Про манекени

[Присоединенная картинка][Присоединенная картинка]...Як колись писав WILDWEST - ношкікакуказирошкі

Про відмінність

...Головна відмінність між тваринами та людьми є те, що тварини не тримають людей вдома, хоча коте з цим твердженням можуть не погодитись.

Про пожежу

...Раптово спалахнувша лісова пожежа додала змаганням по спортивному орієнтуванню неповторну динаміку та видовищність.

Про музику

...Дятли - це такі соловейки для шанувальників D'n'B

Про темне

  • 26.06.18, 19:03
...В багатьох від сидіння перед ПК болять оченята. Видумали плагін, може, допоможе? Отут коротенько: встановлюєте плагін, починає працювати одразу після інсталяції. В налаштуваннях вибираєте рівень яскравості, затемненості, для усіх сайтів, чи лише для http://i.ua/...Повна стаття та посилання для завантаження отого плагіна отуточки.Бережіть зір та взагалі здоров'я!

Про марші)

  • 22.06.18, 17:40
...Пару днів спостерігав за срачами в постах про марш дурнуватих) Спостереження та порівняння: смолоскипна хода на честь Бандери стільки вереску тут не робить, скільки зробила веселкова)Гарних вихідних добрим людям! А коментарі вимкну, аби уасі та вісмути проповзали далі)

Про наше)

  • 10.06.18, 08:32
Львів'яночка, письменниця, казкарка) Палаюче серце, вогняна душа)..Львів, Карпати, мольфари)Кому цікаво - сюди)Гарних вихідних)

Про типи студентів

...Усе почалось отуточки. Всесвіт тримається на принципі балансу. ...Так от для балансу додам ще один тип студента, який саме - опису не треба. Якої національності - самі зрозумієте те побачите.[Присоединенная картинка][Присоединенная картинка][Присоединенная картинка][Присоединенная картинка][Присоединенная картинка][Присоединенная картинка]Бонус - студентка [Присоединенная картинка]Дякую за увагу

Про WebmoneyUA

...Цікава ваша думка в зв'язку з черговим блокуванням ресурсів, на цей раз вже українського - http://webmoney.ua/
[Присоединенное голосование]

Про лінійку)

  • 25.05.18, 15:01
...А ліньки ставити оту лінійку ..В архіві найстарійший лист датовано як раз травнем, 2005 року) Десь 13 років)..Усім гарної пиятниці, чудових вихідних, та з св'ятом Трійці!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
21
предыдущая
следующая