хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Розсилка!

Народ! Я оце в даний час мучаюся над тим, щоб вивчити дійові прийоми РОЗСИЛКИ!

а) щоб вона була корисною!
б) щоб вона була дієвою!
в) щоб вона була цікавою!
г) щоб зачіпала кожного адресата!

Якщо хто має власні погляди на те, як найкраще скласти дієву РОЗСИЛКУ, будь ласка, поділіться в коментарях!

Також буду рада за критику існуючих РОЗСИЛОК!

Бо, чесно кажучи, я отримую їх багато, але рідко вони приходяться мені до душі! 
Ото я й вирішила зробити аналіз найдієвіших РОЗСИЛОК!

Тим паче, відчуваю, в найближчий час мені це вміння прийдеться в пригоді :)
2

Коментарі

13.10.16, 15:12

Найкраща розсилка - її відсутність.

    23.10.16, 15:13Відповідь на 1 від Міс Марпл

    Найкраща розсилка - її відсутність.потужна фраза

    (так і запишемо )

      33.10.16, 15:17Відповідь на 1 від Міс Марпл

      Найкраща розсилка - її відсутність.даже самая хорошая рассылка - спам)

        43.10.16, 15:18Відповідь на 3 від Аndrey_app

        Найкраща розсилка - її відсутність.даже самая хорошая рассылка - спам)

          53.10.16, 15:22Відповідь на 3 від Аndrey_app

          Найкраща розсилка - її відсутність.даже самая хорошая рассылка - спам)ще одна потужна фраза проте, думаю, бувають і корисні розсилки - розпродаж, наприклад чи відповідно того, що вас цікавить - виставки, книги, фестивалі тощо...

            63.10.16, 15:29Відповідь на 1 від Міс Марпл

            абсолютно солидарен!

              73.10.16, 15:32Відповідь на 5 від TatianaR

              рассылка бывает или бесполезная или не бывает.
              90% полученных мною писем сразу идут в спам. остальные 10% - рабочая почта.
              давно придумали смс-оповещения из всех магазинов о скидках, акциях, т.п.
              все интересные мероприятия человек ищет сам. или случайно видит ее на биг-бордах, ТВ, слышит по радио.
              письма на почту "давай заработаем", "продам слоника", "вы выиграли", "ищем сотрудников / партнеров" у большинства сразу идут в спам

                83.10.16, 15:34Відповідь на 7 від asward

                рассылка бывает или бесполезная или не бывает.
                90% полученных мною писем сразу идут в спам. остальные 10% - рабочая почта.
                давно придумали смс-оповещения из всех магазинов о скидках, акциях, т.п.
                все интересные мероприятия человек ищет сам. или случайно видит ее на биг-бордах, ТВ, слышит по радио.
                письма на почту "давай заработаем", "продам слоника", "вы выиграли", "ищем сотрудников / партнеров" у большинства сразу идут в спам

                  93.10.16, 16:25

                  Лично мне рассылка неинтересна, что в спам приходит - удаляю не читая. Свой ящик не даю никому.

                    103.10.16, 16:28

                    Я сприймаю тільки ті розсилки, на які давав згоду (автозаправка, деякі магазини, окремі сайти). Все інше - прямою дорогою в спам. Це не стосується розсилок моїх друзів на цьому сайті про публікацію їх заміток. Вони читаються мною беззаперечно.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна