Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Пропоную!

Світлина від Andrii Floria.
17

Коментарі

Гість: Сети

115.03.18, 23:48

    216.03.18, 10:17

    А це стерво знає скільки Порошенко вклав своїх коштів в озброєння ЗСУ? Не купуватимете "Рошен" будете купувати росіські "Рот фрот", або продукцію інших шоколадних королів Росії, та й ще з портретами улюбленого президента Мольфара- Путіна. У кого немає критичного мислення, підтримуйте Мольфарів та інших ФСБшний тролей.

      316.03.18, 16:42Відповідь на 2 від VChmyriov

        416.03.18, 18:30

        Пане Мольфар, не гоніть дурочку. Гроші Порошенка працюють в Україні і він перенацілив свої фірми на випуск військової продукції, та розробку нових видів військової техніки. Так що їжте спокійно конфети" Рошен", поносу не буде.

          516.03.18, 19:13Відповідь на 2 від VChmyriov

          А це стерво знає скільки Порошенко вклав своїх коштів в озброєння ЗСУ? Не купуватимете "Рошен" будете купувати росіські "Рот фрот", або продукцію інших шоколадних королів Росії, та й ще з портретами улюбленого президента Мольфара- Путіна. У кого немає критичного мислення, підтримуйте Мольфарів та інших ФСБшний тролей.Я,наприклад,люблю цукерки АВК,КиївКонті,печиво "Світоч".....Російських у нас в м.Мукачеві не бачила.

            616.03.18, 21:17Відповідь на 4 від Nikolka

            Поважаю ваше право бути фанатом кунілінгуса шоколадних яєчок

              716.03.18, 21:21Відповідь на 4 від Nikolka

              Усім фанатам кунілінгуса шоколадних яєчок - маєте право захоплюватися цією мало шанованою серед патріотів України справою. У свою чергу я, маю право бридитися тими, хто не поважає ні себе, ні України!!!

                816.03.18, 22:39

                я давно відмовилася

                  916.03.18, 23:48Відповідь на 2 від VChmyriov

                  А це стерво знає скільки Порошенко вклав своїх коштів в озброєння ЗСУ? Не купуватимете "Рошен" будете купувати росіські "Рот фрот", або продукцію інших шоколадних королів Росії, та й ще з портретами улюбленого президента Мольфара- Путіна. У кого немає критичного мислення, підтримуйте Мольфарів та інших ФСБшний тролей.На підтвердження корисно було б дати ссилку "скільки Порошенко вклав своїх коштів в озброєння ЗСУ", бо ніхто ж не знає! А те що виробляють суднобудівні заводи, які він привласнив, "Ленінська кузня" - гранатомети, та Миколаївськтй замість кораблів пічки-буржуйки для АТО, то накпряму гроші беруться з бюджету. Так пишуть у всіх ЗМІ, а про особисті я щось не памїятаю. Як же він допустив приховувати таку важливу обставину?

                    Гість: Сети

                    1017.03.18, 08:27Відповідь на 6 від Мольфар

                    Про що це свідчить ? http://blog.i.ua/community/662/2216658/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна