хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

О фейках

Во взломанной почте сотрудника Суркова оказались фейки о Порошенко 

Выяснилось, что фейки про экс-президента Украины Порошенко, а также чиновников и депутатов из проевропейской коалиции пропагандисты усиленно распространяли с 2014 года.
,



Под патронатом Владислава Суркова, экс-советника президента России Владимира Путина, придумывались и запускались в информационное пространство наиболее известные фейки о Петре Порошенко, а также об "украинско-российской дружбе" и неприятии украинцами действий государственной власти страны.  

Именно в Кремле зачастую придумывалось и из Кремля координировалось то, что потом выдавалось за разного рода "народные инициативы".  

Получив доступ к электронной почте сотрудника Суркова Саргиса Мирзаханяна, которую в прошлом месяце выложили на сайте ORDiLO представители "Украинского киберальянса", украинские медиааналитики выяснили, что практически все фейки о пятом президенте Украины Петре Порошенко генерировались именно в Кремле и там же разрабатывались так называемые "народные инициативы", цель которых показать, как в Украине народ якобы не доволен властью. 

Руководитель общественной организации и издания "Детектор медиа" Наталья Лигачева рассказала, что из взломанной переписки сотрудника Суркова стало ясно, кто стоит за акциями с требованиями возобновить экономические связи с Россией, которые организовывались на ряде украинских предприятий. 

Также из ведомства Суркова распространялись фейки о якобы недовольстве огромного количества украинцев языковыми квотами для радио- и телевизионных компаний. 

Медиаэксперт Татьяна Попова в блоге на сайте "Цензор.НЕТ" также приводит названия статей, которые распространялись по команде из Кремля: "Венгерская община Закарпатья взбунтовалась против Порошенко", "Завод Запорожья хочет восстановить отношения с РФ", "Три нацгромады осудили инициативы Порошенко о языковых квотах"," Вятровича поздравили с 8 марта". 

Из Кремля координировались и акции одесского пророссийского активиста Антона Давыденко, который сбежал в РФ. Это были хорошо продуманные и срежиссированные акции в стиле традиционного одесского юмора. Цель этих акций - создание видимости недовольства народа властью, презрительного отношения к власти со стороны народа.
,


9

Коментарі

121.12.20, 10:39

це очевидні речі.

Ще Порошенко щойно став президентом - як одразу ж поперла компанія по його дискредитації, з перших ж днів "вимагали" всяку херню.

Причому початок був точно під "прикольним соусом" (так звана "Рєпка" де йшло активне очорнювання й нищення української мови + "героїзація" всяких семенченко й решти з тої серії "патріотів-ідіотів".

Особисто я одразу то викупив, дуже то все явно й паливно відбувалося.

Хоча ті "діячі культури й журналістики" нагадили не мало й окрутили мізки "наріду" не мало - їх чорна праця й призвела до зе-реваншизму також.

    221.12.20, 10:58Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

    Ще на початку каденції Петра, я звернув увагу на те, що "компроментуючі матеріали" спочатку з'являлися в рашенській пресі, йшла від пропаг@донів, а потім поширювалаяся серед нашого населення. При чому, навіть дикі припушення осідали в мізках. Наприклад - Порох - алкаш. Я запитував себе, як може диабетік бути таким? А більшість примітивно сприймала на віру... До речі, Зе теж активно користувався фейками. Чого тільки ворта його заява про те, що Порошенко підвищив свої статки у... 82 рази! Зхавали без роздумів що фізично в Україні такого бути не може.

      321.12.20, 11:26

      Ніхто не визнає свою тупість. Порошенко думав, що нарід мудрий і зрозуміє де правда, де брехня. А нарід не мудрий... Навіть тепер, коли до декого нарешті дійшло, то вони все одно не каяться, а намагаються недолуго виправдатись. Я навіть чула таке:" Порошенко був найкращий президент, але його час пройшов". Ви, трясця, що дурні?!!! Він завдяки вам не встиг нічого. Колись так само було з Ющенком. Побоялися його американську дружину. Дебіли блять (с)

        421.12.20, 11:38Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

        Я теж таке чув. І ще, нас губить ця наша споконвічна "моя хата скраю"..

          521.12.20, 11:56

          Почему-то я не удивилась...

            621.12.20, 12:01Відповідь на 5 від GalinaKiev

            Подібне і зараз продовжується...

              721.12.20, 13:02

              Все таки за радянський період вдалося вивести гомосовєтікуса. Він проявляється навіть у людей, які вважають себе націоналістами, патріотами. У мене є декілька знайомих зі "Свободи", то вони й досі полюбляють кидати кремлівське лайно на вентилятор про Пороха.

                821.12.20, 13:17

                Собака лает - караван идёт...

                  921.12.20, 13:22

                  Імперсько- реваншистська операція добре продумана, спланована і потужно реалізується... Якщо вони зуміли американців свого часу закидати фейками, то нами крутять як хочуть...
                  Я б лише поставив питання, яка ціль приходу до влади саме Зеленського ( в контексті імперського реваншу)? Що він має зробити для них?
                  Поки що схиляюсь до того, що його завдання викликати збурення, новий Майдан. Далі провокатори організують кровопролиття, різню... А потім "большой брат" на білому коні миротворця зайде асвабаждать братскій народ от братоубійства...
                  Я напевне не знаю, але такий план може бути .

                    Гість: alt-code

                    1021.12.20, 17:33Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

                    Ніхто не визнає свою тупість. Порошенко думав, що нарід мудрий і зрозуміє де правда, де брехня. А нарід не мудрий... Навіть тепер, коли до декого нарешті дійшло, то вони все одно не каяться, а намагаються недолуго виправдатись. Я навіть чула таке:" Порошенко був найкращий президент, але його час пройшов". Ви, трясця, що дурні?!!! Він завдяки вам не встиг нічого. Колись так само було з Ющенком. Побоялися його американську дружину. Дебіли блять (с)Згодна!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна