Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Цитати із промов Ю.Тимошенко


Власенко і Тимошенко знайшли в залі камеру спостереження. Фото Мустафи Найєма

Ю.Тимошенко: "Я не знаю, як швидко це все закінчиться. Напевно, це залежить від нас, від всіх людей, які не хочуть жити в таких кримінальних умовах, які пропонує Янукович. І навіть якщо вони будуть виносити вирок, все одно, буду я чи ні, моя команда, яка сьогодні є, погана вона чи хороша, зі своїми позитивами і негативами, зі своїми проблемами і помилками, - вона єдина в країні може зупинити цей асфальтоукладальник. І ми його зупинимо".

+++++++++



Справа у всіх нас одна. Треба ВСЕ!!!, саме ВСЕ змінити в нашій країні… Це — головна “реформа”, яку ми зобов’язані зробити.

Олександр Солженіцин в “Архіпелазі…” писав: “…а що, якби кожен із заарештованих сталінським режимом, не йшов мовчки, як вівця до м’ясорубки, а кричав, упирався, чинив опір, чи може проломив би комусь з сатрапів голову… Можливо, тоді б країна була іншою…”.

Може, нам теж треба не тільки не мовчати, а й говорити вголос саме такі слова, які допоможуть зберегти Україну, вільну Україну для наступних поколінь, врятувати її від цих дикунів?

…Вчора і сьогодні я прочитала багато супер-контраверсійних версій від різних людей про те, як вигідно було б мені сісти до в’язниці і як це блискуче підняло б мій рейтинг. Я тим, хто це проголошує, не побажаю такого ніколи. Я побажаю тільки одного — залишайтеся людьми. І все. Цього достатньо.

Зрештою у кожного є вибір. Можна наплювати на все, покинути свою країну і жити в іншій більш успішній, яку століттями будував інший народ. Так, на жаль, змушені сьогодні робити мільйони українців, які втомилися боротися, які хочуть просто жити десь у заможній країні в комфортних умовах. А можна свідомо йти в цю відкриту, зубату пащу і бути готовими до всього…

Вибір є. У кожного. І у мене, і в Луценка, і в експертів, і в політологів, і в політиків, і у всіх громадян.

Я зробила свій вибір. Я буду боротися.

Дякую.

17

Коментарі

116.12.11, 02:48

Я побажаю тільки одного — залишайтеся людьми. /ю.Тимошенко/ сайт

    216.12.11, 03:16Відповідь на 1 від КРИВОРІЖЖЯ

      316.12.11, 09:06

        Гість: Світанок

        416.12.11, 09:52

        Бути справжньою Людиною - це велика місія громадян планети Земля і ті народи, які це в повній мірі розуміють і живуть достойно, як і належить Людині. А суспільства, які байдужі до майбутнього свого роду нагадують закриту банку із черв'яками, що пожирають один одного. На жаль так нині відбувається в нашій державі.

          516.12.11, 09:57

            616.12.11, 10:57

            Respect

              716.12.11, 12:07

              Юля, Юля, как я ее понимаю!

                816.12.11, 14:25

                Жить безполезно- лучше уж не жить!
                На ровном месте - кочкою служить...
                Свети потомкам нашим, как маяк!
                Свети, как ЧЕЛОВЕК, а не светляк!

                  916.12.11, 16:49

                  какая же она все-таки сильная! Я бы уже давно плюнула и сбежала из этой страны идиотов. С ее-то возможностями

                    1016.12.11, 18:06

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна