Профиль

РемонтTV Киев

РемонтTV Киев

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

  • remont-TV-kiev.blog.i.ua

Последние статьи

Свежие фотографии

піпіпіпі....пі

  • 20.04.17, 16:39

Знов суспільний транспорт - лазарет на колесах. Кашляють не закриваючись, обсоплюють пальці і ялозять по поручнях, чхають...

Це ж столиця! Тут мають всі-всі бути культурними, поводитись чемно, і не доведи Боже!!! заразити ближнього якимись соплями чи іншою холєрою.

Хто ці всі люди?

Київ, давай, до вівторка!

  • 14.04.17, 16:52

Дивно. П'ятниця, автостанція, прийшов сів і їду... Випадково і не замовляючи місце. Це справжнє щастя, хоч і утіпутінький кавалок, у порівнянні із справжнім щастям...


Хто є цей пан?

Київ, недалеко від залізничного вокзалу і універмагу 'Україна' цей мурал. Може хтось знає, хто цей пан і чим він такий видатний?

3g від Київстар. (МДМП)

  • 07.04.17, 19:19

Розчарований. Я відео не дивився, кілька днів користувався іншим вайфаєм, і суперпупертриджи 200гривень абонплати ресурс спливає ще за 10 днів до нового місячного циклу. Тобто для моєї активності (помірної) запасу гігабайтів вистачило б днів на 10.

Досьорбаю ті крихти, що лишились, і схоже що з завтрашнього дня буду тестувати 3джи від Водахвону.

Гарний той день

  • 29.03.17, 09:16

Коли зранку вже при ділах і добра погода як бонус


Яндекс Фотки... Де дів мої фотки???

  • 22.03.17, 23:40
Був у мене архів фотографій на Яндекс Фотках, і десь зник. Одна фотка лишилась якимсь дивним чином і все. Ніби то нічого особливо цінного, але фотографії десятилітньої давності були і старші. Шкода...


Нічний spacer до Вишневого

Якщо завовтузився у Києві до того часу, що вже не їздять маршрутки до Вишневого - не велика біда. Звичайно, можна таксі викликати. А можна і жиром потрусити. 

Від аеропорта "Київ" (Жуляни) до залізничної станції "Вишневе" мені пощастило дошмагати за 1 годину 40 хвилин.

Було безлюдно, іноді трахкотіли потяги. Знівідкіль, наче дурень з конопель, над головою пролетів літак  На небі з боку Теремків висів круглий тьм"яно - мідного кольору місяць. 

Що мені рішуче не сподобалось у цьому спацері - так це те, що десь за півкілометра після зал. станції "Київ Волинський" геть відсутній тротуар, обочина завалена якимсь сміттям, а інша обочина, що від залізничних колій - грунтоа, нерівна, тож доводилось світити мобільником, аби не шубовснути у якусь яму, чи не вступити в болото.

Ну вот тебе почему не жилось как людям?

  • 17.03.17, 13:56

Понаписал он, а мне приходилось учить и стихи и куски прозы. Но я простил, зла нет, ибо я добрый...

3G інтернет. Як це?

Відірвався від дроту - активував 3g Київстар. Близько 180 грн абонплата.
Швидкість в одному напрямку 4, у іншому 1 мегабіт за секунду.
Тепер думаю, чи добре це чи погано. І об"єм трафіку на місяць 6 Гігабайт. Ніколи не заміряв свій об"єм споживання трафіку інтернету, але мабуть мені вистачить. Ну там ще якісь блямздики у пакеті, до якого підключився - користування ресурсами музики і ще щось, по типу безлімітних дзвінків. 

Таки Вишневое, и что - довольно неплохо

Вчера пришлось автору этого изложения изрядно поволноваться - решался вопрос поиска моего временного местожительства на планете Земля. Рассматривались варианты Боярки, Киева, Ирпеня, Вишневого, Бучи, даже Василькова и Глевахи, и других окресностей. 

Все предварительные - за день!!! обзвоны и устные договоренности с людьми переигрались на корню, и по пути в Киев лихорадочно искал новые варианты. Риэлторы, хозяева, многотелефонов, исписанный лист блокнота вдоль и поперек пляшущими цифрами и буквами, между делом подремонтированный телевизор на Троещие, и вот - решение принято, еду в Вишневое и заселяюсь в очередное временное место пристанища мятежного себя.

Бюджетное. Без горячей воды и ванны, НО - отдельная комната. И даже с пластиковыми окнами. И остановка маршруток под домом, и даже вокзал почти рядом. Не имею понятия, на сколько здесь задержусь, но судя по ситуации в стране, платежеспособность клиентов вряд ли в ближайшее время позволит мне позволить аренду роскошных апартаментов в виде однокомнатной квартиры в Киеве. 

О приобретении собственного хоть мини - мини жилья смешно даже мечтать. Если бы приобрести мог пару - тройку соток земли, загородил бы забором с калиткой на замке, вырыл бы землянку... Но и об этом тоже смешно мечтать. Мне уже перевалило за 45. Наверное, надо принимать реальность, "не скігліті"(с), а радоваться реальным возможностям на сегодняшний день. А на сегодняшний день моя географическая точка начала и завершения дня - Вишневое. 

Ну вот, как то так...
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
24
предыдущая
следующая