Запах через Інтернет! (Прикол 1 квітня)

Корпорація Google нарешті розкрила свої таємні розробки з передачі запаху шляхом...інфрачервоних сигналів! Тобто 15 мільйонів запахів ви можете відчувати через свій звичайний комп'ютер без додаткового обладнання! Наукова фантастика в дії. Як заявляють в компанії: "пропускаючи фотони через інфразвукові хвилі, ця служба тимчасово впорядковує молекули, щоб відтворити певний запах". Ця служба функціонує на більшості персональних комп'ютерах та мобільних пристроях.
Не вірите? Переходьте за посиланням і обирайте 15 мільйонів запахів!Це що?!

Хто вгадає звідки це і опише детально? ;)


Audi RS6 - більше 300 км/год

Оце так швидкість! І як ця Ауді не взлітає ще?!


Vauxhall

Що ви знаєте про англійську компанію Vauxhall? Дуже рідко можна побачити її продукцію на вітчизняних дорогах, та й взагалі європейських. Але британський автопром заслуговує на окрему увагу, особливо перед випуском нового універсалу VXR8 Tourer з величезним багажником. Спорт і комфорт в одному автомобілі з 6,2 літрами під капотом та 425 конями. Такі показники дозволяють універсалу набрати першу сотню за 4,9 секунди і звичайно максимальна швидкість обмежена до 250 км/год.
Машинка варта уваги!


Менти на Porsche Carrera S

В Польщі в місті Познань поліція поповнила свій арсенал дорожньої охорони двома! Porsche Carrera S. Правда помічені вони були без проблискових маячків, які характерні для всіх поліцейських автомобілів Польщі (ну і світу звичайно). В польському Інтернеті шквал критики на тему податків і кризи. Проте існує припущення, що ці дві автівки - це всього-навсього приготування до великої міжнародної виставки, яка відбудеться в квітні в Познані.

Джерело: Glos Wielkopolski
Про міжнародну виставку можна подивитися на сторінці.

Дике поле

У  мого  степового  розволля
Честь  –  найперше,  не  шати  й  клейноди…
Я  –  з  колишнього  Дикого  поля,
Де  раби  не  водилися  зроду.


Володимир Бровченко

Автомобільні сайти, які надихають

Автомобільні портали, з яких почерпую своє натхнення:

gtspirit.com - англомовний сайт виключно про мажорні тачки.
auto.ria.ua - в основному російськомовний контент на різноманінту автотематику.
otomoto.pl - польський портал оголошень. Найбільший в Польщі.
mobile.de - декілька мов, величезний вибір тачок зі всієї Европи.
drive2.ru - російськомовний автоблог. Надзвичайно цікавий!
topgir.com.ua - перший альтернативний автопортал. Прикольний.

Українська vs. Російська!

Дана стаття не з розділу безпідставно шовіністичних - тут будуть звичайні факти та трохи аналітики. Виявляється, згідно з інформацією багатьох інтернет-ресурсів, Україна сьогодні є інформаційним придатком Росії, як колись була ресурсним придатком. Ресурси змінюються, як і спосіб виробництва, як і структура економіки. Тобто, виходячи зі сказаного, позиція України ніяк не змінилася ні за останні 100 років, на за роки незалежності та видно що і не зміниться зночно в гіршу або кращу сторону в найближчий час.

Далі - згідно з заголовком замітки, у інформаційному полі змагаються між собою українська та російська мова. Змагаються? Значить є за що? Та чи змагаються вони насправді? Адже протистояти можуть лише рівні між собою. Тож, дуже серйозний сайт w3techs.com показує наступну глобальну статистику використання мов в Інтернеті:Це значить, що російська мова друга у світі за використанням. Англійська перша з величезним відривом від всіх інших. Разом з німецькою, якщо помістити англійську в одну групу з нею як германську, вона складає 60,6%. Вражає, так? і в світому вимірі! На другому місці не китайська, не японська, не іспанська, не французька, а саме російська. В переліку перших дванадцяти світових мов, які займають позиції лідерів в інформаційному просторі немає української мови. І хоч україномовних сегмент Вікіпедії серед слов'янських мов є третім і 14 у світовому вимірі, то виходить - це пасивні, а не активні позиції - тішить і надихає, те, що ресурси з переходу з пасивної в активну позицію є. Зі слов'янських мов дві - польська та російська (разом 7,7%). З романських - чотири - іспанська, французька, португальська, італійська (їх сумарний відсоток складає 13%). Інші чотири мови - китайська, японська, турецька та арабська належать до різних мовних груп. Дивує те, що арабська мова займає всього 1,2% у світовому вимірі при 340 мільйонах населення у 22 арабських країнах - і це дані аж з 2007 року (про населення, яке там швидко росте).

Повертаємося до України. Українську мову в нас ніби декларує більша частна населення. Та погляньмо на цей графік:З цього графіку видно, що в доменній зоні .ua російську мову використовують аж 79,2% відсотків сайтів. Потім англійська 10,4% і українська на третьому місці з 10,3%. Тобто лише кожен десятий сайт в Україні українською мовою, так як і англійською. Подібна ситуація з Вікіпедією, де в Україні україномовним розділом користуються лише 15% користувачів українського сегменту Інтернет.

Для чого щоразу піднімати це питання? Люди собі користуються і вони задоволені. Чи варто творити щось своє - менше, але своє? Адже сила - в єдності. Чи в російській інформаційній єдності? В інформаційному просторі українська і російська мови не змагаються. Українська намагається лише утримувати позиції або здобувати нові, незайняті простори. З вищенаписаної інформації виходить, що "завдяки саме українцям" російська мова є серед світових лідерів у інформаційному просторі, як пише ресурс watcher.ua. Адже саме в україні найбільше російськомовних користувачів Інтенету за межами Росії. В одній зі своїх попередніх заміток вже писав про подібну проблему, коли українські користувачі лише піднімають рейтинг російським порталам, які локалізуються на іноземних фондових біржах і всі активи осідають згодом не в Україні, а десь в інших країнах. Про перспективи розвитку українського сегменту Інтернет писав раніше ТУТ.

Патріоти - плачте! Інтернаціоналісти - радійте! Хто хоче, щоб Гугл видавав лише українські запити - раджу переналаштувати свій браузер згідно з цією інструкцією. Або взагалі заінсталювати українську версію операційної системи. В мене є дві системи - одна Windows 7, друга - чудова система - OPEN Suse. Вільно та безкоштовно скачується - не рекламую, лише раджу.

Як думаєте Ви? Що відбувається в українському інформаційному просторі? Чи ми придаток чи просто ще розвиваємося?

Оригінал статті за посиланням.

День народження і екскурсія по новим факультетам університету II

Частина друга моєї невеличкої екскурсії по новим факультетам, точніше новим будівлям. Перша частина.

Закінчив я на хімічному факультеті. Тож далі попрямував до факультету Математики та Інформатики.Фото зверху це зовнішній вигляд того фото, яке знизу :) Тобто всередині ця округла будівля виглядає так:


...і так - інший ракурс:


Секретна дослідна лабораторія? Ні, звичайний факультет!


Це вже факультет Фізики:


Маятник:


Зовнішній вигляд - це найстарший серед найновіших факультетів - тому виглядає майже сучасно.


До університету їздить автобус - постійно - навіть вночі.
А це щось постійно та невтомно будується. За планом - факультет історії. Рік назад так виглядав вищезгаданий факультет хімії - сьогодні він вже функціонує.А так виглядають ці факультети з космосу - зліва на право - Хімія, Біологія. Маметатика та Інформатика, Фізика і внизу Наук Політичних та Журналістики!


Цікаво? Приїжджайте!

І ще одна річ. якщо комусь сподоюалися фото з університету - також можу зробити подібні екскурсії по іншим цікавим та модерним місцям Познані - торгові центри, зупинки, транспортні розв'язки тощо. Пишіть! Будемо спілкуватися!

P. S. А це той прикол з мого факультету, який вам обіцяв у першій частині.

День народження і екскурсія по новим факультетам університету

Свій 24 день народження вирішив почати нестандартно - не з перевірки привітань на Фейсбуку та інших сервісах, а з ранішнього пиття яєць на бігання по парку. Сонячний морозний ранок, вихідний, день народження. І я почав день так, як на відео нижче:Тож я побігав, а потім поїхав на екскурсію до нових факультетів свого університету. І на прохання деяких користувачів цього порталу та читачів мого блогу, показую нові факультети зсередини.

1) Факультет політичних Наук та Журналістики.

Мій рідний факультет. Зовсім невеликий зсередини, але світлий та затишний. Факультет "Вранішнього Сонця" :) Перше фото - загальний вигляд.


Друге фото - головний вхід і назва факультету!


Головний вхід зсередини і загальний зал.


Вигляд факультету з протилежної сторони - випукла скляна стіна - бібліотека факультету.


Далі помадрував до факультету біології - він набагато більший і просторіший, але трохи старший, ніж наш :)

Загальний вигляд з обох сторін (На першому фото в мене за спиною мій факультет)


Ось такий надпис зліва при вході - з обох сторін в теплу пору року ростуть якісь рослини, які тягнуться постійно вверх. Та це ще не все - побачите скільки рослин всередині.


Головний Hall з декількох ракурсів.


А це їдальна, яка плавно переходить з холлу.


План-схема величезного факультету:


Факультет біології різко відрізняється від нашого - тут можна побачити законсервовані зразки тварин та рослин, різні латинські надписи, людей в білих халатах, мікроскопи та інше обладнання і цікаві речі.

Якщо факультет біології мені видався великим, то факультет хімії - ВЕЛИЧЕЗНИМ. Але оптика мого фотика цього передати не може, тому приїжайте і дивіться самі.

Коментарі зайві - найновіший та найсучасніший факультет.

Загальний вигляд.


Церемоніальний вхід.


Натхненням інженерів та дизайнерів напевно було те. що зображено на наступному фото.


Це музей "Пергамон" в Берліні і оригінальні (не знаю на скільки) ворота Вавілону. На фото не дуже видно їхню велич, тому їдьте до Берліну і побачте самі :) Фото моє!Інноваційно-сонячний факультет хімії!


Загальний вигляд факультету хімії. Всередині він виглядає більшим. тому що майже два поверхи він заритий під землю. Респект інженерам, дизайнерам та будівельникам!


Цікаво? Мені теж. Ще залишилося два чудових та цікавих факультети, про які я розповім у другій частині, бо зараз йду святкувати ДН. Не пропустіть другу частину - в кінці чекає прикол! Друга частина.