Ви зробили це разом...

  • 15.08.19, 18:20

Рівень державного діяча визначається його ставленням до армії, і від пулу Коломойського не приходиться очікувати нічого хорошого в цій сфері - бо вони вже мали можливість проявити себе в 2014 році, і проявили.

Тоді, поки одні з ноля підіймали ЗСУ, вони повз військомати відправляли людей на війну під командуванням різних сємєнченків та ків, паралельно вирішуючи свої бізнес-питання та кришуючи вивід коштів з "Приватбанку", щоби тепер заявляти про "прєступлєнія гєнералов", "нєт там нікакого Путіна", "ми воюєм самі с собой" і про "стрільбу по цивільним".

Вони бояться регулярної армії, не розуміють її, не хочуть її.
Їх цікавить лише оборонний бюджет у 200 мільярдів, сформований "мародерами".

І вони знають, що не буває армії без гідності.

Звідси цей наступ на базові досягнення у військовій сфері - призупинення нової системи харчування, наїзд на Центр забезпечення при МО та волонтерів, тиск на виробників спорядження, відміна параду, портновські "розслідування" пересування наших кораблів нашими ж водами, замовчування теми вступу до НАТО тощо.

"Новой командє" необхідно демотивувати активних людей об'єднуватися під військовими прапорами та для своїх політичних цілей дискредитувати військо в очах обивателя "незакопаними кунгами", "бракованими бронежилетами" і купою інших страшилок з "1+1".

В таких умовах продовжується #війна, росіяни закріплюються на морях і окупованих територіях, ми продовжуємо нести втрати під передвиборчий спів "перімір'є" і обіцянки "овцы будут целы", втрачаємо позиції та обличчя на міжнародній арені, спостерігаємо консолідацію реваншистів та російської агентури - бо в керівництві державою немає державників, є маніпулятори, яким повірило 3/4 населення.

Валерій Прозапас

Готуйтесь потіснитись

Тамара Горіха Зерня

У те, що Зеленський не відчуває цінності українського громадянства – вірю абсолютно, тут жодних сумнівів. Для нього у принципі українське не несе цінності, різні там мови, армії, незалежності…
А от у те, що в оточенні Зеленського не знайшлося людини, яка б пояснила, що громадянство України – це дуже цінний і дорогий актив, який можна вигідно продати – не повірю. Іще раз: у їхніх руках опинилася штука, яку можна продати, але вони віддають її просто так, задарма. Ха-ха.

Нагадаємо, що завдяки отриманню безвізового доступу до країн Шенгенської зони (дякуємо, дядько Петро) Україна посіла перше місце в рейтингу паспортів серед країн СНД і 44-е у світі з 200 країн (оновлений індекс паспортів Henley & Partners за 2018 рік). Також нагадаємо, що тризубий паспорт дає право безвізового в’їзду у 128 країн світу.
Далі беремо те, що Зеленський підписав сьогодні, а саме Указ № 594 щодо питання спрощення набуття громадянства України окремими категоріями осіб, і довго протираємо окуляри, не вірячи власним очам.

По-перше, Указ не містить визначення і не посилається на документ, у якому було б визначення «переслідувань через політичні переконання у країні громадянської приналежності». Тобто що саме можне вважати переслідуванням? Наприклад, невдала спроба влаштуватися на роботу, коли тебе розвернули на співбесіді – це переслідування? Блокування дописів у контактє – переслідування? Адмінпротокол за участь у мітингу – переслідування? При потребі, росія мобілізує мільйони таких «потерпілих» протягом тижня, і в кожного буде довідка.

По-друге, не встановлено жодних квот чи кількісних обмежень по набуттю такого громадянства на рік. Відповідно, дивись пункт 1.
Далі, весь указ, фактично, зосереджений на тому, що претенденти на українське громадянство звільняються від обов’язку добровільно відмовитися від громадянства росії. Тобто український паспорт стане таким собі приємним бонусом, статусною відкривалочкою для зручності російських туристів. Я вже бачу тисячі контор по містах і гарнізонах російської федерації, під вивіскою «Украинские паспорта срочно».
Крім того, впадає в око, що автори Указу не розуміють або вдають що не розуміють різниці між поняттям «набуття громадянства», «статус біженця» та «надання притулку».
У світі захист людей, які потерпають від переслідування за політичні переконання у країні походження, здійснюється на основі Конвенції про статус біженців від 1951 року, до якої Україна приєдналася у 2002 році. (Зеленський тоді ще працював у команді КВН Кривого Рогу і міг пропустити цю подію).

Україна сумлінно виконує свої зобов’язання за Конвенцією. За даними Державної міграційної служби, за перше півріччя 2019 року у нас отримали статус біженця 1789 чоловік, і ще 806 особи були визнані такими, що потребують додаткового захисту. Ці люди користуються соціальним захистом нарівні з громадянами України, отримують допомогу на народження дитини, мають право на пенсію та допомогу з безробіття.
Так, вони не мають активного і пасивного виборчого права, тобто не можуть обиратися і бути обраними, - але це скрізь так, це нормально, це передбачене Конвенцією 1951 р. Держава робить жест доброї волі, підтримуючи іноземців, які потрапили у біду у себе на батьківщині, але не допускає іноземців до формування своєї внутрішньої політики, це нонсенс.
Або, говорячи мовою новообраного, інцидент.

То скількох громадян росії пропонує ввести в Україну наш пестицид? Якого розміру буде цей троянський кінь? І найголовніше: так чия це ідея, нашого Вови чи їхнього?

Проти фактів не попреш

  • 13.08.19, 01:46
ФОТОФАКТ. Після візиту припизедента на Житомирщину помпи запрацювали на реверс. Бурштин закачують в землю!

Епоха відкритості

П'ятий президент України Петро Порошенко хотів розкрити громадськості та засобам масової інформації деталі свого допиту в Державному бюро розслідувань.

Про це в коментарів "Прямому" повідомив депутат від "Європейської Солідарності" Артур Герасимов.

"А в тому, що стосується секретності, то хотів би сказати, що Петро Порошенко звернувся до ДБР, щоб відкрито показати всю інформацію, які питання задавалися, які були відповіді, щоб все, що турбує громадськість, було відкрито розповсюджено. Була отримана негативна відповідь, ДБР заборонило команді Порошенка розповсюджувати для журналістів та громадськості. Але, тим не менше, якимось "дивним" чином ця інформація з'являється у пана Портнова", - зазначив Герасимов.

Джерело

Понавибирали...



І кого ж це зебіли понавибирали?


10%, 1 голос

0%, 0 голосів

90%, 9 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

08\08\08

Цей день не можна забути! Саме сьогодні - 08/08/08 - розпочалася російська агресія проти миролюбної Грузії.

Після Угорщини-56, Чехословаччини-68, Афганістану-80, Молдови-92 світ ще раз побачив імперську сутність кремлівської політики. Побачив, але заплющив очі на порушення Росією норм і принципів міжнародного права, суверенітету, незалежність і кордонів найближчого сусіда.

Політика умиротоворення агресора ні до чого доброго не призвела. Лише розпалила його апетит. Перевіривши червоні лінії Заходу, Кремль пішов далі і розв'язав війну проти України.

Лише непохитна трансатлантична єдність і солідарність у протидії агресору здатні повернути мир і безпеку. Як я вже неодноразово говорив: “Москва слезам не верит". Боротьба за збереження і зміцнення міжнародної коаліції на підтримку України - головне завдання української влади. І всіх політиків.

Але при цьому чіткою має бути позиція самої України. Це війна, де одна країна напала на іншу. Росія - агресор. А її керівництво несе повну відповідальність за кожний снаряд і кожну кулю, які прилітають на українські позиції. І пекельна машина війни, і ключі від миру - у Москві. А сталі і довготривалі гарантії безпеки і України, і Грузії - це вступ до НАТО.

Світлина від Петро Порошенко.

Єслі в кранє нєт водьі

  • 05.08.19, 21:55
Водоканали можуть перейти на погодинну подачу води через здорожчання електрики
5 Серпня 2019 19:09

Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія" пропонує підвищити тариф на воду на 20% через подорожчання електроенергії у липні.

Джерело

Але ж головне, щоб ферросплави хазяїна зелебобки не переплачували!

Обрали коміка президентом

  • 05.08.19, 19:58

У Гватемалі, що між Мексикою і Гондурасом, у 2015-му президентом обрали комедійного актора Джиммі Моралеса. Він обіцяв поламати стару систему і очолити боротьбу з корупцією. Минуло три з половиною роки, комік все перетворив у сумну історію.

Моралес виявився представником старих еліт і його самого звинуватили у корупції, внаслідок чого відбулися масові протести. Він виратив значну частину своєї популярності.

Гватемала пересварилася з міжнародним співтовариством, реабілітувала військових злочинців, а сама країна занурилася у тривалу політичну кризу.

Рівень життя залишився дуже низьким, попри всі обіцянки комедійного актора Моралеса.

Роскажіть цю історію знайомим. Розумні вчаться на чужих помилках.

Volodymyr Ariev