Про новітнього Карлсона. Дуже влучно.


А цей скрін так, аби замислились. Чого це ми були хунта та фашисти, коли раптово...

Коли карма криє миттєво!

  • 02.12.17, 19:15

- Енді Ковальський з Арканзасу (США), 52 роки, вліз через вікно в дитячу спальню, де спали дві сестри віком 3 і 6 років. Ось тільки Ковальський не знав, що в цій кімнаті знаходився також американський пітбультер'єр, який прокинувся і атакував педофіла, коли той спустив штани.

Крики Ковальського, який почав кликати на допомогу, розбудили сплячих поверхом нижче батьків дітей. Вони розповіли, що пес так сильно покусав педофіла, що той навіть не намагався втекти. Пітбультер'єр, між іншим, відкусив його геніталії. Завдяки швидко наданої медичної допомоги Ковальський не стік кров'ю. Але лікарі не змогли врятувати його геніталії, проковтнуті собакою.

На фото: учасники події та пеніс Ковальського в животі пітбультерьера.Знайдено на Фейсбуці

Чашка. Улюблена.

Приєднуюся до чашечного флеш-мобу. 
Зараз ця улюблена, привезена з Єгипту. В нас таке не продається, хоч трісни. Тобто є чашки на єгипетську тему, але менші. А мені для чаю потрібно 0,5. 
Чашка нічого собі, але була набагато красивіша. Ту купив у Єгипті в 11 році. В нас тоді було забагато багажу, тому взяв лише одну, яка прослужила 3 роки. Цього разу купив вже 3. Одна вже тю-тю. Була ще красивіша за цю, з блакитним єгипетським котом.

Відповідь Софійці, учениці 7-А класу середньої школі №30

Ось при всій моїй байдужості до віршів - буває, що чіпляє. Це зачепило у тому числі. Автор - Gorky Look (Горе Луковое). Він пише багато та талановито, але тільки прозу, та ще й російською переважно. А тут таке... Коротше, читайте, воно того варте.


Відповідь Софійці, учениці 7-А класу середньої школі №30 міста Бердянська

Привіт Софійко. Лист у адресата.
Ти запитала у своїх віршах:
Коли додому вернуться солдати?
Коли скінчаться сум, війна та жах?

Чи можна швидше — бо сумує мати,
Для доні час невесело сплива.
То ж знай, Софійко — «ратник» і «орати».
Є спільного походження слова.

Зв“язківці по верхів“ям тягнуть дроти,
Сапери в полі криють бліндажі.
Війна щодня - це звичка до роботи,
Не тільки мить звитяги у душі.

Робота йде по колу, слід за Сонцем,
Війна - та ж сама праця, як жнива.
Тим маєш знати: не війною, доцю,
А працею Країна в нас жива.

Ми взяли зброю — але люди миру.
Не нами був порушений той мир.
Я запитав у свого командира - 
Був вчителем суворий командир.

Той тесля, той електрик, той — музика,
Водій, бухгалтер, повар, програміст.
Із наймаліших та із найвеликих
Районів, областей, країв та міст.

В бою Тернопіль прикриває Суми.
Повстали в бій Карпати і Кавказ.
Незламний український Маріуполь.
Нескорений загарбником Донбас.

Ми не самі. Ми допомогу маєм.
В тім доля є твоя, не забувай.
Ми вистоїм до краю, і за краєм,
І ще за край, а треба — ще за край.

Москаль конає. Не чекав такого.
Ординська звичка — хапне та тіка.
Ми день за днем будуєм перемогу,
Допоки треба. Праця в нас така.

То може що не швидко - та невпинно, 
Шоб не зашкодить Нені зайвий раз.
Це москалю не шкода України,
Москаль хотів «всьо парішать січас».

Ми «парішаем» не москальським чином.
І праці нашій термін добіга
Коли останній клаптик України
Очистимо від бруду ворога.

***
В Широкіно є школа біля моря.
Ії торкнувся клятий «русскій мір».
Розбита цегла, спалені тополі,
Та дощ струмить із мінометних дір.

В кімнатах класних меблі перебиті,
Оселя смутку, туги та біди.
До школи вранці не приходять діти.
Ми маєм повернути їх туди.

Щоб школа над Азовським теплим морем
Дитячий знов почула сміх та спів.
Ми скажемо: «Но так! Зробили добре!»
Тоді вже ся повернемо домів.

З повагою, тактичні парамедики загону ASAP EMS "Ангели Тайри" - від свого імені, імені бійців 59 ОМПБр, Оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» та всіх вояків України.


Хто не в курсі - пояснюю. Горе Луковое, він же Святослав Носов, вже кілька місяців як пішов зі спокійного Києва та волонтеріть парамедиком там, де вище сказано.Підтримайте петицію!

Сквер біля Посольства РФ найменувати на честь Героя України Аміни Окуєвої

А чим ми гірше Штатів хоч у цьому сенсі? Знаєте, як з червня звучить адреса москальської амбасади у Вашингтоні? Якщо хтось не в курсі - порадійте: 1 Boris Nemtsov Plaza

Друзі, прохання підписувати та поширювати. Звісно, якщо ви згодні.


Загинула Герой України Аміна Окуєва.

Розстріляли з двох автоматів під Глевахою що у Київській області. Адам знов отримав поранення, але житиме.
https://espreso.tv/news/2017/10/30/pid_kyyevom_rozstrilyaly_aminu_okuyevu
В мене немає слів. Господь прибирає кращих... Для мене Аміна була особливою людиною. Як промінець світла. Вірилося, якщо ТАКІ люди за нас - все в нас буде добре! Але, не зважаючи ні на що, продовжую у це вірити.
Пенсійна реформа. Як у вас?

Батьки отримали пенсію за новим розрахунком. Був приємно здивований. Тато, інвалід 1 групи (сліпий) отримав на 1400 грн більше. Мама взагалі, на 3100! У мами стаж 55 років + вона з середини 80-х майже постійно отримувала доволі велику зарплату.
Чув різне про нові пенсії, переважно схвальне. А як у вас?

41%, 11 голосов

52%, 14 голосов

7%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Замовлення та доставка продуктів. Попередження.

Страшна спека та легкі негаразди з авто примусили зробити замовлення їжі на сайті Продуктофф, який працює майже по всій країні. Ось що з цього вийшло - копіюю сюди свій відгук в них на сайті. Але сумніваюся, що він з'явиться, бо там модерація.
НІКОЛИ більше не робитиму у вас замовлення, всім друзям пораджу не робити цого і зроблю вам "рекламу" на фейсбуці і в інших доступних місцях.
1. У вас на сайті позначено: "Свинина окіст б / к охолоджений "- ціна 76,87. Ціна дуже приємна. Я, в значній мірі, саме через ціни на м'ясо зібрався зробити замовлення. У вас і на інші види м'яса ціна красива. Але ось дзвонить складальниця і повідомляє, що насправді ціна не 76,87, а 121,79. Браво! У момент, коли збиральниця зателефонувала і повідомила "приємну" новину, відмовлятися якось вже запізно з багатьох причин - очевидно на те і розрахунок. Станом на 23.06 05.08 зміни в ціну на сайті не внесені. Взагалі-то це пахне шахрайством. Про всяк випадок - скріншот з вашими цінами і датою зроблений.2. Було замовлено кролик - в доставці я його не спостерігаю. На щастя для вас, його немає і в чеку, інакше викликав би поліцію, чесне слово! Я людина не злобна, але ви мене дістали фокусом з цінами досить серйозно!
3. Було замовлено енергетик Нон Стоп чорний - доставлений синій.
Чек і замовлення 1181824237


Безвіз на собі - як воно?

Відпочивали зараз з жінкою у Туреччині на Егейському узбережжі. Про це потім. Зараз про безвіз. Відпочивали ми у селищі Сарігерме, що неподалік від Мармарису. А з Мармарісу щодня ходить цікавий корабель на грецький острів Родос. Ну ми й поїхали...
Трохи про корабель - не можу не відмітити, бо вразило. На жаль, не можу поки що знайти інфу щодо водотоннажності, але. Довжина десь 70м, водотоннажність на мій погляд не менша за 2000 тонн. Бере на борт до 500 пасажирів.  Ось так виглядає - катамаран 

Так з близька

Йде ця фіговіна 45 - 50 км/год! Позаду 2 величезні буруни від водометних двигунів - відео

Ну от, добралися до грецького берегу. Стійки паспортного контролю. All passports, EU. Людей багато. Бігає грецький прикордонник. Питаюся, нам куди? "Біометрика?" Так, кажу. Показує на стійку EU, тобто Євросоюз. Туди черга невелика. До речі, москалі через іншу стійку проходять.
Ну от. Я ж підготувався відповідно до вимог. У Грецію потрібно 50 євро на добу на людину - то ж в мене 100 у кишені. Звісно, зворотній квиток на катамаран. Ваучер, де видно, що я живу на іншому березі, все чин чином. Підходимо. Прикордонник зчитує з чипу фото та ім'я - напевно аби співпадало на чипі та у паспорті. В нього стоїть сканер для відбитків - але ВСЕ. Жодних запитань, жодних відбитків - нічого. Печатка у паспорт про в'їзд - вільний, гуляй! Ні, я розумію, що так буде не завжди, але ось так. Коротше, мені дуже сподобалось.
Ну й ми непогано погуляли по Родосу. Але про це іншим разом.
Безвіз чудово працює. Я не сумнівався, але переконатися особисто було приємно.

Про хунти

Путин назначен хунтой, которая незаконно свергла Горбачева в 1991 году. Который, в свою очередь был руководителем хунты, совершившей незаконный переворот в 1964 году, отстранив от власти хунту Хрущева, который сам пришел к власти после ликвидации хунты Сталина незаконно отравленного в 1953 году, который представлял хунту, совершившую вооруженный переворот в 1917 и отстранившей от власти хунту Николая ІІ, который был наследником Николая І, по приказу которого был нелигитимно убит в Михайловском дворце император Павел, который, был наследником абсолютно нелигитимной Екатерины ІІ (Софии Ангель-Цебской), пришедшей к власти путем военного переворота и убийства своего мужа Петра ІІІ. Который был наследником хунты Елизаветы, свергшей с престола Анну Иоановну путем военного переворота совершенного Преображенским полком, которая сама являлась наследницей хунты Анны Леопольдовны, получившей трон путем свержения в результате совершенного Минихом военного переворота, Екатерины І, незаконно пришедшей к власти после смерти Петра І, наследником которого должен был стать его племянник царевич Иоанн, т.к. женщины не имели права наследования царского трона. Петр I же был наследником хунты, которая пришла к власти после незаконного отравления Василия Шуйского в начале 17 века, являвшегося наследником хунты Годуновых, незаконно отравивших Ивана IV (Грозного) и его наследника князя Старицкого мышьяком.
Грозный же сам совершил переворот и был причастен к незаконному отравлению своего отца Василия (Темного), который убил наследников хунты Ивана III (Калиты) царевичей Дмитрия и Ивана. А Иван III был наследником хунты Юрия
(Долгорукого), убившего всех наследников князя Всеволода (Большое гнездо) и отторгшего Московское княжество от Киевской Руси путем незаконной федерализации.

Вкрав на ФБ. Саме смішне, що все вищенаведене - чиста правда!


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
29
предыдущая
следующая