Профиль

ALTER EGO*

ALTER EGO*

Украина, Межгорье

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Нема на них Ради!!!

  • 23.10.14, 16:00
Не ведіться на замовні рейтинги,
обирайте героїв АТО і Майдану!!!
І нема на те Ради...
Надії на підвищення якості нового парламенту, на жаль, мають під собою недостатньо підстав

Наталія ЛЕБІДЬ   

Малюнок Володимира СОЛОНЬКА.
Єдиною суттєвою відмінністю парламенту VIII скликання буде його недоукомплектування. На думку ЦВК, проведення виборів є неможливим мінімум у 14 округах сходу. По решті позицій Верховна Рада залишається системою, яка здатна безкінечно самовідтворюватись із найменшими корективами. Винуватити в цьому виборця є, вочевидь, правильним. Докорінним чином змінити себе змогла незначна меншість — та сама меншість, котра віддавала життя на Майдані. Стверджувати зворотне — означає впадати в пафос, заперечуючи очевидні речі: вже зараз ясно, що до нової Ради пройде чимало колишніх «регіоналів». Зокрема й тих, хто ухвалював «закони 16 січня». Їхній електорат голосуватиме не під дулом пістолета, а за чергову подачку. І річ, на жаль, не тільки в «регіоналах». «Нові обличчя» старішають на очах

Знаменита теза про потребу в «нових обличчях» зіграла з соціумом злий жарт. Так, цього разу в парламенті буде чимало персон, які до того були вхожими в кращому разі у кулуари Ради. Це — журналісти, активісти, громадські діячі і, звісно ж, командири добровольчих батальйонів. Останні є, безумовно, чесними та порядними людьми, але аж ніяк не є фахівцями тієї справи, до котрої вони навіщось долучаються. Якщо хтось забув, нагадаємо: парламент передусім — це писання законів. Не мордобій біля трибуни і не організація повстань, а нудна марудна робота для «ботанів». Саме тому що зараз закони пишуть не депутати, а помічники їхніх помічників, у законодавчих актах так багато плутанини і внутрішніх суперечок.

Не рятує ситуацію і присутність у партійних списках журналістів. У декого з них уже зараз не вистачає розуму та елементарного такту приховати стурбованість «низькою» депутатською зарплатою. Яка, до того ж, не така вже й низька: «чиста» ставка нардепа становить 6,5 тисячi гривень, але вона подвоюється за рахунок такої ж суми, яку виділяють нардепам для виконання їхніх функцій. Але Бог iз ними, з грошима. Нам ще доведеться стати свідками вельми цікавих перверсій, коли вчорашні борці з недоліками системи ставатимуть її ж складовими.

Відома діячка Тетяна Чорновол, постраждала за часів Януковича, нічтоже сумняшеся заявляє на зустрічі з виборцями, що «в Народному фронті» зібралися саме ті люди, які пройшли Майдан і з яких багато хто зараз в АТО». Насправді ж далеко не всі «списочники» «НФ» узагалі знають, де знаходиться Майдан: ця політсила включила до прохідної частини колишніх і чинних урядовців, «спонсорів», «тушок» і перебіжчиків iз «Батьківщини». Навряд чи про це не відомо Тетяні Чорновол — знаному викривачу та інсайдеру. Змінилась тональність і двох інших «акул пера»: Сергій Лещенко та Мустафа Найєм (19-те та 20-те місця у списку Блоку Порошенка) вже не дорікають Петру Олексійовичу ані жадібністю, ані бізнесом у Росії, ані використанням адмінресурсу у вигляді експлуатації «5-го каналу» з особистою метою. Нова соціальна іпостась активно впливає на нову точку зору. Так було і так, на жаль буде.

Уряд, парламентська більшість і «кучмоїзація» Порошенка

За останніми соцопитуваннями, рівень підтримки Блоку Порошенка складає 30,4%. За лідером перегонів іде Ляшко зі своїми 12,9%; «Народний фронт» має рейтинг у 10,8%, «Самопоміч» — 8,5%, «Батьківщина» — 7,5%, «Опозиційний блок» — 5,9%, «Сильна Україна» — 5,6%. В цьому переліку особливо вражає рівень підтримки «Опозиційного блоку». Слід додати також, що рейтинг комуністів — 4,1% — може виявитися вищим (якщо брати до уваги статистичну похибку). Простіше кажучи, КПУ має шанси потрапити до парламенту. Інакше, ніж банальним стрибанням по граблях, це ніяк не назвеш. Небезпечною є й тенденція формування більшості довкола політсили Петра Порошенка — тільки за партійною квотою БПП отримує в парламенті третину місць. Додамо до цього мажоритарників — і ось фракція «Петра Великого», вважаймо, сформована. А там, iмовірно, сформована і «більшість Порошенка». Якщо правильно вмотивувати партнерів та зіграти на протиставленні демократичних сил «Опозиційному блоку» і комуністам, можна добитися навіть конституційної більшості. В цілому ситуація нагадує 1998 рік та карту, яку розігрував тоді Кучма. З тією лише різницею, що в рукаві у Порошенка значно вагоміші козирі — зокрема, й перемога в один тур.

Одним iз безпосередніх наслідків дострокових виборів-2014 стає й формування нового уряду. Згідно з новою-старою Конституцією (у редакції 2004 року), карт-бланш на урядове планування знаходиться в руках парламентської коаліції. (Конституцію, до речі, новий Президент обов’язково перепише під себе — така вже в Україні традиція, хоча йдеться зараз i не про це). Якщо уряд і всі супутні структури буде знову сформовано за квотним принципом, калейдоскопу кадрових пертурбацій не буде кінця. Ми вже мали після Революції гідності чотирьох міністрів оборони, двох — охорони здоров’я, двох голів Нацбанку та двох Генпрокурорів. «Люди Майдану», просто хороші люди та чиїсь друзі чи родичі, отримуючи посади за партійним розподіленням, так і не відвели країну від краю прірви. Обираючи до Верховної Ради здебільшого тих самих топових політиків, ми наперед проектуємо старі схеми управління, в межах яких вони звикли діяти. Заміть фахівців плодитимемо чиновників, зобов’язаних комусь висуванням у перший ешелон влади. І це лише ті поверхові міркування, які спадають на думку кожному, хто занурюється у списки та рейтинги. Тим часом «айсберг» виборів має і підводну частину, яка ще неодмінно дасться взнаки.


НЕ ЗАБУВАЙ уроки історії України!!!

  • 23.10.14, 14:14
Скандальна прес-конференція Зінченка УП _ Понеділок, 05 вересня 2005, 15:57

Прес-конференція Зінченка дійсно була скандальною. Чому колишній держсекретар подав заяву про відставку було головною загадкою уік-енду, що минув.

Казали про те, що він "не спрацювався" з оточенням Ющенка, що йому не сподобалась атмосфера, що в самого Зінченка нічого не вдалося на посаді і це було єдиним можливим для нього рішенням.

Мотивація Ющенка, який того ж дня, без довгих роздумів, звільнив свого колишнього голову секретаріату, натякає, що президенту також не дуже сподобалось, як Зінченко справився із своєю роботою.

Проте заява Зінченка майже один в один повторила скандальний ефір екс-помічника Тимошенко Михайла Бродського. Він каже про корупцію в оточенні Ющенка. Називає Порошенка, Третякова і Мартиненка і вимагає їх звільнення. Як і Бродський, не надає фактів корупції, тільки натякає на участь у перерозподілі власності на ЗМІ та під час реприватизації.

Судячи з його власної заяви, він розповів все, що знає, Ющенку. Але той прийняв його заяву. Це свідчить про одне – або Ющенко не вірить Зінченку, або він погоджується на відкритий корупційний скандал у своїй владі.

Своєю заявою Зінченко справив враження на журналістів. Більшість з тих, хто зміг на цій прес-конференції сісти, довго аплодували йому після заяви.

Водночас дуже слабкою ланкою його промови було те, що всю свою заяву він прочитав із листочка, не відриваючи очей. Він так і не назвав конкретних фактів у переліку корупційних дій оточення Ющенка. І не подивився в очі Порошенку, коли говорив свої гучні фрази.


***


Колишній голова секретаріату Олександр Зінченко звинувачує в корупції секретаря РНБО Петра Порошенка, першого помічника Олександра Третьякова і лідера парламентської фракції "Наша Україна" Миколи Мартиненка.

"Результат зусиль сотень патріотів України намагається використати у власних цілях невеличка групка авантюристів від політики. Утворивши власне кланове LTD, утворивши інформаційну блокаду президента, перевівши його у віртуальний, а не реальний світ, цинічно і нахабно перекручуючи справжнє життя і справжні акценти цього життя, нехтуючи сподіваннями і віруваннями своїми співвітчизників, вони крок за кроком реалізують план максимально використати владу для власного накопичення капіталу, приватизувати й привласнити те, що тільки можливо.

Мета – монополія, перебирання владних повноважень до своїх рук. Пригадайте - узок круг этих акционеров, страшно далеки они от народа".

Якщо не зупинити ці процеси жорстко і вчасно, в країні відбудеться контреволюція.

Слова, що стали лунали останнім часом в критичному плані про оточення президента, потребують персоніфікації. Назву декого. Секретар Ради національної безпеки і оборони Порошенко, перший помічник президента Третяков, кілька їх партнерів, як Мартиненко, цинічно і системно реалізують свій сценарій використання влади у власних цілях.

Зміст сценарію має наступні основні елементи: власність, суди, правоохоронні органи, кадри, засоби масової інформації, влада. Саме Порошенко наполягав і врешті досяг незаконної передачі під контроль РНБО судової гілки влади, хоча вона за самим своїм змістом є незалежною.

Протести представників судової системи стали гласом волаючого у пустелі. Замість очікуваної реформи ми спостерігаємо стогін суспільства від несправедливості того, що має бути вершиною правосуддя.

Знову, як за часів Кучми, повернулося телефонне право і відвертий прямий тиск на суддів.

Земельна реформа, за версією Порошенка, вироджується на систему підпорядкування найважливішого державного ресурсу, здійснюється неприхований і цинічний тиск на суб'єктів господарської діяльності через загрозу втрати ними частини власності. Підприємці Криму, Одеси, Донецька, Іллічівська, Дніпропетровська, Вінниці, Чернівців - добре знайомий почерк.

Для того, щоб повністю розв'язати собі руки здійснюється спроба підпорядкувати собі правоохоронні органи. ... Верхом цинізму і беззаконня є спроба зробити з Ради національної безпеки і оборони, а точніше її апарату, нове НКВД, всесильне і могутнє.

Перший помічник президента Третяков з точністю до мікрона відтворює систему свого попередника в адміністрації Кучми Льовочкіна, увійшовши до наглядових рад Ощадбанку, Укртелекому, видавничої справи, контролюючи процеси у нафтовій і газовій сферах. Саме його зусиллями поновлено на роботі заступника голови НАК "Нафтогазу" пана Воронова, який організовував газові схеми при режимі Кучми", заявив Зінченко.

"Сьогодні Третяков активно працює на ниві перерозподілу сфер впливу в засобах масової інформації. Саме він відрізав президента від адекватного потоку інформації, пропускаючи потрібних людей. Це не складно зробити, відповідно організувавши, точніше дезорганізовувши робочий графік президента, доступ до нього. Ті, хто має власну думку і бачення, живу і нестандартну, по 3-5 місяців чекають на волю першого помічника", продовжив Зінченко.

За його словами, попасти до президента іншої можливості немає, навіть для тих, хто "не менше за Третякова чи Порошенка працював на загальну перемогу революції".

"Порошенко, Третяков і компанія, посилаючись на президента, призначають своїх всюди, де тільки можна, свідомо тиснуть на незалежну судову гілку влади, вільно почувають себе в приватизаційних процесах", заявив колишній держсекретар.

"Здавалося б саме тому у вищому ешелоні влади має працювати вимога Майдану – відокремлення бізнесу від влади. Це саме вас стосується, Петро Олексійович", - звернувся Зінченко до секретаря РНБО Порошенка, який також прибув на прес-конференцію.

Насправді, вони не просто нехтують цим, вони збагнули "влада наша – вона мусить працювати на нас".

"Здається, що відбувається калькування недоліків системи Кучми, навіть партію створюють не як політичну організацію, а як бізнес-клуб, як декор адміністративного ресурсу", - зазначив він.

"Здавалося б, якщо така невеличка група, то чому під загрозою опинилися системні досягнення революції? Відповідь проста – носії загрози мають величезні можливості впливати на державні процеси.. монополізували вплив на президента", - зазначив він.

Він також повідомив, що неодноразово добивався у президента "зупинити Порошенка". "На останніх зустрічах усунення Порошенка і команди з посад стало ключовою умовою можливості моєї подальшої роботи в команді президента", - зазначив він.

Зінченко також зазначив, що раніше не говорив про це, бо "максимально намагався добитись єдності команди". Він підкреслив, що вважає, що секретаріат – один з головних чинників єднання команди.

Він також подякував Ющенку за "надзвичайно яскравий" і тривалий період співпраці, за довіру очолити його апарат, за терпіння.

"Але у кожного є вибір – можна змиритись і увійти в долю. Все стане на свої місця і можна працювати мирно. Спокійно і в злагоді. Я ж не можу і не хочу терпіти цю наругу над законом, і свій вибір зробив на Майдані", - зазначив він.

Він підкреслив, що мова йде не про структуру апарату або додаткові повноваження. "Своєю відставкою я намагаюся максимально гостро і тепер вже публічно дати зрозуміти в першу чергу і самому президенту і всій владній команді крайню небезпеку ситуації. А тих , хто вважає, що бєзпрєдєл був, є і буде, попередити – глибоко помиляєтесь. Я не виторговую дивіденди, заводики чи особливі умови, але треба вжити негайних дій. В першу чергу виконати те зобов’язання, що на себе ми брали на Майдані, те зобов’язання, яке взяв на себе президент і в Сорочинцах 24 серпня – рішуче оновити кадри", - зазначив він.

Він також висловив перелік пропозицій, при виконанні яких він готовий працювати у команді президента. Він запропонував повернути конституційний зміст діяльності всім органам влади. "Архітектура має бути чіткою і зрозумілою. Як для громадян, так і для всіх державних службовців", - зазначив він.

Він також запропонував РНБО повернутись "до колективної роботи", тобто до "до нормальної процедури напрацювання та підготовки державних рішень". Він підкреслив, що апарат має бути "виключно допоміжною ланкою".

Зінченко також вимагає звільнити з посади секретаря РНБО Порошенка, а також утворити президентську раду з найвпливовіших представників суспільства – як майданчик для публічного обговорення найважливіших проблем сьогодення країни. Він підкреслив, що така рада не буде заміною РНБО. Зінченко зауважив, що для того, щоб повернути громадський контроль над інституціями, "потрібно максимально використовувати можливість відповідних інституцій".

Він також повідомив, що неодноразово добивався у президента "зупинити Порошенка". "На останніх зустрічах усунення Порошенка і команди з посад стало ключовою умовою можливості моєї подальшої роботи в команді президента", - зазначив він.

Зінченко також зазначив, що раніше не говорив про це, бо "максимально намагався добитись єдності команди". Він підкреслив, що вважає, що секретаріат – один з головних чинників єднання команди.

Зінченко вимагає не допускати сумісництва в законодавчій і виконавчій владі а також звільнити всіх сумісників.

"Припинити порочну практику головування вищих посадовців у наглядових радах загальнонаціональних компаній та підприємств, які мають на меті отримання прибутків. Думаю, що президент має усі підстави ініціювати відкрите й публічне обговорення на найвищому рівні у різних форматах гострих проблем сьогодення. Тільки так можна почати розв’язувати вузли а не вносити їх. Інакше Помаранчева революція захлинеться. Саме вона підняла з колін тих, хто глибоко був переконаний у неможливості глибоких демократичних змін в Україні. Але скептики помилилися, Помаранчева революція відбулася. Переконаний. Вона переможе й сьогодні. Обов’язково!", завершив свою заяву Зінченко.

На питання, як відреагував президент на його відставку, Зінченко відповів, що "перші симптоми ми починали обговорення в березні і в квітні. Тоді, за словами Зінченка, стосувалося пункту указу президента про судові органи.

"Я намагався максимально тривалий час переконувати президента не підписувати документ, який вкладав в середину контрольних функцій РНБО судову систему", - сказав він.

Він також зазначив, що звільнення людей, яких він назвав, є його умовою для того, щоб "дійсно поновити командну роботу".

"Безумовно, наш президент, думаю, очікує і очікував, що колеги, які в тому числі стоять тут, наберуться мужності до кінця сесії, не вагаючись, написати заяву про своє звільнення від депутатських обов’язків і не камуфлювати ситуацію, направляти цей лист на адресу регламентного комітету, для того, щоб воно тягнулося", - сказав Зінченко.

"Ці мульки ми вже бачили і ними досконало володіє система, яка хоче утриматись", - додав він.

Зінченко вважає, що Ющенко "глибоко усвідомлює ситуацію, що так далі тривати не може". "Я вважаю за неможливе зберігати такий стан рівноваги і просто займатися кадровою чи апаратною роботою в не публічній сфері".

Екс-держсекретар нагадав, що "за умов корпоративної етики" він не міг виступити з такою заявою раніше, перебуваючи на посаді держсекретаря.

"Це було б некоректно по відношенню до президента, до посади, яку я займаю. Я сьогодні виступаю як публічний політик і можу обговорювати будь-які питання", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи доповідав Зінченко раніше президенту про ситуацію в секретаріаті і чи реагував на це Ющенко, Зінченко зазначив, що "реакція відбувалася частково, і в сумованому вигляді сьогодні є підстави говорити, що президент стурбований ситуацією". "Безумовно, у нього відбувається низка контактів з людьми владного спектру", - додав він.

На питання, що збирається Зінченко робити після своєї відставки, він пожартував: "Після цієї прес-конференції я зі своїми друзями піду пообідаю, а потім будемо розбиратися, що далі робити".

Він також відкинув можливість свого призначення на посаду посла України в Росії. "Це дивна пропозиція. Це або виклик піар-техноглогів, або... я не буду далі занурюватися в аргументації", - сказав Зінченко.

Відповідаючи на питання, чому президент раніше не звертав уваги на факти втручання в роботу секретаріату, які вказував Зінченко, він відповів, що "основна причина в тому, що всі ми надто були під зарядом Майдану, і всі ми сподівались на те, що Майдан дасть не тільки організаційні, але й морально-етичні засади формування влади".

"Я кілька разів чув від президента, що це неможливо (втручання), цього не може бути. Це його морально-етична позиція, він, так як і ми всі, стояв на Майдані і очікував від своїх колег винятково етичної і моральної поведінки. Тому я його розумію, чому він одразу не реагував, але я думаю, він зреагує", - сказав екс-держсекретар.

Водночас Зінченко переконаний, що навколо Ющенка є "віддані, чесні, грамотні політики". "Є люди, які готові говорити чесно, говорити мовою правди. Є люди, які готові закомуфлювати...", - продовжив він.

На питання, чи обговорював він ситуацію з Тимошенко, Зінченко відповів: "Ні, я таку низку питань не обговорював з Тимошенко, бо вони стосуються в першу чергу президента... Що стосується цілісності справжніх кроків, які дадуть можливість системно спрямувати у майбутнє країну, то говорили. Говорили щодо системи дій у владної вертикалі, щодо конкретних позицій галузевих, але в такому контексті мова не йшла і не могла іти", - сказав Зінченко.

"Не йдеться про те, щоб я пішов очолювати штаб якоїсь сили. На сьогоднішній день я вирішую зовсім інші задачі", - додав він. Зінченко спростував чутки щодо того, що існує його згода з Тимошенко про очолення ним Блоку Юлії Тимошенко.

"Жодного документу не може існувати, тому що його в природі немає і не може бути. Я, безумовно, з червня місяця обговорював всі політичні питання, бо Юлія Володимирівна разом з Ющенком були лідерами блоку. Після того, як вона стала прем’єром, всі питання, які стосувалися або кадрових, або інших питань, ми, безумовно, обговорювали. Решта питань в такому контексті можуть обговорюватися лише з президентом", - розповів Зінченко.

Водночас Зінченко наголосив, що не ставив президенту вимоги своєї відставки, за його словами, він говорив про свої пропозиції і умови його участі в "командній грі".

Щодо своєї участі у передвиборчій кампанії, він зазначив, що він вже в ній бере участь.

"Будь-яка політична акція, будь-яка заява, напевно, буде тим чи іншим чином впливати. Поки що мова йде про передвиборчий формат, а яким він буде, в якій силі брати участь, чи входити, чи не входити, це ще не на часі... Партійні пропозиції, безумовно, лунали і до цих повідомлень, і після. Це питання мого рішення, але більш пізнього часу", - зазначив Зінченко.

На прохання журналістів прокоментувати заяву радника президента Владислава Каськіва щодо того, що йому доручено реформувати секретаріат президента, що, на їхню думку, могло вплинути на його рішення, Зінченко сказав, що в них "давні дружні стосунки".

За його словами, вони разом з Каськівом розробляли структуру секретаріату. Він також спростував заяву Каськіва, що Ющенко йому доручив реформувати секретаріат. За його словами, він отримав лише "формальне завдання завершити, наприклад, процедуру обрання на посаду".

"Він цим займається і мені здається, він близький до остаточного результату", - додав Зінченко.

На питання, як саме відбувалася розмова Зінченка з Ющенком, коли президент прийняв його заяву, екс-держсекретар сказав, що він особисто приніс заяву президенту.

Водночас він відмовився коментувати відносини з президентом. "Ми говорили абсолютно спокійно, з розумінням, неодноразово, а деталі дозвольте мені залишити за собою", - сказав лише він.

Зінченко також спростував версію, що його звільнення пов’язане із заявою радника Тимошенко Михайла Бродського про існування корупції в оточенні президента і його звинувачення на адресу Порошенка. "Воно (звільнення) не пов’язане з заявою Бродського, НЗФ... В політиці всі явища визрівають... Деякі позиції визрівали 1,5 – 2 місяці", - сказав він, додавши, що "ті нездорові елементи, які є у владі, треба замінити якнайшвидше".

Зінченко негативно відповів на питання про подальші можливі відставки в секретаріаті. "Я не думаю, що якісь гучні відставки будуть в секретаріаті, оскільки ви поінформовані з позицією президента... Всі колеги продовжують працювати на президента", - сказав він.

На питання, чи не планує Зінченко піти в опозицію, він відповів, що не знає, "що таке опозиція сьогодні". "Я думаю, що сьогодні опозиція настільки неструктурована і не здатна робити серйозних кроків, що я думаю, що вирішальною буде ситуація, яка вималюється в середині самої владної структури, яка відтворить ті процеси, на які сьогодні тільки натяк є. В самій владі буде більше розуміння, що відбулось...", - зазначив він.

Повертаючись знову до теми оточення президента, Зінченко наголосив, що в ньому є багато "прагматиків, патріотів, чесних людей" і є люди, "які узурповують нібито елементики, які здатні об’єднуватись дуже швидко". За його словами, вони концентруються, і їх складно подолати "тим порядним людям, які приходять до влади".

На питання, чи може Зінченко навести докази корупційних дій, які він навів і чи готовий він надати їх суду, екс-держсекретар відповів, що "якщо ви подивитесь навколо, то ви побачите докази". "Я пропоную Петру Олексійовичу на сайті вивісити мою аргументацію, а ще краще на 5 каналі зробити опитування... Цікаво перевірити, скільки відсотків, скільки дзвінків буде або на підтримку, або не на підтримку такої точки зору", - запропонував Зінченко.

"Але, безумовно, держсекретар, через якого проходить весь документообіг в цій країні значного порядку, він напевно відслідковує якісь ситуації... Кому вірити – це справа президента. Це наслідки його спілкування, робити будь-які висновки. Це воля президента, він на те і президент... Він дивиться, чує, спостерігає ситуацію...", - зазначив він.

Зінченко також повідомив, що не почув особистої критики від Ющенка під час їхньої розмови.

Президент пройшовся по завданнях секретаріату, достатньо критично, як він завжди виступає... Це нормальна робоча зустріч. Якщо хтось думає, що у президента є час збирати нараду і оголошувати подяки, то не зовсім так уявляється робота...", - сказав він, додавши, що "тут не було особистих докорів".

За словами Зінченка, після його відставки не сталося "нічого страшного". "Важелі впливу – так, але в цілому, я думаю, є різні способи впливу... Є два перших заступники, є заступники, є якась система організації... Це не так важливо, як здається... Робота йде", - сказав він.

Зінченко також зазначив, що не розраховував на те, що президент не підпише заяву про його звільнення. "На що розраховувати, коли о 20 годині президент сказав, що він приймає відставку. Він повідомив через Ірину Геращенко (прес-секретар Ющенка) своє рішення", - додав він.

На питання, яким чином Зінченко збирається надалі відстоювати свої переконання, Зінченко відповів: "Я буду виборювати, а не говорити, як я буду виборювати".

Зінченко також пообіцяв прийняти запрошення від різних телеканалів, зокрема від 5 каналу, який вважається близьким до Порошенка, для участі у "відкритих дискусіях". "Умови, що це сьогодні, чи обов’язково завтра і який канал – це моє рішення... Протягом тижня ми будемо вести публічну дискусію", - пообіцяв він.

На прохання журналістів прозвітувати про проведену роботу на посаді держсекретаря, Зінченко зазначив, що "зміни в Секретаріаті відбуваються з першого дня".

"З Каськівим ми цим (реформами) займаємось 3 місяці. Ми домовились, що затверджуючи першу структуру секретаріату, ми домовились, що це буде тимчасова структура для того, щоб адаптувати цю структуру до нових умов. Петро Олексійович визначається з апаратом РНБО, ми зробили це набагато швидше...", - зазначив Зінченко.

За його словами, Секретаріат "зайняв позицію клею владної машини". "Потрібно докупи всіх збирати, це фундамент. Треба, щоб тут були спеціалісти кабміну, громадських організацій", - додав він.

"Перше, з чим я звернусь до моїх колег, це працювати на президента. Я мітинги не влаштовую. Всі меседжи сьогодні стосувались того, що треба працювати, активно допомагаючи президенту в цих питаннях...", - сказав Зінченко в кінці своєї прес-конференції.

Після Зінченка його місце в залі Інтерфакса зайняв Петро Порошенко.


"Друзі, сьогодні, напевно, один з важких днів у житті – я надзвичайно розчарований такою поведінкою Олександра Зінченка і несу безпосередню відповідальність, оскільки свого часу, коли виборча компанія президента була в розгарі, я був одним із тих, хто прийшов до Олександра Олексійовича і запросив його на посилення команди, переконував тоді ще кандидата в президенти Ющенка, що це є людина, яка значно посилить команду, яка має командний дух і яка довела і може довести, що інтереси Майдану, інтереси команди, що перемогла, і відповідальність перед Майданом за ті результати, які ми обіцяли досягнути - це є наше спільне завдання". Так розпочав своє слово Петро Порошенко.

"Безумовно, я ще залишаюся державним службовцем, тому не можу коментувати як політик вчинок, який здійснив Олександр Олексійович. Я можу пояснювати це різними речами: перевтомою, емоційним навантаженням. Але мені було надзвичайно приємно, що за весь час свого виступу, коли він читав текст і потім коли він відповідав, він жодного разу не спромігся подивитися мені в очі.

Я наголошую, що Олександр Олексійович Зінченко, як держсекретар мав всю повноту влади в державі для того, щоб довести і притягти до відповідальності всіх тих, кого він згадував в своєму виступі. Більше того, саме йому президент своїм указом довірив питання боротьби з корупцією, коли була створена група по боротьбі з корупцією, в яку увійшли представники СБУ, прокуратури, міністерства внутрішніх справ, яка працювала декілька місяців. І обов’язки якої була саме координація дій по боротьбі з корупцією и вищих ешелонах державної влади.

Я наголошую, що зобов’язання Зінченка при наявності будь-якої інформації або щодо земельних відносин, або щодо судової гілки влади або щодо власності чи будь-чого іншого, була не позиція політичних звинувачень бездоказових на пресі – це завдання опозиції – завдання влади – довести здатність розслідування і притягнення до відповідальності осіб, які вчинюють корупційні дії.

Я наголошую, що жоден факт, який навів Олександр Олексійович... Ні щодо комісії по земельним відносинам вона за функцією своєю не здатна приймати рішення про виділення земельних участків, їЇї функція лише нормативне впорядкування. Укази, якими вводяться в дію рішення РНБО по земельних відносинах 2 місяці знаходяться в секретаріаті. Це коли за конституцією і законом вони готуються в апараті РНБО і передаються лише на підпис без будь-якої корекції. 2 місяці не підписується указ про інвестиції.

Жодне кадрове призначення як в структурі Ради так і у владній вертикалі не здійснюється без того, щоби цей указ не візувався особисто Олександром Олексійовичем і їм випускався. Разом із тим щододо обов’язків секретаря РНБО - можливо, лише 2-3% призначень з ним погоджується і подальша доля цих кадрових указів ні апарату, ні його секретарю просто невідома.

Я думаю, що якраз зараз є час Олександру Олексійовичу підвести певні підсумки діяльності секретаріату президента за 7 місяців. Варто було б прозвітувати, які це досягнення за ці 7 місяців має секретаріат. Як відбудована владна виконавча вертикаль, яким чином секретаріат президента піклується про голів обласних державних адміністрацій, в який спосіб відбувається кадрова політика...

Чи взагалі у нас виправдана наявність посади державного секретаря, коли в Україні не створена вертикаль держсекретарів в міністерствах, що дійсно створює загрозу другого уряду? Я не готувався до прес-конференції... Я поступив як людина, а не як секретар РНБО. Мені хотілося бути присутнім при реалізації сценарію, а я думаю, що відставка Бродського, заява про відставку Олександра Олексійовича – це просто можливість розв’язати руки для того, щоб зсередини зірвати владну команду. Я впевнений, що цього не відбудеться.

Я хотів би наголосити, що Петро Порошенко є абсолютно самодостатньою людиною, він ніколи не тримався і не буде триматися за посаду. Так як він прийшов у владу - він не став на жодну копійку багатше, на жодну акцію багатше. В такій спосіб він і піде з влади.

Я наголошую зараз, що жодного впливу секретар РНБО не має ні на прокуратуру, ні на СБУ, ні на МВС. І саме та жвава дискусія і звинувачення секретаря про те, що ми нібито штучно прискорюємо реформування правоохоронних органів – яскраве свідчення, що у нас керівники правоохоронних органів можуть самостійно висловлювати свою точку зору.

Я наголошую, що я готовий до будь-яких публічних дискусій з Зінченком або будь з ким іншим, тому що ми маємо демонструвати абсолютно чесні і прозорі стандарти влади.

Ключовим досягненням влади є абсолютно інша ситуація в медіа-просторі. Ми дійсно сьогодні маємо інші засоби масової інформації. Ми маємо інші телеканали в кожному з них можемо мати публічну дискусію.

Але ви знаєте, чого б я хотів почути? Один конкретний факт по відношенню до будь-якого з прізвищ, який він згадав. Один конкретний факт – є така-то подія, ми розслідували, я готовий довести! Я їх не почув...

Переконаний, що такий сценарій має два виходи. Перший вихід - це команда згуртується, що уряд, секретаріат президента, РНБО, політ партії об'єднаються і здатні продемонструвати народу єдність і принцип командної гри.

І другий принцип. Втекти і зайняти позицію сторонню. От я вважаю, що величезного геройства в поході у відставку немає… Втекти з корабля, я думаю, що певного геройства в цьому немає".

Він висловив думку, що таким чином Зінченко розпочинає передвиборчу кампанію в лавах "Пори".

"Я вважаю, що хтось намалював йому картину, що на посаді секретаря він не має жодних політичних перспектив. Я вважаю, що соціологічні дані показали його популярність, і що саме час йому зараз очолити "Пору", і компанію в "Порі" почати саме в такий спосіб, і сьогодні ми бачимо початок цієї кампанії", заявив Порошенко.

"Наголошую, що Зінченко як держсекретар мав всю повноту влади, щоб довести і притягти до відповідальності всіх тих, про кого він казав", заявив Порошенко.

Жодної дискусії чи жодної претензії від пана Зінченка я не чув", додав Порошенко. "Для мене була повна несподіванка, яким чином він мирився з тими фактами корупції, про які йому було заздалегідь відомо", заявив Порошенко.

На думку Порошенка, "все, що відбувається, дискредитує владу у всіх її складових". Він також висловив припущення, що заяви про його корупційність викликані тим, що його "діяльність непокоїть певні круги, певні клани".

В цьому контексті він згадав запропоновану ним реформу правоохоронних органів, яка, на його думку, "зачіпляє надзвичайно широкі корупційні круги".


Трудові забулдні динири.

  • 23.10.14, 13:42
Тяжкие трудовые будни "полицаев ДНР".
21.10.2014
Главная новость

Такой вот занимательный рассказ гуляет сегодня по социальным сетям:

"Сегодня у Андрея Владимировича Ларина, следователя Калининского райотдела города Донецка, был тяжелый день. Во первых, первое в его ДНРовской ментовской карьере уголовное дело. Для Ларина, работавшего ранее в Шахтерске рядовым ППСником, это дело архисложно и архиважно!

Сложно, т.к. он ни хрена не соображает в уголовном кодексе УССР 1960-го года, по которому "молодая республика" почему-то решила судить заключенных. А важно, т.к. если следователь ДНР Ларин не справиться с поставленной задачей, его могут уволить или расстрелять.

Все это усугубляется тем, что судебного органа в ДНРе пока нет (не могут найти, на кого нарядить судейскую мантию плюс предвыборная гонка, в общем, сами понимаете). Поэтому, все постановления и заключения в отсутствии судей и прокуроров подписывает заслюнявленным карандашом бедный следователь Ларин. Хорошо хоть адвокатов к заключенным руководство ДНР запретило допускать - общения с умниками-юристами Ларин уж точно бы не вывез.

ПО ТЕМЕ:

Журналист Артем Фурманюк об ответственности донецкой милиции за разжигание очага терроризма в Донбассе, о полиции в ДНР и других ее силовиках (ВИДЕО)

Его первое уголовное дело крайне запутанно. Подозреваемые (в тот же день переведенные им в разряд обвиняемых с помощью заслюнявленного карандаша и печати ДНР) - парень и девушка. Кража денежных средств - по УК УССР прошлого века это статья 164 ч.2 п. "а". Вроде все следователь Ларин сделал правильно - и провел следственные действия, и сильно несколько раз ногами побил подозреваемых, и выбил признательные показания, и почти "уговорил" девушку в случае освобождения под залог переписать ее квартиру в Калининском районе в пользу "молодой республики" - все было четко и ровно. Следователь устал, но был горд собою.

Определив обвиняемых в СИЗО, опять же без судьи, но с помощью своих верных друзей - заслюнявленного карандаша и печати ДНР, следователь Ларин уже собрался было закругляться с делами и пойти наконец нажраться с операми (бывшим каменщиком и сотрудником клининговой компании, а теперь борзыми полицаями ДНР). Но тут случился облом - подвезли еще одного задержанного.

Пьяный в хлам упырь, закованный в наручники, орал, матюкался, дрался ногами и плевал в следователя Ларина, (причем для пьяного очень метко), в общем, всячески сопротивлялся оперативным и следственным действиям. Сквозь пьяный мат упыря следователь различал невнятные выкрики "вам всем пи@да"!

И буквально через пару минут Ларин понял почему! Визжание тормозов - и в райотдел с выстрелами и матами ввалились другие пьяные ополченцы, товарищи задержанного. Дальше все было очень быстро. С криками "вам, мусорам, лишь бы бабки содрать", ополченцы освободили бухого товарища, дали в глаз младшему оперативнику (бывшему каменщику) Игорьку и на прощание заметив "еще раз, пизденыш, и тебе кирдык", покинули райотдел.

Потом следователь Ларин с операми долго сидели у себя в кабинете, пили горькую, пока не пришли к общему выводу: "Без реформ молодая республика не выживет! Нужны реформы, сука!!!"

PRO-TEST

Я вату попереджала! Не повірили.

  • 23.10.14, 00:17
Російська-українська війна як спроба врятувати демографічну ситуацію в РосіїСоциум

Сучасна російсько-українська війна розглядається керівництвом Російської Федерації не тільки як засіб дестабілізації політичної ситуації в Україні, а й чергова спроба спричинити міграцію проросійських та етнічно російських громадян Донбасу та Криму для залюднення територій за Уралом.

Ще в далекому листопаді 2005 року голова Ради Федерації Сергій Миронов, виступаючи під час парламентських слухань, наголошував на необхідності урядової програми з повернення «співвітчизників» з територій пострадянських республік до РФ. Згідно тодішніх переписів у пострадянських республіках лишалося 18 млн. етнічних росіян. З них 8,2 млн. мешкали в Україні, 4,1 млн. - у Казахстані, 1,2 - у Білорусі, близько 1 млн. - в Узбекистані.

Щодо України, то думки російських експертів були невтішними: етнічні росіяни не тільки не мали великого бажання переїзжати до малозаселених територій за Уралом за програмою повернення співвітчизників, а радше навпаки, кількість етнічних росіян, які прагнули переїхати до України, була значно більшою. Більше того, частина етнічних росіян з РФ здійснила переїзд до Білорусі та потенціал міграції саме до цієї країни значно зростає останніми роками.

Для російської політичної верхівки було вкрай важливо продемонструвати можливості прийняття співвітчизників, однак ніякого масового переміщення не відбувалося. Якщо спочатку дані федеральної програми були цілком відкритими, то з другої половини 2000-х можемо знайти лише опосередковані дані. Схоже, що сучасна російсько-українська війна розглядалася її стратегами з російського боку як ще одна спроба підштовхнути проросійськи орієнтованих мешканців Донбасу та етнічних росіян до переїзду в Росію.На користь цього підходу говорить офіційна позиція РФ, яка полягає в тому, що попри зруйновану інфраструктуру окупованих міст та відсутність засобів для існування для численних категорій населення, вона не буде фінансувати терористичні республіки. Більше того, контрольовані Росією терористи складають перелік підприємств, які планується банально знищити, розпилявши на металобрухт, що унеможливить їх відновлення навіть в довгій перспективі. Тому Російська Федерація усіляко зацікавлена в знищенні української промисловості на Донбасі, крім тих підприємств, чиї власники є агентами Кремля або виконують певні політичні завдання в Україні. Знищення промислового потенціалу, фактична відсутність можливостей для заробітку, зруйнування інфраструктури міст буде штовхати працездатне населення до міграції. Адже вже зрозуміло, що кількість тих, хто готовий іти воювати найманцем до терористичних ДНР та ЛНР вже практично вичерпана. Зараз розглянемо, наскільки така стратегія спрацювала щодо Донбасу.

Починаючи з моменту старту АТО на Донбасі Федеральна міграційна служба РФ нарахувала 820 тисяч громадян України, які перетнули кордон з сусідньою державою. Максимальна кількість біженців була розташована у прикордонній Ростовській області, де міграційна служба нарахувала 50 тисяч біженців. Попри оптимістичні заяви голови адміністрації президента РФ Іванова про максимальне сприяння біженцям, які мають бажання лишитися на території РФ, почався зворотній процес. Тільки 22 вересня, за один день, лише через російські прикордонні пункти у Ростовській області до України повернулося 12 тисяч біженців громадян України (згідно даних офіційного представника ФСБ).

Однак якщо уважно проаналізувати дані Федеральної міграційної служби, то з усього масиву в 820 тисяч осіб (починаючи з 1 квітня 2014 року), які перетнули російський кордон, всього 121 тисяча звернулася офіційно за притулком. Трохи більша кількість – 138 тисяч - попрохала про тимчасовий або постійний вид на проживання чи можливістю скористатися програмою «переселення співвітчизників». Виходить, що більша частина українських біженців у РФ аж ніяк не прагне залишитися в якості робочої сили для Республіки Комі, Магаданської області та інших віддалених територій Росії. Частина з них вже зрозуміла, що саме за їх рахунок буде спроба чергового залюднення Сибіру, Далекого Сходу, Крайньої Півночі, в які не поспішають їхати російські громадяни, попри обіцяні преференції.

Урядова постанова за підписом Дмитра Медведєва від 12 вересня 2014 року року [http://government.ru/media/files/cPAS30a5Q0E.pdf]  рекомендує всім пунктам тимчасового утримання біженців громадян України утримувати їх виключно термін у три доби, необхідних для організації переміщення до іншого суб`єкту Федерації. Ця постанова стосується окупаційних органів РФ в Криму, а також владі Білгородської, Брянської, Воронізької, Курської, Ленінградської, Московської, Ростовської областей, а ще Севастополя, Санкт-Петербургу, Москви. Звичайно, в документі міститься посилання, що органи мусять повідомляти про добровільний характер такого переміщення, але наявність обмеження у три доби для біженців чітко свідчить про примусовий характер.

Питання нових трудових мігрантів для сучасної Росії – це не просто питання кількості робочих рук, а, насамперед, відчайдушна спроба вирішити питання малозаселених територій, якими є 2/3 земель сучасної РФ. Як зазначала частина російських експертів, демографічна ситуація є такою, що в разі, якщо Росія не отримуватиме свіжих сил з числа працездатного населення з пострадянських республік, то головним ризиком стане зростання сепаратистських настроїв на різноманітних територіях, а також посилення відцентрових тенденцій серед керівництва окремих країв та автономних республік.

Станіслав ФЕДОРЧУК
, спецiально для PRO-TEST

Анекдот...и.

Друзі, Революція Гідності все ж внесла деякі корективи і в політику сайту. Тепер модери не спамлять політичні анекдоти і вроді ? не штрафують, а відправляють в блог автора щоб зняти свою відповідальність за критику політиків:
Уведомление о переносе материала
Від кого:
i.ua <noreply@i.ua
Кому:ALTER EGO*
Дата:
08:49 додати мітку
Добрый день, ALTER EGO* Ваш прикол "анекдот" был перемещен в раздел "Блоги" из-за несоответствия теме раздела "Приколы". Вы можете найти его по адресу http://blog.i.ua/user/2675316/1545514/ Спасибо за понимание. -- С уважением, служба поддержки I.UA

 Викинули з розділу анекдотів - смійтесь тут.
Із реалій сьгодення:

Потяг "москва-Львів". Поруч в плацкарті заробітчани повертаються з підмосков'я. Обговорють свої зарібки:
- Так, на броніки вистарчить, на каски вистарчить, на одіж теж... На автомати - ні...
- Так автомати нам дадуть. Наші з Правого Сектору!
- От класно, - сміються хлопці, - що в москалів заробили, на москалів і потратимо!
Висновки:
1. Наша нація непереможна!
2. Треба голосувати за ПС!podmig

А чого мілочитися? "Раз пошла такая стрелка - режь последний...анекдот!"

Нанотехнологии позволяют российской подлодке в случае обнаружения превращаться в осколки древней амфоры.

Об агитационных плакатах. В Украине есть плохая традиция – вешать на столбах кандидатов в депутаты, а не самих депутатов.

Как говорит Порошенко: «Час єднатися… за межею бідності».

Не важно: жив будет Путлер к 2016 году или нет, но выборы нового президента пройдут под лозунгом "За убийцу Путина!"

Все перед выборами обещают: «Я положу конец коррупции, сделаю экономику процветающей, подниму зарплаты и пенсии…». И как всегда правдивыми оказываются только три первых слова.

Сантехник Захарченко, самопровозгласишийся «премьер ДНР», выступил на митинге перед лугандонцами:
- Вот вы жалуетесь, что у вас нет зарплат и пенсий – могу вас успокоить: мы собираемся присоединить к ДНР соседние области – тогда и у них не будет ни зарплат, ни пенсий!

На годиннику шість, півні не співають, цвіркуни поховались і тільки чути: "гранати, рпг свежие только с военторга" - так починаеться ранок новороса.

Донецкие террористы доказали, что курить на складе боеприпасов можно! Но только один раз в жизни…

На своих выборах лугандонцы сделают ход конём и изберут Путина президентом Лугандонии. Пусть расхлёбывает кашу какую сам заварил!

Госдума приняла закон, согласно  которому, если на выборах  Путлер  наберет меньше  146%,  ЦИК  обязана компенсировать ему недостачу за счет Резервного фонда.

Срочно!
Помогите шведским спасательным службам расшифровать зашифрованное послание с неопознанной подлодки "nam pyzdets, vot hyilo ebanoe"

Народ поддержал раздельный сбор мусора - теперь в зависимости от партийной принадлежности коммунистов бросают в красные баки, регионалов в синие... ну, и так далее.

- Верховная Рада разрешила военным в зоне АТО голосовать на парламентских выборах?
- Да, но только во втором туре.

Народ пришёл к Порошенко:
- Когда мы уже начнём жить по-новому?
- Так вы уже живёте…
- Так с каждым днём становиться всё хуже и хуже.
- А кто вам сказал, что по-новому – это лучше и лучше?

Яценюк напугал страну: Отопление включат только, когда будет минус 8... в квартире.

Новости предвыборной кампании. Вчера билборд Ляшко приставал к билборду Яценюка с непристойными предложениями.

- Почему Россия не вернет Крым и Донбасс Украине, чтобы остановить санкции?
- Потому что захлебнется в дерьме!
- В каком дерьме?!
- Которое хлынет из Крыма и Донбасса назад в Россию!!!

– Сдвиги в работе ГосДумы есть?
– Да, но в основном – по фазе.

Новости Роспрома.
В России приступили в выпуску броневаты головного мозга - сквозь нее ни одна здравая мысль не проходит!!!

В России не две беды - дураки и дороги, а одна беда - вруны, которые прикидываются дурачками, когда асфальт уходит налево!!!

- Слышал, введена уголовная ответственность не только за покупку голосов избирателей, но за их продажу.
- А я свой голос не продам, а сдам в аренду.

- Почему на встрече в Милане Путин единственный кто был в наушниках и по итогам втречи заверил, что он всем доволен?
- Так просто чатлане приказали всем пацакам цаки одеть и радоваться.

Оказывается, если бы у бабушки был член КГБ, то она бы была дедушкой ФСБ!

Украина строит новую Китайскую стену – в том смысле, что укрепляет будущую украино-китайскую границу…

В России всем все по Путину!

Судя по количеству авиакатастроф к которым причастна Россия, Путин служил не в КГБ, а в ПВО...

- Знаете в чем разница между бабушкой и дедушкой? - хитро прищурился Путин, обращаясь к журналистам.
- Так именно этим словом вас и называют, Владимир Владимирович!

Новости России.
В России начали демонтаж памятников дедушке Ленину. На их место поставят памятники бабушке Путлера. Главная интрига памятника будет скрыта под юбкой!!!

У берегов Швеции затонула российская субмарина. Так из-за трагической случайности был сорван план по созданию Стокгольмской Народной Республики.

В ответ на обвинения Швеции во вторжении российской подлодки в ее территориальные воды, Путин заявил, что его галера на месте.

- Товарищ адмирал, разрешите - мы всем экипажем возьмем увольнительную на недельку?
- Конечно! И подлодку с собой тоже возьмите!


Чорна дата Москви.

  • 22.10.14, 10:10
Парадокси історії.

https://www.youtube.com/watch?v=4UuTv8zFyYQ

Тепер "зачищені" чечени стали сруССкім бл@тья.., а миролюбиві українці вороги.

Зомбодротія.

  • 22.10.14, 09:37
Доля серіалів: війна, гроші і мізки
Верховна Рада не спромоглася заборонити російські серіали про спецназ і українських ворогів

Інф. «УМ»   

Ми те, що ми дивимося. На жаль, депутати хочуть з українців зробити, м’яко кажучи, проросійських зомбі завдяки пропагандистським телесеріалам із Росії. У понеділок у них був шанс на прощання зробити хоч одну добру справу, але більшість «представників народу» показали, що горбатого й могила не виправить. Справа в тому, що на позачерговому засіданні Ради у парламенті не вистачило голосів для включення до порядку денного законопроекту про заборону російської пропаганди через серіали. Це питання б і не порушувала, якби на вихідні до Порошенка з проханням заборонити на Українському телебаченні трансляцію російських серіалів не звернулися комбати добровольчих батальйонів.

«Пане Президенте, чому, якщо ввечері ввімкнути телевізор, складається враження, що у нашій країні немає війни? Чому на українських каналах показують російські серіали, де героями роблять наших ворогів? Чому наші матері, діти, кохані змушені дивитися серіали про героїв, які є російськими військовими? Люди з шевронами РФ та її військових структур вбивають нас!» — написали у листі командир полку «Дніпро-1» Юрій Береза, командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко та командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук.

Під кінець останнього пленарного засідання 20 жовтня у Раді розглядалися три законопроекти від В’ячеслава Кириленка і Миколи Томенка, а також Миколи Княжицького, Ігоря Мірошниченка та Олександра Мирного. Всі вони так чи інакше стосувалися заборони популяризації російських військових на телебаченні.

Томенко пояснив, що його «законопроект передбачає тимчасово (до 31 березня 2015 року) заборонити мовникам розповсюджувати аудіовізуальні твори, серед головних героїв яких є працівник правоохоронних органів, збройних сил, спеціальних служб Російської Федерації та/або СРСР та/або Російської імперії (окрім аудіовізуальних творів радянського виробництва, що були вироблені до серпня 1991 року)». Тобто заборона не стосувалася серіалів про кохання та сімейне життя-буття.

Та доки спікер ставив на голосування питання про включення законопроектів до порядку денного, більшість депутатів залишили сесійну залу, чим унеможливили подальше проведення засідання. «Ті, хто не хоче захистити наш інформаційний простір від загарбників з Російської Федерації, вже покинули зал, — резюмував голова Верховної Ради Олександр Турчинов. — Я сподіваюся, що наступний парламент прийме ці закони».

ДО РЕЧІ

Не Росія, але й не Україна

Слід відмітити, що українські канали в середньому транслюють російські фільми та серіали близько7,5 години на добу. Генеральний продюсер Film.ua Group Віктор Мирський відмітив, що «коли в твоїй країні збройний конфлікт, це не сприяє ні бізнесу, ні, природно, творчості. Тому відповім на ваше запитання просто: війна вплинула, при цьому не стільки на гроші (це можна виправити), скільки на мізки (я хочу вірити, що і це можна виправити). Ми намагаємося з цим жити». Сьогодні Film.ua Group знімає кілька серіалів у співробітництві з російськими партнерами як для українських, так і для російських телеканалів. Про спецназ і російську армію там ні слова. На завершення у компанії пояснили, що є велика різниця — знімати спільно з Росією і купувати в неї готові серіали. Держава зі свого боку в змозі вплинути на цю ситуацію двома чинниками: відрегулювати мовлення, щоб непопуляризувати Путіна тайого спецслужби, а також, щоб Нацрада видавала прокатні посвідчення для серіалів, як вона це робить для кіно. І звичайно ж, щоб у телеканалів замовляли українські фільми, аби було що показувати. Лише тоді ми змінимо телебачення демократично і покажемо, що Україна — неРадянський Союз і не Росія.


Цікава статистика, видалена на FB.

  • 22.10.14, 01:28
Nastia Lisowska 21 жовтня 2014 р. 18:10
А Ж ПОСТ КОЛОМІЙЦЯ - ТО В САМУ ДЕСЯТКУ.....
ПОКИ ПАРХАТА ОЛІГАРХІЧНА ГІДРА СМОКЧЕ УКРАЇНСЬКУ КРОВ - І З ДАЄ НАС ВОРОГУ - ЛАДУ В УКРАЇНІ НЕ БУДЕ...
Роман Коломієць
Україна 24 роки являється не російською колонією, не американською, а єврейською. Причому правлять Україною не прості євреї, яких чимало серед простих вчителів, інженерів, лікарів, а особлива каста - жиди, які є егоїстичними, ненажерливими і байдужими як до українців, так і до простих євреїв. За даними польського журналу "Wprost" на 2006 р., серед мільярдерів України відсутні українці: Рінат Ахметов – татарин, Ігор Коломойський – єврей, Віктор Пінчук – єврей, Сергій Тарута, Дмитро Фірташ, Едуард Шифрін, Костянтин Живаго, Олександр Ярославський, Сергій Буряк, Василь Хмельницький, Федір Шпиг, Петро Порошенко, Віктор Нусенкіс – всі етнічні євреї! За даними нині покійної соціалістки В. Семенюк у 1994 р. кількість депутатів - євреїв Верховної Ради становила 145 осіб, в 1998 р. – 193, в 2002 р. – 203. Дана статистика вражає, оскільки за переписом 2001 р. євреї становлять лише 0,2% населення України. Подібні тенденції продовжуються і після виборів до Верховної Ради 2006 та 2007 рр., за деякими даними євреї та росіяни складали до 400 депутатів парламенту. Всі 24 роки ці клани багатіли, викачували всі природні ресурси із надр неньки-України задля власного збагачення, а прості люди залишалися в бідності. Чи змінилась ситуація після Революції Гідності? Щось не дуже: президент в нас єврей (Вальцман), премєр єврей (Бакай), спікер Парламенту Турчинов єврей. Адміністрація президента - Ложкін і його заступник Косюк мільядрери євреї. Про олігархічні партії Тігіпка і Шуфрича, де майже всі неукраїнці згадувать не хочеться. А хто ж ховається за спинами комбатів і журналістів найбільш рекламованих політпроектів "Блоку Порошенка" і "Народного Фронту"? У президентській партії це і сам Вальцман, і володар потрійного громадянства Коломойський (бо в блоці Вальцмана повно його людей), і сам друг Медведчука українофоб Борис Ложкін. В партії Яценюка-Турчинова за спинами маріонеток комбатів і журналістів ховаються мільйонери-євреї: Мартиненко, Дзензерський, Фаєрмак, Княжицький. Ті самі люди, ті самі спонсори, а значить і той самий рівень життя залишиться. Тож чи обирати українцям неукраїнські партії в Парламент залежить лише від УКРАЇНЦІВ!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=644662555630957&set=a.213024592128091.43986.100002616542189&type=1&theater

Болюча рана, що кровоточить і саднить.

  • 21.10.14, 10:21
Русь була, є і буде лиш КИЇВСЬКА!

https://www.youtube.com/watch?v=mp08n0ld3vk

Зметемо гнилу рашистську вату на смітник історії!


https://www.youtube.com/watch?v=wOH0anOe_-c

Донецький аеропорт ДО бомбардувань бл@тьєв-рашистів:


І після...чотиримісячного обстрілу путлєрівськими Градами, Смерчами та Тюльпанами...


Епілог:
https://pp.vk.me/c7011/c540102/v540102353/20a2b/ipg00XAJVjA.jpg
Чому найманим путлєрівським навозним колорадським жукам дома не сидиться? Більш нема де і чим рублі заробляти? "Нє зря прішлі?" - Грузом 200 швидше б ушлі!!!
https://www.youtube.com/watch?v=j5PomSSRaa4

Колорадам в облом картоху сажать, то "укроп" пожирають. Лайна б ці мурли нажерлись?
АбГазам, чУченам і лунолікім азісам - побільше грузу-200!

Не знаю як кому, а мені це болить.

  • 21.10.14, 02:36
НеЩастя для ворога
Невдалі багатоденні штурми бойовиками блокпостів у районі Бахмутки і Смілого мали на меті захоплення міста Щастя і місцевої ТЕС

Іван ЛЕОНОВ   

Тепер стало зрозуміло, для чого протягом тижня бойовики намагалися оточити українські блокпости під Бахмуткою та поблизу Смілого, що на Луганщині. За даними РНБО, терористи та російські диверсанти планували оточити місто Щастя (у разі успішного штурму блокпостів бойовики зайшли б до міста із заходу) та захопити розташовану тут Луганську ТЕС, яка забезпечує електрикою більшу частину області. Утім, українські військові завадили цим планам і відбили всі атаки ворога, у тому числі й спробу однієї з диверсійних груп прорватися із Росії до Щастя з північного сходу. Такий прорив з-за кордону окупанти здійснили вперше за останні півтора місяця. Оскільки наші прикордонники відкрили по групі вогонь на ураження, диверсанти змушені були втекти назад до РФ.

«Однак у районі Смілого завдяки зачистці та підсиленню нашим військам вдалося завдати ворогу втрат у живій силі та техніці. Бойовики були вимушені відійти, — повідомив учора речник РНБО Андрій Лисенко. — На жаль, під час боїв та обстрілів на цій ділянці наші військові зазнали втрат. Загинули: один боєць «Айдару», один військовий 95-ї бригади та ще кілька бійців з інших підрозділів ЗСУ, що захищали блокпост. Точна кількість втрат уточнюється».

Зауважимо, що минулої суботи в районі Смілого десантники, які йшли на допомогу блокпостам, вступили в запеклий бій із терористами. Бойовики кілька годин намагалися штурмувати позиції українських військових, але від вогню у відповідь ці спроби захлинулись. Бойовики зазнали значних втрат i відступили.

«Взаємодія особового складу блокпоста та підрозділів вогневої підтримки дозволила утримати контроль над об’єктом iз мінімальними втратами», — додають у прес-центрі АТО.

Тоді ж ситуацію в районі Бахмутки прокоментував Президент Петро Порошенко. За словами глави держави, ніякого оточення українських військових тут не було. Просто вороги України видавали бажане за дійсне. А «губернатор» Луганщини Геннадій Москаль, який першим повідомив про оточення, «вже своє отримав, бо він не має коментувати такі речі», зауважує Верховний головнокомандувач.

«Ніякого оточення там немає. Так, були проблеми, бо біля дороги, яка веде до блокпоста, є «зеленка», а в ній — кілька розвідувально-диверсійних груп противника, які обстріляли конвой, що забезпечує блокпост водою та боєприпасами. «Зеленка» була погано зачищена українськими силами. Наші десантники вже якісно провели її зачистку, — повідомив в інтерв’ю українським ЗМІ Петро Порошенко. — Дзвінки начебто бійців на телеканали з інформацією про оточення бригади були зроблені з Донецька. «Їхні вимоги одні — відведіть 32-й та 31-й блокпости. Кому це вигідно?».

Уже в неділю наші бійці змусили ворога відступати від Смілого з великими втратами й навіть знищили ворожий танк. Як доповів Президенту міністр оборони Степан Полторак, сталося це після того, як для нейтралізації загрози блокпосту нашими бійцями було проведено рейдовий бій. Мало цього, наступного дня терористи намагалися встановити неподалік власний блокпост. Але після «зачистки» цього району було знищено і блокпост, і засідки терористів.

Учора ж озвірілі через поразку терористи знову спробували штурмувати блокпост у районі Смілого, але знову зазнали втрат. Загалом учора бойовики понад 60 разів (!) обстріляли позиції сил АТО на Донбасі.

У ході цих запеклих боїв захопити Щастя бойовикам так і не вдалося, натомість бійцям антитерору навпаки пощастило без жодного пострілу зайняти село Кримське Новоайдарського району і підняти над сільрадою український прапор. Так звані російські козачки втекли звідси ще 18 жовтня. Село Кримське вже відвідав «губернатор» Луганщини Геннадій Москаль і пообіцяв найближчими днями відновити фінансування.

Гаряче учора було і в Донецьку, де знову обстріляли стадіон «Донбас-арена». «У результаті потужного вибуху ударна хвиля завдала значних збитків західній і східній частинам арени, — прокоментував подію в. о. гендиректора «Донбас-арени» Вадим Гунько. — Частина скляного фасаду обвалилася, значна його площа отримала критичні ушкодження».

ДО РЕЧІ

На території України за час конфлікту на південному сході загинуло вже до 4360 російських військових. Такі дані оприлюднила російська правозахисниця та засновниця інтернет-проекту «Вантаж 200 з України в Росію» Олена Васильєва.

«Мені все частіше починають писати і телефонувати російські офіцери, які потрапили в халепу з назвою «громадянська війна в Україні» або «навчання під Ростовом». Вони ретельно аналізують ситуацію на своїх закритих форумах. При цьому всі обурюються абсолютно бездарним командуванням російських військ, введених на територію України. Кількість втрат iз російського боку настільки велика, що вже через місяць командувати не буде ким, констатують офіцери», — зазначає правозахисниця.

P.S. Коли вже вони ВСІ кінчаться???

А ось це дійсно БОЛИТЬ:

Водночас, за даними Управління ООН iз координації гуманітарних питань, у неоголошеній війні на Донбасі загинули понад 3700 людей і 9075 зазнали поранень.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
229
предыдущая
следующая
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее в политике конфиденциальности