Почему в Украине не осуществляется грузинский вариант реформ ???

Сейчас в Украине  особо остро стал  вопрос о реформировании бандитских  органов внутренних дел, которые насилуют, грабят и берут взятки.

По рекомендациям ООН на 100 тысяч человек должно быть 221 полицейских,  -  у нас  же  768 милиционеров на 100 тысяч. В три с половиной  раза больше, чем рекомендуется.


В среднем в мире 250 полицейских на 100 тысяч человек.

Сейчас  народ поднимает  вопрос о сокращении и о реформах  бандитских органов внутренних дел которые «крышуют»  бандитские сделки  бандитской власти.  Замена названия с милиции  на  полиция и  незначительное сокращение на 5 тысяч еще не значит структурного изменения в бандитских органах  МВД. Изменять нужно в корне саму систему, саму структуру, сам подход.

Один из самых важных моментов - это прозрачность милиции,  ликвидация тотальной корупции.


В Грузии, Америке,  странах Европы  даже полицейские участки прозрачные. Если даже здание не стеклянное, то хотя коридоры отделены от комнат прозрачными перегородками. Там "прозрачность полиции" - это не метафора.   В стеклянном кабинете уже труднее брать взятки, невозможно пытать человека, чтобы это не увидел весь участок.  А  у  нас ???  Начальник  милиции  приказывает  и  ни  в  чём  не  повинного  человека  тянут  в  подвал  и  поддают  средневековым  пыткам !!!

 Поэтому в Грузии полицейский - это престижная должность,   там  дети мечтают ими быть !!!  А  ведь  в Грузии тоже  была  тотальная  корупция в МВД.  Так  почему  у  них  сейчас  нет  корупции а  у  нас  тотальная  корупция  в  судах,  прокуратуре,  МВД,  …


В Украине только говорят о реформах. Но я не вижу, чтобы их согласовывали с нами  с  общественностью.  А  ведь  такие  реформы  нужны  как  воздух !!!

А  Вы  как  думаете ???


95%, 35 голосів

3%, 1 голос

3%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Бандитська влада продовжує катувати Ю.Тимошенко

Лідера опозиції Юлію Тимошенко силою не пускали на побачення зі своїми соратниками,  стверджуючи зворотнє світовій громадськості !!!

Цинізм тюремників баньдюковіча безмежний.

12 квітня 2013 за особистою вказівкою бандита Януковича садисти-тюремники свідомо і цілеспрямовано зірвали законне короткострокове побачення Юлії Тимошенко з соратниками по боротьбі з бандитським злодійським режимом - Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком і Юрієм Луценком.

Юлію Тимошенко жодного разу не випустили з медичної палати, поки соратники перебували в лікарні в очікуванні побачення, а начальник колонії особисто  утримував Ю.Тимошенко силою, коли вона намагалася вийти.

Тим часом представники в'язниці свідомо знімали на відеокамеру монологи начальника колонії і фальсифікували відео таким чином,  що мовляв Тимошенко нібито відмовляється йти на короткострокове побачення.

Коли ж Юлія Тимошенко намагалася вийти з палати, відеозапис припинявся  і двері перед нею закривалися! Даний сценарій фальсифікацій був продуманий до дрібниць і реалізований в день коли так і   не відбуласяця  зустріч, щоб завдати глибоку душевну рану лідеру опозиції. Тортури і катування бандитської влади стали витонченими і почали відбуватися відкрито на очах у всього світу???

Так у чому ж суть??? А ось в чому. Для недопущення цієї зустрічі була використана спеціальна технологія розроблена  злочинною  СБУ - булостворено спеціальну  «іншу кімнату» для проведення такого побачення. Постає  питання  що  ж  це  за  спеціальна  кімната  ??????????????????

.... Юлія  Тимошенко  знаючи  фальшивість  бандитської  влади  і  будучи  розумною  жінкою  усе  зрозуміла  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тому  й  зявилося повідомлення, що Тимошенко нібито не хочу йти в цю спеціальну "іншу кімнату" для короткострокових побачень.

 Розкрию таємницю тюремної адміністрації - такої кімнати не існує в природі, бо за "кімнату" вони видають спеціально облаштований чотириметровий проміжок між двома скляними  герметичними стінками-дверима з можливістю опромінення і наповнення цієї кімнати спеціальними газами!

Четверо людей - троє гостей і Юлія Тимошенко - в цей простір фізично ледь би змогли втиснутися,   а  як ж вони мали перебувати в таких умовах протягом чотирьох годин побачення??? ...  і хто знає,   що могло трапиться за цей час ...  і що задумала   зробити бандитська СБУ за вказівкою баньдюковіча???

Присутність на побаченні трьох відвідувачів дозволено чинним законодавством - але не в таких підстроєних умовах   ... - для вбивства!

Тимошенко зазначає, що до 12 квітня 2013 року в лікарні «Укрзалізниці» у неї було всього лише п'ять короткострокових побачень.

Всі вони проводилися в нормальній кімнаті - тієї самої, де Тимошенко, у присутності представника колонії, зустрічалася з захисниками. Тепер, щоб перешкоджати проведенню подальших короткострокових побачень, створили цю "кімнату" з  спецумовами.

"Щоб уникнути подальших політичних провокацій прошу всіх журналістів зробити запит в пенітенціарну службу з проханням відвідати цю спецкімнату для «побачень»  оснащену найсучаснішими засобами знищення.

 Коли представники ЗМІ її побачать, вони все зрозуміють і самостійно зроблять висновки ", - сказала лідер опозиції Юлія Тимошенко.

Друзі , піднімаймося на боротьбу з бандитською злочинною влад

Поховайте та вставайте  Кайдани порвіть  І вражою злою кров’ю  Волю окропіть

 Партії  «Свобода»  слід очолити розробку та прийняття нового  Виборчого Кодексу та ініціювати скасування закону про вибори до Верховної Ради  за змішаною системою.

Необхідно почати  «мобілізацію мініарміі на кожній дільниці з ідеологічно міцних і організаційно  здібних людей,  які зможуть протистояти "бою без правил " на наступних  президентських виборах.


Слід зупинити  «розвиток корумпованої бандитської неодиктатури». Для цього необхідно  швидко створити бойові  осередки Свободи у кожному селі,  у кожному містечку  України. Систематично агітувати патріотично налаштованих  українців вступати в ряди Свободи.

Команда  свободівців зобов'язана чітко і зрозуміло для  суспільства представити план відродження України і повернення справедливості у  всіх її проявах. Тому,  використовуючи  усі доступні  методи і засоби,  захищати права кожного українця, порушені бандитською злочинною владою.

Державі необхідно  повернути стратегічну власність через скасування низки парламентських рішень  та  законів. Слід відмінити антилюдські  і антиукраїнські закони, які Чечетов  відмахав в минулому скликанні. Для цього  винести ці закони на всенародний референдум.


Треба ліквідувати  монополії, штучно створені українською олігархією, які  породили тотальну  корупцію.  Монополії, які виснажують українську  економіку  і економічно «вбивають»  українські родини.

Для успішності  всіх «наступних дій» має бути дотримана  ключова  умова - створення стійкої, добре  скоординованою опозиційної коаліції  у  Верховній Раді України. Цього можна добитися, якщо  Свобода об’єднається  з партіями «Батьківщина», «УДАР» та  прогресивними мажоритарщиками.  Використовувати усі важелі  депутатів ВР  для  постійної  боротьби з  бандитською злочинною  владою. 

Слава  Україні !  Героям Слава.

Ще один злодюга призначений головним банкіром

Адже кандидат на посаду голови Національного банку України Ігор Вячеславович  Соркін задекларував в 2012 році  2 млн. 218 тис. 820 гривень доходу !!!  Звідки ???

Згідно з його ж декларацією,  його  доходи склали: заробітна плата, інші виплати, нагороди, ... – в сумі  1,5 млн. гривень.

При цьому дохід всіх членів його сім'ї склав за 2012 всього 609,4 тис. гривень,  з яких заробітна плата склала 549,3 тис. гривень.Також Соркін є рантьє, тому,  що значаться його дивіденди і відсотки на суму 589,3 тис. гривень, активно він випрошував і матеріальну допомогу – і випросив  в розмірі 74,6 тис. гривень, отримував дорогі подарунки, відкатні призи, домовлені виграші (3,1 тис . гривень), а також і інші види доходів на загальну суму в 12,2 тис. гривень. Воістину Гобсек !!!

Поки що, нібито,  у власності Соркіна знаходиться  всёго навсього квартира площею 92 кв. м і гараж - 30 кв. м. Але ж не згадане  його  майно  за  рубежем !!!???  Не  згадане й  майно переписане на членів сім'ї.

Також у власності злодюги-кандидата ніби то знаходиться лише  один автомобіль Mazda-6 з об'ємом двигуна 2,3 л 2009 року випуску. А скільки  автомобілів  у  членів родини ???На рахунках в закордонних банках у Соркіна лежить 7,4 млн. доларов, зокрема, вкладених  лише у 2012 році - 1,4 млн. доларов.  А  скільки  доларів лежить в офшорних зонах, ...  про які  ми  не  знаємо ???

25 грудня заступник голови НБУ Ігор Соркін, заплативши за потрібне хлібне місце  певну суму шептунам, призначений виконуючим обов'язки голови Нацбанку.

А вже 9 січня презик-зек Віхтур Янукурвіч вніс на розгляд ВР кандидатуру злодюги Ігоря Соркіна на посаду голови Національного банку України.

П.С.: Ігор Вячеславович Соркін «прийшов» в Нацбанк за протекцією Фірташа в липні 2010 року, на посаду заступника голови НБУ і відразу ж став куратором з нагляду за банками. Ось де воістину хлібне місце. …  До цього Соркін працював простим начальничком відділу в Донецькому територіальному управлінні.

Вибори показали, що треба звільнити весь склад ЦВК !!!

 Проведення перевиборів по 5-ти округах з юридичної точки зору є неправильним. Повторні вибори у відповідності до статті 104 Закону "Про вибори народних депутатів  України" проводяться у тому випадку, якщо: 

1) вибори визнано такими, що не відбулися  або

2) якщо особа не набула депутатського мандата, тобто людина відмовилася отримувати депутатський мандат.

Це два єдині випадки, коли можуть бути повторні вибори. Також повторні вибори  не варто плутати з повторним голосуванням, яке призначається, якщо кандидати  набрали однакову кількість голосів. 

В іншому випадку набувають чинності правові механізми,  передбачені ст. 96, - це встановлення підсумку виборів окружними виборчими  комісіями. Якщо ОВК не встановлює цих результатів, тоді всі ці функції може  здійснити ЦВК. Законом також передбачено, що всі протоколи мають однакову  юридичну силу. Так ті ж протоколи є.  Якщо  вони знищенні в одному екземплярі, значить вони є в іншому. Тому 97 стаття  закону про вибори і передбачає, що ЦВК розглядає окремо протоколи ОВК про  підсумки голосування. Там вони вивчають і скарги, і дивляться на ситуацію  загалом.

Що сталося зараз? ЦВК вирішила перекласти вину і  відповідальність на вищий законодавчий орган України - Верховну Раду. Чи є упарламенту обов'язок оголошувати вибори по якомусь округу?  Ні, немає. В цілому вибори - так, приймати  закон - так, а по конкретних округах - ні. Через це Рада і відіслала ці  документи назад. 

ВР пропонувала, щоб там одразу була дописана приписку  генеральному прокурору, де передбачено, щоб він провів розслідування - перевірку  по кожному члену комісій з тих 5 округів. Через те, що через них зараз державі  буде завдана суттєва матеріальна шкода. Адже провести повторні вибори в 5-ти  округах - це дуже дорого. 

Але я стверджую, що в цьому випадку питання стоїть набагато  глибше.

Ці 5 чи 10 округів - це лише димова завіса, коли  відволікають увагу людей на проблеми, які є по цих округах. І за цими  проблемами, бійками, підрахунками, які здаються абсурдними, приховуються  набагато серйозніші маніпуляції і порушення. Ці округи насправді є  дріб'язковими. Бо що таке 5 округів і що таке 225. Очевидно, що це невеликий   відсоток від загальної кількості. Проте,  для того ж Заходу ці перевибори  -  це звучить   красиво.

Для чого ж це робиться ??? Це робиться для того, щоб відволікти сьогодні громадськість від всіх  набагато серйозніших речей, щоб громадськість не звертала увагу, щоб закрила  очі на кричущі факти фальсифікацій, які відбувалися по всій країні. 

Це демократичні, відкриті, чесні вибори? Про що ми говоримо?  Про ці 13 округів? Масові фальсифікації були по всій країні. Говорити про чесні  та справедливі   вибори просто не доводиться. 

І через те, я вважаю, що те, що всі погодилися на перевибори  - це такий собі політичний хабар. Так не може бути. Вибори по всій країні були  сфальсифіковані, починаючи з того, що не допустили до виборів Ю.Тимошенко,  Ю.Луценка та інших. А потім призначили свої виборчі комісії з різних партій -"Русский блок", "Русскрое единство" та інших екзотичних"анархістів", "пофігістів".

Тому зараз потрібно не перевибори проводити по 5-ти округах,а, перш за все, звільнити весь склад ЦВК. Потім провести нові призначення  членів комісій, зробити жеребкування по кожному округу. І вже після цього провести  нові нормальні вибори в усій державі,  нормальні законні вибори, легітимні в очах суспільства, яким би люди вірили. 

Робити вигляд, що у нас будуть легітимні органи влади після  таких виборів, це просто не серйозно. І цього мають вимагати абсолютно всі  громадяни України. Бо у державі відбувся фактично державний переворот з лжевидимістю  якихось демократичних процедур. 

Звісно, нові вибори не унеможливлять від  порушень. Адже найжахливіше, що фактично на  стороні всіх цих братків і криміналітету виступили правоохоронні органи. А це недопустимо  і злочинно.

Але всі ці механізми можна передбачити. Вважаю, що Україна  заслуговує на краще. Перекона, що і той же президент, і керівництво партії  ригАналів не хотіли б бути в очах українського суспільства і перед Заходом  нелегітимними. Я переконана  в тому, що  не так все просто. Але нам треба покінчити з цією брехнею,  раз  і  назавжди. Інакше немає сенсу  взагалі заводити таких депутатів. Їхня легітимність сьогодні набагато нижча,  ніж легітимність попередньої "тушкованої" Верховної Ради. 

Думаю, що перевибори по 5-ти округах бандитська влада все ж влаштує,  законно чи не законно, та влаштує. Для того, щоб «заспокоїти»  суспільство,   для того, щоб ніби то показати перед   світом "цивілізоване"  обличчя. Але це буде фактично другий повторний тур, на  кшталт того, який був по виборах у Ющенка 2004 року. Тільки не по всій країні,  а в обмеженому варіанті. 

Однак ці перевибори є незаконні. Та й 5 округів не  змінюють ситуації !!!

Чому ми маємо йти у ЕС !!!

Членство України в ЄС - це в десятки разів вищий рівень життя кожного українця, це захищеність від агресії з боку Росії, це зменшення витрат на оборону і підвищення безпеки нашої незалежної держави.

Хто в ЄС нам загрожує? - Німеччина, Франція, ... - ні - адже саме вони зараз є провідниками ідей колективної безпеки?

Єдина країна, яка проти вступу України в систему колективної європейської безпеки - це Росія, тому що саме вона є диктаторською країною, що старається тримати свій народ і далі в кріпосному стані, ... і на жаль, в першу чергу, хоче зберегти кріпацтво і для інших народів, ... в першу чергу для народу України!

Російські тирани-політики демонструють українцям образи агресивного Альянсу, ... але перемальовані з передовиць радянських газет часів холодної війни .... Тобто,... інакше кажучи, інформаційна війна проти України триває і далі ...!

У той же час, на переконання багатьох українців, ЄС - це в першу чергу підвищення інвестиційного потенціалу України, з яким у нашої держави в десятки разів зросте рівень безпеки та довіри до нас всього світу.

«Участь в ЄС - це відкритість демократичного світу і впевненість.

А інтеграційний союз з Росією - це ізоляція, закритість, постійний страх, невпевненість у майбутньому, стагнація ...!

Європейський Союз є для нас зразком кращих стандартів більш високого рівня життя.

Це величезний ринок і покупці з високою купівельною спроможністю. У Франції межа бідності в 40 разів вище, ніж середня зарплата в середньоазіатських країнах. Так де ж більш перспективний ринок для українських товарів? Наприклад, сьогодні, польські яблука / не екологічно чистими / продають від 5 до 14 грн за кг, а наші українські приймають від населення по 30 коп / екологічно чістіе /!??? Так, використовуємо ж, наша перевагу! Ми  КРАЩІ У СВІТІ!

Фальсифікація виборів набирає обертів !!!

Бандитська влада не допускає представників опозиції в окружкоми. Влада запустила наступну технологію фальсифікації виборів, суть якої полягає в недопущенні представників опозиції в окружні виборчі коміссіі. Про це нам  заявив народний депутат в ЦВК Сергій Підгорний.

«Суть технології полягає у створенні  будь-яких  «двійників» на місце кандидатів в комісію від Об'єднаної опозиції.  Від імені цих  людей,  /які попередньо мають бути погоджені в ОО/, невідомі аралельно пишуть заяви про їх бажання нібито представляти іншу політичну силу», - пояснив Підгорний.«Таким чином комісія, яка підконтрольна ПР,  автоматично викреслює цю особу,  і виходить,  що об’єднана опозиція не матиме свого  представника у ТВК. Це технологія злочинної банди ПР, яка дає їм можливість отримати більшість в комісії і позбутися від представників ОО  та сфальшувати усі протоколи по даному ТВК », - підкреслив він.

За словами Підгорного,опозиція зафіксувала вже близько трьохсот таких випадків у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Київській, Волинській, …  областях та у місті Києві.

«Дуже наочний приклад -  це округ № 222. До нас звернулася наша представниця, яка повідомила, що невідомі зловмисники від її імені написали заяву від невідомої нам  партії «Держава». Крім того, виявилося, що дубльовану  заяву було написано іншим почерком і не було  підкріплено обов'язковою ксерокопією паспорту, … », - розповів Підгорний.

Найпоширенішими фальсифікаціями виборчого процесу на парламентських виборах цього року будуть саме масові  фальсифікації протоколів представниками ТВК і ЦВК.

Лідер опозиції Ю.Тимошенко удостоєна премії Боніфація VIII !!!

В урочистій обстановці, в присутності значної кількості запрошених і дійсних членів Академії з доповіддю та пропозицією, щодо ситуації з лідером опозиції України Юлією Тимошенко виступив президент Академії пан Де Анжеліс.

Під оплески мені було передано рішення Академії і послання Юлії Тимошенко. 

Засідання Академії Боніфаціана відбулося в старовинному легендарному папському палаці в Ананії.

У листі президента Академії Боніфаціана доктора Санта де Анжеліс і президента Наукового комітету Його Святості Франко Кроче на адресу лауреата премії 2012 лідера опозиції України Юлії Тимошенко висловлюється впевненість, що видатна пані Юлія прийме нагороду і удостоїть Академію особистою присутністю і вітальною промовою.Крім того, в листі висловлено підтримку і надія на добрі новини.

Премія одного з найбільш авторитетних гуманітарних установ при Святому Престолі Папи Римського була присуджена одноголосно.

Зазначу, що премія імені Боніфація VIII заснована в 2003 році Папою Римським Іоанном Павлом II.

Присуджується за підсумками засідання ради директорів Академії і Наукового комітету Міжнародної премії.

У різні роки премії були удостоєні видатні діячі, такі як Префект конгрегації католицької освіти кардинал Зенон Грочолевскі, глава Папської ради з міжрелігійного діалогу кардинал Жан-Луї Торан, бібліотекар Римської Церкви кардинал Хорхе Марія Мехія, премією удостоювалися представники громадянського суспільства, наукових, культурних, дипломатичних кіл. Серед них: лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині Рита Леві-Монтанчіні, президент Європейського парламенту Єжи Бузек Кароль, президент Італії Оскар Луїджі Скальфаро, прем'єр-міністр Республіки Польща Хана Сухоцька, лідер Християнсько-демократичної партії Албанії Зеф Бушаті, астронавт Умберто Гуидон, міністр культури Італії професор Орнагі Лоренцо, ректор Римського університету «Ла Сап'єнца» Ренато Гуаріні.

Бандитська влада знахабніла «до ручки»!

  angryangry angryangry angryangry

Бандитська Центральна виборча комісія України, яка виконує усі вказівки бандитської партії ПРматів,  відмовила у реєстрації кандидатом в народні депутати лідерам опозиції Юлії Тимошенко і Юрію Луценку.

beatbeatbeat

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні комісії.

deathdeathdeath

Почему украинские ментозаври отказываются фотографироватся ???

Решаю сфотографироваться с украинским милиционером. Притворилась англоязычным туристом. 

«Хэло, кан ай фото виз ю?», -Спросила мужчину в форме.

«Айм сорри, но» - быстро ответил первый. 

«Шо? Фото? Не-е …No !!!», - с задержкой заявил другой. 

Набралась наглости и подошла сразу к 5 ментозаврам в форме. Повторяю свой вопрос. 

«Но. Нот фото», — замотали все дружно головой.


А ведь полицейские из Германии и Португалии с удовольствием фотографируются со всеми желающими. Ведь на территории Львовской фан-зоны кроме украинских ментозавров находится и патруль из Германии и Португалии. 

Именно с зарубежными полицейскими часто и фотографируются люди. 

«Хэло, кэн ай фото виз ю», - подошла к  полицейским форме из Португалии.

«Ес, оф коз», - сказали с улыбкой полицейские.

 

Какой то парень обнял полисменшу за плечи и сфотографировался. Сразу же подошел к ее коллегам мужчинам и сделал снимок и с ними. К полицейским сразу же выстраивается целая очередь украинцев. Иностаранные стражи закона охотно соглашаются на фотосессию со всеми желающими.

 

За 200 метров встречаю патрульных из Германии. Прошу  их сфотографироваться со мной. Полицейский охотно соглашается. Даже с улыбкой позволяет обнять себя за плечо.

 … ????????????????????  Так  что  же  у  нас  в  Украине  творится ?????????????  Разве  это  милиция – это  бандиты  в  форме !!!!!!!!!!!!!!!!

Сторінки:
1
2
3
5
попередня
наступна