хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Плакали ненька на призьбі...

Гей, слав*яни, чи як вас там, беріться за дупи, та й втікайте край за очі. Бо нікуди вже йти на "просторах" наших. Все спродано, куплено, перекуплено, знищено та "реформовано". Куди там колишня польська "шокова терапія". У нас тут вже повний сепсис, криндик, разом з парагваєм цим. Ола-ла-ла... де ж наш Ремарк? Куди подівся? Криза така,  що аж тащить увесь загал, трощить, плющить, а потім знову трусить, а Ремарка, щоб вивернути все це -  немає та й годі. Ліна Костенко щось писала, але все більше про передчуття... Тепер вже пішли "цвіточки" з  "ягадками" до кучі.

Ех, слав*яни, сидіть собі та паліть свої дуди. В кафетеріях та генделиках. А я йду до постелі, теплої та гіпнозуючої.

Завтра буде добре. Завтра буде мило. Завтра нас розірве золота доба. Безжальната безгрішна. Як казав мій товариш з Ворохти - "Ще 10 років так помучимось, привикнемо та й буде нам добре!"

Слава Україні! Тихій благій державі в самому центрі Європи.

8

Коментарі

11.11.11, 23:02

    22.11.11, 07:52Відповідь на 1 від eto*ia

      32.11.11, 08:22

      Слава ПРОТИВСІХАМ, слава ТІГІПКАМ, слава жінкам, які голосували за "відного мужчину проти "Юльки - воровки" , підспівувачам ПР та її ПАХАНУ! Історія Вас не забуде, а самі вони наковтаються лайна.Слава "Германшам", "Богословським", "Бондаренчихам", "Акімичихам".- особам жіночої статі, які ніколи не були і не будуть жінками. Вони настільки заздрять "поганій" Юльці, що життя покладуть на її знищення.

        42.11.11, 13:47Відповідь на 3 від VChmyriov

        Клепка впала!?

          52.11.11, 18:20

          Усім усе подобається.

            62.11.11, 18:24Відповідь на 3 від VChmyriov

            А ще слава голому пупу в городє Донецку!!!

              73.11.11, 04:09

              стыдно и больно...

                Гість: Комендор

                83.11.11, 17:28