Кременчуг и Ремонт Телевизоров

Итак, Кременчуг - 2018. 
Вчера я радостный, ехал на заказ в Большую Кохновку, а по привычке приехал туда, откуда едут маршрутки на Киев. Сила привычки. Ламаю привычный алгоритм и еду по назначению. Маршрутки ездят хорошо, цена проезда 5 гривен. Удивила стоимость проезда в тролейбусе 2 гривны. Правда, билет компостировать даже не нужно, такой себе клочек бумаги. 

Ехал маршруткой, и салон начал наполняться сизым дымом. На просьбы пассажиров водитель открыл двери и так продолжили ехать дальше.
Сегодня пришлось раскашелиться на нафтизин. Носу не понравились вчерашние покатушки с ветерками.
Нигде не вижу привычной для Киева шаурмы. Но нет - сегодня таки нашел недалеко от проходной вагонного завода шаурму. Шаурмен вежливый и общительный, все чисто, цена шаурмы киевская, но увы, не понравилось - в столице вкусней намного. 

Кофе эспрессо есть, но не так, чтобы на каждом углу. Не пропаду. Раньше не любил кофе, а за десять с лишним лет странствований по киевам, подсел на него, и потреблял 2 - 5 пистончиков ежедневно. Возможно, удастся ограничить его максимум 2.
Что еще? Да, самое важное! Кременчужане уже ищут телемастера, сантехника, электрика, и др. по интернету. Это очень радует меня. В свое время от души наклеялся этих бумажных объявлений "ремонт телевизоров кременчуг", но тогда интернет еще так не работал на периферии, как в столице.

Сегодня видел YOLKU. Местная газета пишет, что в Кременчуге она самая лучшая на всю Украину. Не буду судить, но тоже все полыхает китайскими светодиодными огнями. Или светодиоды уже где-то в Украине делают? Хотя, вряд-ли. 

Вообще, очень странное у меня ощущение - город вроде бы и тот же самый, но совсем другой. Как будто параллельная реальность. И это не значит, что он стал лучшим, или худшим. Просто - другой. Буду присматриваться к нему дальше.

Єрундиція

  • 29.11.17, 22:42
От заморочив голову мені Григорович. Каже - якщо тоненькою цівочкою вприскувати воду у вогонь, вона буде горіти і менше вугілля буде треба випалити.
Мені то абсолютно до одного місця - у мене немає ні вугілля ані печі, але пригадав свої дитячі експерименти з вогнем, і "повівся" на тему.
Дійсно, виявляється вода горить! Але якщо її розігріти хоча б до 2500 градусів цельсія. При такій температурі можливий термоліз води на кисень і водень, який і згоряє при цьому, утворюючи водяну пару у результаті...

Пилка - не iграшка!

  • 20.11.17, 23:42

Якщо хтось розуміє, про що насправді тут написано, той знає, що таке Wtyk Banan.Подзвонив мені один древній знайомий...

Сьогодні десь о пів на восьму задзвонив комурковий. Хапаю і о-па! Пропозиція, може хтось би і зрадів, а мені від однієї думки, що за 12 тисяч ходити на роботу через прохідну, графік, трудова дисципліна...
Один дуже давній знайомий пропонував мені стати нормальною людиною, не валандатись по світах, а просто влаштуватися на вагонних завод.

Завод... Прохідна... Не поспиш, не мекнеш, нацяльніки... Аааааа! Аж уся шерсь дибки стала від жаху! Хіба хтось може витерпіти отаке знущання як прохідна і трудова дисципліна???

Хочу до Великобританії. Буду вчити мову. Або до Варшави...
Або вже і у Києві старцювати.
Але завод то жах. Господі спаси і помилуй.
Добраноц.

Як швидко вивчити English ?

Зашкарублий мозок наїжачився проти спроби переорати наїжджені звивини на новий лад. Але ж є люди, які вільно володіють кількома мовами.
А як вам вдається досягати швидких успіхів у цій царині?

Несподівано

  • 04.11.17, 23:31
Один з тролейбусів 18 маршруту - справжнісінька ностальгійна дискотека кінця 80-х. Світломузика блимає, кричить Fancy та Madonna, і кондукторша така собі на каблуках цок-цок туди-сюди. Охайна і ґречна. Дивна річ. І Оте все разом їде і мене везе... Лєпота.

Вечірня гигика

Іду собі через переїзд у Вишневому. З ним щось не ладне - не тільки закриті шлагбауми та дзвонить і моргає червоноокий страхолюд, так ще вся ширина проїзду з обох боків перегороджена білою трубою, на якій висить табличка з написом "переїзд не працює".
Автівки під'їжджають, насвітять фарами, читають табличку, розвертаються і їдуть собі геть. Але з іншого боку утворився мегазатор, кінця - краю не видно.
Чому так? Все просто. Блондинка за кермом рожевої автюшки не зважає на напис, пиляє нігті і чекає... А ті що за нею - не можуть прочитати табличку 'переїзд не працює'.
Мабуть досі пиляє нігті :)

Глобус Польщі, або Naprawa TV Warszawa

Цікава річ. І Кременчук, і Київ, і Варшава - ба, навіть Краків, поділені річкою на правий і лівий берег. Мають міста - супутники, які складають своєрідну агломерацію. І поділені на східну та західну частину.
Така спорідненість полегшить орієнтацію на місцевості.
Але все одно якось аж дух перехоплює.
Знову починати все з нуля.
Може останній раз у житті.

Завтра.

Ще зовсім трохи, і завтра стане сьогодні.
Можливо , завтрашній день комусь стане початком відліку нової системи координат, а можливо зовсім непомітний сірий дощовий осінній день загубиться серед багатьох минулих днів, нічим таким особливим не відзначених, але швидкоплинних і невблаганних.
Хто зна.

Я так ввічливо попросив продавчиню,

  • 27.10.17, 13:40
щоб вона дуже обережно, поліетиленовим пакетиком взяла хліб і поклала таким чином у інший, щоб не торкалася своїми обшмаркляними руками до нього.
Не розумію, чому такий ґвалт там здійнявся. Ну не подобається мені, коли постійно лижуть пальці - коли рахують гроші, коли беруть поліетиленові пакети і відкривають їх слинявими пальцями.
А люди спокійно це сприймають - навіть захищають таку продавчиню.