Пилка - не iграшка!

  • 20.11.17, 23:42

Якщо хтось розуміє, про що насправді тут написано, той знає, що таке Wtyk Banan.Подзвонив мені один древній знайомий...

Сьогодні десь о пів на восьму задзвонив комурковий. Хапаю і о-па! Пропозиція, може хтось би і зрадів, а мені від однієї думки, що за 12 тисяч ходити на роботу через прохідну, графік, трудова дисципліна...
Один дуже давній знайомий пропонував мені стати нормальною людиною, не валандатись по світах, а просто влаштуватися на вагонних завод.

Завод... Прохідна... Не поспиш, не мекнеш, нацяльніки... Аааааа! Аж уся шерсь дибки стала від жаху! Хіба хтось може витерпіти отаке знущання як прохідна і трудова дисципліна???

Хочу до Великобританії. Буду вчити мову. Або до Варшави...
Або вже і у Києві старцювати.
Але завод то жах. Господі спаси і помилуй.
Добраноц.

Як швидко вивчити English ?

Зашкарублий мозок наїжачився проти спроби переорати наїжджені звивини на новий лад. Але ж є люди, які вільно володіють кількома мовами.
А як вам вдається досягати швидких успіхів у цій царині?

Несподівано

  • 04.11.17, 23:31
Один з тролейбусів 18 маршруту - справжнісінька ностальгійна дискотека кінця 80-х. Світломузика блимає, кричить Fancy та Madonna, і кондукторша така собі на каблуках цок-цок туди-сюди. Охайна і ґречна. Дивна річ. І Оте все разом їде і мене везе... Лєпота.

Вечірня гигика

Іду собі через переїзд у Вишневому. З ним щось не ладне - не тільки закриті шлагбауми та дзвонить і моргає червоноокий страхолюд, так ще вся ширина проїзду з обох боків перегороджена білою трубою, на якій висить табличка з написом "переїзд не працює".
Автівки під'їжджають, насвітять фарами, читають табличку, розвертаються і їдуть собі геть. Але з іншого боку утворився мегазатор, кінця - краю не видно.
Чому так? Все просто. Блондинка за кермом рожевої автюшки не зважає на напис, пиляє нігті і чекає... А ті що за нею - не можуть прочитати табличку 'переїзд не працює'.
Мабуть досі пиляє нігті :)

Глобус Польщі, або Naprawa TV Warszawa

Цікава річ. І Кременчук, і Київ, і Варшава - ба, навіть Краків, поділені річкою на правий і лівий берег. Мають міста - супутники, які складають своєрідну агломерацію. І поділені на східну та західну частину.
Така спорідненість полегшить орієнтацію на місцевості.
Але все одно якось аж дух перехоплює.
Знову починати все з нуля.
Може останній раз у житті.

Завтра.

Ще зовсім трохи, і завтра стане сьогодні.
Можливо , завтрашній день комусь стане початком відліку нової системи координат, а можливо зовсім непомітний сірий дощовий осінній день загубиться серед багатьох минулих днів, нічим таким особливим не відзначених, але швидкоплинних і невблаганних.
Хто зна.

Я так ввічливо попросив продавчиню,

  • 27.10.17, 13:40
щоб вона дуже обережно, поліетиленовим пакетиком взяла хліб і поклала таким чином у інший, щоб не торкалася своїми обшмаркляними руками до нього.
Не розумію, чому такий ґвалт там здійнявся. Ну не подобається мені, коли постійно лижуть пальці - коли рахують гроші, коли беруть поліетиленові пакети і відкривають їх слинявими пальцями.
А люди спокійно це сприймають - навіть захищають таку продавчиню.

Добра новина (дуже геніальний пост)

для тих, кого влітку мучила несамовита спека -
вже скоро зима!
Ура!

Хтось ще читає оголошення на стовпах???

Недавно власноручно розклеїв кілька сотень самоклейних оголошень, "благопристойно і чинно", на дошках оголошень біля під"їздів будинків. 
Правда, формат малуватий, ефекту - нуль.Сьогодні думав-думав, і навіть вже попередньо домовився за друк кількох тисяч оголошень формату А4, навіть припас пакетів, щоб було в чому нести. 
Вийшов з автобуса на Контрактовій, подививя на оцеТоді трішки далі на оце:І на це:І якось перехотілось друкувати, наймати розклеювальників, і навіть самому клеїти якось охота відпала геть.Це внизу, тут починається Андріївський узвіз... 

Ну так то і так. Хоч прогуляюсь - погода аж занадто добраЛюди ходять туди - сюди, лєпота...А там погорілий будинок. Та на нього вже особливо ніхто і не поглядає мабуть.

Рекламу буду в інтернеті просовувати. Чи може, хтось ще звертає увагу на розклеяну рекламу?
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
25
предыдущая
следующая