Про вибір трішки жартівливо, але доцільно.

Критерії відбору діють, коли вони вибудувані за пріоритетами 1-2-3…, а не перемішані багато вкупі. Як було колись, при соціалізмі, приходила «рознарядка» висунути передовика виробництва на заохочення: жінку, 30-35 років, з робочим стажем 10 років, 1 дитина, «колір волос, колір очей» і виходить що критерії передовика вже втрачені, загубилися в анкеті чиєїсь коханки. Так і ви, висуваючи багато не принципових, а бажаних вимог до нього, врешті втрачаєте щось головне. Врешті наче і обрали, але щось не те.
Проявляйте через гумор власне обличчя – Коли зустрітись: «Відкладу усе щоб зустрітися з тобою», «Хоч вдень, хоч вночі, коли ти зявишся», «Як тільки ти повідомиш, так одразу». Шукаю хлопця: «99 – 55 років», - це ж прикольно! Тим більше, якщо знайдеться хлопець – 54 роки.
Матеріальна підтримка: «можу розрахуватись за каву у кафе, чи білети у театр». Це значить лише вашу готовність разом нести витрати. (Колись, в моїй молодості на побаченні в ресторані моя супутниця поклала переді мною власний гаманець перед розрахунком з офіціантом. Я пальцем не торкнувся того гаманця, але вона мене звідти повела на «вірьовочці», як телятко. – Такий от миттєвий прохід в «дамки».)
Не каламутьте інформацію. Повністю зрозуміле сімейне становище так: 1) розлучена; 2) вдова; 3) формально заміжня; 4) не була заміжньою. Бо просте «незаміжня» охоплює усі 4 пункти і не несе потрібної нам інформації.
Коли пишете мета знайомства: «створення сімї, шлюб» то наче б то зазіхаєте на усе й одразу. Уявіть у вашій молодості, вас запрошує юнак з тремтячими руками і серцем до танцю, а ви йому – «А ти одружишся?». І, хоч ті юнаки тілом стали мужчинами, але у голові залишаються дітьми. Та й ви не з кожним, хто придатний для спілкування, станете до шлюбу. Тож, хоч не розлякуйте кого і так немає. Розвиток відносин у пари має бути природним, як у 17 років, за переліком, хоч і може бути прискореним у часі.
Набуття життєвого досвіду навряд чи скорочує перелік станів від знайомства до стосунків. Все має визріти. Треба, як кажуть, «принюхатись». Але нічого не можна зробити не почавши. Чарівна бабуся – 60 років пише: «секс не пропонувати». Та не бійся, можливо його тобі вже ніхто не запропонує, бо усіх цим «розлякала». Ось тут в принаді ваш життєвий досвід, жіноча інтуїція, і привабливість.
Для мужчини похилого віку – (останній) секс понад усе! – це його захист від конкретних хвороб, сенс і тривалість його життя, можливість взагалі жити. Тому вони (ми) шукаємо собі якнаймолодшу жінку. Ви праві, – ми самі вже не на багато фізичної сили здатні, але ми ласкавіші молодих мужчин, бо нам відступати нікуди, попереду… і багато потребуємо в першу чергу любові, ласки і піклування. Тож зважте, чи потрібен вам цей клопіт. Але як ви дійшли висновку: клопіт (мужчина) потрібен, то включайтесь в боротьбу. Як казав А.Райкін, «Если меня прижать в тёмном месте к тёплой стенке, со мной можно очень и очень… поговорить о жизни, о любви и о вас, дорогие женщины».
Принципово важливу інформацію викладайте одразу!, не залишайте на – потім, при спілкуванні, «потома» може не бути! Не втішайтесь: «та всі вони погані». Витягайте з себе «Чи я ж усе важливе сказала?». Обговоріть з другом, приятелем, але обовязково мужчиною ваші суттєві риси характеру.
Наявність тіла обовязкова (фото). І чим більше ви можете його предявити (оголити), тим краще для вас. Можна «розмитий» спочатку, але для нього поступово усе без обмежень.
Жінок без дітей не буває! Це тільки мужчина після пятого розлучення може залишатися бездітним. Тому надавайте більше інформації про дітей: «син одружений, живе окремо, матеріально допомагає», «дочка заміжня, зять возить машиною врожай з огороду», «діти старшокласники добре навчаються», «хоч мій син іще маленький, та добре вихований, самостійний, творчий». Знайдіть хоч трохи слів одразу похвалити власних дітей.
Факт вашої присутності тут, на сторінці знайомств буде обєктивно оцінено самим його кінцевим результатом. Намагайтесь бути більше бджолою, аніж стрекозою, бач любить вона: «путешествия, весёлые компании и другие развлечения». Зичу усім знайти!

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Шкільні змагання з настільного тенісу.

Цокають кульки над сіткой до столу –
Змагання з пінг-понгу забавили школу.
Савва стрибає подібно Кінг Конгу
І коментує змагання з пінг-понгу.

«Ракетки змахнули – і сталося диво:

Кулька – направо, кулька – наліво.

Кулька – наліво, кулька направо»  -

Так коментує змагання Савва.

Кулька стриба, цокотить і танцює,
Сава плеска язиком, – коментує,
Радить, керує, підказує, вчить,
Тільки не гра сам; і не мовчить.

Кажуть: «без лиха добра не буває» –

Савва на уроках «відпочиває».

Як наговориться під час перерви,

Мовчить на уроці – відновлює нерви.

Бо вже «задовбав» Сава вчителя праці,
Фізики, хімії …; і вдень, і вранці,
Кожного Савва бажає навчить,
Уроку жодного він не мовчить.

Як станеться – Савва покине школу,

То буде він коментатор футболу.

PS.

Розмовного жанру не треба бояться,

Бо здібності різні в житті знадобляться.

Кому належить мужчина.

Це жінка може бути «безхозною»,
тобто самотньою, а мужчина, як правило, має комусь належати. І хазяйок у нього
може бути не одна. Часто між його матір’ю та дружиною іде непримиренна
боротьба. Важче усього у цій ситуації мужчині: він кохає дружину і любить
матір, але залишається поміж двох фронтів і страждає беручі під захист слабшу,
– на початку життя молоду дружину, а згодом стару вже матір. Частіше за все
вихідна причина в матері, вона любить свого синочка з дитинства і не відчула моменту,
коли права на нього треба уступити іншій жінці, якщо сформулювати узагальнено,
то тій, з якою у нього почались інтимні стосунки. Найважче це зробити матері, у
якої він одиначок, а якщо до того ж його мама самотня, то можуть утворитися
пекельні відносини між свекрухою і невісткою. Дещо пом’якшити відносини можуть
 малі онуки.
Та лише цією парою конфлікт не
обмежується. Інша ситуація – суперниці. Не завжди формальний статус «дружина»
захищає життєві пріоритети. Чув такий випадок. Додому до дружини зявилась
стороння жінка: «Не будеш іноді відпускати чоловіка – заберу його назовсім». Що
ж, мабуть такий розклад волі діючих осіб цього трикутника. Сприйняття цієї
ситуації вами залежить від ролі, яку в ній ви обрали для себе.
Кому ж належатиме тимчасово «безхозний»
чоловік? Є такий комерційний трюк. Наприклад, на кожний послідуючий автомобіль
в автомагазині навішується накидка. Кожному купцеві пропонується обирати собі
авто крім того, що під накидкою. Але ж вам,
як і більшості, сподобалось те авто, що під накидкою і ви пропонуєте
хабара. Враховуйте такий психологічний момент і зумійте обєктивно розібратися
з кандидатами. Не зволікайте з вибором. Чую ваше: «Якби ж він був».

Ти пиши.

Ти пиши, коли вистиглу землю
Золотою укриє листвою.
І листвяний вінок оповиє,
Наче німб над твоєй головою.

Ти пиши, коли стануть морози,

Коли вітри зимові завіють,

І на очі з’являються сльози,

І всміхатися губи не вміють.

Ти пиши, коли сумом сповита
І години рахуєш до ранку.
Бо не випита, а розлита
Твоя доля, як твоя склянка.

Ти пиши, хоч посохли чорнила,

І зчерствіла душа твоя нині.

Щоби долю свою ти допила.

Ти пиши, бо все ж, «коні не винні».

Як втрачають чоловіка.

У зрілому віці переважна більшість жінок вже були заміжніми. Кожна жінка має право на необмежене число спроб створення сімї. Але доцільно проаналізувати як втрачаються попередні чоловіки, щоб уникнути помилок наперед і встановити власні критерії вибору.
Природною втратою чоловіка є його передчасна смерть. Та все ж така втрата піддається впливу дружини більшим чи меншим ступенем. Це перш за все характер харчування: наскільки природні і здорові харчі ви вживаєте, як бережете нерви одне одного, як лікуєтеся у разі потреби. Я розумію у кожної з вас буде свій приклад. Це трагічна доля, і вона перш за все викликає співчуття. Важливо для себе зрозуміти цю долю.
Іншою втратою чоловіка для вас – є розлучення. Зрозуміло, що колишній – сам був «не такий». Але наодинці з собою, будь критичніша до себе.
Основою міжособистісних відносин двох статей є секс. Вдало складена пара (з відповідними одне одному параметрами) здатна дійти прийнятного рішення у багатьох гострих самих по собі, життєвих питаннях. Рівномірно сексуально задоволений чоловік стає врівноваженим, схильним до компромісу у інших менш важливих питаннях.
Тобто, нижній поріг сексуальних відносин успішної пари не може бути нижче чоловічої потреби. Інакше, той його надлишок шукатиме виходу, як, мабуть, і ваше не задоволене бажання, яке вам треба намагатися прилаштувати вдома, у межах фізіологічної можливості свого чоловіка. В іншому випадку доведеться шукати задоволення на стороні. Хоча, слава Богу, жінки відомо, як правило, терплячіші від чоловіків у фізіологічних потребах, (наприклад в їжі).
Тепер можна перейти й до другорядних міжособистісних проблем. Зрозуміло, що барану впертися можна і в стінку, чи в «нові ворота», тому жінці доцільно брати на себе функцію компенсатора раптових вибриків, тобто виходити з того, що завжди винна жінка, і мяко, тимчасово відступити. Хоча сумарно мужчини розумніші за жінок, жінка у сімї завжди мудріша за чоловіка. Фактично в успішній Українській родині завжди панує матріархат, якщо жінка достатньо розумна.
Отож, за великим рахунком, розпад сімейної пари вважай своїм «проколом» - тобі не вистачило розуму. Це потім подрузі ти поплачешся - «який він козел», а для себе знай: кращого не буде. Якщо врешті, втрату сприйматимеш й як власну провину, вважай себе готовою до нових успішних відносин. Це боляче, як гіркі ліки. Але тому – це й ліки.
Один винним бути не може. Шукай, де ти колись: даремно промовчала, прогледіла, або поспішила, дрібязково причепилась, не розібралась. Як сама довга дорога починається з першого кроку, так з маленької – хибної дії чи бездіяльності виникає і накопичується до критичного значення кількість помилок, яка переходить у якісні зміни і, врешті, веде до розпаду.
Усі твої визначення на адресу твого колишнього: «козел, наволочь» і.т.п. – можливо, не безпідставні, але крім емоційного розрядження нічого конструктивного тобі не дають. Треба накопичувати конструктивні прийоми і вдало їх застосовувати.
Сказати образно, то у РАГСі тобі видають більш-менш наповнений гаманець – це твій ресурс, і протягом наступного життя ти з нього тільки витрачаєш. Наскільки часу тобі його вистачить це результат твоєї бережливості чи марнотратства.
Якщо ти щиро береш на себе моральну відповідальність за сімю, май безкінечну поступливість і в той же час постійно мяко виховуй його. А також, наповнюй новизною ваші інтимні відносини: підтримуй розмови інтимного змісту, танцюй танок живота і роби все, що він може шукати на стороні. Можливо я дещо перебільшую, але діяти треба у цьому плані. На перший погляд може, усе тут «заморочливо», але прямо, коротко, і без сліз.

Що писати у оголошенні про знайомство.

Що писати у оголошенні про знайомство.
Приємно спілкуватися з людиною, якщо вона щира, чесна, розумна, культурна, має власну гідність, що передбачає повагу до інших людей. І навпаки, природне бажання уникати контактів з людиною, яка нещира, схильна до обману, інтриг, агресивна, хамовита. Ми, природно, обираємо для себе перших і, як правило, не підпускаємо до себе нещирих. Як же показати що ми самі щирі і розумні.
Велика частка молодих пар складається на роботі, бо серйозні обставини передбачають і серйозні відносини. Тому доцільним у мережі є знайомство на Форумах, по спеціальностях, професіях, захопленнях. Це за характерами супруги (разом впряжені) мають доповнювати одне одного, а робота і захоплення мають максимально бути спільними: рибалка, вишивання хрестиком, та що завгодно. Виявіть круг інтересів вашого візаві і продемонструйте йому вашу цікавість до хоч якогось його захоплення.
Одразу в оголошенні про знайомство наведіть коротко свою трудову біографію, захоплено розкажіть про своє хобі. Не відкладайте на «потім в особистому листуванні» ці багато значущі факти, залишаючи не зайнятим місце надане вам для завоювання чоловічої уваги, бо «потім» може не статись. Мужчини хочуть якнайповнішу інформацію одразу, бо «ліниві» і на шевеління пальцями по клаві. А крім того інтелігентні мужчини, - за першою строчкою цього тексту, схильні до сумнівів, самокопання, з пригніченою ініціативою до свого особистого життя, ну взагалі «не орли». Тут треба вам брати ініціативу на себе, якщо бачите що людина того варта. А якщо вони «орли», то не виключено що ловеласи, скарга на яких відчувається майже в кожному жіночому оголошенні.
Знайдіть «своє обличчя» для чоловіків, - це ті відмінності, які самі ви можете вважати навіть за недоліки. Чим вирізняєтесь ви з усього жіноцтва? Мужчинам після 45 однієї приємної зовнішності недостатньо, для них важливе також ваше духовне наповнення. Якщо ви тут вигукнули: «А самі ви…!», то я з вами цілком згоден, Але ж… !,
1. Зацініть яку характеристику дають вам друзі-мужчини.
2. Погляньте на власні відємні риси з позитивного боку, там може бути ваша перевага.
3. Занадто стриманість робить вас прісною.
Згадаємо інтермедію «Характеристика» гумористів Ільченка і Карцева: «Морально устойчив так, что аж ненавидит женщин!».
Ми усі моральні жертви соціалізму. Скільком це зламало особисте життя: туди і подружні «зради», і алкоголізм, і короткочасність життя. Мої сусіди-мужчини до 50-55 років вимерли, до того ж чоловіків ізначально було менше. Є сусід 50 років, якого мама поки жила виростила одинаком, - дружина йому ні до чого. Іще один 30 років слабкий розумом: порається по хазяйству, живе зі старіючими батьками, що потім? Вам, жінкам - зрозуміти це – значить озброїтись. «Хоч синам, як не собі – Кращу долю в боротьбі».
Вибачте,в цей раз виходить дуже серйозно. Але мушу ще сказати: Будуйте свою поведінку з мужчинами більш агресивнішою. Зважте що попереду врешті решт труна. Суддя вам ваше сумління, час і Бог. «В своїй хаті Своя правда».

Моя анкета.

Якщо ви обмежили прийнятний вік вашого обранця нижче мого, то я, як мабуть і більшість мужчин, вам не напишу. То ж ви втратили можливість щонайменше поспілкуватися з досвідченою людиною. А от, як дехто жартівливо встановлює 90 років, то вона ні в чому ж не зобовязується, але ж підвищує свій шанс. Щасти їй.
Я розумію, що ставити власне фото можливо «ризиковано» для малого міста, чи ще за якихось умов. Можна ж розмістити малесеньке фото, або на компі «затуманити» різними засобами. Та все ж таки фото потрібне, щоб хоч якось створити ваш візуальний образ. В той же час я особисто обминаю тих, хто на фото у квартирі з котиком чи собачкою. Але мені дуже імпонує жінка на садовій ділянці. (Одне і друге просто приклад).
Я навмисне пишу так просто, наче від імені простої більшості. Я високо ціню тих, хто розміщає в анкеті вірші, але їх дуже шкода, якщо більше нічого інформативного немає.
Нарешті, усвідомте ситуацію з точки зору статистики. У найстаршій віковій групі не так як у 20-ти річних: на 1-го хлопця 2-ві дівчини, а так – на 1-го діда аж 6-ть жінок. Якщо наприклад в банкі 10 чоловіків, то на них доводиться 60 жінок. Отже, після того як 9-ть претендентів оберуть собі пару, мені залишиться 51 – є з кого вибирати прискіпливо.
Я також хочу вступитися за нас чоловіків. Ми – післявоєнного народження ухопили важкого життя. Не всі одержали високу освіту, а навіть і з нею, перебудова, криза, незаможність – лиш дехто оволодів компютером. Діти свого батька ревнують дужче ніж матір, тому не поспішають бути посередниками у знайомстві його через інтернет.
Є навколо мужчини – чудові майстри, ласкаві тілом і добрі душею, для яких скажімо, горілка остання в черзі, але її черга прийшла, бо не прийшла ТИ. Побач їх, зрозумій, усвідом що врешті ми над «прірвою», ближче чи далі. Відступати вже нікуди. Або хоч щось, або нічого. Відвідай церкву. Роздивись навколо. Роби свій вибір.
Найбільше мені шкода кротких жінок. Можливо тому що такими є мої двоюрідні сестри. Їм важко перемінитися «під занавіс» й «побойовіти». Тим більше що однакові полюси магніта відштовхуються, тож лагідні чоловіки дістаються «бойовим» жінкам.
Але не все так погано. Врешті, я хотів звернути вашу жіночу увагу на те, як кувати власне щастя. У чому бажаю вам всіляких успіхів.

Свиням бісер.

Свиням ластівки співають, 
У сажі гніздечко в’ють.
На них свині не зважають –

Чавкають та хрюкають.

У сажі не у Концерті,

Тут інакші звичаї:

Були б свині лиш нажерті –

Не леді ж та лицарі. 

Та й поміж людей буває,
Різні біси плутають:
Хай хоч як артист співає,
Палац з сажем путають.

Що удень їм, що вночі, 

Тому й «Мають те, що мають»,

Вічну жвачку жуючи.

«Свиням»? артисти співають.

Значущі помилки жіночіх оголошень.

Ти боїшся, що твою сексуальну чутливість мужчини не так зрозуміють, через те її приховуєш. Зате пишеш: «Секс на один-два раза меня не интересует, как и женатие мужчини». Любий рух починається з першого кроку. Не можна одразу стрибнути у нову якість: була розлучена – стала заміжня. Це тривала, цілеспрямована, копітка робота, -
знаєте краще за мене.
Зазвичай жінки не логічні, награно соромязливі і лицемірні.
Зроблю тут ліричний відступ. Польський супутниковий канал «PULS» по суботах і неділях показує жартівливі зйомки прихованою камерою. Я звернув увагу, що чоловіки поголовно соромязливі.
Типовий сюжет: підставна жінка навмисно раптово оголює свій торс перед випадковими перехожими. Миттєва реакція випадкового мужчини – затуляння очей долонею, одвертання, відмахування обома руками і т. п. Ніхто з мужчин не дозволяє собі навіть доторкнутись жіночого тіла, не знаючи про приховану камеру.
Сюжет другого типу: випадковій жінці з вулиці підстроюють таке ж раптове оголення торса перед одним підставним мужчиною. Реакція жінки – вона, замість затулитися, агресивно нападає на мужчину, теліпаючи персами і не звертаючи на це уваги. За три місяці перегляду цієї програми було лише дві спроби затулитися однією рукою. Так хто ж насправді соромязливий?
У віці, вибачте, відкиньте награну соромязливість. Я не зову вас викладати свої сексуальні фантазії тут, але заявіть про своє адекватне ставлення до сексу. А звичайно жінка, щоб наголосити: «я не така», наставить такі надумані передумови, що мимохіть задумаєшся: а нащо мені такий клопіт? Чому деякі чоловіки легко ідуть до путани? тому що там усе просто і зрозуміло у відносинах: послуга-гроші. Я говорю тут про зрозумілість відносин. Як можна стати до шлюбу з не цнотливою дівчиною без сексу? Ми всі, обидві статі, розуміємо що інакше і не буде, але лицемірство з вашого боку, начебто в захист вашої порядності, шкодить сприйняттю вас нормальною жінкою. І виникають сумніви: кого шукають – водія, сторожа, копача для городу, чи ще щось. Вас ведуть у глухий кут невдалі заготовлені шаблони відповідей на запитання.
Заявляєте собі розумного мужчину, наче й не знаєте, що зі справді розумним чоловіком жити важко, і в першу чергу, з-за його вимогливості до себе і до інших. З ним треба точно формулювати свою думку, краще утримуватись од коментарів, якщо не дуже розумієшся на цьому питанні. Одним словом, жінці-лідеру не раджу розумного мужчину, якщо вона передбачає залишитись лідером. А усім іншим жінкам знизити поріг «розумності» приємного кандидата, як і чоловікам, тобто собі, не зазіхати на занадто молодих і красивих – «не по Сеньке шапка». Будете більш реалістичними – то і більш вдалими.

Ми обираємо тіло партнера, а жити доводиться з його характером.

Пару собі ми обираємо за зовнішніми ознаками: очі, губи, посмішка, миловидність тобто. Для когось значать зріст, вага, форми. Інші заглядають у гороскопи. Ну що ж, вибір робити треба, хоч за якимись критеріями. А врешті живемо з характером, який все ж таки здатен компенсувати певні невідповідності і втримати поруч різних людей. Відомо, що легше зійтися ніж прижитися. Кожен має власний погляд на те, яким має бути спільне життя і не поспішає жертвувати звичками. Відповідальність за виживання пари я покладаю на жінок і ось чому. Жінки влаштовують побут і приймають усі відповідні рішення, незалежно хто «в сімї хазяїн». Тому дуже важливо щоб жінці «вистачило розуму» не помилятися у відповідальні моменти життя.
Перший шлюб пропускаю, бо тут (на блозі)не буде тих, кому це прийшлось би. А от після розлучення чи овдовівши, велике число жінок вирішують спочатку присвятити себе дітям. Це цілком природній підхід і заслуговує лише на повагу. Але це й основна помилка в особистому житті жінки. Перериваючи практику «сімейного» життя, жінка втрачає відповідні «навички терпіння мужчини» а потім зійтись з новим буває проблемою. І повірте діти не можуть оцінити вашу жертву – віддане їм, ваше особисте життя. Жертовність була марною, а вашому характеру вона зашкодила.
Ви можете потім окремо поплакатись мені особисто, але тут я «не жалію вас» заради вас.
У чому ж полягає головна проблема шлюбу. Що б не декларувалося причиною розлучення, фундаментальна тріщина закладається між парою в незбалансовані сексу, жоден не поступився, або не зміг. Зверніть увагу, – старі віком «золоті», щасливі пари називають запорукою своєї довго тривалості гармонійність відносин (секс). Дарма чекати од них слів про секс, бо його двадцять років тому – «не було», тобто він не виокремлювався. А нащо розмірковувати про те, чого немає у свідомості.
Жінка глибоко природна, її призначення народити й виховати. Це ще з печер, коли поняття шлюбу пари і бути не могло, а дітородна функція була. Шлюб створила економіка розвиненого суспільства. Виживали повні, як тепер кажуть, сімї. Це і покликало чоловіків одружуватись. А згодом вони втратили схильність до холостяцького життя, яке відомо, на щастя, не передається у спадок, хіба що любляча матуся доглядає свого одиначка до його пенсії, мимоволі перешкоджаючи його одруженню. Тож перша слабкість мужчини його побутова «незахищеність».
Друга слабкість мужчини – його сексуальний потенціал, безвідносно од потужності, хочеш не хочеш, а його потрібно реалізовувати, що вироблено організмом – має бути витрачене. Жінці розуміти це, значить – бути озброєною. Якщо розтлумачувати детальніше, то для мужчини у сексі є лише одна правильна формула поведінки – «ніщо не перешкодить, якщо хочу, ніщо не заставить, якщо не можу». Успіх чекає на тих жінок, які всебічно зрозуміють і переймуться тією, не своєю проблемою.
Для прикладу і розуміння розповім анекдот: «Один молодий мужчина скаржиться діду – Дружина не готує обід, не пере, не прасує. Вбю. Дід у відповідь – Вбити, то кримінал, ти її «засексуй», справа житейська. Зустрівши через деякий час по тому діда, молодик сказав – Вбити не прийшлось, почала смачно готувати, чисто прати, гладко прасувати, та ще й цілує безперестанно.».
Навколо цього формується характер відносин між парою. Нормальний (середній) мужчина здатен зрозуміти жіночі проблеми і бути поблажливим. Один із пари має бути пластичним. Вам повезло, якщо коло вас такий мужчина, а якщо кременевий, сталевий, ну словом твердий, то пластичною, у більшій мірі, маєте бути ви, щоб «відступати» на його «колючках» і заповнювати його «провали». Впевнений, що більшою чи меншою мірою цим наділена від природи кожна жінка. Важливо своєчасно відступити і «миттю» заповнити груддю пустоту.
За великим рахунком усе висловлю, коли розповім іще один анекдот. «Самотня жінка молиться Богу – Пошли мені мужчину щоб не випивав, не палив, не гуляв, не сквернословив, не… і т.д. Бог відповів – Буде тобі на ранок такий мужчина! Прокидається жінка вранці – лежить у колисці немовля–хлопчик без перелічених недоліків.». Усе! Виховуйте й самі таких хлопців для інших жінок.
З повагою і любовю.