИМ ЛЮДЯМ!.

--------------------------------------------------------------------

І з огляду чиновних зарплат-премій-пенсій, не мають права отримувати соціальну допомогу ті ж міністри чи чиновники різних рівнів! Зараз же, оцим недоумкуватим "Положенням…" їм надається така можливість. І те, що виродили ці соціальні мародери в нинішньому "Положенні про субсидії" – не лізе в ніякі ворота.

При тверезому аналізі, виходить що цей фантастичний по своїй корупційності та дурості Ревин витвір – забирає субсидії в мільйонів бідних порядних людей і надає їх злісним чиновним хапугам та нахабним бандитам.


Це можна легко обґрунтувати і, при бажанні – хоча б частково відредагувати це "Положення…". На що я вже спробував привертати увагу, коли звертався до районної комісії та департаменту соцзахисту.

Та виявилося що цим периферійним соціальним чинам, теж відомо про очевидну злочинність деяких норм цього "Положення..". Але змінювати без команди з Києва хоч що-небудь, вони не можуть, та й не дуже хочуть…Їх теж влаштовую такий стан речей…

Виникає вкрай дивна абсурдна ситуація – ціле міністерство, цілі підрозділи чиновників які повинні захищати інтереси бідних – захищають інтереси багатих!?!

І такий стан речей вже тяжко списати на недбалість та професійне невігластво.

Бо вони все знають! Але ж коли державні люди знають про якийсь злочин і ніяк не діють – то це вже саботаж і кримінал. Великий державний кримінал!


Зі…от що робити людині з пенсією в дві тисячі? 
Хоча, мо* прилетять праведні марсіанські диверсанти – та й порубають на шматки отаких міністрів-геноцидників)))


11.10.18"але ж жертви, таки є…"


Вчора близько опівночі наш державний гарант тричі постукав по дереву і сказав – “добре що немає жертв…"
І я в перший раз з радістю підтримую його – звісно ж дуже добре, що обійшлося без смертельних людських жертв. Але ж жертви все таки є…


Є, пане президент, є жертви – і це весь український народ! 
І на сьогодні, постраждалих від чергової чиновної недбалості, відкритої дурості чи скритного саботажу в результаті погрому району Ічні – вже більше десяти тисяч.
Бо знову ті ж невблаганні граблі бабахнули по дурному чиновному лобі.

-------------------------------------------------------------------------------

Як думає товариство – може в зв’язку з очевидно бездарним керівництвом військами, наш бутафорний головнокомандувач проявить характер та рішуче зірве золоті погони хоча би з кого-небудь із своїх генералів-саботажників та посадить їх на нари?
Чи може почувши голос совісті, зробить хоча би так як роблять в Європі? Там в подібних випадках отакі недолугі керівники добровільно складають владні повноваження.

Та щось мені підказує, що в зв’язку з відсутністю офіцерської честі – наші єнерали на добровільну відставку нездатні…


До того ж, я розумію що в наших феодальних умовах державна влада узурпована законсервованими совками і мої припущення досить фантастичні. Бо чесні дії влади, можливі тільки в дійсно демократичних країнах Европи чи Америки.

І для наших печерних реалій, добровільна відставка проштрафившогося міністра оборони, начгенштабу чи самого гаранта – це дійсно фантастика…

---------------------------------------------------------------------------

Як чернігівець, хочу заспокоїти іногородніх блогерян та фейсбучників – з Ічні до Чернігова, нічого не долетіло! 
Не долетіло дякуючи Богам, а не нашій придуркуватій владі.
А от самій Ічні та найближчим селам дісталося так, немов кровопивець Путін бабахнув по ним з далекобійних гармат…

Тобто, вже ребром постає питання – скільки ж можна? 
Що витворяють з державою оці владні патетичні недоумки?

Чому таких убогих керівників не можна притягти до відповідальності за катастрофічний стан речей в військовій сфері? Та й по всій державі…

--------------------------------------------------------------------------

Колись, мені довелося працювати в сфері забезпечення зв’язком, сигнальної, охоронної та пожежної безпеки багатьох військових об’єктів і ракетних шахт. 
І можу з гордістю сказати те, що жоден – зданий мною в експлуатацію об’єкт не вибухнув, не загорівся, і навіть не був атакований диверсантами. Бо до охоронного периметру цих об’єктів, навіть заєць не міг наблизитися непоміченим))))

Тому вчора, слухаючи "розбір польотів" під орудою головнокомандуючого – зрозумів те, що нихрена ці бездарі золотопогонні з собою не зроблять. 
Бо серед них діє кругова, практично кримінальна, чиновна порука!


І те, що закамуфльовані служаки там вірнопіддано лопотали, свідчить лише про те, що вони нічого не розуміють ні в технічній, ні в організаційній стороні цієї важливої державної справи.
Це вправні совкові служки, які вміють дуже спритно брати "під козирёк" та вірнопіддано ловити погляд чи навіть жест хазяїна. 
Вони думають не про державу, а про те – як би просунутися вище по кар’єрній драбині, чи хоча б не впасти з неї…


зі… боляче розуміти що нині, якраз із таких безвідповідальних кар’єристів, саботажників та професійних холуїв – складається практично вся наша влада.
І не важливо де прогримить черговий вибух – на військових арсеналах, хімічних складах чи нафтопереробних заводах. На жаль, він гарантовано прогримить….

І це вирок українській системі влади…


10.10.18
"щоб ви всі повидохли, сволота!"Балаклія, Сватово, Ічня…
Знов реве, гримить сутінь нічна
Знову б’ють дурний лоб старі граблі
І жує рать генеральська, шмарклі.

Знов довбуть затято і уперто
Ніби дятли, відомчі експерти –
Мов бомблять в нас арсенали-склади
В котрий раз вже, невідомі гади.

Мов заслав Кремль диверсанта-дрона
І приліт проспала охорона,
Або ж знов проникли у наш простір
Агресивні марсіанські гості.

Чи то Путін, бахнув із гармати…
Та "експертів" криє Ічня матом
І кричить розбомблена голота:
– Щоб ви всі повидохли, сволота…
----------------------------------------------------
Знаю я, чом в наш небесний простір
Як круки летять незвані гості –
Їм дають координати зради
Генерали – ті що в Києв-граді.

То не просто дурники придворні
Це агенти впливу, білятронні…
Зняв би я із них зірки коронні –
Коли б був гарантом… Дав би жару 
Бив би аксельбантом жирні харі
Й садовив їх – на довічні нари…

9.10.18

"СВОЛОТА ВИ, ПОГАНА – 2…»


Кожна людина має право на індивідуальний погляд і критичну оцінку дій влади. І безсумнівно те, що є й такі люди – яким тепленьке  місце при владі дуже подобається.

Подобається або за кар’єрною партійною ознакою, або ж – що значно частіше – за можливістю безкінечно грабувати державу.

Впевнений, що ідейних державних людей при нашій владі, мізерний мізер!  А от жирних чиновних свиней, які гарно прилаштувалися до державного корита і смачно жеруть державний бюджет – поголовна більшість.


Тобто наша нелюдська влада, це зграя облудних ненажерливих грабіжників, які по суті своєї діяльності, ненавидять українців і доводять їх до страшного зубожіння....


Ця владна ненависть до свого народу, проявляється в прийнятих владою законах та постановах, які прямо направлені на фізичне винищення українського люду.

Нещадна трудова експлуатація, мізерні зарплати та пенсії народу, неупинний ріст цін на одежу, продукти та ЖКХ...вже давно вели до тихого вимирання населення.


Та нашій нинішній людожерній владі цього "тихого вимирання" здалося недостатньо і вони вирішили прискорити цей ганебний соціальний процес.

І нині, ці підступні чиновні канібали пішли на вбивчі, прямо таки геноцидні дії по відношенню до своїх громадян.


В статті на фейсбуці від 7.08.18р. під назвою "Сволота ви погана…"  я вже викладав своє досить емоційне відношення до нашої, зовсім втратившої державний розум влади.

Бо коли в травні, мені відмовили в наданні житлової субсидії, я досить уважно вивчив це злодійське "Положення…" і зрозумів те, що його готувала або зовсім дурна, або ж вкрай підступна чиновна банда.

Та ворожа агентурна банда, яка явно ненавидить український народ і готує йому суцільний соціальний концтабір....

Бо цим маніпуляційним  "Положенням..",  крючкотворним семантичним способом  відмовлено в субсидіях мільйонам  обездолених пенсіонерів та хворих людей, яким вона якраз життєво необхідна.  

І навпаки – дозволені субсидії  різноманітним шахраям,  житловим аферистам які володіють десятками квартир та фантастичними квадратними метрами приватних будинків!

Навіть очам не віриться – за певних умов дозволено отримувати субсидії різноманітним чиновним казнокрадам, олігархам чи міністрам!!! 

Не вірите – прочитайте уважно це  Ревине "Положення.." і ви впевнитеся в правоті моїх слів…

 

Щоб не бути голослівним – переходжу до ще одного кричущого  факту створеного нашою антилюдською владою.

Бо мої негативні емоції виросли до величин ненависті, коли я випадково дізнався про ще один дикий випадок, до якого привів оцей  грабіжницький експеримент, який зветься "Положення про субсидії…".

------------------------------------------------------------

Вы, социальные убийцы и живодёры, посмотрите на это фото. 

                                                                                            

Этот фотодокумент, подтверждает вашу преступную деятельность по отношению к самим нищим, обездоленным слоям населения.

Это фотография тяжело больного человека. Он  навсегда остался в детстве через тяжёлую, неизлечимую психоневрологическую болезнь.

Повторяю – болезнь неизлечимая, все врачебные заключения и документы подтверждающие тяжелое состояние – есть в наличии его измученной матери. И пенсия в неё тоже нищенская – 1452гр.

То есть, она имеет абсолютно все законные основания получить субсидию, но – в субсидии ей отказали!

Чиновные социальные каратели, используя разнообразние двусмысленности в толковании сего "Положения..", не соизволили назначить её человеку с тяжелейшей формой заболевания!

Сволочи вы поганые – что же вы творите с нами?!

Какими подлецами и негодяями надо быть чтобы именуя себя "социальной службой" – творить над беззащитным, больным и нищим населением такие фашистские геноцидные експерименты?!

 

Анализируя ваши убийственные социальные действия поневоле приходишь к заключению, что у кормила украинской власти находяться тайные  враги украинского народа.  

Те враги – в совковое сознание которых давно и надёжно  вживлена законсервированная бацилла рашизма.

И время от времени, эти влиятельные чиновные "консервы" вскрываются и посредством  таких провокационных актов\законов\положений – вызывают в народе стойкую ненависть к власти.  Неуклонно разрушая тем и само украинское государство...

 

Именно как социальный геноцид и вражеская подрывная деятельность – должны оценивать спецслужбы  тот непоправимый вред, который  эти влиятельные чинуши наносят нашему государству и его, до крайности обнищавшим гражданам.

Потому что такие античеловеческие законы\постановы\акты – прямой наводкой бьют по устоям украинской державы и наносять ей гораздо больший политико-экономический и морально-социальный ущерб, нежели трижды проклятый кремлёвский кровопийца!

Наносят тот  колоссальный вред, который с каждым днём ослабляет Украину и неуклонно ведёт её к краху…

8.10.18

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
15
предыдущая
следующая