Шулявський шляхопровід: прогін над проспектом

То недоліт, то переліт. Переїзд прогону Шулявського шляхопроводу і його встановлення над проспектом Перемоги анонсували ще на минулих святкових вихідних. Але так нічого не зробили. Цього разу перестарався: пронін вже транспортували. Переїзд прогону над проспектом відбувся вчора вранці о 9-й годині. Я в інтернеті в таку рань не сиджу, тому коли побачив стрім — їхати було пізно.
Хоча, з іншого боку, а чому я себе докоряю?! У мене ж інформаторів немає.

Над проспектом Перемоги тепер є міст. Шулявський міст з боку Святошино.

Артем Пивоваров — 2000-і

Кайфова пісня! І не менш класнючий відеокліп!
По голосу і стилю вгадав, що співає Артем Пивоваров. Круто ж?! І водночас, ностальгічно.Одразу пригадуються танцювальні хіти початку 20000-х: Руки Вверх!, Вирус, DEMO, Тату, Bomfunk MC's, Eiffel 65. У відеокліпі є відсилки до легенд 2000-х.

Згадаємо 2000-і?


Вліз в ліс

Вже другий тиждень вилазка обламується. Можливо, до кінця року сталків і не буде... Троє друзів/знайомих — а вже більш, ніж пів місяця не вдається злазити разом.

Вилазка скасувалась спонтанно. Я вже одягнувся і збирався виходити з дому. Ще б трохи — і поїхав би в Київ. От тоді був облом.

А оскільки одягнувся і збирався на вихід, вирішив прогулятись хоча б по своєму місту. Щоб не було нудно — піти далі, ніж зазвичай і відкрити для себе нові місця.

Пішов у ліс, до Йосипівського ставка. Саме туди веде екологічна туристична стежка.
Красиво. І хоч осінні барви вже не такі яскраві, як наприкінці вересня, пейзажі кольорові.

Побути на самоті не вийшло. Народу біля ставка повно. Риболовів багато. Невже там щось ловиться?
А грибів нема.
[ Ще фотки... ]

Повернули борг

Писав про те, як позичив гроші. Так що товариша реабілітовано. А взагалі, здивований. Бо зазвичай, якщо не повернули борг швидко — значить і не повернуть. Особливо, якщо кажуть, що то забув, то поряд не було терміналу. А тут, аж через пів року. Причому не нагадував.

Коли вже добудують?

Поставити проліт над проспектом Перемоги збирались ще наприкінці серпня, але через конфлікт мера із керівництвом країни, чи через недофінансування, роботи призупинились.
По радіо анонсували встановлення проліту над проспектом на минулих святкових вихідних — 11-13 жовтня. Потім продовжили до 14го. А зараз пишуть, що й сьогодні проліт не насунули.

Хоча у всьому треба шукати плюси. Так залишається шанс побачити процес монтажу (якщо знов не буде переносу).

Проліт чекає на встановлення.

Гарна погода

Сьогодні коротко. Гарна погода. І це радує.
Дівчата красуються. Сонячно. Тепло.

Правда, фотік ніяк не почнуть ремонтувати. Окуляри, які хочу, не підходять. А які підходять — не подобаються.
Працювати лінь. Країна із новою владою летить у дупу. А в решті: "Всё хорошо, прекрасная Маркиза. Всё хорошо, всё хорошо".

Їдь в Глеваху

Виявляється, на цей переспів є відеокліп.


Мультег

Прикольний мульт.

Вихідні накриваються

Вихідні накриваються... Троє знайомих: хтось захворів, хтось працює, а інший збирається у похід і тому йому не спільних вилазок. Шкода. Лізти кудись одному страшно. Хоча є на прикметі декілька місць. Мітинг "Ні капітуляції" ввечері. А у мене нормальний фотік в ремонті.Та ще й за підтримки партії "Солідарність". Так що теж не підходить. Ну, значить, буду продовжувати сидіти вдома і арбайтен! Я ж не на ставці — треба працювати, щоб щось заробити.

І це на фоні ниття. Окуляри замовив (хоч щось добре) — більше штуки (тисячі) гривень. Фотік в ремонті. Правда, ремонт ще не розпочали і фіг його знає в скільки він обійдеться.
Нічого, будемо працювати, сидіти вдома і скиглити.

Морепродукти або Приємного апетиту

Приємного апетиту, тим хто зараз їсть. lol
Новин немає. Нічого цікавого не відбувається. Тому ось вам відео про морські делікатеси. Хоча я б таку цюцюрку їсти не став.Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
109
предыдущая
следующая