хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Плантація кавунів но Марсі




Видання The New York Times опублікувало та невдовзі видалило фейкову статтю про виявлення на Марсі плантацій кавунів. Представники видання назвали публікацію "помилковою".

Публікацію із заголовком "На Марсі знайшли поля кавунів – поліція" опубліковано на сайті The New York Times ввечері 8 червня.

"Представники влади стверджують, що зростання іншопланетних фруктів стало причиною перенасичення навколоземного простору кавунами. ФБР відмовилося коментувати повідомлення про дощі з кавунів, але підтвердило, що були перехоплені ківі. "

Автором публікації про "марсіанські" кавуни був зазначений Джо Шмо.

Менш як за годину публікація була видалена із сайту, а на її місці з'явилося повідомлення, що сталася "помилка". Речниця New York Times заявила, що публікація статті стала наслідком помилки під час тестування внутрішніх систем адміністрування контенту.




6

Коментарі

114.06.21, 06:48

Хочу на Марс бо люблю кавуни!

    214.06.21, 07:20

    А дурні побігли шукати їх у продажу

      314.06.21, 08:26Відповідь на 1 від Андрій1961

      Хочу на Марс бо люблю кавуни!Звертайся до Маска, він забеспечить тобі Марс

        414.06.21, 08:28Відповідь на 2 від Тарас Музичук

        А дурні побігли шукати їх у продажу Буває, що й п'яний співає

          514.06.21, 09:49Відповідь на 4 від Геннадий М

          А дурні побігли шукати їх у продажу Буває, що й п'яний співає Частіше, ніж тверезий!

            614.06.21, 10:00Відповідь на 5 від Тарас Музичук

            А дурні побігли шукати їх у продажу Буває, що й п'яний співає Частіше, ніж тверезий!))

              714.06.21, 10:12

              Ох и арбузов нажремся.. Осталось токо Гройсмана с баржами на Марс отправить..

                814.06.21, 10:19Відповідь на 7 від Хармс

                Ох и арбузов нажремся.. Осталось токо Гройсмана с баржами на Марс отправить.. Чо-та мне кается, шо Зе лучче справится

                  914.06.21, 10:28Відповідь на 8 від Геннадий М

                  Ох и арбузов нажремся.. Осталось токо Гройсмана с баржами на Марс отправить.. Чо-та мне кается, шо Зе лучче справитсяНе думаю.. Зеленых привезет.. незрелых.. А их у нас и так предостаточно..

                    1014.06.21, 10:31Відповідь на 9 від Хармс

                    Ох и арбузов нажремся.. Осталось токо Гройсмана с баржами на Марс отправить.. Чо-та мне кается, шо Зе лучче справитсяНе думаю.. Зеленых привезет.. незрелых.. А их у нас и так предостаточно..Эээ... Наверное ты прав ))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна