Профиль

NAPRAWA-TV

NAPRAWA-TV

Украина, Кременчуг

Рейтинг в разделе:

  • naprawa-tv.blog.i.ua

Свежие фотографии

Свежее видео

Житіє моє...

Ніколи не міг навіть мріяти про те, що буду жити на Андріївському Узвозі. Тут круто - отам Булгаков сидить на лавці, отам - хата з бабаєм, а трохи вище - Андріївська церква. 
Мені дуже подобається Андріївська церква здалеку. Але ще дужче подобається "Сільпо", яке працює цілодобово, і знаходиться неподалік.


Будинок, де я живу - старезний, і якщо задерти голову знизу вгору, то чітко видно дірку між сходами


Це - хостел. Хостел, це щось таке, ніби старша група дитячого садочка. навіть ліжечка схожі. Щоправда, я не ризикнув задертися на горішнє, тому вкублився внизу


Зараз поки що не всі вдома. Якщо зберуться всі - то буде 12 людей.Від такого щастя аж пляшку вина б оце хряснув - а ніззя, тут треба бути облікоморале. 
Скоріше б допрацювати тиждень, та втекти на кілька днів до Кременчука. А тоді знову. Туди-сюди.

Пора таки їхати на роботу.

  • 19.01.18, 23:01
Поки що до Києва.
Не хочеться. А треба. 

Там у Києві ще і досі зима?


Кременчуг и Ремонт Телевизоров

Итак, Кременчуг - 2018. 
Вчера я радостный, ехал на заказ в Большую Кохновку, а по привычке приехал туда, откуда едут маршрутки на Киев. Сила привычки. Ламаю привычный алгоритм и еду по назначению. Маршрутки ездят хорошо, цена проезда 5 гривен. Удивила стоимость проезда в тролейбусе 2 гривны. Правда, билет компостировать даже не нужно, такой себе клочек бумаги. 

Ехал маршруткой, и салон начал наполняться сизым дымом. На просьбы пассажиров водитель открыл двери и так продолжили ехать дальше.
Сегодня пришлось раскашелиться на нафтизин. Носу не понравились вчерашние покатушки с ветерками.
Нигде не вижу привычной для Киева шаурмы. Но нет - сегодня таки нашел недалеко от проходной вагонного завода шаурму. Шаурмен вежливый и общительный, все чисто, цена шаурмы киевская, но увы, не понравилось - в столице вкусней намного. 

Кофе эспрессо есть, но не так, чтобы на каждом углу. Не пропаду. Раньше не любил кофе, а за десять с лишним лет странствований по киевам, подсел на него, и потреблял 2 - 5 пистончиков ежедневно. Возможно, удастся ограничить его максимум 2.
Что еще? Да, самое важное! Кременчужане уже ищут телемастера, сантехника, электрика, и др. по интернету. Это очень радует меня. В свое время от души наклеялся этих бумажных объявлений "ремонт телевизоров кременчуг", но тогда интернет еще так не работал на периферии, как в столице.

Сегодня видел YOLKU. Местная газета пишет, что в Кременчуге она самая лучшая на всю Украину. Не буду судить, но тоже все полыхает китайскими светодиодными огнями. Или светодиоды уже где-то в Украине делают? Хотя, вряд-ли. 

Вообще, очень странное у меня ощущение - город вроде бы и тот же самый, но совсем другой. Как будто параллельная реальность. И это не значит, что он стал лучшим, или худшим. Просто - другой. Буду присматриваться к нему дальше.

Єрундиція

  • 29.11.17, 22:42
От заморочив голову мені Григорович. Каже - якщо тоненькою цівочкою вприскувати воду у вогонь, вона буде горіти і менше вугілля буде треба випалити.
Мені то абсолютно до одного місця - у мене немає ні вугілля ані печі, але пригадав свої дитячі експерименти з вогнем, і "повівся" на тему.
Дійсно, виявляється вода горить! Але якщо її розігріти хоча б до 2500 градусів цельсія. При такій температурі можливий термоліз води на кисень і водень, який і згоряє при цьому, утворюючи водяну пару у результаті...

Пилка - не iграшка!

  • 20.11.17, 23:42

Якщо хтось розуміє, про що насправді тут написано, той знає, що таке Wtyk Banan.Подзвонив мені один древній знайомий...

Сьогодні десь о пів на восьму задзвонив комурковий. Хапаю і о-па! Пропозиція, може хтось би і зрадів, а мені від однієї думки, що за 12 тисяч ходити на роботу через прохідну, графік, трудова дисципліна...
Один дуже давній знайомий пропонував мені стати нормальною людиною, не валандатись по світах, а просто влаштуватися на вагонних завод.

Завод... Прохідна... Не поспиш, не мекнеш, нацяльніки... Аааааа! Аж уся шерсь дибки стала від жаху! Хіба хтось може витерпіти отаке знущання як прохідна і трудова дисципліна???

Хочу до Великобританії. Буду вчити мову. Або до Варшави...
Або вже і у Києві старцювати.
Але завод то жах. Господі спаси і помилуй.
Добраноц.

Як швидко вивчити English ?

Зашкарублий мозок наїжачився проти спроби переорати наїжджені звивини на новий лад. Але ж є люди, які вільно володіють кількома мовами.
А як вам вдається досягати швидких успіхів у цій царині?

Несподівано

  • 04.11.17, 23:31
Один з тролейбусів 18 маршруту - справжнісінька ностальгійна дискотека кінця 80-х. Світломузика блимає, кричить Fancy та Madonna, і кондукторша така собі на каблуках цок-цок туди-сюди. Охайна і ґречна. Дивна річ. І Оте все разом їде і мене везе... Лєпота.

Вечірня гигика

Іду собі через переїзд у Вишневому. З ним щось не ладне - не тільки закриті шлагбауми та дзвонить і моргає червоноокий страхолюд, так ще вся ширина проїзду з обох боків перегороджена білою трубою, на якій висить табличка з написом "переїзд не працює".
Автівки під'їжджають, насвітять фарами, читають табличку, розвертаються і їдуть собі геть. Але з іншого боку утворився мегазатор, кінця - краю не видно.
Чому так? Все просто. Блондинка за кермом рожевої автюшки не зважає на напис, пиляє нігті і чекає... А ті що за нею - не можуть прочитати табличку 'переїзд не працює'.
Мабуть досі пиляє нігті :)

Глобус Польщі, або Naprawa TV Warszawa

Цікава річ. І Кременчук, і Київ, і Варшава - ба, навіть Краків, поділені річкою на правий і лівий берег. Мають міста - супутники, які складають своєрідну агломерацію. І поділені на східну та західну частину.
Така спорідненість полегшить орієнтацію на місцевості.
Але все одно якось аж дух перехоплює.
Знову починати все з нуля.
Може останній раз у житті.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
26
предыдущая
следующая