хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

То не я, саме впало...)))

19

Коментарі

12.10.17, 00:07

    Гість: сім на вісім

    22.10.17, 00:21

    це у мну .випадок був літом .зарезали гуся всем тварям по справедливості потрохів .кот падло возомнив шо не додали .сночала кричав .потом на подоконніку короче на базарі якихось вазонів отростки принесли .я і натикав .поливав тудой сюдой . кот бля на подоконнік і видьоргуе а воно ше не укорінилось я в хаті воно на дворі .пока стукав у вікно повидьоргував усі падло правда і люлей получив потом

      32.10.17, 06:27

        42.10.17, 08:50Відповідь на 2 від Гість: сім на вісім

        це у мну .випадок був літом .зарезали гуся всем тварям по справедливості потрохів .кот падло возомнив шо не додали .сночала кричав .потом на подоконніку короче на базарі якихось вазонів отростки принесли .я і натикав .поливав тудой сюдой . кот бля на подоконнік і видьоргуе а воно ше не укорінилосья в хаті воно на дворі .пока стукав у вікно повидьоргував усі падлоправда і люлей получив потомце вони так мстяться, паразіти. Мій теж може від обіди демонстративно сісти і гризти якийсь мало гризомий вазон, бо в мене тільки такі.

          52.10.17, 09:53

          100% мстя. Мои 9 (не смейтесь, так получилось, последние 3 хвостиков - от умершего соседа) играются между вазонами, но шкоды - ни-ни

            62.10.17, 22:42

            а то что васенька ушибся, вас совсем не волнует))

              79.10.17, 13:19


              Це ще мало...........
              Моя киця недавно на всы 8-и поверхах в дев"ятиповерхівці лад наводила........Не розумію до тепер чому 9-й не тронула.Казала слідуючим разом в морські вузли всі перила металічні позав"язує.......*sil a*

                89.10.17, 13:44

                Нема чого тварину звинувачувати
                Взяли до себе, то вiдповiдайте за вчинки,
                а то взяли моду - чуть шо котяка винувата

                  99.10.17, 14:16

                  не знаю -все коты у меня были не мстительные - такого не делали и цветы любили котики радость жизни

                    1010.10.17, 05:37

                    не упало, а напало, на бедного котейку