На Дніпропетровщині створено штаб Національного захисту області

У приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації (штаб Національного захисту Дніпропетровської області) відбулась прес-конференція за участі дніпропетровських бізнесменів, представників партій «Удар» Сергія Пасхалова, «Демократи» Гліба Пригунова, ВО «Свобода» Дмитра Барлюти, «Батьківщина» Олега Робкіна, координатора руху «Третя республика» Вадима Шабанова та керівника Штабу Національного захисту Дніпропетровської області Андрія Денисенко в присутності представників громадськості. 

В ході прес-конференції стало відомо, що за участі всіх суб’єктів місцевого Майдану було створено Штаб Національного захисту Дніпропетровської області, на чолі з представником Правого Сектору Андрієм Денисенком. 

Крім того, сьогодні між представниками колишньої влади в особі голови обласної ради Євгена Удода, політичних партій (крім КПУ) та громадських об’єднань Дніпропетровщини, а також штабу Національного захисту було підписано звернення до мешканців області.

Учасники прес-конференції зазначили, що новопризначений голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський має підтримку усіх сил, які увійшли до складу штабу Національного захисту і одностайно підтриманий 15-тисячною аудиторією Народного Віче, що відбулось у Дніпропетровську.

В зверненні йдеться зокрема про таке, - у цей складний і відповідальний час, запевняємо, що докладемо усіх зусиль заради збереження в області миру, спокою та порядку. Зараз нам необхідна спільна підтримка, розум та політична воля, аби уберегти наш край та його людей від будь-яких провокацій, що дестабілізують ситуацію у регіоні.

Підписанти заяви підтримують рішення Верховної ради України про відсторонення від виконання обов’язків Президента України В.Ф. Януковича та проведення 25 травня 2014 року чесних, прозорих та демократичних президентських виборів. 

Підтримано, зокрема, і рішення Верховної ради України про створення нового Уряду, від якого Дніпропетровська громада очікує рішучих та компетентних дій для запобігання економічного колапсу.

В заяві також рішуче засуджуються прояви сепаратизму та агресію з боку керівництва Російської Федерації, апелюючи до Конституції України та її основних законів які гарантують територіальну цілісність і суверенітет України.

Крім того, правоохоронними органами Дніпропетровської області буде проведено ретельне розслідування усіх випадків застосування насилля та інших злочинів, спрямованих на представників Євромайдану, журналістів, чиїй діяльності перешкоджали, а також мирних громадян, під час мирних мітингів та акційпротесту у Дніпропетровській області. Всі винні будуть покарані згідно Кримінального кодексу України.

В Україні та Дніпропетровській області має бути налагоджено порядок та стабільність. Саме тому, усіх небайдужих представників політичних сил, громадських рухів та організацій закликаємо до консолідації зусиль, спрямованих на захист територіальної цілісності, свободи та незалежності України, відновлення правопорядку та керованості владних структур області.


Прес-служба штабу Національного захисту Дніпропетровської області

Професійний бійцівський клуб "Барс", Кривий Ріг. Слава України!
Криворожская федерация боевых искусств СК «Барс» на протяжении 24 лет развивает такие виды боевых искусств как: бокс, тайский бокс, кикбоксинг, кик-джицу, карате, боевое самбо. 

https://www.facebook.com/pages/Профессиональный-бойцовский-клуб-БАРС-/1419025695052172?ref=hl

_________________________________________________________________________   


Криворожская федерация боевых искусств СК «Барс» сотрудничает с разными национальными, международными аматорскими и профессиональными организациями, такие как; Национальная федерация кикбоксинга «WAKO», Украинская федерация тайского бокса «ИМФА», Ассоциация профессиональных видов единоборств «АПВЕ» и другими.

 

Поднимая авторитет города Кривой Рог и страны спортсмены федерации неоднократно становились чемпионами и призёрами в таких странах как; Россия, Чехия, Словакия, Югославия, Венгрия, Румыния, Польша, Ирландия, Турция, Таиланд и многих других стран мира.

Сборная КФБИ СК «БАРС» в матчевых встречах с сборными России, Азербайджана, Турции, Ирана, Польши всегда была непобедимой.

КФБИ СК «Барс" за этот период подготовил больше 50-ти Мастеров спорта Украины, 17 -Мастеров международного класса, 3-х -Заслуженных мастера спорта, 6 -Заслуженных тренеров  Украины.

На базе КФБИ создан спортивный клуб «Барс» и открыто более 10-ти отделений во всех районах города, где активно развивается детских и юношеский спорт под лозунгом «Спорт против детской преступности и наркомании». В клубе и его отделениях тренируется более 2 тысяч детей.

Постоянно проводится оздоровление спортсменов со всех регионов Украины в летнем спортивном лагере СК «Барс» в селе Недайвода.

С 2001г. по 2014г. спортсмены СК «Барс», которые входят в состав сборной Украины стали 18-ти кратными победителями Кубка Мира по боевым искусствам; кикбоксингу, тайский бокс, кик-джицу. Завоевали 8 кубков мира по кикбоксингу в Венгрии. Спортсмены клуба входят в состав сборной Украины по разным направлениям.

Одним и главным направлением СК «Барс»- Это привлечение детей к активным занятиям спортом. Детей с малообеспеченных семей и детей сирот.Руководитель СК «Барс» Главный тренер сборной команды украины по кикбоксингу(раздел К-1, лоу-кик), Заслуженный тренер Украины, Заслуженный мастер спорта Коржак В.М. 

Я поверил в Бога.


( замітка одного з друзів на фейсбуці Владимира Мазура , скорочено)


Сегодня со мной случилось три вещи.


1. Я поверил в бога.
Когда беркут прорвался за баррикады и начал оттеснять людей, и люди молились и держались из последних сил - чтобы не заплакать от бессилия и страха, вдруг в ночи раздался колокольный звон. И этот звон означал надежду. В этот момент я поверил в Бога....

2. Я стал националистом.
Когда я увидел этих солдат - моих соотечественников, защищающий интересы только одного человека - со сцены раздался крик - "нас почули! З усього Київа до нас їдуть люди!". Когда я оглянулся и на месте пустыря увидел нескончаемый поток людей - украинцев, неравнодушных к судьбе своих сограждан. Простых соотечественников вышедших на защиту мирного населения.... 
В этот момент я стал националистом.

3. Я освободился от страха. 

Когда они со всех сторон окружили площадь и теснили нас. Когда их сил не хватило, когда мы навалившись толпой смогли дать им отпор, и если не оттеснить, то хотя бы удержать поток этих тварей.
В этот момент я освободился от страха.


И сегодня я снова выйду на Майдан. За эту ночь, за этих людей, за гордость быть единой сплоченной нацией - за ту гордость которую мы отстояли сегодня ночью.... 

С нами Бог, с нами Его честь и сила, с нами - Украина.

Вместе - к победе! Разом до перемоги! 

Слава Украине! (с)  ( замітка одного з друзів на фейсбуці, скорочено)

Стратегія розвитку Криворіжжя ГО КМОПУ, Жовтневий район.


КРИВОРІЖЖЯ-ТЕРИТОРІЇ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ


___________________________________________________________________________________

Громадська організація «Криворізьке міське об’єднання патріотів України»Легалізовано за № 149 від22 квітня 2010р.  м. Кривий Ріг50053, м. Кривий Ріг, вул. Зореносна8А, тел. (О56) 401-71-15, e-il [email protected].www kmop.org.ua

                                                                                                         

Пояснювальназаписка до Голови РП КМОПУ

Неженцев С.В

виконавчого директора

Плюти В.АКРИВОРІЖЖЯ-ТЕРИТОРІЇ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ

Громадська організація «Криворізьке міське об’єднання патріотів України»Легалізовано за № 149 від22 квітня 2010р.  м. Кривий Ріг50053, м. Кривий Ріг, вул. Зореносна8А, тел. (О56) 401-71-15, e-il [email protected].www kmop.org.ua

                                                                                   

Проект

«Криворіжжя-Територія Якісного Життя»

/комплекс заходів по роботі з окремими сегментами виборців у справі пропаганди своїх статутних завдань/

Мета:  Налагодження і розвиток партнерських відносин з урядовими, неурядовими організаціями (електоральними групами), окремими керівниками структурних підрозділів міста для надання в повному обсягу гарантованих Конституцією України прав мешканцям Криворізького регіону.

Вступ

На виконання  Статутних зобов’язань  ГО КМОПУ має підтримувати зміцнення та розвиток місцевого самоврядування. Тут  вирішального значення набуває проблема відсутності цільової мети направленої на консолідацію суспільства  територіальної громади навколо спільної ідеї. Особливого значення така ідея набуває в переломних фазах розвитку геополітичних відносин, коли консолідована думка  населення стає запорукою в виконанні програми по  забезпеченню миру та добробуту для громадян України, що базуються на засадах патріотизму, та утвердження України як лідера серед інших держав світу.
 В зв'язку з цим на перший план висуваються питання професійного підходу територіальної громадської організації до питання створення такої консолідуючої ідеї та створення системи взаємозв’язку між різними сегментами виборців районів міста. Така ідея може позитивно вплинути на результати волевиявлення громадян і створить патріотичну підтримку територіальної громади в виборах до місцевих рад,а потім і 2своїх" представників до Верховної Ради України.
 Очевидно, що перемогу у виборах здобудуть ті організації, які мали збалансовану систему матеріального, людського та організаційних складових поєднаних в організаційну структуру навколо спільного проекту. У зв’язку з цим домінуючою складовою уваги проекту набуває теоретичне осмислення специфічних рис та характерних особливостей кожного структурного сегменту виборців, що має за свою мету знайти ті дотичні точки які б зацікавили виборців прийняти участь в виконанні або допомозі з виконання запропонованого і  в виробленні найоптимальніших системи форм і методів взаємовпливу для максимального забезпечення високого рівня життя. Світовий досвід реформ останніх десятиліть показує, що найбільший успіх і показники росту отримали ті держави, які не сконцентровані на вижиманні максимального ефекту з наявних людських та природних ресурсів, а нарощували інвестиції у людський і соціальний капітал, що дозволило їм перейти на рівень постіндустріального суспільства, демонструючи значний економічний ріст і підвищення добробуту громадян. Саме тому, головне завдання яке  ставить перед собою проект «Криворіжжя-Території Якісного Життя до 2031р» (Далі по тексту "КТЯЖ Г-31"), це такий розвиток відносин в організації, який передбачає аналіз потреб які є  спільними для всіх без виключення електоральних складових всіх семи районів нашого міста та Криворіхького сільского району. Такою спільною ідеєю  є проект «КТЯЖ Г-31» основі  якого лежить реалізація довгострокової Національної стратегії розвитку як конкурентоспроможної країни, що затверджується у глобальному світі, і яка базується на заявах усих лідерів країни

Ви Виконавчий директор ГО КМОПУ                                                                         Валерій Плюта

________________________________

Жовтневий район

«Перспективний план розвитку Жовтневого району до2031 року»


Пояснення
Цей інвестиційний проект по суті великий і складний. При цьому основний об'єкт й орієнтир інвестицій – людина, її умови існування і пов'язані з цим позитивні зміни в відносинах між членами суспільства територіальної громади. Пріоритетність розвитку й інвестицій у соціальний і людський капітал ГО КМОПУ розглядає як основу для економічного прориву, досягнення конкурентоспроможності ефективної держави,маючої найвищий потенціл у світі, в інтересах кожного з представників територіальної громади, а не окремих привілейованих груп населення.

Основна частина

Змістом перспективного розвитку Жовтневого району є докорінна перебудова системи забезпечення населення району якісним житлом, яке повинно відповідати потребам гідного життя громадянина України. Тому для забезпечення цього претендентам в на посаду кандидата в депутати Жовтневого району ГО КМОПУ пропонується нова концепція перспективного розвитку району, де радикальна модернізація житлового фонду має бути здійсненна через перерозподіл у подальшому земель територіальної громади до єдиного соціального фонду з провадженням юридично оформлених договірних відносин між представниками територіальної громади, установами що фінансують проект, підрядними домобудівними організаціями, Урядом та потенційними власниками соціального, якісного житла.*Для поліпшення соціального захисту уражених верств населення, під час проектування нових сучасних висотних будинків передбачити інтеграцію в них мережі служб соціального захисту"Уражених верств населення" (відповідальний Лукашенко Д.)та установ культурно-просвітницького спрямування (відповідальна Довбня Е).

*При розробці інфраструктури лісово-паркової зони забезпечити належні умови для здорового розвитку населення, шляхом створення мережі спортивних споруд, мережі дитячих навчальних закладів та мережі лікувально – профілактичних закладів.

*Кінцевою метою проекту є висококласне забезпечення населення району в соціально-побутовому, психологічному, соціально-медичному, соціально-економічному аспектів мешканцям району.

На виконання цього ЖТП ГО КМОПУ  та кандидати в депутати Жовтневого району пропонують:

1. Розглянути можливість виділити з бюджету району кошти на дослідницькі роботи з вивчення питань забудови району висотними будинками, акцентуючи увагу на тому, що вирішальне значення мають безпека та максимальна висота будинків.

2. Скласти Угоду про співрпрацю з однією з «парламентських» партій, що висповідують патріотичну, регіональну ідеологію і яка підтримає в Криворізькому регіоні виконання цього проекту, шляхом законодавчих зміни. А в результаті зможе – забезпечити проект вигідним кредитом для будівництва серії сучасних висотних будинків, де закладним майном є земля територіальної громади, що тимчасово передається в розпорядження держави без права змінення приналежності мешканцям територіальної громади.3. Від імені громадян територіальної громади об'являється міжнародний конкурс на побудову серії стандартних 30-40 поверхових будинків, де головними показниками є - гарантована експлуатація будинків, та його собівартість.

4. Від імені громадян територіальної громади та під гарантії Уряду об'явити конкурс на самий недорогий та довготерміновий кредит в розмірі необхідному для побудови серії висотних будинків в кількості необхідному для забезпечення якісним житлом мешканців Жовтневого *(Дзержинського) району, та офісними установами міста.(За виключенням м-в Зарічних 5;4;7 та Індустріального мікрорайону).

5. Для блага громадян територіальної громади, звільнені від морально та фізично зношених будинків території, рекультувати і створити лісову та паркові зони з інтегрованими в них мережами дитячих навчальних та мережі лікувально – профілактичних закладів району.

Таким чином ми зможемо забезпечити якісним, доступним житлом мешканців району та забезпечити екологічно чисте довкілля в місті їх постійного проживання.

Координатор Жовтневого територіального підрозділу ГО КМОПУ Г.Ф. Дубицька.

 

Затвержую

Куратор ЖТП ГО КМОПУ -                                                                             В.Т.Лигун

Цей проект передбачає не тільки забезпечення всіх мешканців району комфортабельними квартирами на вигідних умовах, але і дає можливість реалізувати уставні зобов’язання практично всім громадським організаціям шляхом розгляду можливості інтегрувати в майбутніх забудівлях структуризовані мережі представництв цих організацій. Угоди про співпрацю пропаганди цього проекту, основою якого є проект ГО КМОПУ "КТЯЖ Г-31"укладені з  організаціями: БО «З надією», Мережею людей, що живуть з ВІЛ – СНІД (ЛЖВ), Криворізькою виправною колонією № 80, інформаційною благодійною організацією «Кредо», обласною організацією "Єдиний центр мололоді України", районного Червоного Хреста (2010р), природоохоронною організацією «Саксагань», міським палацом дитячої творчості «Горицвіт» та іншими об’єднаннями громадян нашого міста, цілі яких співпадають з цілями нашої організації.  Нарешті, таким чином гармонізована внутрішня політика в районі створить  можливість спільної роботи з пропаганди дій уряду, що в свою чергу буде сприяти патріотилізації політичного вибору, який раніше залежав від особистої політичної спрямованості, або специфічних, мажоритарних умов, та створить відносини, які можна назвати «виборчими взаємними обов’язками», де виборець може використати свій голос як інструмент тиску на партію (її представників) в напрямку отримання захисту Конституційних прав.  При цьому виникає механізм взаємної залежності та контролю суб’єктів цього політичного зв’язку. Цей тип зв’язку формує на боці виборця отримання обіцяних йому соціальних стандартів, на боці партії отримання підтримки електоратуЗ’являється при цьому своєрідний солідарний зв’язок заснований на факті очікування взаємних вигод. Цей акт сполуки оформляється на документальному рівні, і політичні заяви набувають програмного характеру. Такий зв'язок набуде парламентського, урядового характеру і сприйматиметься як виборчий союз з кожною конкретною електоральною групою. Взамін за лояльність до партії, під час голосування електоральні групи та їх представники впевнені, що партія реалізує обіцянки, викладені нею у виборчій програмі та зрозумілих "прозорих" проектах. І тому реалізація цілого ряду важливих соціальних,  національних та економічних перетворень є основною метою по пропаганді дій нового Уряду, спрямованих на формування громадської думки відносно того лідера, якому  виборці віддадуть свої голоси.

 Підготувала: Офіс-координатор ЖТП ГО КМОПУ                 Дубицька Г.Ф.

2010

Інші райони міста:         http://blog.i.ua/user/3265312/1162531/

                                    http://blog.i.ua/user/3265312/1162527/ 

                

Криворізька виправна колонія ДПтСУ у Дніпропетровській...


(Редакція Угоди, що підписана сторонами 23.01.2013, ел.версія)УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ

 


Вих. № 14 (ВТК № 80/ГО КМОПУ)

Угода

про співпрацю між громадською організацією «Криворізьке міське об’єднання патріотів України», що діє на засадах Статуту, в особі виконуючої обов’язки голови Ради Патріотів ГО КМОПУ, ЮзовоюТ.Л., та Криворізькою виправною колонією ДПтСУ у Дніпропетровській області № 80, в особі начальника колонії І.М. Штупун (надалі по тексту Сторони)

Сторони бажаючи співпрацювати з метою:

            - надання якісних умов утримання громадян України, що тимчасово знаходяться в виправній колонії за злочини скоєні вминулому,

            -відносин соціального партнерства між ГО КМОПУ, яке представляє інтереси мешканців територіальної громади міста Кривий Ріг та Криворізькою виправною колонією № 80, що представляє інтереси засуджених до позбавлення волі громадян України,

            - побудові в державі в цілому, та окремо в Криворізькому регіоні відкритого громадського суспільства; та позитивного діалогу між представниками силових структур та представниками громадськості,

            - для організації зміцнення могутності України, та посилення її ролі в міжнародному співтоваристві, для вирішення питань викликів сучасності та майбутнього, уклали цю угоду стосовно наступного:

1.     Сторони поєднують свої зусилля у вирішенні своїх Статутних засад, що не суперечать одинодному.

 

2.     Сторони можуть створювати спільні робочі групи, або залучати своїх представників для роботи у вирішенні соціальних, питань шляхом надання безоплатних послуг, окреми громадянами та організаціями як неофіційних представників територіальної громадськості міста Кривий Ріг.

 

3.     Сторони співпрацюють в організації та реалізації програм, проектів, публічних заходів, зв’язків з громадськістю, консультації та навчання, які спрямовані на досягнення спільної мети.

4.     Сторони співпрацюють в напрямку аналітичної,законотворчої та нормативно – правової роботи залучаючи до цього народних депутатів

 

5.     Сторони поширюють інформацію продіяльність один одного, за винятком інформації яка зашкодитьрепутації однієї з Сторін.

 

6.     Сторони обмінюються інформацією,досвідом, власними напрацюваннями у відповідних сферах,необхідних для реалізації програмних засад, згідно чинного законодавства.

 

7.     На основі домовленості між сторонами, до угоди можуть бути внесені зміни та доповнення, щодо цієї Угоди,або підписані додаткові документи, спрямовані на поглиблення співпраці.

 

8.     При виникненні суперечночтей між Сторонами, Сторони погоджуються розв’язати їх шляхом проведення  зустрічей та обміну листа

 

 

9.     Угода складена терміном до 31.12.2031року та вступає в силу з моменту її підписання.

 

10. Дія Угоди може бути зупинена шляхом взаємної згоди, або волі однієї із Сторін.

 

11. Ця Угода на основі спільної розробки і втілення в проекті ГО КМОПУ КТЯЖ Г-31 (Криворіжжя Території ЯкісногоЖиття до 2031р), перспективного проекту  переобладнання промислового комплексу КВК № 80 за новими технологіями.

 

12. Угода складена в двох екземплярах,що мають однакову юридичну силу.


23.01.2013.

 Від Криворізької виправної колонії ДПтСУ у Дніпропетровській області (№ 80)

І.М. Штупун

Адреса та контактні телефони::50041 ул. Шиферная 3,   тел  (056) 478-12-90                 

 

/печатка, Криворізької виправної колонії

ДПтСУ ДПтСУ у Дніпропетровській області № 80/

/підпис: І.М. Штупун /

                                                                                                        

 

Від громадської організації «Криворізькеміське об’єднання патріотів України»

Юзова Т.Л

Адреса та контактні телефони: 50053 .Кривий Ріг, вул. Зореносна 8А,  (056) 401-71-15

                                                                                                        

                                                                                                               /підпис Т.Л. Юзова/

                                                                                                                   


*Изменения в руководящем составе соответствует записи в книге приказов.

Голова КРК ГО КМОПУ.
Лядская Наталия Николаевна:                                                                       //підпис/
                                                                                                                    (098) 358-78-96


Кандидат у Народні Депутати України від СПУ Поворознюк І. І.

Вивчення питань можливості фінансування програм соціального захисту уражених верств населення, в тому числі і на селі, з міського та районних бюджетів, в обсязі 120% від розрахункового, на звернення представників територіальної громади.

______________________***__________________

Виконавчому директору

Громадської організації

"Криворізьке міське об’єднання патріотівУкраїни"

керівнику сектора соціального захисту ГО КМОПУ

Лукашеко Д.В.

до відома:                                                      керівникуДовгинцівського

територіальногопідрозділу

Громадської організації

"Криворізьке міське об’єднання патріотівУкраїни"

Котовському О.В.

 

Щодо звернення до кандидата у народні депутати України відСоціалістичної партії України по 32 одномандатному виборчому округу

Поворознюку Ігору Івановичу

стосовно прототипу перспективного плану "На захист прав уражених верст населення та права на екологічно чисте довкілля"

 

Шановне панство

Під час розглядуВашого звернення, мною особисто був зроблений аналіз чинного законодавстваУкраїни, щодо відповідності зазначених у Вашому прототипі перспективного плану"На захист прав уражених верст населення та права на екологічно чисте довкілля" дій спрямованих на досягнення економічного ефекту, який на Вашу думку зобов’язаний надати кошти для подальшого забезпечення ліками уражених верст населення Кривого Рогу.

 

Ваша думка, щод оможливості підтримати проекту створення нового,(експериментального) територіального розважального центру, від діяльності якого запропонована схема розподілу отриманого прибутку у співвідношенні: 70%направити на фінансування місцевих організацій соціального захисту уражених верств населення, 15% на забезпечення проміжних завдань, 15%  це прибуток та утримання (експериментального) територіального розважального центру, не може бути позитивно сприйнята особисто мною, мешканцем Довгинцівського району міста Кривого Рога, члена Соціалістичної партії України, та на мою думку територіальною громадою міста Кривого Рогу, з наступних причин:

По-перше, Соціалістична партія України, від якої я висунутий кандидатом у народні депутати України займає тверду позицію щодо діяльності гральних центрів, нажаль не на їх користь. Тому Ваше посилання на досвід країн, які досягли високих рівнів розвитку, де реально більш ефективно використовуються деякі особливості людської природи, серед яких пристрасть до азартних автоматів, не можна в прямому розумінні застосовувати до територіальної громади міста Кривого Рогу.

По-друге, на жаль лише після трагічної події, що сталася у місті Дніпропетровськусаме у залі гральних автоматів, чинним законодавством гральний бізнес був заборонений на усій території України. Тому питання щодо можливості створеннянового, найсучаснішого (експериментального) розважального центру із залученням гральних автоматів не можливо взагалі.


Однак, якщо у подальшому з урахуванням усіх вихідних даних, які переконливо доведуть соціальну та економічну обґрунтованість щодо необхідності у поновленні грального бізнесу, і лише тільки тоді, запропонований Вами проект створення нового, (експериментального) територіального розважального центру буде мати своє логічне продовження та існування.

По-третє, вважаю за потрібне висловити свою особисту думку, щодо запропонованого Вами проекту створення нового, (експериментального) територіального розважального центру діяльність, якого буде спрямована на отримання коштів, необхідних для профілактики таборотьби з епідемією ВІЛ/СНІД.

Першочерговимзавданням кожного громадянина України є особиста інформованість щодо зараженняВІЛ/СНІД. Лише соціальна складова нашої громади дозволить нам усім почуватися у небезпеці від такої страшної хвороби. Не існує під час епідемії сторонніх, або ми усі разом будемо допомагати один одному, та нарешті зупинимо це людське прокляття, або хвороба буде мати умови для свого існування та поступового знищення людства.

Другим шагом є створення та постійна дія насамперед державної чітко структурованої програми щодо профілактики та боротьби з епідемією ВІЛ/СНІД. І це найважливіше завдання для кандидатів у депутати України усіх рівнів, від депутата України до депутата району. Кожний народний обранець зобов’язаний залучитися до роботи у напрямку вже існуючих громадських програм та проектів, але головним залишається створення ТІЛЬКИ державної програми.

Наприкінцісвоєї відповіді зазначу, що як звичайний мешканець Довгинцівського району міста Кривого Рогу, і надалі буду займати активну позицію щодо розповсюджування інформації про необхідність бути обізнаним у питанні профілактики та боротьби зепідемією ВІЛ/СНІД. А вразі покладання людської довіри на мене як на кандидатав народні депутати, зобов’язуюсь створити, забезпечити та повністю виконати загальнодержавні, обласні та міські програми з профілактики та боротьби з епідемієюВІЛ/СНІД

З повагою та порозумінням

Кандидату народні депутати України від Соціалістичної партії України по 32 одномандатному виборчому округу

"30-е" серпня 2012 року                           Поворознюк Ігор

Краща сторінка, проект КТЯЖ Г-31 в скороченому вигляді, на ФБ

 https://www.facebook.com/gokmopu: Криворіжжя на ФБ


Архів ГО КМОПУ 2012 року

*

Список громадян України, кандидатів у ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ VIIІ, (наступного) скликання: ((доповнено списком кандидатів у депутати до Криворізької міської ради VII скликання (майбутнього),

1. ВЕРНИГОР ВІРА ПЕТРІВНА, представник Всеукраїнського Об’єднання Батьківщина, Округ №31.http://kmop.org.ua/кандидат/вернигор-віра-петрівна-2

Проекти округу

1. Перспективний план розвитку Жовтневого району до 2031р «Жовтневий район – Територія Якісного Житла» Вих.№ 3 (Патріот) 07.12.11.п1.

*(Комплексне будівництво висотних будинків, переселення, рекультивація звільнених територій) Повна версія прикладається за адресою: http://kmop.org.ua/p1486

2. Перспективний план розвитку Тернівського району до 2035р «Тернівський район – Територія козацької слави» Вих.№ 3 (Патріот) 07.12.11.п3.

*(Формування і розвиток сучасної інфраструктури галузі збереження національної культурної спадщини, народних традицій і обрядів, організація змістовного дозвілля та відпочинку різних категорій населення Тернівського району та міста Кривий Ріг, подальший розвиток національного аматорського мистетства)

***

2. ДСК, округ №32. http://kmop.org.

*

*Звернення до кандидата в Депути від керівника сектору соціального захисту ГО КМОПУ, Дмитра Лукашенко.  http://kmop.org.ua/p1532

Перспективний план розвитку Саксаганського району до 2020 року «Саксаганський район – Територія трьохсот озер»  Вих.№3(Патріот) 07.12.11.п4

*( Замовлення та виготовлення стандартних, стилізованих під озеро дитячих, прибудинкових басейнів, підведення води для басейнів з Дніпровського каналу, відведення в р. Саксагань)

***

3. ДСК Округ № 33

*

Проекти округу

ГО КМОПУ ЦМТП : http://kmop.org.ua/p1537 Центрально міський…

ГО КМОПУ ІТП: http://kmop.org.ua/p1542 Інгулецький…

***

4. ДСК № 37 (зразок) (http://kmop.org.ua/кандидат/

*

Проекти округу

1. Перспективний план розвитку Інгулецького району до 2017р «Інгулецький район – Територія «Зеленого світу»» Вих.№ 3(Патріот) 07.12.11.п6.

*( Впровадження новітніх, економічно обґрунтованих технологій «Зелений світ») Повна версія прикладається: http://kmop.org.ua/p1542

2. Типовий план розвитку СГС ГО КМОПУ  «Село  2015, від овочівництва до повного благополуччя»  (Універсальний для всього Криворізького сільского району. http://kmop.org.ua/cgc

3. Екологічні проекти: «Проблема заліснення українських степів», «Проблема заказника «Інгулецький степ»", «Проблеми українських сільских ставків, та якісної питної води на селі»


Команда підтримки кандидатів в Народні Депутати, претенденти у  кандидати в депутати Криворізької міської ради VII (наступного) скликання:

*

1. Нєженцев С.В. /Голова ради патріотів ГО КМОПУ/

2. Лєщинский О.В. / Президент міжнародного клубу бойових мистетств «СОНО», голова «Клубу любителів чистої води ГО КМОПУ»/

3. дск С.І.В. 20.05.12.

4. Луговський С.П. /Представник ради патріотів ГО КМОПУ, к. мед. Н.,НДІ проммедицини МОЗ України. Зав. відділом загальної та експериментальної патології, координатор наукового сектору ГО КМОПУ/

5.  дск (С)  /Уповноважений представник ГО КМОПУ по роботі з виконачими органами міста Кривий Ріг/

6. Давиденко Л.Ф. /Представник ради патріотів ГО КМОПУ, голова Криворізької міської організації національної спілки художників України, куратор Центрально — Міського територіального підрозділу ГО КМОПУ/ http://kmop.org.ua/p7137

7. Лукашенко Д.В. /Представник ради патріотів ГО КМОПУ, екс – голова правління Криворізького міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД/ :  http://kmop.org.ua/p7141

8. дск (М)  /Представник ради патріотів ГО КМОПУ. генеральний директор ООО «...» (інтернет, сайт/

9.   Коваленко Юрій Вікторович /Представник ради патріотів ГО КМОПУ, депутат V та VI скликань Жовтневої у місті ради, директор ООО «Галактика-31/  http://kmop.org.ua/p7147

10. Носач В.І. /Представник ради патріотів ГО КМОПУ,
журналіст, поет, кінорежисер. Автор збірок «Звертаюсь Я», «Маю честь», «Хто ти людино». Лауреат Республіканського конкурсу документальних фільмів, «Шістдесятник»/ http://kmop.org.ua/p7336

11.  Юзова Тетяна Леонідівна /Представник ради патріотів ГО КМОПУ,
депутат V та VI скликань, Жовтневої у місті ради/http://kmop.org.ua/p7296

12.Жданюк В.А. /Представник ради патріотів ГО КМОПУ, депутат 1998 по 2002 Жовтневої у м. Кривому Розі ради/    http://kmop.org.ua/p7416

13. Мізенюк Є.В. /Куратор Тернівського територіального підрозділу, заступник директора Криворізького навчально – виробничого центру ДПТНЗ

14. Лигун В.Т. /Куратор Жовтневого територіального підрозділу/

15.  дск (П) /Куратор  Саксаганського територіального підрозділу/

16. Котовський О.В. /голова Довгинцевського територіального підрозділу, голова дніпропетровської обласної громадської організації «Єдиний Центр Молоді»/

17. Сергєєв А.А./керівник Інгулецького територіального підрозділу/

18. дск (Ц) /Куратор Криворізького сільского району/

19.  дск З.Д.А. 20.05.12. / відповідальний: куратор Дзержинського територіального підрозділу Дмитро Загурський/

20. Малий Є.В. /координатор сільско – господарського сектору ГО КМОПУ, начальник юридичного відділу ТОВ «Криворіжелектро-монтаж»/http://kmop.org.ua/p7306

21.Долбня Є.В. /координатор освітньо – мистецького сектору ГО КМОПУ, заступник директора міського палацу дитячо – юнацької творчості «Горицвіт» КПНЗ/ http://kmop.org.ua/p7268

***

_______________________________________________________________________

 *

Попередній список кандидатів у депутати до міської ради та ради Криворізького сільского району VII скликання по одномандатному мажоритарному округу від політичних партій міста, що їх підтримує ГО КМОПУ (за взаємною згодою)*

1. Міщенко Є.В. / голова Жовтневої районної партійної організації «Україна Майбутнього», до міської ради/

2. Дьякова С.В. /Депутат Недайводської селищної ради, до ради Криворізького сільского району/

3. Машуль В.Г. /голова Криворізького міського молодіжного крила ВО «Свобода» до Криворізької міської ради/

4. Туровська І.Л. Представник підприємців м. Кривого Рогу, до ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

5. Дубицька Г.Ф /офіс-координатор ЖТП ГО КМОПУ, член партії Батьківщина/, до Жовтневої у місті Кривому Розі ради

6.  До Жовтневої у місті Кривому Розі ради   /Предстаник Криворізької Батьківщини /

7. До Дзержинської у місті Кривому Розі ради   /Предстаник Криворізької Батьківщини /

8. До Центрально-міської у місті Кривому Розі ради   /Предстаник Криворізької Батьківщини /

9. До Саксаганської у місті Кривому Розі ради  /Предстаник Криворізької Батьківщини /

10. До Довгинцевської у місті Кривому Розі ради  /Предстаник Криворізької Батьківщини /

11. Інгулецької у місті Кривому Розі ради  /Предстаник Криворізької Батьківщини /

12. До Терновської у Інгулецької у місті Кривому Розі ради  /Предстаник Криворізької Батьківщини/

13 Вжичинський А.В. до Жовтневої у місті Кривий Ріг ради /координатор 1 лінії Жовтневого району ГО КМОПУ/

 *

Попередній список кандидатів в депутати КМОПУ до районих у місті рад:

*Комплектується згідно планової роботи територіальних підрозділів ГО КМОПУ.

*Резерв: Депутати до обласної ради, помічники – консультанти обласних депутатів, депутатів Верховної Ради, районних рад.

 ***

*Комплектація здійснюється постійно


*Консультації за тел. (056) 401 71-15, (095) 743-18-36

Остання редакція 13.03.13 :).

 

Канцелярія ГО КМОПУ


______________________________________________________________________________________________

*

Автобіографія кандидата (зразок)

«громадського» кандидата в депутати до Криворізької міської ради VII скликання по одномандатному мажоритарному округу, що його рекомендує для попереднього вивчення ГО КМОПУ

 

Я, Лукашенко Дмитро В’ячеславович, народився 15 січня 1975 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1992 р. закінчив Криворізьку середню школі № 111 м. Кривий Ріг.

У 1992 р. прийнятий на посаду електрика в Ремонтно-будівельний кооператив «Ударник».

З 1994р. по 1995р. працював слюсарем-сантехніком в ЖКК№5.

З 1995р. працював слюсарем по ремонту рухомого складу на пункті технічного обслуговування вагонів Вечірній Кут. У 1996 р. переведений до Криворізької дирекції обслуговування пасажирів на ту ж посаду.

З 2000р. по 2002р. працював слюсарем-ремонтником на Криворізькому державному гірничо-металургійному комбінаті «Криворіжсталь».

У 2004р. працював старшим соціальним працівником у Благодійній організації «З надією». У 2006р.переведений до Криворізького міського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

У 2007р. переведений на посаду координатора проектів. Де працюю і по сьогоднішній день Паралельно до цього з 2008 по 2010 р. працював головою правління НМВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та регіональним представником ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» у м. Кривий Ріг.

На сьогоднішній день навчаюсь на 4 курсі Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій на спеціальності «Менеджмент організацій».

Громадянин України. Судимостей не маю. Член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Представник Ради патріотів громадської організації «Криворізьке міське об’єднання патріотів України». В проекті «Криворіжжя – Території Якісного Життя» відповідаю за сектор соціального захисту уражених верств населення.

 

Проживаю за адресою: 50047, м. Кривий Ріг, вул. 23 Лютого…Канцелярія ГО КМОПУ

 


Маленька перемоги Світлани Дьякової

До Криворізького районного суду Дніпропетровської області 13 грудня 2011 року звернулась громадянка Дьякова Світлана Вікторівна з заявою про забезпечення позову по справі за позовом Дьякової С.В. до ТОВ «Граніт Групп» та Криворізької райдержадміністрації Дніпропетровської області про визнання договору оренди земельної ділянки не дійсним. В цій заяві вона просила винести ухвалу про забезпечення позовних вимог шляхом заборони ТОВ «Граніт Групп» вчиняти будь які дії по розробці гранітного кар’єру на територіях Недайводської та Лозуватської сільських рад, а саме заборонити зняття, перенесення грунту на орендованій земельній ділянці, проводити вибухові роботи на земельній ділянці, розміщати машини, техніку, яка використовується в роботах по розробці гранітного кар’єру.

Суддя Бондарчук Г.Д. розглянувши заяву про забезпечення позову встановив, що «…заявлені заявницею види забезпечення позову, є не співмірними із заявленими позивачем вимогами, що унеможливлює вирішення питання про забезпечення позову та подальше виконання ухвали суду». Та ухвалив: «Заяву Дьякової С.В. про забезпечення позову – повернути заявнику».

На ухвалу Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 грудня 2011 року Дьяковою С.В. була направлена апеляційна скарга до Апеляційного судуДніпропетровської області, в якій пояснила, що «…Не враховано судом при постановлені ухвали про відмову в задоволені заяви про забезпечення позову і причини забезпечення позову, а саме здійснення ТОВ «Граніт Групп» робіт по розробці гранітного кар’єру, зняття, знесення ґрунтового покрову без спеціального дозволу. Розробка гранітного кар’єру призводить до порушення цілісності ґрунтового покриву, його зняття, знесення зелених насаджень в тому числі і тих, які занесені до Червоної книги, Світового червоного списку, Європейського червоного списку…». Просила скасувати ухвалу Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 13 грудня 2011 року та постановити нову ухвалу якою задовольнити заяву про забезпечення позову.

02.02.2012 року було проведено судове засідання в Апеляційному суді Дніпропетровської області, яким було задоволено в повному обсязі апеляційну скаргу Дьякової С.В. про забезпечення позову.

 

Ця маленька приємна новина повинна бути початком великої перемоги справедливості!

Теги: Дмитро ВетвицькиййДьякова Світлана Вікторівнакандидат в депутати Верховної Ради УкраїниКриворізька рада патріотівКучерук

Ця стаття була опублікована Пятница, Февраль 3rd, 2012 at 7:22 пп і зберігається відповідно до розділу № 3/2 Проект тактичного плану розвитку СГС ГО КМОПУ «Село Недайвода 2015 року»№ 5/2 Друковані статті. Ви можете слідкувати за коментарями до цієї статті через RSS 2.0 потік. Відповіді на даний момент вже закриті, але Ви можете посилатися на вашому сайті. Edit this entry.

Список для i.ua «Почесних спостерігачів» проекту КТЯЖ Г-31

    Повний список 1020 іменних акцій проекту КТЯЖ Г-31за адресою:                                       http://blog.i.ua/user/3265312/1284365/                   

На захист прав "уражених верств 

населелення" та право 

на екологічно чисте довкілля

    *

                                          Права почесних спостерігачів:


1. Нічого не робити!, Акції  в ціні «ростуть» самі! Отримувати звіти!

2. Приймати керівну участь у реалізації перспективних проектів з яких складається мега-проект КТЯЖ Г-31, при бажанні, мають відкритий доступ до всієї службової та комерційної інформації стосовно проекту ГО КМОПУ "КТЯЖГ-31"  :-)

3. На власний розсуд розпоряджатися іменною акцією. (Продавати, дарувати, заповідати, тощо.)

                                                      ***

                                     Громадська організація

               «Криворізьке міське об’єднання патріотів України»

           Легалізовано за № 149 від 22 квітня 2010р. м. Кривий Ріг.

        50053, м. Кривий Ріг, вул. Зореносна 8А, тел. (О56) 401-71-15

                          e-mail: [email protected], www: kmop.org.ua.

*

 

 *

Голові ради патріотів

ГО КМОПУ  С.В. Нєженцеву

*

   На виконання п. 3 протоколу № 3/30.05.11 Ради патріотів ГО КМОПУ надаю Вампопередній список, для редакції, утримувачів акцій проекту «Криворіжжя — Території Якісного Життя до 31 року»

*

Вивченням адаптації проекту до діючого законодавства займається «Громадський  юрист ГО КМОПУ»:                                           Є.В. Малый

 *

Генеральний підрядчик:  ООО Галактика-31                          Ю.В. Коваленко

 *

За підтримки: Богородської єпархії
Митрополита Московсько – Богородського  АДРІАНА  (в миру Старина Валентин Єгорович)

 ***

Друзі та співвласники проекту, акціонери ГО КМОПУ

*

Спостерігайте! Це як автоматично працююча, інтелектуальна фінансова он-лайн розвага. Бо проект, КРИВОРІЖЖЯ-ТЕРИТОРІЇ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ («КТЯЖ Г-31 нова редакція), — це інвестеційний, будівельний проект активно працюючої громадської організації, що представляє інтереси мешканців територіальної громади міста Кривий Ріг та має свої;  міські, районні у місті, районні сільскі проекти. Має в своєму складі діючих депутатів та заявляє своїх кандидатів у депутати до Верховної Ради України, Криворізької міської ради, до районних у місті Кривий Ріг рад, Криворізької  сільскої районної ради на виконання задекларованного в Криворізькому регіоні. Акціонери це спостерігачі, бо ви всі є співвласниками проекту і теоретично зацікавлені в прозорості його виконання! Чим більше інтелектуалів буде проиймати участь в проекті КТЯЖ Г-31 (Спостерігати, аналізувати, запитувати, з часом і рекомендувати) тим важче буде вести організацію і виконання проекту не демократичним шляхом. Перспективи росту ціни на кожну з 1020 іменних акцій проекту не мають обмеженнь, бо в своїй другій (закритій) частині сам проект і ціна за кожну акцію закінчуються зірками. :-)

 

Україна-супердержава третього тисячоліття!

Список
Почесних Спостерігачів проекту КТЯЖ Г-31 (нова редакція), одна акція + номер посвідчення.

ГО КМОПУ № 1 ПС «ab absurdo»

ГО КМОПУ № 2 ПС «sveto4ka-25»

КМОПУ № 3 ПС «Любавушка»

ГО КМОПУ № 5 ПС «_pavlentiyss_»

ГО КМОПУ № 6 ПС «TEMPLIER»

ГО КМОПУ № 7 ПС «М_Ірина»

ГО КМОПУ № 8 ПС «ADX-Правда»

ГО КМОПУ № 9 ПС «trancemusic»

ГО КМОПУ № 10 ПС «Максим_»

ГО КМОПУ № 11ПС «Albus248»

ГО КМОПУ № 12ПС «Ukraineць»

ГО КМОПУ № 13 ПС «нескорена»

ГО КМОПУ № 14ПС «Алво»

ГО КМОПУ № 15 ПС «viktor67»

ГО КМОПУ № 16ПС «Нескорений32»

ГО КМОПУ № 17ПС «люди автомобилей»

ГО КМОПУ № 18ПС «vov4ik126»

ГО КМОПУ № 19ПС «Нормальний»

ГО КМОПУ № 20ПС «Creator2009»

ГО КМОПУ № 21ПС «yarosya2»

ГО КМОПУ № 22ПС «Олигарх **»

ГО КМОПУ № 23ПС «evgstereo»

ГО КМОПУ № 24ПС «zevs78»

ГО КМОПУ № 25ПС «Павлик))»

ГО КМОПУ № 26ПС «Francisk02»

ГО КМОПУ № 27ПС «Андрій Вітрів»

ГО КМОПУ № 28ПС «Райден»

ГО КМОПУ № 29ПС «helsan»

ГО КМОПУ № 30ПС «АнтиПР»

ГО КМОПУ № 31 ПС «СірийКардинал»

ГО КМОПУ № 32 ПС «Jessbar»

ГО КМОПУ № 33 ПС «Баба Яга»

ГО КМОПУ № 34ПС «Саничок»

ГО КМОПУ № 35ПС «jlondon»

ГО КМОПУ № 36ПС «бандерівець»

ГО КМОПУ № 37ПС «Світанок»

ГО КМОПУ № 38ПС «Julia_21 *»

ГО КМОПУ № 39ПС «Богдан Бо»

ГО КМОПУ № 40ПС «Сталвас»

ГО КМОПУ № 41ПС «Luchik_»

ГО КМОПУ № 42ПС «верь»

ГО КМОПУ № 43ПС «Східняк»

ГО КМОПУ № 44ПС «лио Днепр»

ГО КМОПУ № 45ПС «Голова КРК»

ГО КМОПУ № 46ПС «ТарасЧупринка»

ГО КМОПУ № 47ПС «morning7»

ГО КМОПУ № 48ПС «ТСН»

ГО КМОПУ № 49ПС «УБН»

ГО КМОПУ № 50ПС «rutzit»

ГО КМОПУ № 51ПС «Ирао»

ГО КМОПУ № 52ПС «Українець 777»

ГО КМОПУ № 53ПС «Саша плюс»

ГО КМОПУ № 54ПС «Катя Ботанова»

ГО КМОПУ № 55ПС «ЯКриворожанка»

ГО КМОПУ № 56ПС Shnec »

ГО КМОПУ № 57 ПС Ньют Гингрич

ГО КМОПУ № 58ПС «Янык Вор»

ГО КМОПУ № 59ПС «Степан»

ГО КМОПУ № 60 ПС Олег Тиньков

ГО КМОПУ № 61 ПС Гэвин Ньюсом

ГО КМОПУ № 62 ПС Джерри Браун

ГО КМОПУ № 63ПС Buddy Ремер

ГО КМОПУ № 64ПС Всемирный экономический форум

ГО КМОПУ № 65ПС Тина Канделаки

ГО КМОПУ № 66ПС Гари Джонсон

ГО КМОПУ № 67ПС «Корреспондент.net

ГО КМОПУ № 68ПС «Берни Сандерс»

ГО КМОПУ № 69ПС ДСК США, МР  Mitt Romney (зразок)

ГО КМОПУ № 70ПС ДСК США, БО

Всього:    70

Кількість "Почесних спостерігачів"  постійна до 2031 року. 

_______________________________________________________________

Канцелярія ГО КМОПУ

***

Весь офіційний список іменних акцій проекту КТЯЖ Г- 31 за адресою http://kmop.org.ua/p2322


Всього по проекту:                                                     1020 іменних акцій

               

Довипуск акцій не передбаченно цією заявою 


РАДА ЗАСНОВНИКІВ                                                                                                                                 

_______________________________________________________________________________________

Рада засновників ГО КМОПУ

***

Теги: Барак Обама , Дэн Островского , Гэри Джонсон , Джерри Браун , Митт Ромни , Олег Тиньков , Белый дом , Всемирный экономический форум , Барак Обама , Берни Сандерс ,Валерій Плюта , криворізька міська рада патріотів України , Нєженцев С.В. , Скиба М.М. ,Стельмах І.В , Тинькофф Кредитные Системы , Україна-супердержава третього тисячоліття, проекти Тимошенко, патріоти кривий ріг, КТЯЖ Г-31

Ця стаття була опублікована Понедельник, Октябрь 31st, 2011 в 10:23 дп і зберігається відповідно до розділу 000 /. Новини організації1 Почесні спостерігачі проекту КТЯЖ Г-31Ви можете слідкувати за коментарями до цієї статті через RSS 2.0 потік. ВИ можете залишити запис , постановочные посилатися На вашому сайті. Изменить эту запись .