Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

1944 (2015)

Фильм о борьбе Красной армии с фашиствующими эстонскими молодчиками в период освобождения Эстонии от эстонцев.

Не знаю, почему фильм запретили в России... Ничего там нового не сказали.. Эстонцы и украинцы воевали за немцев против СССР, это ни для кого ни секрет. Как ни секрет и то, что много украинцев и эстонцев было депортировано в Сибирь.

Вообщем тема заезжена до невозможности. Эстонец убивает эстонца, везет письмо его сестре и в первый же вечер после ужина, немытый, в портянках, умудряется чпокнуть ее. В последствии, я так понимаю рождается белобрысый мальчик.

Апогей фильма- капитан НКВД заставляет офицеров красной армии убить эстонских дезертировавших подростков. Офицеры отказываются подчиняться. В результате капитан НКВД убивает офицера, который чпокнул сестру убитого им эстонца. 
Но на выручку приходит сибиряк-снайпер и убивает офицера НКВД.

Сюжет длится час сорок минут и разбавлен для экшна батальными сценами.




3

Коментарі

122.04.15, 09:15

....щас по інтері Ленінград 46 показують, нічо так, мені сподобалось, артисти сильні, і сюжет непоганий, хай подивляться ті шо арут дедивоєвалі, блять!

    222.04.15, 09:17

    Ты так кросиво всё описал, что можно уже не смотреть... Ну разве шо, ради постельной сцены чпоканья.

      322.04.15, 09:18Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      ....щас по інтері Ленінград 46 показують, нічо так, мені сподобалось, артисти сильні, і сюжет непоганий, хай подивляться ті шо арут дедивоєвалі, блять!а шо це ти інтер дивися... ахмєтов прислав гуцулам пайок?

        422.04.15, 09:18Відповідь на 2 від Вискарион

        Ты так кросиво всё описал, что можно уже не смотреть... Ну разве шо, ради постельной сцены чпоканья.постельной цені чпоканья там нет

          522.04.15, 09:20Відповідь на 3 від DimedrolЫЧ

          ....щас по інтері Ленінград 46 показують, нічо так, мені сподобалось, артисти сильні, і сюжет непоганий, хай подивляться ті шо арут дедивоєвалі, блять!а шо це ти інтер дивися... ахмєтов прислав гуцулам пайок?піздец, цеж не НТВ чи перший російський

            622.04.15, 09:34Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

            ....щас по інтері Ленінград 46 показують, нічо так, мені сподобалось, артисти сильні, і сюжет непоганий, хай подивляться ті шо арут дедивоєвалі, блять!а шо це ти інтер дивися... ахмєтов прислав гуцулам пайок?піздец, цеж не НТВ чи перший російськийну то й шо. Інтер - це величезна брудна пляма навіки. неначе корова насрала в бідон з молоком

              722.04.15, 09:46Відповідь на 6 від DimedrolЫЧ

              ....щас по інтері Ленінград 46 показують, нічо так, мені сподобалось, артисти сильні, і сюжет непоганий, хай подивляться ті шо арут дедивоєвалі, блять!а шо це ти інтер дивися... ахмєтов прислав гуцулам пайок?піздец, цеж не НТВ чи перший російськийну то й шо. Інтер - це величезна брудна пляма навіки. неначе корова насрала в бідон з молокомя знаю, я бачив як їм майданівці два бідона гімна принесли під офіс

                822.04.15, 10:27Відповідь на 3 від DimedrolЫЧ

                а шо це ти інтер дивися... ахмєтов прислав гуцулам пайок?фірташ продав інтер ахмєтаву?

                  922.04.15, 10:33Відповідь на 8 від WILD_EAST

                  а шо це ти інтер дивися... ахмєтов прислав гуцулам пайок?фірташ продав інтер ахмєтаву?они все одного поля ягода

                    1022.04.15, 11:11

                    а ти моє кіно бачив?
                    не маєш права писати замєтку доки не подивишся кіно з попередньої замітки!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна