хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Чарівна ніжність...))))

Ваші руки коли-небудь були сповнені милістю та ніжністю? Якщо до цих пір ні, то після перегляду цих фотографій ви цього точно захочете!

Кролики Blue Clover Rabbitry на північному заході США – справжній рай для тих, хто обожнює пухнастиків і чарівних створінь, які поміщаються на долоні.

Тут розводять кроликів з 2011 року і допомагають сотням крихітних пухнастих кроленят знайти собі люблячі сім’ї. Вони спеціалізуються на породі голландський висловухий.

За словами власниці кроликів Адріани, малюків беруть в руки з першого дня їх народження (для них це не небезпечно, тому що вони одомашнені).

 

10

Коментарі

127.03.21, 10:11

    227.03.21, 11:03

      327.03.21, 11:39

        427.03.21, 12:05

        то есть, заводчики этих крольчат тупо лишают малышей материнского молока? вот уж правда, милота какая! крольчиха отказывается от крольчат, которых берут на руки. их вообще нельзя брать, пока они мамку сосут. инфа от заводчика кроликов. так что да, прям оч мило.

          527.03.21, 13:21Відповідь на 4 від bagheera

          Сумніваюсь, що мамка їх кине, бо мороки з годуванням десятка кроленят,( і це тільки від однієї кролиці, а їх може бути й кілька), стільки, що простіше два тижні не торкатися, ніж самому по три рази за ніч з піпетки годувати, хто пробував - той знає.
          А взагалі якщо кролицю саму весь час брати на руки, то ваш запах не буде її відлякувати від кроленят

            627.03.21, 13:33Відповідь на 5 від Акварель

            Сумніваюсь, що мамка їх кине, бо мороки з годуванням десятка кроленят,( і це тільки від однієї кролиці, а їх може бути й кілька), стільки, що простіше два тижні не торкатися, ніж самому по три рази за ніч з піпетки годувати, хто пробував - той знає.
            А взагалі якщо кролицю саму весь час брати на руки, то ваш запах не буде її відлякувати від кроленят

            возможно, у кролей, которые живут в хозяйстве. а я о породистых. а там оооочень много нюансов. я сама бывший заводчик. не кролей, котов. так вот принципы, по которым плодятся близкие к природе зверушки, сильно отличаются от того, как это происходит у породистых. а у породистых кролей всё гораздо сложнее, чем у породистых котов.

              727.03.21, 13:42Відповідь на 1 від Андрій1961

                827.03.21, 13:43Відповідь на 4 від bagheera

                то есть, заводчики этих крольчат тупо лишают малышей материнского молока? вот уж правда, милота какая! крольчиха отказывается от крольчат, которых берут на руки. их вообще нельзя брать, пока они мамку сосут. инфа от заводчика кроликов. так что да, прям оч мило.Я не знала, дякую за інформацію...

                  927.03.21, 14:38Відповідь на 8 від Голубка

                  то есть, заводчики этих крольчат тупо лишают малышей материнского молока? вот уж правда, милота какая! крольчиха отказывается от крольчат, которых берут на руки. их вообще нельзя брать, пока они мамку сосут. инфа от заводчика кроликов. так что да, прям оч мило.Я не знала, дякую за інформацію...

                    1027.03.21, 17:47

                    так не честно, вот только что снился мне такой кролик, что я забыла его покормить и он умер, я беру его в руки и меня не покидает надежда, что он таки жив - просыпаюсь. А тут твои миленькие фото аж мороз по коже . Подборка классная

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна