Про співтовариство

Делимся своими мыслями, размышлизмами или эмоциями после просмотра фильма или сериала. Форма изложения - свободная.

Домино и скобочка кагбе намекает всем, что можно и пофлудить, если фильм не просмотрен или мыслей по теме совсем нет.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Кино, вино и домино)

Гарний сайт для завантаження фільмів українською

  • 25.03.23, 05:53
Я не люблю дивитись фільми он-лайн, надаю перевагу завантаженим з торентів. Ось непоганий сайт, де можна багато що завантажити.

В 2020 агентура зуміла зірвати операцію ГУР по вагнерівцям...

  • 20.03.23, 14:53

В 2020 агентура зуміла зірвати операцію ГУР по вагнерівцям, обезголовити розвідку і розколоти спецслужби: на жополизів-зрадників, які за посаду стали шістками агентів кремля, і на достойних офіцерів, які не змирилися і стали зливати в ЗМІ всі ті веселі історії про зеленаду, що ви весь час бачите в ЗМІ. Але дієвої розвідки в 2022 в нас вже не було.
А у 2022 році агентура взагалі підвела нашу країну під знищення і щоб не повторилося оте вище, вирішила затикати генералів і офіцерів заздалегідь. Бо ж серед них повно свідків подій.
Наприклад, саме від генерала Марченка ми дізналися, що по прибуттю в Миколаїв він не зустрів там жодного організованого спротиву, всі були готові розбігтися і здати місцевих патріотів по прикладу Херсона. А зараз придворне Суспільне зняло кіно "Битва за Миколаїв"... Без генерала Марченка.
Від командира 4-ї гостомельської бригади НГУ Артема Іллюхіна ми дізналися, як через 2 тижні після отримання Зеленським попереджень про Бучу і Гостомель і за 3 тижні до десанту туди рускіх ...бригаду відводять з-під Гостомеля. У відповідь ми отримуємо стрілочника-Бичкова, який "завадив обороняти аеродром і Мрію". А те, що Зеленський приховав від командування 4-ї бригади отримані від Бернса дані про підготовку кидка рускіх на Гостомель, нууууу, на це послухайте розповідь про Арестовича за занавєской, мівіну і міфічні бої на Банковій прямо як в кіно "Падіння Олімпа" з Джерардом Батлером.
Від генерала Кривоноса ми дізналися, що не тільки Гостомель і Миколаїв не готувався, а й Жуляни, і що він по прибуттю туди змушений був залити смугу мастилом, щоб рускіє не сіли і там. У відповідь Кривонос отримує від зелених кримінальну справу за пошкодження злітної смуги, а ми отримуємо кіно 1+1, де Рєзніков розповідає, як він ...залив смугу у Жулянах мастилом.
У відповідь на правду хуцпа затикає роти офіцерам. Але хуцпа також переписує історію, де вона в спецназівському кувирку ухилялася від куль і кидала гранати в рускіх, а зеля деокуповував Київ з кулеметом наперевіс.
Так що результатів розслідування по Чонгару будемо чекати до відрубаних рук Рєзнікова.

Трамп мечет бисер:

  • 20.03.23, 14:00
Трамп мечет бисер: Донни и Окурок в шоке от причин своих возможных арестов
Пам'ятник митрополиту Андрею Шептицькому у Львові

  • 16.03.23, 14:47
Пам'ятник митрополиту Андрею Шептицькому, який відтворений в 2015р. скульптором Миколою Посікірою із незначними змінами пам'ятника 1932р. скульптора Андрія Коверка. Архітектори Ігор Кузьмак, Михайло Федик.
На задньому плані бароково- рококовий архітектурний ансамбль архикатедрального собору Святого Юра, зведений за задумом митрополита Атанасія Шептицького в 1745-72рр. за проєктом архітекторів Бернарда Меретина (1745-59рр.) та Клеменса Ксаверія Фесінгера (1759-72рр.) при участі скульптора Йогана Георгія Пінзеля та інших митців.


Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
46
попередня
наступна