Про рекламу)

Рекламу ніхто не любить) Так от, простий спосіб трохи її приборкати (на айюей)Відкриваємо в блокноті файл C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hostsДодаємо два рядочки:0.0.0.0 t.holder.com.ua0.0.0.0 h.holder.com.uaЗберігаємо файл. Реклами не бачимо. Не треба плагінів, ніякого софту додатково)

Про псевдо свято((((

  • 14.10.17, 14:19
Тут сколихнуло((( Тут читайте(((

Про єнотів

...Наробили збитків на 50.000 гривень. Порозкидали харч, напевно, понадкусували Господиню магазина подряпали - мусила захищатись віником А ви - мімімі, сюсі-пусі)Тут є фото.

Про перевірку на фсбшність)

По мотивах цього поста) Напевно - флеш-моб?)Я не огент! [Присоединенная картинка]

Про вартість

...Сайтів. Скільки коштує твій сайт? Приблизно вартість визначають тут.[Присоединенная картинка]

Про рослину

[Присоединенная картинка]Дуже гарна рослина!
[Присоединенное голосование]

Про музику

...Колись в прадавні доінтернетні часи, мав Влодек телефона)[Присоединенная картинка]...Одного дня на роботі ну дуже нудно було, тож вліз в редактор мелодій, та під впливом D'n'B + Scooter накалякав отаке торохтіння) PS: Не реклама! ...Ностальгія, чи що)

Про музику

..Користувач Youtube It's a small world з Японії створює незвичайні кавери на всесвітньо відомі пісні. Тут можна послухати мелодію з "Despacito", котра виконана на калькуляторах.

Про коте

[Присоединенная картинка]Подрімав?! - Досить, жерти давай!

Про горілку

...Порадувала вітчизняна лікеро-горілчана промисловість, випустивши спеціально для програмістів горілку "Кілобайт" в тарі місткістю 1024 мл
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
21
предыдущая
следующая