З днем української хустки.

  • 07.12.19, 19:20
Дооообрий вееееечір, малята, любі хлопчики й дівчата...
А це якщо би я жила років сто тому, то носила би так... Або буду носити так, коли стану бабою Олею.Цьоця Оля всіх любить і баба Оля всіх любитиме. Алюмінь.

Зимове.

  • 02.12.19, 16:16
А у вас, юашники, є спеціальна людина, що гріє вам дупку?P.S. Всіх люблю. Нехай ваші дупки будуть завжди в теплі.


27%, 4 голоси

7%, 1 голос

13%, 2 голоси

7%, 1 голос

27%, 4 голоси

20%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Про наболіле...

  • 28.11.19, 19:01
Юашники, а до вас вночі приходять ці чувачки?
Якшо шо, то буду традиційно худнути після свят. А там побачу, після новорічних, або після зелених.

Не кидайте капцями, бо набрала штири кг, трясця...

Та й таке...

  • 27.11.19, 12:53
Привіт, друзяки. Я вам трохи мемчіків напридумувала. Всі збіги вважати закономірними.Про інтелігентів

На реальних подіях. А точніше, як завжди, на наших реальних подіях. Місяць тому завели ми кота породи сфінкс, не подумайте, що ми дурні і купили його за всі гроші, бо купувати котів не логічно, при тому, що їх на вулиці повно. Цього нам віддали одні люди, що поїхали за кордон.
Тепер далі... Нового кота залишати одного не можна, бо він впадає в переляк і депресію, але не від того, що опиняється сам, а від того, що напудивши в лоток один раз, він потім гидує в нього ходити, а дзюрити повз лоток йому не дозволяє його котяча гідність і тоді він кричить, як соліст вокально-інструментального ансамблю "Slayer" Анатолій Арайа. Ну то таке...
Поїхали ми до батьків. Взяли кота і всю трахомудію до нього: корзину, лоток, корм, наповнювач в лоток. Приїхали. Мама одразу повідомила, що знає цю породу і вона називається сфінктер. Ну мамі 80 з фостиком. Має право. То таке...
Далі ми зібралися по гриби. Кота залишили на маму, як знавця породи. Приїхали години через три. Мама мені одразу претензію:
- Завели якогось сраного інтелігента. Я йому їсти насипала, а воно ще свою лису морду воротить. Дивно, думаю я собі, відсутністю апетиту наш сфінктер не страждав.
Дивлюся в миску, а там ...
повна тарілочка наповнювача для котячого туалету.


Про всіх моїх котів.

  • 27.09.19, 11:52
Думала про що би вам написати. І вирішила зробити інвентаризацію котів, що колись жили зі мною.
Про кішку Малишку, кішку Сніжинку, кота Шурика, малого засранця, що дуже швидко помер від срачки і кота Чорниша, що всі жили у мене, коли я ще жила з батьками, я писати не буду.
Одразу почну з котів, що жили зі мною, коли  я вже була у сімейному стані.
Першою була Ліза. Спочатку її назвали Жаба, бо ну дууууже вже вона була страшна й миршава. Але бабуля мого чоловіка, царство їй небесне, завжди м'яка і толерантна жінка, поклала нам умову, або кішку назвати нормально, або вона сама її переназве Лізою. Ми не сперечалися... Ліза прожила у нас майже 14 років і пішла на радугу від наслідків інсульту, залишивши наостанок мені кицю Кнопу. 
Паралельно з Лізою у нас жив кіт Проша. Він прожив всього 6 років і зійшов з хати, бо захворів хворобою, що не лікується. У котів таке буває.

На цій фотці Проша якраз після березневого загулу, коли пару днів швендявся по котобабам і прийшов знесилений і брудний додому.


Отже залишилася Кнопа. Кнопа, хоч була і нагуляна Лізою від десятка сусідських котів одразу, мала чисто-білу шубу і округлу морду. Старший синок любив її безмежно. Та й ми всі її полюбили. 
І от одного разу у кумів народились кошенята сіамського окрасу. Котика подарували нам. Назвали Фєня.
Фєня і Кнопа жили душа в душу, пісяли в один лоток і спали разом бубличком......  Як хтось прибрав Фєню в "гарні" руки. Боже, що тоді було з Кнопою!!! Вона бігала по хаті, шукала по кутках, відмовлялася одна їсти і сумувала, поклавши голівку на лапки і дивлячись у вікно.Тільки Кнопа відійшла від втрати друга, як вже до моєї мами в селі прибився сусідський кіт. Мама вже мала свого кота і сказала нового завезти десь на дачі. Ну ми і завезли...додому. Ну а як живого кота, що довірив своє життя вам, взяти і кудись завезти?!

Кота назвали Гітлер за характерні вуса під носом, ну і, як виявилося пізніше, наш Гітлер мав схильність до насилля над невинними, як і той. За літо він зловив не менше 90 пташок, по одній на день. Хоч ми його і годували вчасно і в достатній кількості, але я зробила висновок, що йому просто подобається вбивати. В усьому іншому котик виявився дуже розумним.

Коту ми навіть зробили модняву стрижку під леваОтже. На початок літа 2019 року я мала кішку Кнопу і кота Гітлера. Весь час з самого народження Кнопа жила типу на дві хати. Сусіди постійно підгодовували її смаколиками зі столу, бо їхній кіт відійшов на веселку, а звичка годувати котів  у них залишилася. Від шестиразового годування Кнопа прийняла вигляд волохатого м'яча і втратила здатність скакати через паркан. Одного ранку я вийшла годувати котів. Гітлер прибіг, а Кнопа ні. Так було три дні підряд. Не те, щоб я почала сивіти і битися в істериці, але я несу відповідальність за поголів'я у своєму периметрі. Пішла я шукати до сусідів. Прихожу, а вона лежить у них в дворі і додому не збирається. Сусідка каже:"Така файна киця, нехай живе у нас." Я Кнопу питаю:"Ти згідна?" Вона мовчить. "Ну добре. Як захочеш додому, то ми тебе чекаємо",- знову кажу я. Думаю, що вона просто приревнувала до Гітлера і пішла від нас. Та я спокійна, бо живе вона у гарних людей і має такий самий вигляд м'яча і тепер. Іноді ми з нею розмовляємо через паркан, але вертатися вона явно не збирається. Може хтось припустить, що її образили, але ні. Кнопу ми всі любили, а особливо старший. Ми навіть шуткували, що він одружиться на Кнопі, так вона його вилизувала, а він її чухав.
І от я вже змирилася з тим, що у нас тепер живе один кіт, як...
Одні люди зібралися їхати з України і намагалися пристроїти свого улюбленця. Я побачила це чудо і вирішила, що чудо має жити з нами.Чудо звати Добі, він канадський сфінкс 5,5 років. Котик дуже розумний і незалежний. Він звикає до нас, ми до нього. Думаю, що все буде добре. Не знаю, хто як, але я не розумію, як люди живуть без котів. Я погоджуюся з теорією, що ми є господарями собак і рабами котів.
Ну і все.

Всіх люблю.

P.S. Пишіть, людоньки, у блогах, бо щось тут так сумно, аж хочеться сказати коронне "сайт вже не той..."

7%, 1 голос

43%, 6 голосів

50%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Бругмансія

Весною мені одна добра жіночка дала матеріалу на черенкування бругмансії. Для мене це чудо завжди було дуже бажаним, але недосяжним. Мало у кого в дворі я її зустрічала, а в інтернетах я рослини купую рідко... не люблю отримувати замість здоровезного і файнезного куща на картинці чортішо з сасохлим листям висотою 4 см в реалі.
Продовжую про черенкування... Нарізала патичків і поклала в стаканчики з землею, зверху накрила банкою. Бругмансія чудово пускає корінці. З восьми штук не прийнявся один.
Далі тра-та-та...літо...воно росло собі. Води, доречі, воно п'є багато. Не терпить жару і засуху, одразу листя висне як шмарклі, але відходить після поливу.
Собі я залишила 4 штуки. Дві посадила прямо в землю на городі, два в великі горщики. Результат: в горщиках вимахали по метру висотою. В землі по 50 см. Думаю, що в горщиках просто все добриво залишалося при рослині...я ж удобрювала єслішо. В горщиках зацвіла одна з двох на місяць раніше, ніж в землі. В землі теж зацвіла одна з двох. 
Перед прогнозами перших приморозків, я з городу рослинки посадила теж в горщики і занесла в хату. Отака краса у мене тепер


Зимувати воно має в хаті, а потім знову буде жити на вулиці. У мами кущі примерзли, але викидати їх не буду. Весною може відійдуть. Я знову вся в експериментах.

Ну і поки готую нову замітку, то ось вам загадка про що. Дивіться на мою бругмансію і відгадуйте тему нової замітки.
Загадка на фото:


Всіх люблю.  Спроба намба ту

  • 13.09.19, 10:19
Сьогодні про те, як чоловік не губить надію зробити з мене водія

У кого з жіночок було не так, то тих вчив не їх чоловік, а чужий дядько.

Всіх люблю.

Занадто особисте

  • 12.09.19, 15:03
Трохи про мою родину
Ну і з останніх моїх новин. Я в черговий раз намагаюся сісти за кермо.
Як завжди, занадто відверта, але яка вже є.
  
Всіх люблю.

Що зберігають наші кладовки

  • 04.09.19, 09:51
Всім привіт. Я жива.
Недавно перебирали з чоловіком лахи в квартирі, де він жив до того світлого і щасливого моменту, як зустрів мене і надибали отакий скарб родом з далекого 1987-го.Я тоді ще була дитям, а мій чоловік вже вибілював своє, тоді ще більш-менш густеньке, волоссячко гідроперитом.
Бідна дитина. Мабуть тяжко було бути рокером в 1987-му?! Тепер я розумію, чого воно місцями таке припадошне, просто його часто били. Шуткую звісно. Про свого чоловіка пишу виключно з любов'ю і іронією, бо тільки ну дуууууже терплячий зможе витримувати таку святу жінку, як я.

А тепер всім вам, мої любі, для настрою. Мене ця пісня пре неймовірно, просто дико шаленію і впадаю в музичний екстаз.

Або тут 

Буду ближче до вечора. Пішла робити борщову заправку.

Всіх люблю. Все буде Україна!