Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Ми любимо тебе, Україно!

"Зачаровані" Путіним.

Не змогла пройти повз цей кумедний прояв українськості та патріотизму:






Фото: Ярослав Дебелый

Культура та мистецтво в Україні. Новини й афіша від artvertep.co

  • 28.10.10, 12:49

МА «Арт-Вертеп» представляє:  4 листопада, 16:00 в Краєзнавчому

  • відділі дніпропетровської обласної бібліотеки (пр. Карла Маркса, 18) відбудеться Презентація книги «Остапа Загачівського Спогади штрафняка».
  • 5 листопада, 18:00. У рамках «Підмогильний-Фест» в Музеї „Літературне Придніпров`я уперше в Дніпрі Олександр Ірванець! Підскарбій Бу-Ба-Бу, поет, драматург, прозаїк
  • 13 листопада, м. Дніпродзержинськ (укр. назва Кам‘янське).  Етно-Ф`южн Вечорниці від гурту «Вертеп»: «Назад у минуле або Back in USSR» Великий концерт гурту «Вертеп» в Арт-Клубі «ТОРБА». Вартість квитка – 30 грн, початок о 20-й! Запрошуємо в подорож з Дніпра від «Білокнижника» (вул.Червона Площа, 3).  Вартість подорожі туди-назад 40 грн. Запис за телефоном (0562) 33-55-82 Після 6-річної перерви - «Вертеп» в «ТОРБІ»!   Сольний Концерт в «козацькому місті рок-н-ролу», в легендарному арт-клубі, де починала свою історію сучасна українська рок-музика. В період з 2001 по 2003 рік «Торба» була дебютним концертним залом для багатьох сучасних гуртів: «і ДМГ», С. Бабкін і О.Че, Ступені і «ЛЮК», Вертеп і Топінамбури,  Хобот і Со

[ Читати далі ]

Соціал-Nаціоналісти в Люботинській школі

  • 28.10.10, 00:34
http://sna.in.ua/?p=5508 Звістка про відновлений соціал-націоналістами спортивний майданчик в Люботині швидко розлетілася по місту. Дізнавшись, що поряд з’явилася здорова фізично і духовно українська молодь до люботинських соціал-націоналістів звернулася директор місцевої школи №3. Здавалося б школа знаходиться у невеличкому українському містечку, де зовсім не існує мігрантської проблематики і у царині сімейних відносин побутує традиційна мораль. Але, як виявилося, руйнівний вплив демократичних цінностей охопив уже і невеличкі міста. Розповсюджена телевізором зараза вседозволеності і безвідповідальності зробила зі школярів самовдоволених і безкарних руйнівників шкільного майна і дисципліни. Палити прямо на вході до школи стало щоденною практикою учнів. Шкільний паркан було в кількох місцях поламано, щоб зробити можливим вечірні в’їзди до шкільного подвірря машиною та мотоциклами для влаштування п’яних підліткових дебошів. Внаслідок цього почав руйнуватися шкільний спортивний майданчик, на якому відбувлися тільки п’янки-гулянки. Ані повністю жіночий колектив вчителів, ані шкільний завгосп – єдиний чоловік у школі (трудового виховання там не викладають, а фізкультуру веде жінка) не в змозі дати ради знахабнілим школярам, які не мають перед собою жодних авторитетів. Минулого року проти вчителя, що вховив школяра за комір і виштовхав з уроку порушили кримінальну справу за побиття дитини. І хоч згодом справу зам’яли (не було жодних слідів цього «побиття»), але у душі вчителів закрався страх перед школярами. Кілька епізодичних розмов соціал-націоналістів зі шкільною гопотою нанесли недошколярам душевні травми. Вони довідалися, що у світі існують люди, які не тільки не збираються панькатися зі школотою, але й можуть дати гідну відсуч. Але не тільки духовної підтримки потребує люботинська школа. Завгосп, який одночасно виконує обов’язки ремонтного робітника і сантехніка просто не спроможний ремонтувати шкільну територію, яка до того ж щодня зазнає все нових руйнувань. Суботнього ранку 23 жовтня група харківських і люботинських соціал-націоналістів прибули до Люботинської ЗОШ №3. Автомобільні шини і металевий стовп, вкопані спеціальним чином, унеможливили доступ автомобілів на шкільний спортмайданчик. Була перекопана доріжка для стрибків у довжину, нещодавно перетворена на парковку. Крім того, було повністю відновлено баскетбольний майданчик: вирубана трава, що його вкривала, встановлені баскетбольні щити і кільця, пофарбовані стійки для щитів. Були пофарбовані також і ворота на футбольному полі. Сьогодні школярі вже мають можливість нормально займатися спортом на території школи. Тепер головне, щоб вони цього захотіли. Діти молодшого шкільного віку, які ще віддають перевагу футболу, а не тютюну і алкоголю, радо зустріли соціал-націоналістичний суботник. Саме вони з радістю будуть займатися на відновленому спортмайданчику школи вже завтра. Діти ж старшого шкільного віку вже відчувають, що в місті очікуються переміни. Їх очікує соціал-націоналістичне перевиховання. Спорт і книги замінять їм тютюн і алкоголь. Замість фізичної і духовної слабкості, безвідповідальності і вседозволеності, безпорядку і злиднів їх очікують нові гасла:

СИЛА. ДОБРОБУТ. ПОРЯДОК.

Освобождение украины- великая отечественная. память























СЕГОДНЯ ВСЯ УКРАИНА ОТМЕЧАЕТ ДЕНЬ ОСВОБОЖДЕНИЯ ОТ НЕМЕЦКО -  ФАШИСТСКИХ ЗАХВАТЧИКОВ. МОЙ ДЕД ТИМЧЕНКО ПРОХОР ИВАНОВИЧ ПОНИБ 29 января 1944 года. МОЯ МАМА И БАБУШКА ИСКАЛИ ВСЮ СВОЮ ЖИЗНЬ МОГИЛУ СВОЕГО - ОТЦА И МУЖА. Я НАШОЛ ЕЁ В 2009 И СРАЗУ ЖЕ ПОЕХАЛ ТУДА СО СВОИМ МЛАДШИМ СЫНО НАЗАРОМ.  Простите за слегка сумбурный фото репортаж посвящённый ПАМЯТИ ПОГИБШИХ. ДЕД ПОГИБ В КОРСУНЬ ШЕВЧЕНКОВСКОЙ БИТВЕ (ВТОРОЙ СТАЛИНГРАД)  ЛЫСЯНКИЙ Р- Н ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ ПОГИБЩИМ болшая

56%, 5 голосів

44%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Нестор Іванович звільнив місто...


27 жовтня 1919 - Війська Нестора Махно вибили з Катеринослава (нині - Дніпропетровськ) більшовиків і зайняли місто.

Приємно згадати...

Слогани мого мера Одеси

  • 25.10.10, 19:59
1 Зроби до перемоги один крок
   Павла Мером обери на срок 

2 Мера Кириленка 1й срок 
   до Перемоги тільки Крок 



3 КАГАЛ ГАДЕ І БЛЮЄ
   Мій Павло ВСЕ УБЕРЕ  

4 Наш Павло Українець
   це не хазар-чухраїнець

5 Моя Антихазарська Альтернатива
   Наша Люба Гойська Україна 
[ ДАЛІ ]

Что нас ожидает в будущем

  • 24.10.10, 18:21
 Время пролетает. Жизнь продолжаеться. ДЕТИ ВЗРОСЛЕЮТ. СЛАВА БОГУ, ЧТО РАД ЗА НИХ. НО ХОЧЕТЬСЯ ЖИТЬ НЕ ТОЛЬКО ПРОШЛЫМ НО НАСТОЯЩИМ И САМОЕ ГЛАВНОЕ БУДУЩИМ. ЧТО МЫ МОЖЕМ, ЧТО МЫ ХОТИМ. ЧТО ЧТО ЧТО......