Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Фанатам кунілінгуса шоколадних яєчок

Світлина від Vslav Drit.
4

Коментарі

129.11.17, 03:42

Мені також порох не нра, м'яко кажучи. Але ти сильно перегинаєш палицю нмд. І через абсурдність своїх нападів мимоволі сприяєш тому, кого так щиро ненавидиш.

    229.11.17, 12:14Відповідь на 1 від Танк_


      330.11.17, 00:36

      Не так нам страшні Москальскі Воші –
      НАМ СТРАШНІШІ СВОЇ УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ!
      \Симон Петлюра\
      ---
      Під час захисту своїх земель, тримайте 10 куль у пістолеті:
      одну – для ворога, а ДЕВ'ЯТЬ – ДЛЯ СВОЇХ ЗРАДНИКІВ!
      \Шейх Абдулла Аззам\

        430.11.17, 22:05Відповідь на 1 від Танк_

        Подумай, що відповіли б тобі хлопці яких шоколадний прикопав під Іловайськом???

          51.12.17, 02:13Відповідь на 4 від Мольфар

          Подумай, що відповіли б тобі хлопці яких шоколадний прикопав під Іловайськом???Це саме він їх прикопав? Не генерали генштабу, не міністр оборони? І взагалі, не тобі мені про Іловайск розповідати! Брат моєї жінки був під Іловайськом. Народний герой України, кавалер ордену Свободи, полковник мед. служби Всеволод Стеблюк. Врятував 87 поранених бійців! До речі в нього до президента ТАКИХ претензій немає. Президент винен в корупції - це без питань. І це ДУЖЕ багато. А казати, що він агент ФСБ - це треба бути не сповна розуму. Приписувати саме йому всі гріхи - це визнавати його всемогутнім Богом. А він всього-навсього жалюгідний злодій, крадій.
          Все, бувай здоровий. Бажаю тобі не поранитися, коли битимешся у черговій істериці злоби на все, що не по-твойому.