Забігаючи наперед...


***************************************************************

†**************************************************************
 
Сьогодні стоячи в новомодній черзі перед дверима невеликого магазинчика мимоволі слухала передсвяткові розмови жіночок в "строю", явно навіяні вируючим поряд стихійним квітковим базарчиком з тюльпанами і мімозами та списками закупок, бо збирались вони по молочку зайти. І от одна з них задумливо сказала - Масляна цього року починається восьмого березня, так я не знаю - хто повинен налисники робити?shock 


  От!. 
П.С.  До речі я, як виявилось в результаті  однієї цікавої розмови, махрова феміністкаhypnosis lol

Хто ще не спить?


 

 А ви всі тут про що думали буде?podmig lol

Чого нашим красуням нічого їздити по отих Гаїтях

  Нічого вам, дівчата, там робити, розбещувати місцевих парубків своєю заокеанською красою! podmig

  П. С. Вибачаюсь за якість картинок girlkiss

Модне уточнення, для ФігВам


  

  А ви, мущіна, нічого в струнких жінках значить не розумієте, от! lol

Чим пахне щастя?


  Щойно одна близька мені людина запитала - а чим пахне щастя?
  Для мене кінським потом, першою весняною травою, пилом літнього вечору і сторінками улюбленої книги. Ці речі спали мені на думку першими.
  А іншим чим? 

Про вміння бажати
  Останні років 12-ть я ні одного дня не переймалась питанням ваги і дієтами, оскільки є страшенно енергійною особою і живучи у власному будинку з певною к-тю прибудинкової землі і домашніх тварин, яким треба догляд, як не крути - дозволяла завжди собі все, і тортики, і добавку.. Але зараз трішки хворію, взагалі років п'ять, але останні два роки важче, минулого ледве викарабкалась, зараз тримаю ситуацію стабільно. Але довелось різко знизити активність, а от харчування лікар урізати заборонив (( тому вперше за ці роки набрала аж п' ять кіло. В принципі вони ніяк не погіршили моє життя, таки не 50, та навіть щічки в мене не з'явились)) але є два мінуси - перший це сприйняття себе. Я свого часу схудла на 22 кілограми, і те, що зараз набрала так багато тисне трохи психологічно, я ж "комсомолка, спортсменка, відмінниця", а тут така оказія.. Другий мінус в тому, що ці +5 кіло це якраз плюс один розмір одягу, а тут весна й літо!!))) а весь гардероб стабільно зібраний на мою постійну вагу й розмір, тому мені банально небагато що навіть вдягнути є коли потепліє, і оце засада...)))
  Тому мої друзі знають, що я трішки худну, з упором на збільшення руху. Навіть купила напольні ваги, правда стоять вони у батьків в квартирі, щоб не дуже до них бігати)))
  Дієта, до речі, дається з трудом - я вдома не казала, що худну, але мої як зговорились - тортики й пироженки через день. Важко))
  Але боженька добрий, і вирішив мені допомогти - вже два дні температура і тошнить, все, що можу з'їсти - хрусткі дієтичні хлібці і тепла вода з лимоном. Думаю - прогрес буде))))
 

Але-оп! Друга стрибнула!))  От дрібниця, а приємно - купа днів пройшла, а одну баришню, с етой її работой, й досі третій місяць крутить в носі від того, що я не погодилась з її думкою, що істина можлива тільки в її думці lol. Замітку он написала, яка я бяка... Тільки ця замітка більше розповідає про її власні думки і бажання, які сильно відстають від можливостей. А хотілось би... lol
  Ну що я скажу... З поганої вівці хоч куделі пучок, яке не яке, а визнання, в певному розумінні, мого довгого і незговірливого язика. 

Натхнення для господиньок


На вихідних кожна хороша господиня має побалувати свою родину, але часто не вистачає уяви чи фантазії, і тяжко придумати щось таке, щоб і смачно, і здивувати. Тому, от, рекомендую lol

 
  І всім не забути з доброю посмішкою побажати приємного апетиту! podmig

На злобу дня, завтрішнє


  

  Обіцяно морозець на пару днів, рекомендую ходити в масці на вулиці, і зовсім не через ковід blindpodmig

Флірт або справжнє задоволення від життя


  Флірт багатьма сприймається неоднозначно, в міру власної розбещеності. Ось тут про нього легко, зрозуміло, правдиво. 

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
18
предыдущая
следующая