Пример для Украины.

  • 01.02.17, 21:48

Приятель скинул пример британской социальной рекламы.

Та реклама, которая непосредственно касается нас. Британская социальная реклама. Проукраинская. В Британии. Я одного понять не могу, а почему в Украине отсутствует нечто такое? Но Мининформполитики мне ничего не ответит...

Текст гласит: "Каждый раз, когда вы покупаете российские товары вы инвестируете в кровавую армию."

Борислав Береза

Без слів...

  • 01.02.17, 11:43

Девушка в синем платье из городка Шарья в Костромской области России желает отдаться в богатые руки олигарха. Девочка вклинилась в объявления от гламурных кис, которые ищут себе богатых папиков, и потребовала себе личного олигарха, да чтоб с коттеджами и машинами. Судя по тому, как меняется со временем текст объявлений, олигархи на Роллс-Ройсах в очередь так и не выстроились, поэтому планка постепенно падает…

1

2

3

4

5

6

Отец с сыном купаются в бане.

  • 26.01.17, 21:43

 

Отец с сыном купаются в бане. Сын начинает шалить — разбегается и скользит по кафелю. Вдруг, подскальзывается и, падая, успевает схватиться за член отца. Отец и говорит: — Вот видишь, сынок, а мылся бы с мамой — убился бы на%уй! 

І додати нічого.

  • 25.01.17, 20:46
Про торгівельну блокаду ЛДНР ветеранами АТО.

Вові Зеленському сьогодні виповнюється 39 років.

  • 25.01.17, 18:33

25 січня головному «кварталів цю» і відомому українському гумористу Володимиру Зеленському виповнюється 39 років.

Сьогодні святкує свій день народження улюбленець українців – Вова з Кварталу! На честь цього ми вирішили розповісти вам про нього більше. Тому представляємо вам найважливіші факти з життя Зеленського.

Народився в місті Кривий Ріг, (нині Дніпропетровська область). У дитинстві прожив з батьками чотири роки в Монголії, в місті Erdenet, де працював його батько - доктор технічних наук, професор.

Картинки по запросу володимир зеленський 

Юридичну освіту здобув у Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. За фахом ніколи не працював, якщо не враховувати двох місяців практики.

Разом з учасниками студії Денисом Манжосовим, Юрієм Краповим, Олександром Пікаловим в 1997 році створили команду «95-й квартал», одну з найяскравіших в історії КВН.

Картинки по запросу володимир зеленський

У 2003 році відбувається конфлікт «95-го кварталу» з компанією Амік. Володимиру Зеленському пропонують залишитися в КВН, але без команди — як автор і редактор. Зеленський відмовляється і залишає КВН.

Скориставшись довгоочікуваною, хоч і вимушеною відпусткою, одружується з авторкою команди Оленою Кияшко, з якою зустрічався понад 7 років. У 2004 році на світ з'являється донька Саша, а в 2013 році — син Кирило.

Похожее изображение

Наприкінці 2003 року телеканал 1+1 пропонує «95-му кварталу» зробити серію концертів, що складаються з найкращих номерів команди. У 2004 році команда починає готувати свій найвідоміший проект, одночасно підробляючи в різних телепередачах. 

Крім того, команда «95-й квартал» переростає у «Студію Квартал-95», власниками якої є Володимир Зеленський, Борис Шефір і Сергій Шефір. Студія випускає декілька проектів («Вечірній квартал», «Бійцівський клуб», «Україно, вставай»), пише сценарії для телепередач («Пісня року», «Полундра»), мюзиклів («За двома зайцями», «Три мушкетери», «Дуже новорічне кіно, або ніч у музеї»), фільмів, корпоративів.

 Похожее изображение

Під час ескалації конфлікту в Україні Зеленський підтримав дії української армії, виступав з концертами перед українськими військовослужбовцями, які брали участь в бойових діях в Донбасі, спільно з іншими учасниками «95-го кварталу» пожертвував на потреби української армії один мільйон гривень. У своїх виступах почав висміювати російських політиків і лідерів ополчення. Одночасно з цим у Зеленського виникли складності в Росії. Зокрема, на російському телебаченні було скасовано шоу «Вечірній квартал», а в лютому 2015 року Слідчий комітет Російської Федерації, за запитом депутата московського муніципального округу, почав перевірку інформації про фінансування Зеленським, а також іншими українськими діячами культури, українських силовиків.

Похожее изображение

Також, була заморожена робота над сьомим сезоном популярного і комерційно успішного російського-українського телесеріалу «Свати»; деякі засоби масової інформації повідомили, що причиною стали політичні розбіжності між Зеленським та російськими акторами. Разом з тим Володимир Зеленський виступав проти заборони на в'їзд на територію України російських діячів культури.