Люди використовували скульптуру як форму самовираження ще з доісторичних часів – найдавніші скульптури датуються приблизно 32 000 до нашої ери. Однак цей вид образотворчого мистецтва залишається популярним і досі, і ось десятки прикладів красивих, незвичайних та філософських скульптур від сучасних майстрів.
Дерев’яна скульптура авторства Бруно Волпоту
Скульптури з металобрухту Лії Джеффрі
Різьблення по каменю, автор Мет’ю Сіммондс
Автор: Луо Лі Ронг
Автор: Нікола Тікстон
Гаку, різьблення по брокколі
Джоан Кодерч та Хав’єр Малавіа, «Тінь місячного світла», бронза, 2019
Автор: Жанна Мартін
Скульптура Джоан Кодерч та Хав’єра Малавіа
Автор: Мітчелл Графтон
Роботи Фанні Сандор
Автор: Крістофер Гіне
Роботи Метта Баклі
Роботи Даніеле Баррезі
Роботи Паоли Гризі
Роботи Джоан Кодерч та Хав’єра Малавіа
Різьблення по перу, Кріс Мейнард
Кераміка, Остінеллі та Пріст
Автор: Алекс Чиннек
Автор: Лі Сансу
Автор: Ханс Оп Де Бек
Мініатюрна скульптура з паперу, Вайшалі та Ная
Крістофер Робін Нордстром, японський будинок у мініатюрі
Роботи Ганни Назаренко
Дерев’яна скульптура, автор Ікуо Інад
Кераміка, автор Нікола Тікстон
Кераміка, автор Джонсон Цанг
Автор: Деніел Поппер
Джоан Кодерч та Хав’єр Малавіа
Автор: Жерар Мас
Автор: Вілфрід Грутенс
Кераміка Джонсона Цанга
Роботи Марі Кохідон
Роботи Тайітіро Йосіди
Металеві скульптури Брайана Мока
Автор: Діана Бельтран Еррера
Картонна скульптура Уоррена Кінга
Колись із цікавості — «а що там, за обрієм?» – yаші далекі предки покинули Африку і заселили Євразію. Потім один з них, який має вроджений потяг до прекрасного, взяв кістку і зробив у ній кілька отворів, створивши подобу флейти — перший у світі музичний інструмент. Допитливі люди вчилися малювати, створювали, творили, відкривали — без їхніх допитливих розумів світ навколо нас був би зовсім іншим.
Багато хто любить облаштовувати свої гніздечка, щоб там було затишно та комфортно. Але хтось любить ще й прикрашати інтер’єр свого будинку ну дуже дивними предметами. Благо, дизайнери з радістю готові пропонувати людям плоди своєї фантазії. Тут і шкіряне крісло-краб, і скляний журнальний столик на крилах голуба, і пуф у вигляді кукурудзи. Загалом все те, на що так старанно полюють любителі всього екстравагантного і супернезвичайного. Цікаво, а як їхні гості реагують на всі ці прикраси вдома?
Присісти на крабика не бажаєте? В обіймах людини-павука...[ Читати далі ]Щороку рівень моря знижується в середньому на один метр. За останні сто років рівень упав на 25 метрів і це ще не межа. До того ж, останні кілька років море забруднюється стоками з міст і поселень Палестини, які приносять не тільки нечистоти, а й сміття, в основному пластикове.
Великий Бар’єрний риф...[ Читати далі ]Поверхня нашої планети постійно змінюється. І це стосується не лише суші, але й океанів. Занепокоєння вулканів і різної сили землетруси раз за разом вносять корективи у рельєф океанічного дна.
Його вивченням люди активно займалися ще з часів останньої війни світового масштабу. Тепер це роблять за допомогою топографів, ехолотів, сонарів і знімків, отриманих з космічних супутників, вченим вдалося скласти гіпсометричні карти дна всіх відомих океанів. Дослідники порівнюють дані з приладів і оновлюють карти, що дозволяє бачити найменші зміни. Лише погляньте, яке чудове видовище являють собою карти поверхні тверді, захованої від наших очей під товщею води.
1. Будова дна Індійського океануПідводна споруда більше нагадує науковцям міст.
Дослідники виявили щось екстраординарне на дні Атлантичного океану —
підводне спорудження, яке виглядає як гігантський міст довжиною 38 км,
побудований в стародавні часи...
Вся область навколо і під мостом виглядає дуже дивно, наче під самим мостом знаходиться якийсь вхід.
Дороги, сполучені з мостом, схоже, йдуть до можливої підводної бази та до дивного зигзагоподібного підводного спорудження.