Никогда не понимал.

  • 25.05.17, 22:05

Никогда не понимал, почему «лифчик» — единственное число, а «трусы» — множественное…)))

Поссорилась с мужем… Кинула в борщ виагры… ох как он бегал за мной, как извинялся…

Муж приходит домой. На столе стоит торт с 20-ю свечами. Он спрашивает у жены:

— У кого сегодня день рождения?

— У моего ПАЛЬТО… ему ровно 20 лет!

Наконец-то поняла, почему толстею… Это шампунь — сука!!! Сегодня прочитала: «Укрепляет и придаёт объём». С сегодняшнего дня моюсь средством для посуды, на котором написано: «Растворяет жиры, даже самые стойкие.»

Иду, смотрю 2 голубя сидят, один другого по голове тюк-тюк…второй взъерошился, но молчит, терпит… муж наверное!

Сидят две бабульки. Одна у другой спрашивает:

— Как меня зовут?

Другая долго думает и спрашивает:

— Тебе срочно?

Шла сегодня по торговому центруИдёт женщина в футболке с надписью «Я дура«. Вот думаюстранная… Даже оглянулась. А сзади надпись «Ты тоже…»

Никогдa не комплексовaлa по поводу своего возрaстa… Нет же, сегодня мой добрый сын спросил:

— Мaм, a когдa Ленин умер, ты плaкaлa?

— Дa, блин, и когдa динозaвры вымерли, тоже рыдaлa…

Поїзд дніпро – одеса.

  • 25.05.17, 17:09
ПОЇЗД ДНІПРО – ОДЕСА, ТЕ, ЩО СТАЛОСЯ ЦІЄЇ НОЧІ Я БУДУ ПАМ’ЯТАТИ ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ

Пишу з поїзда Дніпро – Одеса. За вікном ніч. Зі мною в купе їде хлопець мого віку – боєць з АТО. Сором’язливий хлопець, заходячи вибачився що одяг пропах димом. Такий собі подих війни.

Хлопець виглядав втомленим і заснув першим. Знаєте, він говорить уві сні. Ні, я неправильно висловився, він скрикує уві сні. І це страшно.

Страшно те, як і що він скрикує. Від сором’язливого хлопця не залишилося і сліду. У його сні йде бій. Хочеться стиснутися і сховатися від цих коротких строгих пронизуючих фраз. Страшно навіть уявити, що йому довелося бачити в реальності і що зараз відбувається в його сні.

Для мене цей страх всього на одну ніч. Для нього – на все життя. Ком в горлі від безсилля що не-будь змінити. Соромно що між нашими реальностями прірва.

Я зараз, напевно вперше, по-справжньому відчув сенс фрази “захисник Батьківщини”. Як же ми зобов’язані цим хлопцям за наш солодкий сон.

Нехай навіки не знають спокою ні на цьому світі, ні на тому ті, хто винен в цій війні. Нехай якнайшвидше це все скінчиться…

Читайте також: INTERMARIUM: Україна. Повернення в Європу

Джерело.


Нічого не міняється: Листівка, видана сторіччя тому!

  • 21.05.17, 12:11
Навіть незрозуміло, навіщо деяким людям бажати тягнути Росію у свою країну, якщо вони можуть попасти в "русский мир" набагато швидше - їм достатньо тільки спакувати валізи та сісти у потяг.

Старовинна народна мудрість ніколи не старіє. Цікавою листівкою поділилися у спільноті "Патріоти України - єднаймося!" на "Фейсбуці", передають Патріоти України і дивуються разом із автором жарту, чому деякі наші співгромадяни не залишать нашу країну, якщо їх майже нічого навколи не влаштовує.

Соцмережі вражені фотографією з Параду Побєдобєсія.

  • 18.05.17, 19:44
"Спи же пушечное мясо, баюшки-баю". Це якийсь сюр: фото з параду на 9 Травня у РФ
Соцмережі вражені фотографією з Параду Побєдобєсія.

"Боже, виколіть мені очі. Це сюр якийсь. Я такої шизофренії навіть у совку не пам*ятаю. Це якийсь масовий психоз.",- пише читачка Кримського Бандерівця:


Опублікував: Evora

От таким він міг би бути...

  • 15.05.17, 22:09
У мережі з'явилися фото концепту нової моделі "Запорожця"
ЗАЗ-965 викликав небувалий інтерес завдяки оригінальному дизайну, а може люди просто скучили за старим добрим "Запорожцем".

ЗАЗ-965. Фото: 2drive.ru.ЗАЗ-965. Фото: 2drive.ru.

ЗАЗ-965 поки всього лише проект, який виніс на суд інтернет спільноти молодий і поки ще маловідомий дизайнер. Оцінили його в першу чергу прихильники «Запорожця», які вже вишикувалися в віртуальну чергу за цією машиною, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Переважній більшості поціновувачів сподобався дизайн цього автомобіля. І це не випадково! Екстер'єр ЗАЗ-965 набагато цікавіший, ніж у існуючих на ринку машин цього сімейства. Виглядає «Запорожець» сучасно, стильно і незвично.

Інтернет-користувачі вже встигли обрушитися на автора проекту з порадами, закликаючи його відправити портфоліо відомим автовиробникам - якщо не в вітчизняні, то в іноземні. Такі таланти повинні бути затребувані!


І нехай увесь світ зачекає...

  • 12.05.17, 21:39


На таке можна дивитися вічноlol

Просто піпєц!

  • 12.05.17, 08:56

На втором курсе всех послали в близлежащую поликлинику на медосмотр. Все друзья разбрелись по поликлинике. Я же прошел уже почти всех врачей, и остался мне один дерматолог. Захожу я в кабинет, а там сидит очень милое небесное создание на вид лет 20. Здороваюсь, она соответственно тоже, ну, типа проходите, присаживайтесь и т.д.

Она смотрит мои ладони, после чего говорит:

— Снимайте брюки и трусы.

Ну как говорится надо так надо… Снимаю. Эта чудесная девушка своей нежной ручкой начинает «обследовать» все, что в этих брюках находилось. Реакцию организма 18-летнего парня представить нетрудно. Это «обследование» становится все более откровенным… В этот момент открывается дверь кабинета, заходит какая-то врачиха и почти кричит:

— Наташка, ты что делаешь?!

На что получает совершенно сногсшибательный ответ:

— МАМА, я пришла к тебе за ключами, тебя не было, и дежурная медсестра пустила меня к тебе в кабинет, чтобы я тебя подождала.

Полцарства я бы отдал в тот момент за зеркало, чтобы посмотреть на свою рожу…

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
21
предыдущая
следующая