Хтось ще читає оголошення на стовпах???

Недавно власноручно розклеїв кілька сотень самоклейних оголошень, "благопристойно і чинно", на дошках оголошень біля під"їздів будинків. 
Правда, формат малуватий, ефекту - нуль.Сьогодні думав-думав, і навіть вже попередньо домовився за друк кількох тисяч оголошень формату А4, навіть припас пакетів, щоб було в чому нести. 
Вийшов з автобуса на Контрактовій, подививя на оцеТоді трішки далі на оце:І на це:І якось перехотілось друкувати, наймати розклеювальників, і навіть самому клеїти якось охота відпала геть.Це внизу, тут починається Андріївський узвіз... 

Ну так то і так. Хоч прогуляюсь - погода аж занадто добраЛюди ходять туди - сюди, лєпота...А там погорілий будинок. Та на нього вже особливо ніхто і не поглядає мабуть.

Рекламу буду в інтернеті просовувати. Чи може, хтось ще звертає увагу на розклеяну рекламу?

Вишневе - розклад руху електропоїздів


Свіжий, вчорашній. Кому треба, а списувати ліньки - копіюйте ТУТ . Нашкарябав для себе, Беріть - шара!

Тест старих конденсаторів

  

Кілька "совєцьких" конденсаторів знайшов на дні коробки. Звичайно, хлам. Перед тим, як викинути, поміряв ємність. Здивувався. Нашкарябав фотозвіт.
Більше ТУТ

Ремонт телевізорів Вишневе 0970620002

Ремонт телевізорів Вишневе

Майже поруч з Києвом, у Києво-Святошинському районі, виросло місто Вишневе. Статус міста Вишневе отримало 45 років тому. Координати Вишневого 50°2313 пн. ш.30°2129 сх. д. 
Населення приблизно 40 тисяч.

Мальовниче місто Вишневе має добре транспортне сполучення - автобусне, залізничне, а якщо дуже захочеться, то і аеродром Київ (Жуляни) неподалік.

Та все ж у Вишневому мешкає багато людей, які несамовито полюбляють дивитися на світ крізь екран телевізора. Телевізори у Вишневому є різноманітні - кінескопові, плазмові, рідкокристалічні, всіляких там брендів: samsung, lg, philips, panasonic, sony, daewoo, jvc, teko, ergo, honda, saturn, sitroniks, start, beko, bravis, bbk, tcl, rainford, dex, digital, та інших.

Як воно буває, час від часу у телевізорів виникають ті чи інші неполадки. В залежності від ситуації, що склалася, не завжди виникає потреба ремонтувати телевізор в умовах майстерні - ремонт телевізорів у вишневому вдома у замовника для багатьох користувачів є оптимальним рішенням.

До речі, користувачам телевізорів буде зовсім не зайвим клопотом іноді читати інструкцію користувача телевізора. Бувають випадки, що для пошуку каналів користувачу достатньо самотужки переналаштувати телевізора.

Якось давно сюди не заглядав!

  • 24.05.17, 01:46
все по фейсбуках, по фейсбуках...

Мир маленький и тесный. (Маразматичное)


Говорили мне когда-то - учи английский язык, поедешь в Англию, и будешь там свой парень. В те далекие времена это было сумасбродной идеей, как впрочем и сейчас для меня, но теперь есть интернет и можно путешествовать виртуально. 

Зарегистрировался на сайте ИНТЕРПАЛС и давай наяривать со словариком. Но увы, общение как-то не вяжется, слов мало, ошибок много... Скукота в общем.

Да и люди там страшные, особенно в Африке. По украински не понимают нигде. я им "ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ! ЯК ЖИТТЯ? а они ни в друзья не хотят ко мне, ни хорошее что нибудь написать душевное. 

Вывод - мир тесный и неуютный, маленький и без знания английского языка вообще неинтересный. А учить его лень.

И в Африку мне не хочется.

(фото взято из сайта "интерпалс")

Про душевне

Знову настав ранок. У вікно вже карабається світло. Світло змушує радіти. Це справді радість - радість життя, радість, якщо прокинувся і майже нічого не болить. Багато хто з людей навіть не звертає уваги на такі дрібниці. І сумують з приводу якогось непотрібу.

Навіть, якщо щось не зовсім так, як хотілося б - то все відносне. Не маючи змоги змінити стан справ, можна змінити своє ставлення до них.

Але... 

Але то все не стосується суворої реальності буття, і все одно зараз доведеться мити заспані очі і робити щось те, що належить, бо навіть зміна ставлення не здатна буде мати силу виправити втрачену мить.


піпіпіпі....пі

  • 20.04.17, 16:39

Знов суспільний транспорт - лазарет на колесах. Кашляють не закриваючись, обсоплюють пальці і ялозять по поручнях, чхають...

Це ж столиця! Тут мають всі-всі бути культурними, поводитись чемно, і не доведи Боже!!! заразити ближнього якимись соплями чи іншою холєрою.

Хто ці всі люди?

Київ, давай, до вівторка!

  • 14.04.17, 16:52

Дивно. П'ятниця, автостанція, прийшов сів і їду... Випадково і не замовляючи місце. Це справжнє щастя, хоч і утіпутінький кавалок, у порівнянні із справжнім щастям...


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
24
предыдущая
следующая