Хроніки.

  • 28.01.19, 01:38
01.30
Центральний автовокзал Києва "яма".
Всі платформи порожні, за винятком 1. Це - на Рівне.
Якийсь несамовитий молодий чоловік намагається переконати, що мені треба на Рівне, або Корець, або Новоград. Подумки телепортую його аж у Караганду, і продовжую топтатись біля прапорця платформи 3.
І ось, нарешті, "мій" мерседес.
Добрий чоловік маршрутчик дав добро мені окупувати геть всі сідала заднього ряду, і це супер!
А що іще може бути потрібно для справжнього щастя?

Столиця європейської держави. Вокзал.

  • 27.01.19, 09:23
Знов приїхав мандрувати. Захотів попити отого, що називають "еКспресо". Ну, принаймні якось тонус підняти.
Підійшов до торгової точки, неподалік залу очікування "бориспільського експресу". Запитав - кажуть 20 гривень. Ну вони там бовтають бурду, я шукаю гроші. Тільки 500 ка. Тичу їх. І тут чую таким огидним голосом: "Мужчіна, ви шо, смєйотєсь, ми же только началі тарговлю, вот всє такіє, суют 500 ваабще ни стида ни совисци"
Де таких беруть??? Ладно б у якийсь сільмаг обіс..ний, то таке. І взагалі - не маєш здачі, не торгуй. Зранку настрій підгаджений. Але я впораюсь :)

Мандри. Романтика -

з настанням ночі романтика мандрів дещо поступається вульгарному "а ну його в с...ку". Організм така штука, що хоче спати. І спати достойно.

Київські хостели у масі своїй - жах жахний. Краще вже приїхати рано вранці. роботу нормальну зробити, і гайда до люльки.

Хоч і 6 годин їхати в один бік.

Але все одно в мене цікаве і насичене життя :)

Записав заявку на Раковку

  • 22.01.19, 10:30

Ви десь неподалік вагонного заводу?
Ні... Який вагонний завод, у нас негодалік хіба що "Гаврилівські Курчата"...
Тоді буду завтра.

(різниця в 350 кілометрів)Знову покращення?!

  • 21.01.19, 23:27

З метою покращення читання лежачи, фото - боком!

Експеримент із сайтом

Вивантажив все із основного домена на новостворений субдомен. Безумовний редирект 301 на все (відповідно, повне співпадіння) Які будуть наслідки - невідомо. Або знову все грохне, або нічого не станеться, або щось... Час тільки покаже. Але як все станеться, все одно повертати назад не буде сенсу. Мова про цей сайт.
Ану розкажіть...

  • 19.01.19, 10:53
Кожен з нас виконує якусь свою роботу, чи службу, чи місію. Не важливо яку. Питання полягає у тому, як ви себе бачите, стосовно самооцінки виконання своєї праці /служіння / місії.18%, 2 голоса

27%, 3 голоса

55%, 6 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Мої зароблені перші гроші.

У ті часи сивої давнини, коли я вчився у школі, час від часу і школярі, і вчителі, їздили працювати "у колгосп". Іноді щось пололи сапками, виривали довгі цупкі стебла небажаних рослин, збирали помідори чи щось тому подібне (вже не пам"ятаю). Як правило, я ігнорив ті поїздки, хоча зрідка їздив із усіма.

Як не дивно, за ту роботу нараховували гроші. Невеликі, але все ж таки, сам такий факт мав місце. Я заробив 1 руб 17 копійок, це було набагато менше у порівнянні з іншими школярами. Але  то байдуже, бо сила грошей мені тоді була ще невідома...

Вчора відвідав художній музей у Харкові

Вчора вирішував деякі питання у Харкові, і виявилось, що треба чекати майже п'ять годин. Куди подіти себе на цей час у Харкові? Погода не сприяє прогулянкам містом, слизько, вузькі тротуари, а з дахів будинків нависають гігантські бурульки. 

Вивчення мого місцезнаходження за допомогою Гугла вказало на наявність неподалік художнього музею. Не сподіваючись щось таке цікаве там побачити (а що взагалі цікавого може бути у Харкові?), а просто згаяти час, без поспіху вирушив до музею.

Ціни на квитки дуже символічні. А я повний нуль у образотворчому мистецтві, хоча багато хто в роду дость добре малював, і деякі мої діти теж мають такий талан. Можу тільки критикувати твори інших. А ще мене дратує, коли картина висить кривувато. До речі, у музею Харкова картини висять рівно. 

Фотографій не робив, бо не купив квиток для фотографування. Але зразу ж пошкодував, бо на початку огляду мене вразили малюнки, виконані якимось художником, життя і творчість якого пов'язані з м.Харковом. Здавалося б - нічого особливого, папір і вуглина. Але художнику вдалося так уміло відтворити портрет, передати риси, гру світла і тіні, що хочеться запитати, як взагалі це можливо?

У наступному невеликому залі картини художника, який малював своє обличчя. Більше нічого іншого. Обличчя нетипове, неголене, ось воно олівцем, а тут - акварель, далі акварель + туш, тут вуглиною, а отам якимись блакитними плямами. Хоч кумедно, але я так не зможу. 

Картин досить багато, подивитися є на що. І тепло :) Так що навіть такій далекій від творчих талантів людині як я, було цікаво. 

Вразили своєю витонченістю гіпсові мініатюри (щось на кшталт рельєфного зображення вояк із списами і щитами, в обладунках). 

Картина 1800 якогось року - літо, старий напівзруйнований хлів, пейзаж, перспектива і яскравість фарб. Наче фотографія, але ж ні - картина досить велика і їй років 150 чи навіть більше. Як це можливо?

Із широковідомих епічних творів, про які чули і знають всі - "козаки пишуть листа турецькому султану" у виконанні Рєпіна. Оригінал, друга незавершена. На мій погляд - не досить вже таке суперове її виконання, але враховуючи розміри, і якщо дивитися здалеку, то таки нівроку!

Мені не подобаються картини, які створені технікою рельєфного накладання товстого шару фарби (чи то тиньк якийсь разом з фарбою) не знаю. Бачив там кілька таких, ні... Не мій смак.

Скульптури. Їх зовсім небагато. Але ретельно виконаних. Мармур, бронза...

Наостанок - експозиція "хвархвору", чи як то правильно називається. Розмальовані тарілки, дуже багато фігурок різних - діти, ангелки, тварини, якісь ескімоси чи чукчі, олені, кацапи п'яні з гармошкою, робочі, солдат, гола дівка, ще одна, яйця з автографами золотом, і ще багато всього, про що я не здатен розказати тут, це все неймовірно гарне. Люди вклали час і терпіння, щоб оте все зробити. Практичної користі в тому, на мій погляд, особливої немає, але оте все вищеописане має силу надихати навіть деяких простих людей до краси.

Не працює завантаження фото з мобільного

  • 16.01.19, 23:54
телефона Samsung Galaxy j7.
Це у всіх так, чи в мене тільки?
Буває, хочеться якесь фото вткнути, а як компа нема під рукою, лише комурка, то не вдається з неї чомусь...