Тримали хмари небо на долонях...
- 22.10.20, 20:00
Тримали хмари небо на долонях,
І ліс скидав старий, пожовклий лах,
За тим селом, де розпускався сонях,
І прорізала річка давній шлях.
Пливла журба, холодна і безсила,
І жовтень був, і середа була,
За тим селом, де пам’ять оніміла
І, як той сонях, тихо відцвіла.













