Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Будьмо пильні


Телефонний дзвінок. Чоловічий голос. Представився робітником служби безпеки Приватбанку. Спитав, якими користуюся картами, чи підключена послуга СМС-банкінга, чи приходять СМС-ки, чи знаю, що останнім часом дуже багато відбувається шахрайств, пов'язаних із зняттям коштів з карт. Повідомив, що зараз проводиться перевірка власників банківських карт, для цього необхідно назвати номер карти, термін дії, та код, розміщений на звороті. Після перевірки має прийти СМС повідомлення з кодом, який треба повідомити для завершення перевірки. 
На початку розмови дійсно, було схоже на роботу робітника банку, дуже грамотно подана інформація, яка, ніби конфіденційна, але однакова для усіх карток даного виду.
Коли я засумнівався, що співрозмовник дійсно є співробітником банку, він без вагань назвав прізвище ім'я та по-батькові. Наголосив, що данні, які він запрошує, не є секретними їх надають будь-кому для переведення коштів, що частково є правдою.
Ще до отримання мною СМС повідомлення від банку я зрозумів, що маю справу з шахраєм, але виникло бажання спіймати негідника. Затягуючи розмову я її записував, тим часом зв'язався з другом і надав йому номер шахрая. Усе могло бути добре, але, робітник МВС, який може відслідковувати розташування телефона, знаходиться поза містом...
Що казати, шахрай довго чекав на те, що йому скажу код підтвердження зняття 2300грн, але зрозумівши, що я тягну час, перестав телефонувати. Коли я спробував його набрати, у слухавці почув: Невірно набраний номер...
Це одна з багатьох схем видурювання грошей, будьте уважні!!!
Отже, ні кому не повідомляйте ні яких своїх даних!!!
Добре читайте, що приходить у СМС-ках!!!

Світлина від Олександра Тітова.

22

Коментарі

18.06.15, 21:58

Відома схема, але багато хто ведеться.

    28.06.15, 23:49

    Береженого Бог береже. Розсилаю.

      39.06.15, 09:42

      Дякую. Попередженя такого роду не можуть бути зайвими.

        49.06.15, 10:16

        Спасибо...!!!

          59.06.15, 15:39

          а у меня нет карточек

            610.06.15, 13:31

            Очередное разводилово...

              710.06.15, 17:10Відповідь на 1 від Танк_

              Відома схема, але багато хто ведеться.без лоха жизнь плоха

                810.06.15, 18:54Відповідь на 7 від Sатана

                Відома схема, але багато хто ведеться.без лоха жизнь плохаПричем на Приват 24, прямо на главной, большими буквами написано: "Наши сотрудники никогда не станут спрашивать номер карты" и тепе. И все равно. Пипец какие люди доверчивые!

                  910.06.15, 19:57Відповідь на 8 від Танк_

                  Шахраї мають певну інформацію з банку.

                    1012.06.15, 09:23

                    Приватбанк у мене вкрав грошы 360 грн.