хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

... і ще раз зі святом!

22

Коментарі

19.11.14, 22:37

Мова наша солов'iна

    29.11.14, 22:44

    И москальские шпиёны сами перевешаются, когда мы все на соловьиную перейдём. Вдарим шкарпетками и перукарнями по вате

      39.11.14, 22:46Відповідь на 2 від ВС Хабалов

      И москальские шпиёны сами перевешаются, когда мы все на соловьиную перейдём. Вдарим шкарпетками и перукарнями по ватеШкарпетки малоубедительные,лучше цэбэрками по бошке)))

        49.11.14, 22:58Відповідь на 3 від Берегиня

        И москальские шпиёны сами перевешаются, когда мы все на соловьиную перейдём. Вдарим шкарпетками и перукарнями по ватеШкарпетки малоубедительные,лучше цэбэрками по бошке)))

          59.11.14, 23:30

            610.11.14, 00:00

            Ааааа, я не знаю, що такое морелі, церата та блават!
            (проте я знаю - коцур, мачка та біциглі )

              Гість: Vivyenn dura

              710.11.14, 00:05

              із 19-ти написаних слів знаю, що означають лише 7 слів

                810.11.14, 10:06

                Не знав тільки що таке (хто такі) ДахаБраха

                  910.11.14, 16:21

                  Черлені пацьорки - червоне намисто; серпанок - атмосферне явище, переносно дуже легка і майже прозора тканина; фіранка - вишитий шмат полотна який закриває нижню частину вікна; цеберко - відро; краватка - клкмент одягу шляхетного чоловіка; блават - квітка; філіжанка - чашечка для кави; баюра - калюжа; ДахаБраха - етногурт Владислава Троїцького, морелі - абрикоси; свічадо - дзеркало...решта із буденного лексикону. А на буслів у моєму селі кажуть - боцюн, або чорногуз

                    1010.11.14, 21:34Відповідь на 3 від Берегиня

                    И москальские шпиёны сами перевешаются, когда мы все на соловьиную перейдём. Вдарим шкарпетками и перукарнями по ватеШкарпетки малоубедительные,лучше цэбэрками по бошке)))Всё зависит от текущнго состояния шкарпеток Тот еще инструмент пыток