Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Хто керує Януковичем?

Натрапив на цікаву замітку: Питання безпеки Віктора Януковича, а, отже, фактично кожен крок життя президента України контролюєлюдина з російським паспортом у кишені та невідомо якими погонами під цивільним костюмом.

http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2010/10/6/5449514/

17

Коментарі

17.10.10, 08:58

Схоже, що ахметовські гроші просто використовуються, а справжні хазяї Януковича - московські гебісти.

    27.10.10, 10:10


    Я вражений! Такої відвертосі не очікував.
    Значить в нашому "королівстві" все набагато гірше...

      37.10.10, 10:44

      А я в цьому і не сумнівався!

        анонім

        47.10.10, 10:44

        а що, хтось сумнівався?

          57.10.10, 12:38

          Гніда здає інтереси держави на всіх фронтах.

            67.10.10, 13:08Відповідь на 1 від претендент

            В якому сенсі "схоже"? Ти що, біографію не читав? "Звільнений достроково, як почавший співробітництво з адміністрацією". А я впевнений, що не з адміністрацією, а з ГБ. Ми ж однакового віку, ти не можеш не пам"ятати, яких зусиль треба було докласти, щоб виїхати хоча б в Болгарію! А ВФ, через 2 роки після другої відсидки (!) поїхав - сам(!!!) - у КНЯЗІВСТВО МОНАКО! Предсавляти СРСР на раллі Монте-Карло. Які ще докази потрібні?
            А колишніх агентів не буває, це закон...
            А зараз чя суміш гебні з гопотою відчуває себе настільки впвнено, що не вважає за потрібне хоч якось маскуватись. "Піпл хаваєт". Кляті лохи проголосували за цей непотріб, то й охоронця -громадянина іншої, зовсім не дружньої ( а нехай і дружньої, без різниці!) держави "схавают".

              Гість: СКОРЦЕНІ 3

              77.10.10, 13:18

              Продав свою дупу сволота не одному ...ю!

                87.10.10, 16:40Відповідь на 2 від Perovdupu


                Я вражений! Такої відвертосі не очікував.
                Значить в нашому "королівстві" все набагато гірше...

                Поки нашому. Податковий кодекс вирадково має схожість з російським? Мову випадково душать, як можуть? Я думаю, плани в них років за двадцять приєднати українські землі до РФ. І небезпідставні .

                  97.10.10, 17:28

                  Під пильним оком маскви ,путнямедведя не можуть відпустити в вільний політ "птаха голубого",а для Українців "строим Украину вместе с презиком"-перекладається так,не будуємо,а шикуємо

                    107.10.10, 17:31Відповідь на 9 від UNSO Дніпро

                    А навіщо їм "відпускати"? Це ж їхній агент . "Юстас", так би мовити...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна