О сообществе

Реалии нашей жизни заставляют многих более критически взглянуть на происходящее. Система управления импотента и безответственна, тотальная коррупция и круговая порука не позволяет с оптимизмом смотреть в будущее.
Бывшие герои-революционеры, активно превращаются в нынешних драконов-коррупционеров...
Их е\декларации показали что они, мягко говоря - живут не по средствам. В то же время, народ погружается в бездну нищеты и соответственно держава начинает тихо следовать за народом...
Данное сообщество создается для критического анализа, зрелого аргументирования и поиска выхода из угрожающей ситуации и самоуничтожения державы...
Поощряются трезвая оценка, порядочность и честность! Оскорбления, хамство и пустопорожние ахи-охи - не принимаются....

зі... ніякої мовної дискримінації, мова спілкування - українська чи російська, це вибір учасника!

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Критический взгляд...

Свинота ви, безсовісна….


Слухаю чергову звістку про "покращення" і душа співає)))) Аякже – середня зарплатня в Україні досягла 8225 гр. 
І середня пенсія теж вже десь під три тисячі. Гей-гоп, панове, хава-нагила… гарно живемо. Чи не так? 
Але після підлабузницьких фанфар та показового трьохкратного уря, мені захотілося від всієї душі плюнути прямо в лич слизьким статистичним баригам. Бо тільки щедрим плювком можна віддячити їм за отаку примітивно шахрайську схему статистичного обману…

Оскільки такої радісної радикальної можливості в мене немає, то хочу сказати хоча би декілька правдивих слів про цей слизький інформаційний вкид…

Сволота ви безсовісна, нащо ви дратуєте суспільство своїми середньостатистичними показниками? Краще мовчали та не видували отаких провокаційних статистичних бульок.
Невже вам не зрозуміло те, що подібними чиновними статистичними мантрами, ви тільки озлоблюєте і без того злий робочий люд.

Той люд, який як отримував мінімальні зарплати та пенсії – так їх і отримує? Де ж воно те кляте "покращення"? 
Може знову якась чиновна морда отримала чергового мільйона і статистики спішать презентувати таку новину? 
Але ж ми маємо очі і вуха, і на своїй шкірі відчуваємо наслідки таких маніпулятивних презентацій.

Хіба не дивина те, що середні зарплати-пенсії по державі нібито ростуть, а рівень народного життя чомусь погіршується!? Щось туть не так)))

Хоча зарплати-премії дійсно ростуть. І ростуть вони чомусь тільки в чиновних дармоїдів! Може їм невідомі причини та наслідки такого одностороннього збагачення. 
Може владі невідомі державні перспективи, які матиме наша країна в кінцевому підсумку. І ці перспективи – явно невтішні...
-----------------------------------------------------------------------
То ж невситима ви наша свиното – кінчайте жерти та слухайте що скаже вам людина, яку ви фактично пограбували. 
В якої ви по-бандитськи відібрали велику частину чесно заробленої нею пенсії. Людина, яка тепер приречена жити за рівнем бідності. 
Людина, яка вже не в силах боротися з вами за свої права фізично і тому тепер так щиросердно ненавидить вас!

Ви, тупі дипломовані бездарі – це ви створили в багатющій українській державі систему хронічного збідніння трудового народу і фантастичного збагачення чиновної мафії. 
Це через вашу бездіяльність чи навіть саботаж, на тілі української держави з’явилися і розрослися до смертельних розмірів злоякісні чиновні утворення, пухирі та виразки. Якраз оці злоякісні чиновні пухирі та їх захмарні зарплати-премії-пенсії – висмоктують останні сили з українського державного організму…

Ви створюєте такі убогі економічні та соціальні закони, які чомусь практично завжди підтримують різнокаліберних шахраїв, махінаторів та відвертих бандитів. Такі закони, від яких страждають чесні люди, ті люди - які вже не один раз піднімалися на революції та бунти.

Навіть найнеобхідніші нашій державі правові положення та закони, ви можете спаплюжити своїми бездарними управлінськими діями так, що вони приносять їй не користь, а неймовірну шкоду.
Фантастичним безладом та вакханалією в оплаті праці – ви вже зруйнували промисловість та державну економіку. 
Те ж саме сталося з т\званою пенсійною реформою, при якій тіньовики-спекулянти та валютні міняли, чомусь отримали пенсії більші ніж ті люди, які працювали офіційно. 
Впевнений, що те ж саме станеться і з вкрай необхідними реформами медицини та соціальної допомоги.

Так буде тому що всі ваші "реформи" – навіть не пахнуть правовою та соціальною справедливістю!
Ось чому українське суспільство нині наелектризоване до крайнощів. Від проявів явної несправедливості вирують майдани та бунтують люди. Найсвіжіший приклад – організовані мітінги "євробляхерів".

Тож аналізуючи суворі реалії нашого життя, можу напророчити в найближчому майбутньому ще один тотальний державний бунт. І це буде бунт не сотні-другої доволі ситих напівкримінальних "євробляхерів" – це буде бунт сотень тисяч голодних і вкрай злих "субсидіантів"…


зі… тобто – для збереження держави, треба негайно робити оперативне видалення злоякісних державних пухлин. 
Треба негайно міняти пріоритети в оцінці та оплаті праці. 
Не може чиновник, який нічого не створює – отримувати мільйонні винагороди. 
А коли він не схоче працювати на державу, то треба його негайно гнати в шию з державної посади!

Треба йти назустріч тим людям праці, які наповнюють державний бюджет. Треба скорочувати до розумних розмірів бездарне розжиріле чиновництво. 
Бо державі потрібні дійсно професійні чиновники, а не нинішня високооплачувана чиновна отара….

Ось таку оперативну реформацію треба робити негайно! Робити, поки не виїхали з України в далекі закордони, останні сумлінні українські трударі! 
Робити, поки на наших прадавніх землях не зявилися ледаркуваті в праці, але невгамовно плодовиті афро-азіатські поселенці чи кочівники роми....

зі.зі… хочеш щоб Україна залишалася українською – поширюй! Не хочеш - готуйся до зустрічі афроазійських гостей)))

18.07.18


"Євробляшна" блокада…


Так хочеться вести розмову тільки про вічне та прекрасне, але реалії нашого посполитого життя ніяк не дозволяють цього робити. Бо знову і знову, їз-за чиновних дурнів при владі – нашу державу розхитують велетенські хвилі народного невдоволення. 
Ось і на сьогоднішній день, Києв-град нахабно блокують та туди-сюди хилитаються хвилі бунтівних "євробляшників"
.
Блокують тому, що країною керують люди без державницького спрямування. Нема закону та порядку. 
Нема суспільної поваги до людини, нема у нас свого Гітлера, який звісно ж бульдозером проїхався би по цим нахабним "євробляхам"! 
Нема…. І наші дипломовані дурисвіти створюють такі незграбні закони, які невпинно тягнуть українську державу на світове політичне дно…

Яку сферу діяльності не візьми – всюди одне і те ж. Що трудові-правові-пенсійні-медичні-соціальні чи бізнес відносини – всюди повний гаплик.

Причини подібного державного "гаплика", очевидні. 
Якраз від слабкості та корумпованості влади, напівбандитські "автобляшні" угрупування вирішили продемонструвати великим чиновним баригам свою силу і організованість. 
І навіть спробувати знайти "кришу" в лиці деяких депутатів чи міністрів.

Я доволі прохолодно відношусь до Южаніної, але як людина державницького спрямування – підтримую те, що вона пропонує. 
Не можна в державі вводити різні правові чи економічні підходи до своїх громадян. Не можна щоб за один і той же товар одні громадяни сплачували необхідні податки, а інші ні. Категорично – не можна!

Інакше, ті бариги які роками займалися спекуляцією, які відкрито організовувалися в ОБГ та вміють дужче кричати – будуть мати значно більшу економічну вигоду та гордо плювати на українські закони та своїх співгромадян… 
А ті громадяни, які чесно сплачують державі необхідні збори – будуть завжди в значно гіршому становищі в порівнянню з тими, хто потайки чи відкрито осідлав подібні шахрайські схеми.
Тобто, хтось повинен понести відповідальність за подібну "євробляшну" дурню. І отой чиновний дурень, який протягував подібний закон – повинен піти під ніж)))


зі… подібне шахрайство вже сталося в так званій пенсійній реформі. Бо ті пенсійні махінатори, які лишилися при владі з часів панування Азарова-Тигіпка – нині професійно "прокинули" і нинішнього міністра пана Реву. 
І він по-простецькі узаконив ту фантастично дурну норму, при якій ті, хто багато років чесно працював на державу і сплачував податки – нині отримали значно менші пенсії в порівнянні з професійними мінялами та базарними спекулянтами…


зі.зі… пан Рева не зрозумів того, що за таке очевидне пенсійне знущання – його чекає приблизно півтора-два мільйона енергетичних проклять від пограбованих подібною пенсійною "реформою", СПДешників!

12.07.18


Шоб ви вже вдавилися отим "покращенням")))


Почув телеканальну новину про "покращання" народної пенсійної долі на 50-60 гривень і рішив – піду в народ, вислухаю пряму й чесну вуличну майданну думку про це міфічне покращення. 
Отож іду собі по вулиці, їду в бусі-тролейбусі і слухаю непричесані вуличні міркування народу. І вони, скажу я вам чесно – зовсім не патріотичні і далеко не літературні.

Особливо чоловічі матюки – я навіть не наважусь приводити деякі, наскрізь зрадофільні народні перли. 
На жаль, наші слизькі телеканальї не хочуть їздити в бусах-тролейбусах та знімати такі щирі прояви народної нелюбові до влади.

Але звідкіля з’являється така щира народна нелюбов, яка інколи перетворюється в люту ненависть до своєї влади?
Хто ж той лютий ворог? Ворог – який перетворює із віків толерантних гречкосіїв, нащадків древніх трипільців, гелонів, неврів, скіфів, сарматів чи тих же українців – на нинішніх злющих зрадофільців?

Чому нинішня майданна сірома, оці озлоблені мужлани та їхні агресивні жіночки – навіть падлюку Путіна матюкають значно менше, ніж нашу падлюку владу)))

Може тому, що простий народ бачить, що отака ворожа чиновна влада вже побудувала сама собі в Україні соціальний чиновний рай. Побудувала та отримуючи мільйонні зарплати-пенсії-премії... їй, владі – начхати на кинутий напризволяще ниций люд.

І тому, дивлячись на чиновну безкарність та дурість - не маючи жодних соціально-професійних перспектив в рідній українській державі і біжить наша молодь за далекі закордони. 
Біжуть наші сини-доньки та онуки світ за очі, біжуть подалі від такої дурної людиноненависницької влади...

А приречений на злиденне існування пенсійний український люд, щиро матюкає свою злодійську владу. 
І матюкаються посивілі сіромахи-гречкосії вкрай непатріотично якраз отою клятою російською мовою, бо в українській мові навіть нема відповідних епітетів чи метафор...
Матюкають вони оте довбане пенсійне підвіщення, матюкають так – що в мене навіть вуха в’януть. Та ще більше ніж чергове фейкове "покращення" – матюкають вони відверто антилюдську владу.

Бо якраз оця, вкрай ненаситна влада і є отой головний ворог нашого народу! 
Тільки лютий ворог міг творити такі системно-дурні, шахрайські закони чи людиноненависницькі постанови. 
Творити оту фантастичну різницю в оплаті праці чи пенсійному забезпеченню простого робочого люду і ненаситної чиновної зграї. 
Творити зловмисно чи від природної убогості, творити та вперто впроваджувати в державі вкрай несправедливі кримінально-правові, соціальні-трудові чи пенсійні закони, опираючись на які влада може без кінця дурити і грабувати свій народ. 
Ті закони, які гублять українську державу і ведуть її до загибелі…


зі... Історія вчить, що такі несправедливі суспільні взаємовідносини між народом та владою – неодмінно ведуть держави до занепаду і краху. 
Тобто, на жаль – через системну дурість влади і Україну очікує занепад. 
І в кращому випадку, нашу державу жде неухильна трансформації на декілька дрібнофеодальних утворень.

А в гіршому - повна втрата незалежності, чергове поглинання її сусіднею імперією зла і перетворення на периферійне губернське захолустя...


зі.зі... "шоб вони вже вдавилися отим "покращенням" – це самий м’який вираз, з почутих мною в чернігівських бусах-тролейбусах)))

3.07.18


"Ех раз, та іще раз…"


Відразу відкину закиди деяких толерастів і інформую блого-спільноту, що практично не маю якихось радикальних ксенофобських поглядів! 
Тому відношусь доволі толерантно до негрів, євреїв, азіатів всіх мастей та циганської спільноти. 
Тому що і по моїх праукраїнських судинах, ганяють декілька крапель кочівницької циганської крові)))

Але толерантно, це не значить толерастично! А от наша державна влада, чомусь зовсім не розуміє різниці між цими поняттями? 
Чи може вона все розуміє, але не хоче виконувати свої прямі обов’язки? Бо по факту, наше "славетне" МВС та інші каральні органи, практично усунулись від їх виконання…

Чому усунулись, чому вони саботують свої службові обовязки? Може тому, що в декого з наших державних поводирів з’явилася мета погіршити суспільні взаємовідносини всередині країни. 
І за рахунок бездіяльності уповноважених на застосування сили органів, пересварити корінне населення зі знахабнілими кочівниками.
Пересварити і таким чином відвести наростаючий соціальний гнів нашого народу від олігархічних кланів та елітних казнокрадів.

Інакше незрозуміло чому вона, влада – демонструє театральну толерастію до різноплемінних зайд та бродяг різних мастей? І спекулюючи на терпимості до так званих етнічних меншин – нахабно плює на інтереси корінних українців.

Поліція замість того щоб боронити своїх громадян, кидає всі сили на супровід парадної ходи жменьки збоченців-содомітів. І тепер, згідно останніх гулянок ЛГБТ та інших пиарасів по Києву, наша держава вже доходить до рівня світового "терпіли" і розплідника пройдисвітів…

А тут ще звалилися нам на голову, оці скандальні циганські погроми. Тепер українську державу дипломатично осудять різноманітні європейські ліберасти і вкрай нахабно заплюють всілякі етно-пройдисвіти…

Хоча, можливо я помиляюсь і ці пройдисвіти-таборити приїхали чесно працювати на полях чи будівництві? 
Може вони мріють не пограбувати когось і щось-десь вкрасти, а відремонтувати порушені будівлі чи заасфальтувати наші дороги?

Очевидно ж, що це не так! 
В такому разі чому проти цих кочових приблуд, правоохоронці не порушують кримінальних, чи хоча б адміністративних проваджень? Чому різноманітних самоселів, шахраїв чи розповсюджувачів наркоти – не арештовують і не садять на нари?

Чому не було жодної офіційної правової реакції від наших "професіоналів"? Чому вони чекали і не упередили доволі спонтанні дії молодих людей?!

Може тому, що ці погроми – запланована провокація самих правоохоронців, направлена на дискредитацію і знищення руху патріотичної української молоді?! 
Бо в чому вина отих пацанів? В тому що вони хотіли захистили свої домівки і очистити їх від чужинців? 


А де ж була поліція яка уповноважена на такі зачистки? 
Чому прості громадяни повинні приборкувати подібних кочівників і громити їхні табори? 
Чому ж активна молодь вимушена йти на подібні протизаконні дії? 
Тільки тому, що на злісні порушення зі сторони цих приблуд, практично не реагували і не реагують органи, уповноважені на необхідні силові заходи...

зі… на жаль – фахова бездіяльність поліції зайшла дуже далеко і тому привела до молодіжного самосуду над нахабними самоселами. 
Вбита людина, будуть зламані долі активних молодих людей.... І на жаль, це ще зовсім не кінець…

Та засуджувати треба не патріотичну молодь, а отих забронзовілих кабінетних саботажників, які нехтуючи своєю службовою діяльністю фактично провокують подібні погроми!

І до речі, не треба владі робити громовідводом своєї злочинної недбалості, отой треклятий "російський слід"? 
Може цей слід і був, але високопоставлені чиновні бездарі так його затоптали, що тепер навіть найкраща поліцейська лягава собака його не знайде…

26.06.18


Уря, уря))) Або знову таки – "эх, ребята – всё не так…"


Ну от і все, українській корупції – повний гаплик)))
Бо закон про АнтиКорупційний Суд – вже підписав наш пишномовний гарант.
Тепер дрижіть кляті хабарники, чиновні казнокради та медицинські бариги – до вас наближається кирдик)))
Уря, уря, уря...

Попутно доповідаю всім "гидотам" які в моїх постах обгавкують мене за те, що я досить критично оцінюю дії нашої влади. За те, що критикую і чомусь ніяк не хочу полюбити пана президента.

"Гидоти" – інформую вас, що нині я просто в захваті і шаленію від радості і любові до нього)))
І мене, як типічного українського правдоруба і "зрадофіла", навіть тіпає і розпирає від надмірного щастя.
Яке блаженство, яка благодать, який неземний тріумф справедливості)))

Хоча трішки охолонувши від такої новини і ознайомившись із змістом закону можу впевнено сказати, що і від цього АнтиКорСуду – реальної користі буде приблизно стільки ж скільки від горезвісного напівмертвого НАЗКа.
Бо гарант все таки зумів втиснути в закон декілька положень, які можуть заблокувати або зовсім звести нанівець роботу самих найкращих і мудрих професіоналів.
І перший же відбір міжнародних експертів та вітчизняних суддів це проявить!

Та все ж – в кінці-кінців, повинно ж чекати наш знедолений народ хоч якесь світло надії в кінці безкінечно темного українського тунелю?
Повинні чекати райська благодать і радість, яку вже чотири роки обіцяє подарувати українцям, щедрий на обіцянки пан президент)))

Бо тепер, згідно обіцянок нашого гаранта та майбутній каральній діяльності Антикорсуду – ми разом відрубаємо всі барижні голови безсмертній гідрі української корупції.
І на багатостраждальну українську землю відразу ж повинно зійти непорочне небесне благословення.

Повинна посипатися довгождане манна небесна в вигляді гривневих мільярдів, конфіскованих в наших вітчизняних бариг по рішенню цього доброчесного суду.
Повинні повернути назад і потекти до України повноводні валютні річки із втаємничених офшорів та закордонних банківських рахунків самого пана президента та його загребущої чиновної челяді…

Потекти і доверху наповнити нашу сирітську державну казну. А всі ці слизькі махінатори, чиновні казнокради та бізнес-бариги – разом і надовго переселяться з блискучих закордонних палаців на холодні вітчизняні нари…

Як вам такі фантастичні перспективи?
Невже через півроку-рік, ми вже почнемо жити по іншому, по людські? Жити в іншій – багатій, щасливій державі з життєрадісним народом?

Невже ж і я, доживу до такої радісної години, коли солодкі обіцянки пана президента стануть реальністю?
Чи знову мій велемудрий гарант, зумів навести на наше суспільство густу високопарну оману?

І тепер навіть я, Дмитро-невіруючий – починаю вірити в оці манливі, привабливі галюцинації)))
Починаю вірити хоча і бачу, що пан президент так професійно дурить мене, що тепер я як отой наївний віслюк – біжу за обіцяною морквинкою.

Біжу і навіть починаю вірити в те, що ці кляті чиновні клептомани, повернуть мені хоча би вкрадену пенсію, гарантовані ціни, ту ж таки субсидію, тощо…

зі… от цікаво, багато ще таких віслюків, які вірять пану президенту?
І звідки беруться такі телепні, які ведуться на подібні щедрі обіцянки нашого говірливого гаранта?

14.06.18

Вам не здається - щось тут не так))))

Закон про Антикорсуд є, а радості немає!

Нема тому, що якось вже нещиро втішалися прийняттю цього закону наш президент та його прихильники-депутати, назвавши голосування "перемогою"…

Але багато хто так і не зрозуміли, хто ж кого переміг? 
І я теж підозрюю – щось тут не так в цій “перемозі»)))


Тобто той, хто хоч трішки розуміється в людській психології, буде двояко відноситься до такої маніпулятивної радості. 
З однієї сторони такий праведний суд конче потрібен нашій країні, але з другої – чому ж так радіють цьому наш гарант і його однодумці?

Може тому, що під цей Антикорсуд вже закладені такі юридичні бомби, які зруйнують його вщент, або ж зроблять його таким же безхребетним та немічним, як і горезвісне НАЗКа?!


Бо з точки зору логіки – не може радіти нахабний вовк чи хитрувата мишка, розставленим на них капканам!? 
Не можуть казнокради і бариги радіти створенню такого суду! Не можуть!
Може тому й не голосували за цей закон радикали, бойки та деякі інші депутати, бо нема чому радіти))),


Теоретично, Антикорупційний суд – повинен стати лобним місцем для покарання наших елітних казнокрадів та чиновних бариг. 
Він повинен стати останнім гвіздком, забитим в тіло нашої елітної клептоманії! 
Повинен стати, а от стане чи ні – питання відкрите?!


315 голосів за закон – це вже надзвичайна подія для нашого розхристаного феодального парламенту! 
Тим більше, це надзвичайна подія з огляду того, що основна маса тих, хто проголосував за цей закон – це майбутні клієнти цього ж таки Антикорсуду)))

Це ті, кого цей суд повинен буде в майбутньому судити і садити на нари…

8.06.18


Політичний дуст, або перевірка на вошивість,,,


Евангеліє від Івана: "Спочатку було слово…". 

Коли мати на увазі під "словом" якусь ідею, то так напевне воно й було. І напевно, все пішло від ідеї… 
Тому ще древньогрецькі та римські оратори шліфували свої промови до блиску, бо знали – хочеш щоб тобі повірили – говори рішуче, твердо і впевнено.


Тобто, коли відкинути ораторські викрутаси древніх і накласти їхню теорію на нинішній стан речей в нашій державі – то виходить доволі проста і очевидна річ.
Коли ти забажав когось політично надурити – тренуй горлянку та дикцію як Цицерон. 
І обіцяй все і вся, говори так респектабельно та поважно, ніби дістаєш слова з алмазної трубки чи вирубуєш їх із граніту)))
Запевняю – наївні тупуваті простаки, слухаючи твоє карбоване промовисте кукурікання – тобі повірять і виберуть тебе чи в президенти, чи як мінімум – в депутати.

Тому, зрозумівши як можна постійно дурити народ, наші досвідчені політичні шарлатани взяли на озброєння цю древню методику обману і безкінечно дурять, дурять й дурять…

………………………………………………………………..
От і сьогодні, послухавши черговий менторський виступ Ляшка на засіданні кабміну – я в черговий раз впевнився, що ця політична фігура, явно хоче когось надурити. 
Розумних людей він звісно не обдурить, а от лоповухих молодих чи пристаркуватих чоколатних телепнів – "розведе" на раз-два.
Те що теревенить "радикал", я вже чув десятки разів, а от реальних дій від нього, чи хоча б факту антикорупційних голосувань в Раді – жодного разу не бачив…

Як не дивно, але останнім часом таким же чином діє і наш президент постійно проголошуючи подібні до ляшківських, шаблонні агітки та пропагандистські сентенції. 
І я не можу зрозуміти від кого ж пішла поширюватися оця балаболиста заразна пошесть? 
Хто ж кого так жорстко та надійно інфікував пустопорожнім карбованим фарисейством? 
Ляшко пана президента, чи навпаки?

До речі – для мене показником громадянської позиції депутатів, буде голосування за Антикорупційний суд! 

Тут пану Ляшку не треба довго і голосно бовкати на камеру, а треба тихенько і швидко натиснути на ЗА чи ПРОТИ. 
І не дай боже, наслухавшись демагогічних гасел про "зовнішнє управління" чи "втрату суверенітету", наші недоторкані проголосують за лукавий проект поданий президентом. 
Тоді можна відразу ж передбачити що і новостворений Антикорупційний суд, стане таким же корупційним, як і тисячі нинішніх судів України…


----------------------------------------------------------------

зі...тільки голосування з урахуванням думки та вимог Міжнародної ради експертів – дає нам надію що цей суд, почне садовити до в’язниці високопоставлених елітних корупціонерів. 


Тобто голосування ЗА чи ПРОТИ цього суду – буде перевіркою на депутатську вошивість. 


Таке голосування, покаже нашому суспільству хто ж дійсно хоче навести порядок в державі, а хто смертельно боїться реальної боротьби з природженими клептоманами та казнокрадами.

Покаже і виявить тих чиновних верховнорадівських трутнів і паразитів - в чиїх недоторканих головах завелися корупційні воші та гниди. 
І до яких треба негайно застосовувати політичний дуст і дієву методику боротьби з клептоманами та баригами від Сашка Білого))) 
Світла йому пам'ять!

6.06.18
Сумно, Борисич? Невже гаплик?

Послухав  прем’єра і вжахнувся. Коли така високоповажна чиновна особа каже що від безнадії іде топитися, то що ж тоді робити мені, народу?  

Борисич, як я тебе розумію! Розумію, бо давно бачу практично те ж що й ти! Бачу, розумію, співчуваю і тому сміливо зараховую до нашого клану зрадофілів)))

Бо дійсно, куди не ткнись – всюди гаплик… Економіці гаплик, ціни та тарифи – повний гаплик.  Всій соціальній сфері – зарплатам, субсидіям, пенсіям, соцдопомозі… гаплик. Практично всім реформам – пенсійній, судовій, медичній, правоохоронній… теж гаплик. Бо вони помирають навіть не почавши ходити…

Державні пенсійні махінатори розмовами про пенсійну реформу замилили очі і навіть декому з хитрих та слизьких підопічних ахметова підкинули пенсійну кісточку.  Але при цьому обікрали мінімум півтора-два мільйони доброчесних пенсіонерів…

Яка пенсійна реформа? Інфляційні доплати назвати реформою? Де вона та реформа?

По факту – досі живе й процвітає оте пенсійне злодійство, яке було запроваджене ще в часи Азарова-Тигипки…

Процвітає азаровське соціальне злодійство, яке нині лише трішечки причепурили. Зняли з нього георгіївську стрічку – вдягли вишиванку і під дзвін солодких обіцянок та гасел про справедливість – приховали в ньому елементарний обман…

І  мене обікрали. Вкрали приблизно половину заробленої мною пенсії.  І тепер жити місяць на дві тисячі – це повний гаплик. Гаплик навіть в тому разі коли отримуєш субсидію. Гаплик бо підзаробити десь-щось теж зась.  Бо роки та здоров’я вже не дозволяють іти "підробляти" на фронт виробництво чи будівництво. А тепленькі привілейовані місця давно вже зайняті класом відставних професійних ледарів…

Гаплик, бо за роки незалежності, Україна перетворилася на напівфеодальну державу де привілеї та права мають тільки феодали та їхні лакеї. Оцим державним упирям все – зарплати та пенсії, соціальні блага та привілеї, яхти та острова в теплих океанах. І це за те, що ці бездари ведуть до прірви державу.  Ведуть бо при владі лише шахраї та махінатори, іноземна агентура та провокатори, або ж просто дурні та лизоблюди...

Тому й тікають світ за очі розумні голови та трудящі руки, від такої дурної людиноненависницької влади… 

Тікають бо жадібні династії державних дармоїдів зовсім втратили розум і обережність.  І забули головний обов’язок влади дбати про тих хто реально працює і створює своїми мозолистими руками національне багатство…

На жаль Борисич – і ти практично  не зробив нічого такого, що активно ламало б убогу систему державного управління, копієчної оплати праці та соціальної несправедливості.  Ламало оцю совкову олігархічну систему, яку треба було тобі ламати за будь яку ціну!


Я ж пам’ятаю запальні державницькі слова – "Я вам покажу…" На жаль – в підсумку – лише полинна гіркота від втрачених можливостей і згаслих надій…

От тому, Борисич – і до держави, і до нас, та і до тебе теж – швидкою ходою наближається кирдик!

5.06.18

Процвітаюче дуреломство…


Дивлюсь веселу виставу навколо "воскресіння" Бабченко і думаю – чого вони такі марнославні, наші багаточисленні "професіонали"? 
Може їм від природи так пороблено і вони такі "гарячі", що зовсім не вміють тримати язика за зубами? 
Чи просто тупуваті і не можуть зрозуміти те, що отаке швидкісне дитяче патякання, наносить нашій державі серйозні іміджеві втрати. 
Нащо вести жваву балаканину навколо незакінчених серйозних справ? Нащо такі брехливі ігри в підкідного чи наперстки? 


Ви ж навіть світову спільноту робите простаками та довірливими дурнями, роблячи такі вистави. 
Бо не дай боже назавтра рашисти реально вбють Бабченко, чи когось іншого.
І хто тоді вам повірить в те, що то не ваша сценічна постановка, а кривава робота путінських вбивць?
Чому ви не думали про це і нині, по суті, ввели весь світ в оману?

Хлопці, показник вашої ефективності – це тільки холодні судові рішення, а не палкі словесні виверження! 
Тож забувайте про совкову показуху і ловіть вбивць та ворогів української держави МОВЧКИ. 
Буденна робота справжніх професіоналів не потребує якоїсь бундючної яскравої самореклами. 
Вона вимагає давати практичний результат!


Та мені ще вчора хотілося написати зовсім про інше, а якраз про фантастичні премії Нафтогазу!
Справа в тому що гроші від РФедерації ще не дійшли до бюджету України. 
Можливо й те, що вони ніколи і не надійдуть, бо нема ніяких гарантій що Путін віддасть їх! 
Грошей нема - а от фантастична премія в 45,6 млн.доларів вже поділена…
Памятаєте класичне - "Пока живут на свете дураки..."
Як тут не підтримати радість пана Коболева))))


Зі… от що діється в державі? Чи оці чиновні бариги зовсім подуріли від жадібності? Невже вони зовсім сліпі і не бачать того в якому стані держава і народ? 
Невже не бачать що народ задихається в чиновних і соціальних лабетах, а держава захлинається в виверженнях владної нікчемності та клінічної ненаситності?


31.05.18


Хто ж кого "завалить"?


ВРада... Іде юридичнй балаган та правові вибрики навколо створення Антикорупційного Суду. Такий суд потрібен як повітря, та зал практично пустий – чому, незрозуміло? 
Куди поділися, чому повтікали з Ради оці "неприкосновенні", яких ми утримуємо?

На мій хлопський погляд – це вже не слуги народу, а його вороги! І не просто вороги – а хитрі, слизькі та жадібні до краю, ідейні клептомани…
Не знаю як в кого, в мене чомусь виникає гіркота і сором за державу. І злість на такі безвідповідальні дії та безкарність оцих "неприкосновенних".

Дивлюсь на їх напівкримінальні ігрища і приходжу до невеселого висновку – держави в нас немає! 
Нема держави! Є президент, є міністри-прокурори-судді-депутати... є величезна кількість управлінців різних рівнів.
І багато хто з цих високопоставлених чинуш – хто активно, хто пасивно – саботують реформацію країни. Саботують впевнено і нахабно.

Ці явні і таємні вороги України не бояться ні Е-декларацій, ні люстрацій, ні суддів з прокурорами. Бо вони і є тими суддями та прокурорами, які повинні судити самих себе. 
І вони впевнені, що маючи мільйонні рахунки десь по закордонах чи ховаючи статки в офшорах – можна й надалі брати хабарі, розкрадати бюджетні кошти та грабувати народ до безкінечності.

Знають про те, що всюди – починаючи з ГПУ, МВС, НАЗКа, ДБРу..... в усіх судах і прокуратурах, сидить сила силенна отакої ж антидержавної корупційної гидоти. І нема ніякої кари за дії чи кримінальну бездіяльність цієї гидоти...

Безкарність повна. На жаль, світла в нашому державному тунелі поки що не видно. Бо отака самозакохана підлота – завалить самі найкращі, самі найдосконаліші закони. 
І напевне, з успіхом завалить той же Антикорупційний суд.

Вона заблокує найліпші, найсвітліші задуми, ідеї чи помисли. Ті сакральні речі, за які найкращі представники української нації поклали життя на Майдані і донині кладуть його на східному фронті...

Тож, коли пісні про суверенітет, незалежність та конституцію України починають співати чиновні бариги, клептомани та демагоги з Опоблоку, БПП чи радикалів, то відразу стає зрозуміло що вони смертельно бояться тільки чесного народного суду.

Тому отакі хабарники та махінатори, будуть всіма силами валити закон про Антикорупційний суд. 
Валити, або ж робити його таким же нікчемним як горезвісне корчацьке НАЗКа…

зі… цікаво – "завалять" чи ні? Маю слабеньку надію, що міжнародна спільнота через Антикорупційний суд, хоча б частково зможе придушити фантастичну, просто таки вселенську жадібність наших бізнес-бариг та чиновних казнокрадів...

24.05.18


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
12
предыдущая
следующая