хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Помилки про домашніх тварин, в які багато хто вірив...

Статистика показує, що у 57% людей у всьому світі є домашні тварини. І господарі, безумовно, намагаються оточити своїх улюбленців любов’ю і турботою. Однак всі ми люди і іноді робимо помилки в спільному житті з нашими відданими друзями, спираючись на помилкові переконання.

До Вашої уваги 10 поширених міфів про вихованців.

Міф №1: Теплий ніс у собаки сигналізує про проблеми зі здоров’ям

Насправді немає певних підтверджень того, що по носі собаки можна визначити, чи він здоровий. Зміна температури тіла пов’язана з багатьма факторами: перегрівання, генетичні особливості або навіть незначні добові коливання температури, які заведено вважати нормою.

Якщо вам здається, що ваш вихованець захворів, ветеринари рекомендують звернути увагу на те, як він себе поводить, їсть, п’є і ходить в туалет. І звичайно, придбати спеціальний термометр для тварин.


14

Коментарі

124.10.21, 07:35

    224.10.21, 08:06

    Не зі всім погоджуюсь

      324.10.21, 09:33

      Про їжу зі столу... Твердий сир для тварин це отрута. Коли почула перший раз була здивована. Колись сина розповідав, як вони рятували песика, який наївся сиру. Підшлункова не витримала такого "щастя".
      І ще один міф, що кастровані тварини живуть менше. Навпаки. Кастровані тварини менше шукають пригод на дупу і менше хворіють. А от якщо ви не каструєте, а просто своїм котикам даєте таблетки, щоб вони не гуляли, то це призведе 99% до раку.
      Ще міф, що кастрований собака не буде охороняти територію і погано дресується. Навпаки. Кастрований більш слухняний.

        424.10.21, 09:44

          524.10.21, 09:49

          Спать с животными в одной постели это не расслабляет. Мой кот пытался приходить на одеяло ночью как нагуляется. Но я кручусь как пропеллер всю ночь. Получал естественно по зубам и уходил в кресло. А я просыпалась потому что пальцем ударилась о б зубы кота. И вообще я за личное пространство и гигиену.

            624.10.21, 09:52

              724.10.21, 11:38

                824.10.21, 14:00

                  924.10.21, 23:32Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

                  Привет Муха, иногда ты надолго пропадаешь. К чему бы это? Может к новой мутации коронавируса?

                    1025.10.21, 09:10Відповідь на 9 від bobakot

                    Привет Муха, иногда ты надолго пропадаешь. К чему бы это? Может к новой мутации коронавируса?Та буває, що трохи розгрібаю, що життя понасипало
                    Рада бачити, глазастєнькій.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна