I.UA

Профиль

ALTER EGO*

ALTER EGO*

Украина, Межгорье

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Зрада Батьківщини?

 • 25.07.14, 11:11
Лукавство «Батьківщини»
Парламент VII скликання налаштувався на саморозпуск — дві фракції вже оголосили про вихід iз коаліції, «орли Юлі» хитрують


 з сайта 24tv.ua. (Фото Після виходу з коаліції фракцій «УДАР» та «Свобода» парламентська більшість де-факто перестала існувати. У Президента з’явилися законні підстави для розпуску парламенту VII скликання.)
Рідко коли у парламенті стається відразу стільки подій, як 24 липня. Головна з них полягає у тому, що нардепи таки зважилися на «суїцид» — оголосивши про вихід iз коаліції, фракції «УДАР» та «Свобода» підштовхнули Раду до перезавантаження. Адже якщо немає більшості (і якщо вона не сформована протягом 30 днів), призначаються нові парламентські вибори. Пройти сьомий рівень

Нагадаймо, що теперішня коаліція була створена 27 лютого 2014 року. До її складу ввійшло три фракції та дві депутатські групи: «Батьківщина» (нинішня чисельність її дорівнює 86 народним депутатам), «УДАР» (41), «Свобода» (35), «Економічний розвиток» (41) та «Суверенна європейська Україна» (35). У лютому під угодою про формування більшості підписи поставили 250 депутатів, а за наступні п’ять місяців коаліція дещо «схудла».

Нескладні арифметичні дії свiдчать про те, що достатньо було б якiйсь одній фракції покинути коаліцію, як необхідні для ухвалення рішень 226 голосiв провладна частина ВР втрачала. Вчора лави більшості покинула не одна, а дві фракції — в «мінус» пішли відразу 76 голосів. Відтак уже не важливо, чи підтримає тренд «Батьківщина», котра також завжди виступала за «перезавантаження» парламенту. Більшості нема, і це — доконаний факт. Учора на вечірньому засіданні спікер оголосив про припинення існування коаліції.

Теоретично нова коаліція може бути сформована з тих фракцій, які залишилися. Хоча очільник «Свободи» Олег Тягнибок уже пристрасно поклявся, що не допустить, аби виникла альтернативна більшість. Також теоретично можна тягнути час, вичікуючи місяць, відведений законом для формування коаліції. Але навряд чи Президент Петро Порошенко вдаватиметься до зволікань, особливо тепер, коли підконтрольна йому фракція «УДАР» здала главі держави на руки всі козирі.

«Сьогодні ми запускаємо конституційний механізм, який дозволить Президенту розпустити Верховну Раду і призначити дострокові парламентські вибори», — зазначив «УДАРівець» Віталій Ковальчук. І справді: маючи на руках розвалену коаліцію, Порошенко не тільки може, але й мусить оголошувати про перевибори.

Тим часом не дуже задоволеною демаршем «Свободи» та «УДАРу» лишилася «Батьківщина». Спікер ВР Олександр Турчинов розкритикував рішення фракцій, зазначивши, що депутати могли б спочатку проголосувати за урядові зміни до бюджету і Податкового кодексу, а вже потім оголошувати про вихід iз коаліції. «Я розумію, що таким чином намагаються зірвати урядові закони», — зазначив Турчинов. Пізніше в.о. голови фракції Сергій Соболєв пом’якшив необачно різкі слова свого колеги. «Батьківщина заявляє, що ми йдемо на позачергові парламентські вибори», — урочисто проголосив Соболєв.

І тут же додав дві умови, за яких його партія погоджується на перевибори: «Ми вважаємо єдиною можливістю проведення виборів вдосконалення закону про вибори на пропорційній основі за відкритими списками. І друге — негайне наведення порядку і завершення звільнення території України від російських загарбників і тих терористів, які їх підтримують. Сьогодні це відповідь на всі ключові питання, і в цих умовах наша фракція чітко заявляє свою позицію щодо позачергових парламентських виборів», — підбив підсумок Соболєв.

А тим часом, поки Соболєв формулював свій ультиматум, дев’ятеро нардепів «Батьківщини» в індивідуальному порядку написали заяви про вихід iз фракції. Серед них, зокрема, Олександр Бригинець, Микола Томенко та Володимир Ар’єв. Про це заявив сам Томенко на брифінгу у Верховній Раді. Зрозуміло, що, висуваючи вимогу щодо «звільнення України від російських загарбників», «Батьківщина» має на меті відсунути вибори на якомога більш віддалений термін. Позаяк путінські найманці добровільно йти зі сходу не бажають, а сили АТО, навіть роблячи максимум можливого, ще досить далекі від того, аби покласти край війні.

Про комуністів та бюджет наш насущний

На тлі розвалу коаліції навіть довгоочікувана звістка про ліквідацію фракції КПУ виглядала доволі блідо. Хоча з неї й почалося вчорашнє засідання. Відкриваючи його, голова ВР Турчинов сказав: «Оголошую про розпуск депутатської фракції Комуністичної партії України у Верховній Раді VII скликання. Це історична подія. Я сподіваюся, що ніколи більше комуністичних фракцій в українському парламенті не буде».

А тим часом Окружний адміністративний суд Києва розпочав слухання з приводу заборони діяльності КПУ. Нагадаємо, до суду з відповідним позовом звернувся Мін’юст — останній має намір анулювати реєстрацію Компартії, спираючись на судовий вердикт. Учора відбулося перше засідання суду, на яке преса потрапити практично не змогла — через великий ажіотаж довкола події і скромні розміри судового залу. Пізніше стало відомо, що, провівши ознайомче засідання, суд вирішив повернутися до розгляду цього питання 14 серпня о 10-й ранку.

Що стосується парламенту, то в його порядку денному вчора залишалось ще одне вкрай важливе питання — зміни до бюджету на поточний рік. Їх депутати домовилися розглянути на вечірньому засіданні, тобто вже тоді коли цей номер «УМ» здавався у друк. Говорячи про бюджет, фракції «УДАРу» та «Свободи» (які явно мали вчора бенефіс), заявили, що не підтримують урядовий законопроект. «Фракція ухвалила рішення, що ми не голосуємо за цей проект змін до бюджету, який запропонував уряд. Він є антисоціальним, не дає перспективи для розвитку України», — відкоментував рішення фракції народний депутат Павло Розенко.

За його словами, розгляд даного законопроекту має бути відкладено, його необхідно доопрацювати відповідно до пропозицій парламентських фракцій і депутатських груп. У свою чергу народний депутат фракції «Свобода» Олександр Мирний також заявив, що «ми за це (зміни до бюджету) голосувати не будемо». Квінтесенція ж запропонованих змін полягає у тому, аби збільшити витрати Резервного фонду на обороноздатність держави на 600 мільйонів гривень за рахунок коштів, зекономлених на другому турі президентських виборів. «Позика» з Резервного фонду також мала піти на відновлення постраждалих від воєнних дій територій країни.

А ТИМ ЧАСОМ...

Акурат у той день, коли Рада зробила перші кроки до саморозпуску, з’явилися свіжі соціологічні дані щодо рівня підтримки тих чи інших політичних сил. Дослідження проводила соціологічна група «Рейтинг» і з’ясувала вона наступне. Якби вибори до Верховної Ради відбувалися сьогодні, то партія Петра Порошенка «Солідарність» перемогла б на виборах iз результатом у 23,3%. Другу позицію (13%) посідає Радикальна партія Олега Ляшка. Третє місце — за «Батьківщиною» Юлії Тимошенко (11,1%). «УДАР» Віталія Кличка має близько 7,3%. На грані проходження — «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (4,9%). Також — теоретично — у Верховну Раду можуть потрапити КПУ, «Свобода», «Сильна Україна» та Партія регіонів. Звісно, з подібними результатами не все так однозначно. Високий рейтинг «Солідарності» пов’язується з ім’ям її лідера — Петра Порошенка, проте чи збереже партія свої позиції, якщо на чолі її списку будуть інші персони?

УМ

Вісті із Білого дому.

 • 24.07.14, 09:59
Якщо Росія не згідна на мир, її чекає самоізоляція, - Обама
"Ніхто не має сумнівів, що це Росія навчила сепаратистів і дала їм зброю"

США віддають перевагу дипломатичному рішенню конфлікту на сході України, але якщо цього не станеться, Росію чекають серйозні "витрати" та самоізоляція.

Барак Обама. print screen
інші новини:

Про це заявив Президент США Барак Обама, виступаючи зі зверненням в Білому домі, повідомляє сайт Білого дому.

"Я продовжую віддавати перевагу пошуку дипломатичного рішення щодо України. Я вважаю, що це все ще можливо. Натомість, якщо Росія продовжить порушувати суверенітет України, підтримуючи сепаратистів, і ці сепаратисти ставатимуть все більш небезпечними, виникають ризики не просто для людей всередині України, але й для більш широкого міжнародного суспільства", – наголосив американський лідер.

У такому разі, зазначив Обама, "Росія тільки більше самоізолює себе від міжнародного співтовариства, а витрати за її поведінку продовжуватимуть зростати".

Президент США вважає, що сьогодні, після трагедії зі збитим літаком, для Росії і безпосередньо Путіна настав момент, щоб прийняти серйозні рішення щодо припинення бойових дій на території України. Причому, в такий спосіб, який "поважав би суверенітет держави та право українського народу робити самостійні рішення щодо власного життя".

Нагадаємо, 21 липня Обама виступив із заявою щодо збитого терористами над Донбасом лайнера Малайзійських авіаліній. США вимагають у Путіна натиснути на сепаратистів, щоб ті пустили слідчих на місце катастрофи.

АТО, вперед!

 • 24.07.14, 09:50
Тільки не зупинятися!
Попри шалений спротив терористів, війська АТО просуваються вперед

Наталка ПОЗНЯК-ХОМЕНКО   

За останню добу сили АТО ще більше стиснули коло, у яке потрапили терористи, що намагаються прориватися до кордону з Росією. Після звільнення Попасної та Сіверськодонецька, де українські війська зустрічали оплесками, бійці української армії учора продовжували зачистку Лисичанська, де, за свідченнями очевидців, лишилися загони кадировських найманців, та розпочали бої на околицях Горлівки. Бої тривають і на околицях Донецька та Луганська. «Вони побігли. Вмирати не хочеться нікому. Всі ці розхвалені «батальйони-привиди», «ополчення мозкового», «кубанські козацтва» та інша нечисть. Ідемо акуратно, зберігаючи життя бійців. Ще багато роботи і попереду купа роботи, бруду і крові, але з нашими хлопцями — хоч на край світу!» — написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

Стали відомі й подробиці теракту на блокпосту в Кам’янці, де в результаті вибуху мікроавтобуса, нашпигованого вибухівкою, загинуло п’ятеро бійців. За словами очевидців, водій не був смертником — йому просто підклали в машину радіокеровану бомбу і підірвали її. «Водій вів себе спокійно. Швидше за все, це був таксист, якого попросили перевезти коробки з вантажем. Нещасний не знав, що його машину перетворили на бомбу, а його самого використали всліпу. Бомбу, швидше за все, підірвали дистанційно», — стверджують наші солдати.

Проте не все так просто, як видається на перший погляд. «За кожним рапортом про черговий звільнений силами АТО населений пункт — величезні зусилля, тяжка робота і — найстрашніше — кров наших хлопців. Бойовики чинять опір, немов загнані в кут скажені щурі», — зазначає керівник центру «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. Особливо складна ситуація склалася в прикордонних районах, під Маринівкою Донецької області, де більше тижня бійці 79-ї та 72-ї бригад тримають оборону, відрізані від служб постачання та основних військ. Ситуація ускладнюється тим, що позиції бійців постійно перебувають під шквальним вогнем iз російської території. «Об’єкт, на який я приїхав, за кілька годин до того був накритий залпом батареї «Градів». Місце пуску виявлено — це 500 метрів від кордону з РФ, сліди коліс ведуть у Росію. Постійним масованим артобстрілам піддаються всі наші підрозділи в радіусі 30 км від кордону з Росією — нас поливають тисячами снарядів. Це справжня війна», — повідомляє із зони бойових дій журналіст Юрій Бутусов. Війною визнав офіційно події на сході України і Комітет Червоного Хреста.

Бійці звернулися до волонтерів, які всіляко допомагають військовим частинам, у жодному разі не згортати своєї діяльності. «Важко туди добратися, але звертайтеся, будемо допомагати. Прошу, щоб уся Україна думала тільки про те, що у нас сьогодні є ворог і його треба побороти. Хто може — моліться, хто може — допомагайте, хто може — давайте гроші, хто може — возіть. Усіх дуже прошу, поки ми не переможемо ворога — одні мають серйозно тиснути на владу, інші мають допомагати максимально чим можуть: бронежилетами, касками, берцями, формою — всім. Тільки не зупинятися», — заявив у своєму зверненні сотник Володимир Парасюк, який теж зараз перебуває в зоні АТО.

Коммі - капут!

 • 24.07.14, 09:39
«Коммі» — вояжери
Члени фракції КПУ відтепер у вільному плаванні. Можуть лишатися позафракційними або проситися до колег «у прийми»

Наталія ЛЕБІДЬ   

Малюнок Володимира СОЛОНЬКА.

Приємно, коли Президент країни легко й швидко підписує прийняті Радою закони. Особливо якщо ці закони — довгоочікувані й, говорячи без перебільшення, історичні. Позавчора парламент ухвалив зміни до регламенту ВР, які дозволяють розпустити фракцію КПУ. Вчора Петро Порошенко завізував своїм підписом ці зміни. Тепер комуністичній фракції можна з повним правом сказати «до побачення». Чи то пак «прощай». Бо хоч самі комуністи у складі законодавців iще лишаються, їхня фракція вже не існує. Спікер ВР Олександр Турчинов попросив лише добу, щоб формалізувати ліквідацію фракції й оголосити про це з трибуни парламенту. Сьогодні новий Регламент буде надрукований у «Голосі України», і це дозволить вважати його таким, що набрав чинностi.

Свій програш українські комуністи усвідомили не відразу. Їхньому лідеру довелося пояснювати в доступній навіть його розумінню манері, що він у сесійній залі — персона небажана. Учорашній ранок у Раді розпочався з фізичної розминки — «свободівець» Олексій Кайда попросив спікера виставити з зали Петра Симоненка. Турчинов відмовився це зробити, пояснивши, що існує певна колізія щодо того, яким чином депутата видаляють iз сесійної зали. Тоді у Раді зчинилася вже традиційна для останнього часу бійка з урочистим виносом тіла дорогого Петра Миколайовича за межі сесійної зали. Туди ж — у стані «когнітивного дисонансу» — доправили й «регіонала» Миколу Левченка, котрий учора, очевидно, не зрозумів заборони бути присутнім на пленарних засіданнях упродовж трьох днів.

Великий ажіотаж довкола ліквідації фракції КПУ дещо знівелював робочий настрій нардепів. Вони, щоправда, як і вчора, вимагали від Президента негайної ратифікації угоди про Асоціацію з ЄС, проте усі розмови точилися здебільшого довкола вигнання «червоних» iз парламентського раю. Але й тут слід чітко відділяти подію як таку від популізму, що її супроводжує. Нічого надзвичайного у розпуску фракції, котра втратила третину своїх членів, немає. Та й Компартію новий регламент ВР аж ніяк не ліквідував. Повторимося: наразі — справа за судом, котрий розглядатиме її законодавчу заборону (до речі, вже сьогодні). Остаточно ж долю КПУ вирішуватиме виборець, котрий проголосує або не проголосує за цю партію на найближчих виборах.

З цього приводу влучно висловився політолог Євген Магда, який зазначив наступне: «Я не здивуюсь, якщо вони перелицюються, вивернуть старий піджак назовні, поставлять іншу підкладку і будуть називатися «Нові ліві», чи «Прихильники Петра», не вказуючи, що це Симоненко, а будуть думати, що це Порошенко. І на цьому тлі можуть знову повернутися до ВР. Тобто казати про те, що розпуск фракції комуністів поставив хрест на всій лівій ідеї — це дуже велике перебільшення».

А тим часом депутат Олександр Бригинець (фракція «Батьківщина») знайшов своїм колегам цікавіше заняття, аніж важка атлетика, де замість штанги — Симоненко чи Левченко. Бригинець написав закон, який дозволить усім парламентарiям хоч зараз відбути на фронт i воювати там без ускладнень для політичної кар’єри. «Зараз згідно. зi ст. 29 Закону «Про статус народного депутата України», депутат на строк виконання своїх повноважень звільняється від призову на військову службу або навчальні збори. Я пропоную внести поправку: в умовах, коли в країні йдуть воєнні дії, народний депутат може або добровільно, без складання повноважень, відправитися на фронт, або, якщо він підлягає призову на строкову службу, бути викликаним туди. На депутатів інших рівнів цей закон не поширюється, оскільки чинне законодавство й так дозволяє призвати їх в армію», — роз’яснив Бригинець.

Між іншим, ініціатива нардепа не дуже сподобалася його колегам. «Свободівець» Юрій Сиротюк говорить, що закон і так не забороняє нардепу, якщо він бажає, взяти зброю в руки, записавшись добровольцем в один зі сформованих батальйонів. «Депутат принесе більше користі, якщо він доб’ється ухвалення законів, які зміцнюють оборону України, а не вб’є кілька бойовиків», — вважає Сиротюк. Тим часом в.о. голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв не зміг відповісти журналістам, чи підтримають депутати закон, поданий Бригинцем.

Катівня в казіно а ля "Лас Вегас Путлєра".

 • 24.07.14, 00:50

.....В одном из закрытых для посетителей помещений Point была обнаружена лестница, ведущая в подвальные помещения жилого дома. В одной из комнат этого подвала нашли кресло, подозрительно стоящее возле решетки. Позже источники в милиции подтвердили, что были случаи, когда в этом подвале избивали клиентов, задолжавших казино.

На прошлой неделе на Перова 15 закрыли еще одно казино, причем, классического вида - автоматы по всем законодательным нормам подлежат запрету. Вывеска гласила, что это - спорт бар, но над входом виднелись следы от названия крупной сети казино Point. Мы хотели войти культурно, постучали, но нас почему-то не пустили и закрылись на все замки на двух бронированных дверях. К сожалению владельца, это оказалось небольшой помехой для нас, но дополнительными хлопотами для него.
В помещении было установлено около 50 автоматов, принимающих наличные. Они изготовлены в Австрии. Игроков было человек восемь, из них семейная пары.
Традиционно пришел "решала", но ему ничего было возразить милиции и он вынужден был, как и все находившиеся в казино, дать письменное пояснение милиции.
Традиционно автоматы отбыли на штрафплощадку. НО на этом история не закончилась.
В одном из закрытых для посетителей помещений Point была обнаружена лестница, ведущая в подвальные помещения жилого дома. В одной из комнат этого подвала нашли кресло, подозрительно стоящее возле решетки. Позже источники в милиции подтвердили, что были случаи, когда в этом подвале избивали клиентов, задолжавших казино. Но у нас возникло предположение, что на этом стуле горе-игроки могли проводить часы или дни, прикованные к решетке наручниками, пока их родные не принесут долг. Так ли это, выясняют правохранительные органы.

Нація існує доки чоловіки готові за неї воювати.

 • 24.07.14, 00:15
Камікадзе — остання зброя окупантів
Український прапор знову майорить над Сіверськодонецьком, Лисичанськом та іншими знаковими містами Донбасу

Наталка ПОЗНЯК-ХОМЕНКО   

Український солдат із прапором у Сіверськодонецьку.

Ще кілька населених пунктів біля Луганська та Донецька за останню добу перейшли під контроль наших силовиків. Як ми вже повідомляли, у понеділок українські прапори замайоріли над Рубіжним, Соледаром, Дзержинськом, Георгіївкою (Луганщина), Пісками (Донеччина). Учора тривав наступ сил АТО на Сiверськодонецьк та Лисичанськ. В останньому бойовикам доводилося остерігатися i українських бійців, і місцевих мешканців, які після того, як напередодні на фугасі, залишеному терористами, підірвалося троє підлітків, висунули терористам ультиматум до 14.00 22 липня залишити місто.

Водночас Росія й надалі продовжує через «дірявий» кордон постачати терористів технікою та живою силою. За інформацією секретаря РНБО Андрія Парубія, Росія зосередила біля українського кордону 150 танків, 1400 одиниць бронетехніки, 500 одиниць артилерії і 41 тисячу військовослужбовців. У інтернетi вчора з’явилася інформація, що в бік Луганська рухається колона з 20 російських танків та БТРів. Утім, офіційно таке повідомлення не підтвердилось. А поблизу населеного пункту Кам’янка було зафіксовано випадок атаки за участю терориста-смертника. «Блокпост сил АТО було атаковано за допомогою мікроавтобуса, нафаршированого вибухівкою. За попередніми даними, підрив було здійснено смертником, що сидів за кермом мікроавтобуса (інформація перевіряється). Подібні випадки раніше в зоні АТО не фіксувалися», — повідомив керівник центру «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

За його ж словами, найбільш складна ситуація — навколо самого Луганська та Донецька, де залишається велика кількість мирного населення, що значно ускладнює бойові дії. Самі ж жителі міст переживають не найкращі часи — руйнування водогону в Донецьку спричинило величезнi проблеми з водопостачанням, у багатьох місцях помітні пожежі, більшість об’єктів знеструмлено. Внаслідок обстрілів учора загорівся і Авдіївський коксохімічний завод на Донеччині, який належить Рiнату Ахметову.

Бойового духу українським силовикам додав указ Президента про додаткову мобілізацію, що дозволить доукомплектувати частини, які цього потребують, та надати учасникам бойових дій відпустки хоча б на 10—15 днів. А от повноцінної замiни навчених бійців необстріляною молоддю найближчим часом чекати не доводиться. «Сьогодні ситуація на сході така, що практично йдуть дії наступального характеру і говорити про те, що відбудеться ротація, — це говорити неправду», — заявив перший заступник голови адміністрації Президента Геннадій Зубко.

Цікаво, що після катастрофи «Боїнга», збитого терористами, багато громадян Нідерландів також висловили бажання вступити до лав української армії, щоб помститися за смерті земляків. «Це найменше, що ми можемо зробити для наших співгромадян, які були ні в чому не винними та померли внаслідок злочинного ідіотизму», — йдеться у відкритому листі, який місцеві бійці надіслали на адресу міністра оборони Нідерландів Хенніс-Плассхаерт, передають ЗМІ з посиланням на нідерландське видання Joop.nl.

А ТИМ ЧАСОМ...

Більшість українців ситуацію на сході вважають війною з Росією — ось такі результати опитування, проведеного спеціалістами соціологічної групи рейтинг напередодні падіння малайзійського авіалайнера. Саме таку оцінку дали воєнному конфлікту в регіоні 57% опитаних. 19% вважають його політичним конфліктом, 8% — тимчасовим непорозумінням, 6% — економічним конфліктом. При цьому 58% респондентів переконані, що збройне протистояння провокують російські спецслужби, 49% називають причетними до цього екс-Президента Віктора Януковича та його оточення.

УМ


https://www.youtube.com/watch?v=MGsaBTlntPo


З лінії фронту "брать єв".

 • 23.07.14, 23:23

Підсумки за 23 липня українською.
(Переклад В.Логвин)

Брати й сестри, за підсумками 23 липня.

З невтішного:

1. Сьогодні було збито відразу два літаки сил АТО – штурмовики поверталися на базу після успішного виконання бойового завдання. Даних стосовно долі льотчиків поки нема – будемо сподіватися, що вони живі.

Але зате відомо, що літаки були збиті на висоті 5 200 м. Переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК), включно із найновішими російськими 9К333 «Верба», які раніше були помічені у бойовиків, такої височини не досягають.

Рашисти зі шкури вистрибують, щоб довести, що збитий «Боїнг» це справа їх рук. Замість того, щоб після катастрофи зачаїтися, як таргани у щілинах, вони всіляко демонструють: ми збиваємо все, що бачимо у небі Донбасу, причому на якій завгодно висоті.

2. Дуже складною залишається ситуація у прикордонних районах.

За нашими даними, на сьогодні вже вирішується проблема забезпечення наших військ, що тримають оборону вздовж кордону. Поки що, на жаль, це стосується не всіх підрозділів. Будемо сподіватися, що вже найближчим часом проблема буде повністю вирішена.

3. Сьогодні ми намагалися встановити, навіщо терористам знадобилися дев’ять чорношкірих студентів з Нігерії, котрих захопили у Луганську (про це вчора повідомляли ЗМІ).

Наші джерела довідалися. Терористам «за наказом» з Москви терміново знадобилися докази того, що на боці сил АТО воюють солдати НАТО та іноземні найманці. Саме їх перед телекамерами російського ТБ і повинні були вдавати захоплені студенти, перевдягнені у військову форму.

Мені важко якось класифікувати цей зліт фантазії. Рекомендую «командирам» бойовиків сфотографуватися в українській військовій формі і тим самим довести, що українські військовці – всі підряд наркомани. Типажі з «ЛНР» та «ДНР» підходять ідеально.

З доброго:

1. Сили АТО звільнили три населених пункти у Донецькій області – Карлівку, Нетайлове та Першотравневе. Точаться бої за Лисичанськ.

Із взяттям Лисичанська завершиться важливий етап АТО. Але попереду найскладніше – звільнення Луганська та Донецька після їх повного блокування.

Ми віримо в наших хлопців. Але є величезна проблема – мирні мешканці. Саме «живий щит» з мирних громадян, який влаштували собі путінські терористи, є найбільшою проблемою для сил АТО при звільненні міст.

2. До речі, про мирних жителів. СБУ затримала мінометника-терориста з «ЛНР», який вів вогонь по житловим кварталам Луганська.

Виявилося, що цей пан був завербований російськими спецслужбами, і разом зі своїми «колегами» обстрілював мирних громадян за дорученням своїх босів з Москви.

Сам факт навмисного обстрілу мирних мешканців, з метою дискредитації сил АТО - це верх підлості й цинізму. Але те, що подібних виродків ловлять та з їх допомогою доводять, чиїх рук ця справа, дає привід сподіватися: Москва згорне свій кривавий балаган. Хоча, знаючи Путіна, надії небагато.

3. Жителя Лисичанська на мітингу вимагали від терористів забиратися з міста. Вчора кілька тисяч жителів Стаханова на мітингу висунули бойовикам таку ж вимогу. Подібні ж мітинги пройшли і в інших населених пунктах Донбасу.

Донбас вже чудово зрозумів, хто є хто у нинішніх подіях на сході України. Жаль лише, що прозріння дається такою дорогою ціною…

http://www.youtube.com/watch?v=koy4CRQ7NTc

"Трі гваздікі і БУК-М" для "братського народу".

 • 23.07.14, 23:02
Відео та аудіодокази про те, що РАША ЗАБЕЗПЕЧИЛА своїх рашистських терористів ЗРК "Бук-М", яким бл@тья збили Малазійський Боїнг-777.

Чорний ящик для Путлєра.

 • 22.07.14, 01:09
Чорний ящик для Путіна?
Світ шокований катастрофою літака Боїнг-777 Малайзійських авіаліній у небі Донбасу. Україна вимагає визнати «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями

Лариса САЛІМОНОВИЧ   Наталка ПОЗНЯК-ХОМЕНКО   

17 липня над Донеччиною сепаратисти збили міжнародний літак, що слідував з Нідерландів до Малайзії. Загинули всі пасажири та члени екіпажу, разом на борту було 298 осіб. (Фото з сайта rbc.ru.)

Наталка ПОЗНЯК-ХОМЕНКО,
Лариса САЛІМОНОВИЧ

Коли творчий колектив «УМ» здавав до друку попередній номер газети, ми й подумати не могли, що через кілька хвилин світ зміниться до невпізнання. Катастрофу літака Боїнг-777 Малайзійських авіаліній iз 298 людьми на борту, яка стала найбільшою авіакатастрофою ХХІ століття, міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав Рубіконом і для Києва, і для Москви, і для всього світу — після того, як Росія фактично руками терористів збила пасажирський літак, ситуація на Донбасі з локального конфлікту виросла до масштабів світової загрози. І закривати на це очі вже не вийде. «Тіла падали на поля, на дахи будинків...»

«У районі Тореза щойно збили літак Ан-26. Валяється десь за шахтою «Прогрес». Попереджали ж, не літайте в «нашому небі». А ось і відео — підтвердження чергового «пташкопаду». Пташка упала за терикон, житловий сектор не зачепила. Мирні люди не постраждали», — це повідомлення лідера донецьких терористів Ігоря Гіркіна-«Стрілка», що з’явилося на його персональній сторінці практично за годину після трагедії, одразу розставило крапки над «і» в питанні виконавців. Правда, за деякий час, коли до терористів дійшло, який саме літак потрапив у приціл ракети, інформація була видалена. Однак це не врятувало: багато читачів зберегли цей коментар у скріншотах.

Не допомогла замести сліди і оперативна передислокація ЗРК «Бук-М», з якого був здійснений фатальний постріл, із місця трагедії назад на територію РФ (у МВС з’явилося відео, як тягач везе в бік кордону комплекс, у якому відсутня центральна ракета) та (за неперевіреними даними) фізичне знищення обслуги, що натискала кнопку. Голова СБУ Валентин Наливайченко оприлюднив записи, які підтверджують і факт передачі ЗРК «Бук-М» терористам їхніми «російськими друзями» іще 14 липня, і факт «звіту» сумнозвісного Ігоря Безлєра-«Бєса» про «помилку» своєму куратору, полковнику ГРУ ГШ ВС РФ Василю Гєраніну. Спеціалісти спецслужб США перевірили ці записи і визнали їх справжніми.

Сравжнім був і шок жителів довколишніх міст і сіл, коли на їхні голови полетіли фрагменти літака, частини людських тіл та їхні речі. «На місце трагедії нікого не пускають. Його оточили військові, але не українські, всіх, хто був поруч розігнали. Побачив, що на полі лежить безліч трупів, за 10 км від селища залишився один iз фрагментів літака, не виключено, що хвіст. Тіла падали впродовж 5 км на поля, на дахи будинків... Посеред дороги на асфальті лежить жіноча нога... Жах... Після цього деякі селяни заявили, що хочуть виїжджати звідси і забирати дітей», — цитує сайт «Сегодня» слова очевидця трагедії, голови селища Грабове Володимира Бережного.

Попри це, Росія й надалі намагається всіма силами приховати правду. В інтернеті з’явився ще один запис телефонної розмови командира батальона «Восток» Ходаковского, який дає своїм підопічним настанови: «Все, що будете знаходити, щоб не потрапило в чужі руки. Всі, хто там приїжджає — ОБСЄ та інші. Тільки або у вас, або у «стрілковських», у «Хмурого» — не так важливо». І тут же додає, що це не його прохання, а «наших товаришів» iз Москви, яких «дуже цікавить доля «чорних ящиків». Про те, що один із них перебуває в його руках, офіційно заявив «прем’єр» «ДНР» Олександр Бородай. Також, за інформацією РНБО, терористи викрали дипломатичну пошту, яку перевозив рейс MH17.

Відповіді дасть Харків

Резонанс, викликаний нечуваною трагедією, дає шанс таки домогтися, попри все, об’єктивного розслідування. Очолити міжнародне розслідування Україна запропонувала Нідердандам, чиї втрати найбільші. Учора ж на місце трагедії прибули представники Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО), які розслідуватимуть обставини авіакатастрофи. Президент України дав наказ припинити бойові дії в радіусі 40 км довкола місця, куди впав літак, щоб забезпечити нормальну роботу експертів. «У терористів і тих, хто їх підтримує, немає більше жодного виправдання хоча б на годину затримувати допуск представників слідчої комісії, немає більше можливості затягувати з передачею тіл загиблих представникам країн, що постраждали, для того, щоб повернути тіла додому», — заявив він.

За даними прес-служби ДСНС, було знайдено 272 тіла, які були доправлені у спеціальних рефрижераторах до станції Торез. Напередодні з’явилася інформація, що терористи викрали 36 тіл, які потім повернули на місце.

Усі знайдені тіла планують доправити до Харкова, де відбуватиметься процедура опізнання. Для ідентифікації фрагментів тіл iз Дніпропетровська привезуть спеціальну генетичну лабораторію, оскільки в місті, на жаль, такого обладнання немає. «У нас уже підготовлені всі приміщення, що придатні для зберігання тіл померлих, — сказав керівник спеціально створеного Антикризового центру Василь Хома. — Їх задіють у разі, якщо урядова комісія вирішить доправити загиблих саме до Харкова».

Уламки розбитого лайнера доставлять до ангара одного з харківських підприємств, фахівці якого спробують скласти машину заново. Це потрібно для розслідування причин страшної авіакатастрофи. Адресу заводу тримають у суворій таємниці, побоюючись провокацій сепаратистів. З цієї ж причини не розголошується ймовірний маршрут залізничних потягiв, що курсуватимуть у бік Харкова.

Для родичів загиблих, які невдовзі з’їдуться до міста, підготували 400 місць у десяти найкращих харківських готелях. Їхні власники нададуть свої послуги безкоштовно. Аналогічну підтримку пообіцяли і в Міжнародному аеропорту «Харків», про що повідомила прес-служба компанії місцевого підприємця Олександра Ярославського. Уряд України пообіцяв, що всіх родичів постраждалих пускатимуть в Україну без віз.

Бажання допомогти вже традиційно виявили більше ста харківських волонтерів. Серед них перекладачі, психологи, медики. Дехто з них працюватиме у спеціально створеному кол-центрі, де цілодобово надаватимуть усю необхідну інформацію і координуватимуть роботу відповідних служб. Правоохоронці Харкова цими днями теж у повній бойовій готовності. «Є інформація, що на території області можуть перебувати диверсійні групи з переносними зенітно-ракетними комплексами, — сказав Василь Хома. — На теренах регіону вже виявили тайники зі зброєю. У зв’язку з цим в аеропорту діють певні обмеження на польоти».

Розділений світ

Ситуація зі збитим літаком має змусити весь світ замислитися над тим, що відбувається, переконаний Президент України Петро Порошенко. «Я впевнений, що світ зараз розділився на дві частини: одна — це весь світ, який рішуче засуджує терористів, інша — самі терористи. І кожному тепер потрібно визначитися, з якого боку він, от і все», — заявив Порошенко вчора після відвідання посольства Нідердандів.

Якщо й цього разу світ «проковтне», наслідки можуть бути непередбачуваними, і не лише для України. «Нинішній час народив кілька ідеологічно цікавих персонажів. Найяскравіший із них — це Ігор Гіркiн. Після останніх подій зi знищенням малайзійського літака і при злагодженій дії західних ЗМІ він сміливо може претендувати на статус міжнародного терориста номер один, такого собі російського Бен Ладена. Колишній ФСБешний офіцер, не без ідеї в голові, до того ж ображений на Путіна, має непогані перспективи розростися у непередбачувану силу. Бен Ладен теж починав як великий друг Америки та родини президентів Бушів і виконував певну місію... Але часи змінилися! Тому спецслужбам різних країн варто подбати про цього колоритного і небезталанного лицедія. Тим більше що досвід військових реконструкцій у нього вже є, а політика — річ непередбачувана», — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» співак і композитор Анатолій Матвійчук. Буде страшно, якщо його передбачення збудуться.

І/в "УМ"

Это будет завтра...

 • 22.07.14, 01:01
Завтра…
Опубликовано 21.07.2014 22:18 автором Юрий

Какие-то нехорошие предчувствия перед завтрашним днем. И дело даже не в санкциях, которые будут объявлены. Некое важное решение будет принято на анонсированном на завтра заседании Совета безопасности. Оно, конечно, уже сформулировано, но нам скажут, что вот сидели обсуждали и пришли к выводам. Путину не хочется единолично отвечать в Гааге. Нужно решение Политбюро. «А я что? При чем тут я. Это коллективное решение. Товарищи решили и поручили мне как верховному главнокомандующему выполнять».

В прошлый раз Путин пытался принять коллективное решение 8 мая — когда поставил перед главами государств ОДКБ вопрос о введении миротворческого контингента на Украину. Это типа как в Чехословакии в 1968 году было, когда формально в страну были введены войска Варшавского договора. А вовсе не советские только. Типа сообща помогли братскому народу.

Сейчас никакого Варшавского договора и близко нет. Лукашенко и прочие Рахмоны пришли в ужас от возможных последствий, не знаю, уж как им отвертеться удалось. Назарбаев вообще не приехал. При этом общественное мнение несколько дней готовилось кремлевской пропагандой к тому, что ввод «миротворцев» (в кавычках) неизбежен.

Посмотрим, что завтра будет.
http://avmalgin.livejournal.com/4733717.html

 

(Visited 7 times, 3 visits today)
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
218
предыдущая
следующая
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее в политике конфиденциальности