Таке різноманітне значення слів)))))))))))
- 15.09.12, 00:09
Завести, завезти, довести, довезти, направити
Можу когось направити, завезти і довезти.
Можу довести і направити.
Можу завести, довести і направити
інші варіанти?
Завести, завезти, довести, довезти, направити
Можу когось направити, завезти і довезти.
Можу довести і направити.
Можу завести, довести і направити
інші варіанти?
Історія повторюється двічі, перший раз як трагедія, другий - як фарс.
(забула хто сказав)
цікаво: а втретє, вчетверте?
Пробую добитись від передвиборних агітаторів якихось обіцянок. Хоча б обіцянок..... ;) Бо як кажуть "хотіти" вже половина справи.
Наприклад перед виборами мера два роки тому, нам дах перекрили. Думаю хтось за нього відразу і проголосував. А тут ніякого діла не видно, лише один на одного бруд ллють. Хіба нам їх бруд треба??
.... гречку не обіцяти
Не знайшла на клавіатурі значок градуса.... Температура піднялась до 37, а стільки справ)))))....
Люблю осінь. ВІД... і ДО. Від кінця літа, коли вдень парко і нічого ще не нагадує про ЇЇ наближення, але ввечері вже овіває прохолодою. Перші засохлі листочки нагадують, що і цього року ВОНА відбудеться. Дні стають коротші, вечори довші, ночі прохолодніші. Перші осінні дощі змивають ілюзію вічного тепла. Зручні капці і парасольки - невід'ємні ЇЇ атрибути. Каплі дощу на шибках, в калюжах трішки листя - от ВОНА і прийшла. Це лише початок, ще трішки яскравого сонця, ще трішки погожих днин.... Все більше жовтих фарб, оранжевих, червоних. Золоті килими навкруги. Повітря застигле, без вітру, без хмарин. Час зупинився, аж млосно і дивно якось :) Каштани на бруківці .... і знову дощ, все зимніший і пронизливіший вітер. І вже опало листя, і кошики з городиною і опеньками давно в кладовій.
Теплий шарфик притримує дихання, яке хіба цівкою проривається крізь туманну мжичку. ...
Перший морозець і перший сніг. Люблю перший сніг. Він припорошує усі сліди, усі думки, створює настрій чогось чарівно-святкового. Перший сніг завжди тає.... :)
Переважно люди відносять себе до того етносу, до якого належать їхні батьки, в якому етнокультурному середовищі вони виховались і проживають. Складніше етнічне самовіднесення нащадків з етнічно змішаних родин. Вибір етнічної традиції у таких випадках залежить від сімейних і культурно-побутових традицій, від домінуючого етнічного оточення, від численності етносу та його господарсько-культурного розвитку, ролі етносу в суспільно-політичному та ідеологічному житті країни. Тому в нащадків етнічно змішаних сімей та тих, які свідомо змінили свою етнічну належність, етнічна самосвідомість є нестійкою, часом багатозначною.
продовження буде....
В японській не прийнято Я-кати – це нескромно і неввічливо. Тому "я" зазвичай просто опускається з речення, при цьому розуміється, що людина говорить про себе.
А ще кажуть що в японській мові немає слова "не", немає "неможливо" ;)
Слова з приставкою "не" наганяють негативний зміст. Тому вітаю усіх українців з Днем Свободи!!!!
.... і ще: давайте попробуємо спілкуватись без слова "не"