Перший відеокліп "Один в каное"

Душевний відеокліп (перший у групи "Один в каное"), класно зроблений, на чуттєву пісню.
Сюжет відеокліпу: хлопчик тікає з дому і на шляху зустрічає вигаданих персонажів - козака і медузу. Але навіть у них, виявляється, є дім.

Ненажерлива Вінда

Помітив, що з системного диску час від часу зменшується вільне місце. При цьому не встановлював ніяких програм. Тішив себе тим, що іноді об'єм встановлених програм зменшувався, тому особливо не переймався. Але... якось "зжерло" аж 20 гігабайт! На рівному місці!

Поспитавши у знайомих і погугливши, дізнався, що це витівки Windows 10. Виявилось, що при встановленні оновлень старі системні файли не видаляються (на всяк випадок, якщо оновлення виявиться рагульним). А ще, система резервує(!!!) місце під майбутні оновлення. От хитруни!

Кажуть: "А що ти хотів?! Це ж Віндовс!"

Прикольний напій

Якби був зареганий на сайтах відгуків, то написав би там. А оскільки там мене нема, то пишу тут.
Подружка порадила новий алкогольний напій, не пригадую, щоб купляв такий. Зі смаком яблука і дині.

На смак класний. Відчувається аромат дині. Солодко-кислий. Нагадує сидр (не знаю, чому виробник називає "збродженим напоєм". На деяких сайтах називають бірміксом, хоча це не відповідає дійсності).
Алкоголь 5%. П'ється легко, алкоголь не помітно. Однак п'янієш швидко.

Склад натюрель: яблучний сік зброджений (чим не сидр?!), винний настій дині, цукор глюкозно-фруктозний сироп, лимонна кислота і вуглекислий газ.


Звичне діло для Києва

Вечірній затор на бульварі Дружби народів (і не тільки там).


Не музей, а звалище

Натрапив на новину про Історико експозиційно-реставраційний центр (філію музею громадського транспорту). Мабуть, недаремно вважав його більше абандоном, ніж музеєм. Доходили чутки, а тепер знвайшов підтвердження у новинах, що музей фактично не працює, багато техніки вивезли, а те, що залишилось, руйнується і розграбовується.

https://glavcom.ua/kyiv/publications/zvalishche-metalobruhtu-motoroshni-kadri-iz-muzeyu-gromadskogo-transportu-v-kijevi--474967.html

Прогулявся

Поперся на вилазку. А виявилось, що нема що дивитись.
Тоді стали шукати закинутості і їх знайшлося чимало.

В недобудованій багатоповерхівці побував вперше. Нічого цікавого, але новий тип заброшки.

Неостанній романтик

Давно не було чути Малікова. І ось новинка. Ну, майже новинка. Прикольне звучання. І текст романтичний. Тільки не можу зрозуміти: якщо це ремікс, то який тоді оригінал? rofl

А так, letsrock danceПравда, з'явилось запитання: якщо останній романтик — Маліков, то тепер Мєладзе — вже не останній, а передостанній романтик? rofl

P.S.: Кліп — фігня. Не рекомендую.

Bluetooth знову бісить

А-А-А!!! Bluetooth знову бісить. Писав, що на старому компі підключався з трудом. Тепер і на новому компі з 5-10 разу можна було перенести файли. А зараз — ні в яку! Не фуричить — і все!
Прикол в тому, що блютуз спочатку вмикається (ну, не з першого разу). Засвічується лампочка в адаптері. Начебто працює..? Ага!
З'єднується з телефоном. ОК. Але тільки натискаєш "Надіслати файл" іконка блютузу зникає, а надсилання зависає.

Мабуть, треба купляти новий. От тільки який?

А ще цікаво, в чому проблема. Можливо, USB-порти зіпсовані.? Та наче ні.100%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Як роблять Кока-Колу

В рекомендованих відео довго і настійливо пропонували подивитись як виготовляють Кока-Колу. Довелося переглянути — інакше б не відстали. lol Тепер пропоную і вам подивитись, якщо не шкода години вільного часу.

Звичайно, головний секрет — з чого роблять цей напій, не показали. Проте показали процес виробництва. Вражаюче!


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
85
предыдущая
следующая