хочу сюда!
 

Тетяна

46 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Чому ми маємо йти у ЕС !!!

Членство України в ЄС - це в десятки разів вищий рівень життя кожного українця, це захищеність від агресії з боку Росії, це зменшення витрат на оборону і підвищення безпеки нашої незалежної держави.

Хто в ЄС нам загрожує? - Німеччина, Франція, ... - ні - адже саме вони зараз є провідниками ідей колективної безпеки?

Єдина країна, яка проти вступу України в систему колективної європейської безпеки - це Росія, тому що саме вона є диктаторською країною, що старається тримати свій народ і далі в кріпосному стані, ... і на жаль, в першу чергу, хоче зберегти кріпацтво і для інших народів, ... в першу чергу для народу України!

Російські тирани-політики демонструють українцям образи агресивного Альянсу, ... але перемальовані з передовиць радянських газет часів холодної війни .... Тобто,... інакше кажучи, інформаційна війна проти України триває і далі ...!

У той же час, на переконання багатьох українців, ЄС - це в першу чергу підвищення інвестиційного потенціалу України, з яким у нашої держави в десятки разів зросте рівень безпеки та довіри до нас всього світу.

«Участь в ЄС - це відкритість демократичного світу і впевненість.

А інтеграційний союз з Росією - це ізоляція, закритість, постійний страх, невпевненість у майбутньому, стагнація ...!

Європейський Союз є для нас зразком кращих стандартів більш високого рівня життя.

Це величезний ринок і покупці з високою купівельною спроможністю. У Франції межа бідності в 40 разів вище, ніж середня зарплата в середньоазіатських країнах. Так де ж більш перспективний ринок для українських товарів? Наприклад, сьогодні, польські яблука / не екологічно чистими / продають від 5 до 14 грн за кг, а наші українські приймають від населення по 30 коп / екологічно чістіе /!??? Так, використовуємо ж, наша перевагу! Ми  КРАЩІ У СВІТІ!

37

Комментарии

119.10.12, 12:17

це в десятки разів вищий рівень життя кожного українця...

реально глупость морозите

  Гость: Alyosha5

  219.10.12, 12:53Ответ на 1 от Хан Геварыч

  ти знову тут ТРОЛЯГА !!!

  Відповідаю: заробітна плата кваліфікованого працівника в країнах ЄС на рівні 3000 євро в місяць !!! тобто 31000 грн !!!

   Гость: Alyosha5

   319.10.12, 12:54Ответ на 1 от Хан Геварыч

   Юля викинь його з друзів - це ВОРОГ !!!

    419.10.12, 13:04

    Читаю уже не первый раз материал от этого автора. И постоянно возникает вопрос, понимает ли человек что он пишет ( или чужое бездумно переписывает)?ЕС - действительно огромный рынок, но ждут ли там Украину? Нет! И будут всячески палки в колёса ставить, чтобы Украина как можно дольше не вошла в ЕС. Далее, войдя в ЕС, надо принять все их стандарты. Только одно перевооружение армии в НАТОвские стандарты обойдётся в такую сумму, что её будут выплачивать наши правнуки. И вообще мне непонятна эйфория людей, которые считают, что вступив в ЕС, мы наутро обнаружим под окном молочные реки с кисельными берегами и т.п. Ребята, пора уже взрослеть!!!

     519.10.12, 13:24Ответ на 2 от Гость: Alyosha5

     ти знову тут ТРОЛЯГА !!!
     Відповідаю: заробітна плата кваліфікованого працівника в країнах ЄС на рівні 3000 євро в місяць !!! тобто 31000 грн !!!
     малышь, не хами.

     а теперь дальше - вступление в ЕС ни когда не означает сразу подняние з/п на эти цыфры. Но глупые и недалёкие люди конечно же этому не поверят. Ведь статистика не врёт Раз написано 3000 евро - то вынь да положь.
     У тебя перед носом есть жывые примеры стран-членов ЕС, Греция, Испания. И вот непонятно почему у них такие экономические проблемы? Ведь они же как члены ЕС должны получать по 3000 евро на месяц? А не получают. Почему? Наверное этот вопрос не для тебя. У тебя же АйКю не для этого. Наверное твой предел это жестяной барабан и гуделка на Майдане.

      619.10.12, 13:26Ответ на 2 от Гость: Alyosha5

      теперь дальше.
      Погугли что стало с С/Х и прочими отраслями новых членов ЕС из стран Прибалтики. А они кстати вступали туда в более сильном состоянии чем скажем сейчас Украина.

      Но зачем мне верить на слово - google.com - вперёд

       Гость: Alyosha5

       719.10.12, 13:30Ответ на 5 от Хан Геварыч

       а ти подивися на цифри ??? якщо взяти 53 млрд долларів виведених в офшори та вложити їх в економіку ??? та половину всього бюджету України що розкрадається направити на зарплати ??? Та відрахування на зарплати встановити такі як в ЄС - 40%, а не 2-7% як є зараз у нас ??? Чому олігархи мають жирувати - а ми здихати з голоду !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Гость: Alyosha5

        819.10.12, 13:30Ответ на 4 от SBOND

        ці статті одні з найкращих що я тут читаю !!! Розплющ очі !!!

         Гость: Alyosha5

         919.10.12, 13:33Ответ на 6 от Хан Геварыч

         був в Прибалтиці пів року тому - нормально люди живуть !!! А знаєш чому, бо все по справедливості, вмієш працювати - маєш, не хочеш працювати а хочеш красти - то й бідуй !!!

          1019.10.12, 13:33Ответ на 7 от Гость: Alyosha5

          а ти подивися на цифри ??? якщо взяти 53 млрд долларів виведених в офшори та вложити їх в економіку ??? та половину всього бюджету України що розкрадається направити на зарплати ??? Та відрахування на зарплати встановити такі як в ЄС - 40%, а не 2-7% як є зараз у нас ??? Чому олігархи мають жирувати - а ми здихати з голоду !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!открою тебе тайну, в офшоры вкладывают бабки люди со всего мира и из Швейцарии кстати тоже

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           8
           предыдущая
           следующая