хочу сюда!
 

Natalia

41 год, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Політичне про зустріч Зе і Пу ... трясця

Радіємо. Бубочка домовився про обмін полоненими!!! 
     А я чомусь бачу таке: Путін віддасть якусь частину бранців в обмін на те, що ми знову конкретно підсядем на його газову голку. Путін туди їхав не про Крим і Донбас домовлятися, а впарити нам свій газ...і я чомусь впевнена, що впарив.
А нарід зараз буде радіти знижкам і плескати спітнілими долоньками відновленню дружби з Росією. 
     Що ми маємо по ітогам: українських питань знову не вирішено, нам знову пхають формулу Штайнмаєра, ми знову сідаємо на газову голку. Путін знову переміг. Равлики знову хавають "покращення". Алюмінь.

Слова Зеленського:
«Ми обговорили це (газове) питання. І мені здається, що це питання ми розблокували. І вже на рівні радників зараз будуть обговорюватися можливість, формат, об'єм, ціна тощо - деталі договору про транзит газу. Тому що це дуже важливо для всіх - і для України, і для енергетичної безпеки Європи. Тому, я думаю, що там дуже непогані кроки», - сказав Зеленський

Ну і Путін:
«Пам'ятаєте дитячий віршик: «А у нас в квартирі – газ. А у вас?». І у вас є, і буде. Але може бути набагато дешевше, якщо ми домовимося про спільну чесну роботу. Може бути дешевше на 25%, ніж сьогодні отримує кінцевий споживач. Перш за все, промисловий споживач. Ціна газу для побутового споживача, для громадян, дотована. І ми не можемо вираховувати ціну від дотованої ціни. Це звичайна економічна логіка».
     Крім того Путін заявив, що має бути амністія бойовиків і вибори на Донбасі. Але нам про це наш преЗедент тактовно промовчав.

     І знову моє "А я ж казала" (як я вже хочу нарешті помилитися), що ми продамося Путіну за газ і пробачимо Крим, Донбас і тисячі загиблих. Ну не одразу різко, а потихеньку ...ніжно. Ми звичайно будемо по інерції згадувати Небесну Сотню і робити сумні оченята, але десь іноді наш, промитий телебаченням мозок, буде все частіше видавати, що війна наче і не війна і в усьому Майдан винен...і взагалі майданити це злочін. А ну, любі мої друзі виборці Зеленського, скільки з вас вже впевнені, що виходять на вулиці тільки за гроші якісь майдануті? А скільки з вас зрадіють, що газ стане дешевшим на 15-20%?
    Тому давайте поки знову в черговий ...надцятий раз відкладемо питання про незалежність України, бо ми, трясця, не здатні бути незалежними. Ми можемо скільки завгодно волати і бити себе в груди, але в решті решт...
"За шмат гнилої ковбаси. У вас хоч матір попроси... То оддасте..."


28

Комментарии

110.12.19, 11:09

Так диявол криється в деталях. Трохи згодом ми їх побачимо.

  210.12.19, 11:14Ответ на 1 от Геннадий М

  Так диявол криється в деталях. Трохи згодом ми їх побачимо.Думає, що побачимо? Може і побачимо, але більшість схаває за тимчасово зменшені платіжки.

   310.12.19, 11:15

   Явное отсутствие зрады, для некоторых, ещё больнее чем призрачность её присутствия. )

    410.12.19, 11:18Ответ на 3 от Вискарион

    Явное отсутствие зрады, для некоторых, ещё больнее чем призрачность её присутствия. )

     510.12.19, 11:20Ответ на 2 от muxa-xa-xa

     Так диявол криється в деталях. Трохи згодом ми їх побачимо.Думає, що побачимо? Може і побачимо, але більшість схаває за тимчасово зменшені платіжки.Якщо під АП люди будуть постійно нагадувати Зе межу, за яку ні в якому разі не можна переходити, то є шанс...

      610.12.19, 11:26

      прутня і піхвець
      що до змісту замістки то стандартний набір слів
      піздец, сцуко, нахуй, бля...
      Петруччо канешно розніс би там ту русскую тройку...но зебілятка вирішили па-другому...
      свято вірю шо твій младший Спепан ще насре купу на красній площі
      Маріннело, Бжджілка і Віскарь піпічна макуха....єслі шо то Віскарь вкурсі шо таке макуха
      Пис.Пис....дуже гарно нписала техст, мені сподобалось

       710.12.19, 11:28Ответ на 4 от БджЫлка

       Явное отсутствие зрады, для некоторых, ещё больнее чем призрачность её присутствия. )ти Аасса тупа як пробка від шапанського, хоч шоб пізду лизали ...а сама топиш за анальний секс, після якого той хуй пхають до рота.....

        аноним

        810.12.19, 11:29

        Можешь сдаться путину в плен (в заложники) и там ждать пока Украина не станет незалежной. Хорошо рассуждать, когда в заложниках другие.

        "що війна наче і не війна і в усьому Майдан винен...і взагалі майданити це злочін" - золотые слова

         910.12.19, 11:32Ответ на 3 от Вискарион

         Явное отсутствие зрады, для некоторых, ещё больнее чем призрачность её присутствия. )Чи не здається тобі, що не відбулося "явної зради" завдяки Руху "Ні капітуляції" та парламентської опозиції?

          аноним

          1010.12.19, 11:32Ответ на 6 от НеЖриМоэСало5

          Петруччо канешно розніс би там ту русскую тройку...но зебілятка вирішили па-другому...Петруччо туда просто не поехал бы. Он заморозил ситуацию и его она в таком виде устраивала.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           24
           предыдущая
           следующая