Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Вищий спецiалiзований суд України у справі щодо Тимошенко

Проголошення ухвали у справі щодо Тимошенко Ю.В. відбудеться 29 серпня 2012 року

Проголошення повного тексту ухвали колегії суддів ВССУ щодо касаційних скарг захисника Плахотнюка О. А. в інтересах засудженої Тимошенко Ю.В. на вирок Печерського районного суду м. Києва від 11 жовтня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 23 грудня 2011 року, а також захисників  Сірого М. І., Плахотнюка О.А. та учасників судового розгляду Власенка С.В., Титаренка М.М. на окремі постанови суду першої інстанції та ухвалу суду апеляційної інстанції щодо цих постанов відбудеться 29 серпня 2012 року о 10.00 год.

http://sc.gov.ua/ua/golovna_storinka/progoloshennja_uhvali_u_spravi_cshodo_timoshenko

_juv_vidbudetsja_29_serpnja_2012_roku.html


Завтра Європейський Суд з Прав Людини розгляне справу Юлії Тимошенко.

У вівторок, 28 серпня, о 14:30 (15:30 за Києвом) Європейський Суд з Прав Людини розгляне справу лідера опозиції Юлії Тимошенко.
Слухання відбудуться у місті Страсбург (Франція). Юлію Тимошенко представлятимуть в суді захисник Сергій Власенко та донька Євгенія Тимошенко.

Відео слухань можна буде подивитися за цим посиланням:
www.echr.coe.int/ECHR/EN/Header/Press/Multimedia/Webc..

Фото зі слухань можна буде побачити за посиланням 

multimedia.echr.coe.int/en/collection/detail/50/audie.. 

та на партійному сайті "Батьківщини".

20

Коментарі

127.08.12, 20:59

Дякую.Роблю розсилку.

    Гість: Заско Рублий

    227.08.12, 21:02

    Юля засіла надовго...

      327.08.12, 21:05

      прошу післязавтра повідомити чим то закінчилось

        427.08.12, 21:35

        Дякую!

          527.08.12, 21:55

          Дякую за інфо.

            628.08.12, 17:47

            Дякую!

              728.08.12, 20:03

              Сподіватися на бандитський бесПРедєльний суд немає сенсу....є лише надія на європейський справжній суд та ВОЛЮ НАРОДУ у прагненні жити без бесПРедєла!

                84.11.12, 10:39

                Сподіваюся наша Юля порозумнішає

                  918.11.12, 20:06

                  Юлі б звалити за кордон і забити болт на лохторат даунбаський, а вона здоров'я своє гробить щоб зеки з моголами Україну не приватизували повністю. Дура.

                    102.02.13, 17:37

                    Хто підкажеть як мені звернутися до Європейського суду? Спочатку требо написати у чему справа? я гублюсь що статьї і №Конвенції,хоть хто зразок як требо написатм,бо час іде.А я ще не паписав,звернувся до юристів що грошей забагато хочуть,і немае вже довіри, тому що 5 рокив тому я судився з ПФ,і частково виконав ПФ.Я до Євросуду,допомогала мені дівчина,прийшло повідомлення з Страсбурга, і прислали формуляр,потім через деякий час прийшло повідомлення що мої документи запізнилися і розгляду не підлягають.Спитав у помічниці як це могло трапитися? Для тих хто гроші любе,спочатку требо роботу виконати а потім гроші брати.