хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Моя анкета.

Якщо ви обмежили прийнятний вік вашого обранця нижче мого, то я, як мабуть і більшість мужчин, вам не напишу. То ж ви втратили можливість щонайменше поспілкуватися з досвідченою людиною. А от, як дехто жартівливо встановлює 90 років, то вона ні в чому ж не зобовязується, але ж підвищує свій шанс. Щасти їй.
Я розумію, що ставити власне фото можливо «ризиковано» для малого міста, чи ще за якихось умов. Можна ж розмістити малесеньке фото, або на компі «затуманити» різними засобами. Та все ж таки фото потрібне, щоб хоч якось створити ваш візуальний образ. В той же час я особисто обминаю тих, хто на фото у квартирі з котиком чи собачкою. Але мені дуже імпонує жінка на садовій ділянці. (Одне і друге просто приклад).
Я навмисне пишу так просто, наче від імені простої більшості. Я високо ціню тих, хто розміщає в анкеті вірші, але їх дуже шкода, якщо більше нічого інформативного немає.
Нарешті, усвідомте ситуацію з точки зору статистики. У найстаршій віковій групі не так як у 20-ти річних: на 1-го хлопця 2-ві дівчини, а так – на 1-го діда аж 6-ть жінок. Якщо наприклад в банкі 10 чоловіків, то на них доводиться 60 жінок. Отже, після того як 9-ть претендентів оберуть собі пару, мені залишиться 51 – є з кого вибирати прискіпливо.
Я також хочу вступитися за нас чоловіків. Ми – післявоєнного народження ухопили важкого життя. Не всі одержали високу освіту, а навіть і з нею, перебудова, криза, незаможність – лиш дехто оволодів компютером. Діти свого батька ревнують дужче ніж матір, тому не поспішають бути посередниками у знайомстві його через інтернет.
Є навколо мужчини – чудові майстри, ласкаві тілом і добрі душею, для яких скажімо, горілка остання в черзі, але її черга прийшла, бо не прийшла ТИ. Побач їх, зрозумій, усвідом що врешті ми над «прірвою», ближче чи далі. Відступати вже нікуди. Або хоч щось, або нічого. Відвідай церкву. Роздивись навколо. Роби свій вибір.
Найбільше мені шкода кротких жінок. Можливо тому що такими є мої двоюрідні сестри. Їм важко перемінитися «під занавіс» й «побойовіти». Тим більше що однакові полюси магніта відштовхуються, тож лагідні чоловіки дістаються «бойовим» жінкам.
Але не все так погано. Врешті, я хотів звернути вашу жіночу увагу на те, як кувати власне щастя. У чому бажаю вам всіляких успіхів.
5

Коментарі

121.03.13, 17:46

А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?

    221.03.13, 17:54Відповідь на 1 від Streleckaya

    А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?...и тут пошли версии...

      321.03.13, 17:55Відповідь на 2 від RomahaN

      А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?...и тут пошли версии...

      Чур, Ты первый

        421.03.13, 17:56Відповідь на 3 від Streleckaya

        А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?...и тут пошли версии...

        Чур, Ты первый
        Ты чего? Кто мужика вперед пускает?

          521.03.13, 18:00Відповідь на 4 від RomahaN

          А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?...и тут пошли версии...

          Чур, Ты первый
          Ты чего? Кто мужика вперед пускает?
          протупила
          тады подвинься

          итак

          как вариант
          за компом сидит человек 10, и с одного ника пишут и женщины и мужчины
          место жительства ж указано - липовая долина
          мож и ник липовый?

            Гість: Лазанья

            621.03.13, 18:03Відповідь на 1 від Streleckaya

            напиши щось ти, наприклад, як у тебе відбулась дефлорація

              721.03.13, 18:06Відповідь на 6 від Гість: Лазанья

              напиши щось ти, наприклад, як у тебе відбулась дефлораціяА чому саме ця тема?
              У тебе були якісь проблеми пов’язані з цим?

                821.03.13, 18:08Відповідь на 5 від Streleckaya

                А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?...и тут пошли версии...

                Чур, Ты первый
                Ты чего? Кто мужика вперед пускает?
                протупила
                тады подвинься

                итак

                как вариант
                за компом сидит человек 10, и с одного ника пишут и женщины и мужчины
                место жительства ж указано - липовая долина
                мож и ник липовый?
                Думаю это дечонки в бане парятся.
                Попали туда еще трезвые, а потом нашли там месторождение шарового вайфая и пива.
                Щас тыкают в запотевшие айфоны мягким от пара маникюром и дико ржут.

                  Гість: Мышуська

                  921.03.13, 18:09

                    1021.03.13, 18:11Відповідь на 8 від RomahaN

                    А чому в "жіночій сторінці" пише личе чоловік?...и тут пошли версии...

                    Чур, Ты первый
                    Ты чего? Кто мужика вперед пускает?
                    протупила
                    тады подвинься

                    итак

                    как вариант
                    за компом сидит человек 10, и с одного ника пишут и женщины и мужчины
                    место жительства ж указано - липовая долина
                    мож и ник липовый?
                    Думаю это дечонки в бане парятся.
                    Попали туда еще трезвые, а потом нашли там месторождение шарового вайфая и пива.
                    Щас тыкают в запотевшие айфоны мягким от пара маникюром и дико ржут.

                    Я представила на какие бы темы я писала, в бане с вайфаем...

                    тока заметила красный квадратиккто посмел?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна