Про халяву

...Якщо збираєтесь до Львова, чи вже в місті, думаю, корисно буде почитати оце Багато цікавинок - на халяву! ura
...Наприклад:

 1-го до 29-го лютого щодня з 18:00 до 21:00 ви матимете можливість насолоджуватися концертом на роялі наживо у ТЦ Forum Lviv.

Щодня для вас гратиме музикант, а періодично – відомі особистості.

А ще потішити відвідувачів своєю грою на роялі зможе кожен бажаючий, що вміє грати: зіграй власний концерт на роялі або у чотири руки з музикантом!


Про Ангела

19 лютого 2002 року з конвейєру зійшов перший український гелікоптер "Ангел".
  В 2002 році Україна стала 6-ою країною в світі, що започаткувала самостійне виробництво гелікоптерів.
   В квітні 2004 року на аеродромі "Чайка" під Київом відбувся перший демонстраційний політ гелікоптера К-112 "Ангел". В цьому ж році на заводі "Авіант" розпочато серійне виробництво нової моделі

Докладніше

Про вкнрПоказуй, малий, хто тут ВКНР не поважає!?
crazycat

Про автарку)

..Це не флешмоб) Особисте)
..Багато проросійсько налаштованих користувачів порталу мені дорікають за неї) Вимагають видалити, або замінити яценюками-порошенками)
...Не хочу з кожним персонально дискутувати) Коротенько - путін окупант, загарбник України. Поки йому шию не зломлять, або на просушку не повісять на пеньковій краватці, або поки не прибереться з теріторій України, ця дуже символічна аватарка буде в профілі)
...А з яценюками самі якось розберемось) не пхайте носа до чужої оселі, спочатку наведіть в себе лад)
..Коментарі лише для друзів, немає бажання лінгвістичне лайно після "братсько" налаштованих навіть бачити.
cup_full

Про СІЗО

Народ як скаже, так зав'яже lol


Про флешмоб)

..Хтось мені тут закидав, що я лише смайлами користуюсь) Здається, Марін) Навіть погроза була, що буде відповідати лише смайлами))) Довелося віртуально доводити, що має деякий запас словарний, та можу ним користуватись lol

...Тепер настала черга реально доводити, що не лише кнопкодавські тексти продукую)))crazy

Також закортіло підтримати флешмоб Інфекції, тобто Заразки))) Позітивний флешмобисько)))


За якість фото не пригощати мавашами)))

Про оцінки

Дослідники виявили, що жінки-програмісти пишуть код краще за чоловіків
Дослідники виявили, що жінки-програмісти пишуть код краще за чоловіків

Американські дослідники виявили, що комп'ютерний код, написаний жінками, як правило, отримує вищі оцінки, ніж написаний чоловіками. Проте винятково за умови, що тому, хто оцінює, невідома стать програміста, пише bublbe.com.

Дослідження було проведено студентами Політехнічного університету штату Каліфорнія та Університету штату Північна Кароліна на основі аналізу поведінки понад мільйона користувачів GitHub – провідного веб-сервісу для хостингу ІТ-проектів та їх спільної розробки.

Як з'ясувалося, пропозиції про внесення правок у код, зроблені жінками, приймалися замовниками охочіше, ніж зроблені чоловіками (78,6% проти 74,6% випадків) – однак тільки тоді, коли статева приналежність користувача, який вніс пропозицію, не піддавалася ідентифікації. Якщо ж замовнику вдавалося ідентифікувати, що рекомендацію про правки вносить жінка, правки приймалися лише в 9,3% випадків.

..Якось над цим питання ніколи не міркував) Але натрапивши на цей матеріал, порився в Мережі) Пару посилань залишу тут)

http://fontex.com.ua/varto-divchini-vchitisya-na-programista.html

http://ledermeister.info/blog/google_investue_50_miljoniv_dolariv_u_divchat_programistiv/2014-06-25-37

http://yakpros.ru/robota-i-kar-era/11423-chim-horoshi-divchata-programisti.html

А цей сайт зробила команда дівчат:

http://studway.com.ua/about/

..Якось складно уявити дівчину-програміста) Ваші думки, враження про дівчат-програмістів?

Про піцу

...От немає що робити британським та американським вченим) Оцей, наприклад, невідомо скільки часу вбив, спостерігаючи за шанувальниками піци) Висновки зробив такі.

   1. Згортаєте свій шматочок – тоді ви Driver ( "Ведучий"). Ви не витрачаєте часу на те, щоб насолоджуватися піцою, а просто хочете розправитися з нею якомога швидше. У житті ви прагнете брати на себе відповідальність і бути найкращим.

2. Спершу їсте хрустку скоринку по краях – Influencer ("Той, хто чинить вплив"). Ви не боїтеся відрізнятися від інших, хочете бути законодавцем нових тенденцій і не проти привертати увагу своїми унікальними діями.

3. Користуєтеся ножем і виделкою – Supporter ("Той, хто надає підтримку"). Ви цінуєте звичну обстановку і неспішний, розслаблений темп життя. (Мій випадок)

4. Відкушуєте по шматочку, починаючи з середини – Careful Corrector ("Ретельний коректор"). Імовірно, ви перфекціоніст, який використовує випробувані й перевірені методи. Ви не проти експериментів з новими смаками, але в глибині душі вже знаєте, який з них найкращий, і в основному вибираєте саме його.

  За словами Вуд, зазвичай у людях поєднуються всі чотири типи особистості, проте якийсь один виходить на перший план.

Джерело

11%, 2 голоса

11%, 2 голоса

11%, 2 голоса

37%, 7 голосов

16%, 3 голоса

16%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про розвиток..

..промисловості окупантів. Старанно розвивають, нічого не скажеш...
...У вересні 2014 року всі співробітники ТОВ «Зуєвський енергомеханічний завод» окупованого Зугреса (Донецька область) були відправлені в неоплачувані відпустки.Саме ж підприємство припинило роботу і потрапило в розпорядження бойовиків «ДНР».

«Під ніж» пішли навіть допоміжні металеві конструкції, які підтримують каркас будівлі. Весь демонтований метал був вивезений до Росії.

Раніше мародери з Росії акуратно демонтували і вивезли в Росію також обладнання Публічного акціонерного товариства (ПАТ) «Донбаскабель».

Про "жалість"

...до "баб" ))) Навіяно оцим маренням crazy
..Себе б пожаліло) Роками недосипає, недоїдає, попереджуючи людство про смертельні небезпеки, що йдуть від жіноцтва! umnik
...Поки жінки працюють, кохаються, малечі соплі труть та каші варять, займаються спортом, ходять на танцюлькі, ЖИВУТЬ!!! -бідолашний вартовий людства штампує пости про "коварність, підступність, жадібність" та інші пекельні риси жинок, клавіатура димить, кулер надривно гуде, але рятівник людства не здається!!!