Профиль

Serwis RTV

Serwis RTV

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

  • serwisrtv.blog.i.ua

Свежие фотографии

Свежее видео

Глобус Польщі, або Naprawa TV Warszawa

Цікава річ. І Кременчук, і Київ, і Варшава - ба, навіть Краків, поділені річкою на правий і лівий берег. Мають міста - супутники, які складають своєрідну агломерацію. І поділені на східну та західну частину.
Така спорідненість полегшить орієнтацію на місцевості.
Але все одно якось аж дух перехоплює.
Знову починати все з нуля.
Може останній раз у житті.

Завтра.

Ще зовсім трохи, і завтра стане сьогодні.
Можливо , завтрашній день комусь стане початком відліку нової системи координат, а можливо зовсім непомітний сірий дощовий осінній день загубиться серед багатьох минулих днів, нічим таким особливим не відзначених, але швидкоплинних і невблаганних.
Хто зна.

Я так ввічливо попросив продавчиню,

  • 27.10.17, 13:40
щоб вона дуже обережно, поліетиленовим пакетиком взяла хліб і поклала таким чином у інший, щоб не торкалася своїми обшмаркляними руками до нього.
Не розумію, чому такий ґвалт там здійнявся. Ну не подобається мені, коли постійно лижуть пальці - коли рахують гроші, коли беруть поліетиленові пакети і відкривають їх слинявими пальцями.
А люди спокійно це сприймають - навіть захищають таку продавчиню.

Добра новина (дуже геніальний пост)

для тих, кого влітку мучила несамовита спека -
вже скоро зима!
Ура!

Хтось ще читає оголошення на стовпах???

Недавно власноручно розклеїв кілька сотень самоклейних оголошень, "благопристойно і чинно", на дошках оголошень біля під"їздів будинків. 
Правда, формат малуватий, ефекту - нуль.Сьогодні думав-думав, і навіть вже попередньо домовився за друк кількох тисяч оголошень формату А4, навіть припас пакетів, щоб було в чому нести. 
Вийшов з автобуса на Контрактовій, подививя на оцеТоді трішки далі на оце:І на це:І якось перехотілось друкувати, наймати розклеювальників, і навіть самому клеїти якось охота відпала геть.Це внизу, тут починається Андріївський узвіз... 

Ну так то і так. Хоч прогуляюсь - погода аж занадто добраЛюди ходять туди - сюди, лєпота...А там погорілий будинок. Та на нього вже особливо ніхто і не поглядає мабуть.

Рекламу буду в інтернеті просовувати. Чи може, хтось ще звертає увагу на розклеяну рекламу?

Вишневе - розклад руху електропоїздів


Свіжий, вчорашній. Кому треба, а списувати ліньки - копіюйте ТУТ . Нашкарябав для себе, Беріть - шара!

Тест старих конденсаторів

  

Кілька "совєцьких" конденсаторів знайшов на дні коробки. Звичайно, хлам. Перед тим, як викинути, поміряв ємність. Здивувався. Нашкарябав фотозвіт.
Більше ТУТ

Ремонт телевізорів Вишневе 0970620002

Ремонт телевізорів Вишневе

Майже поруч з Києвом, у Києво-Святошинському районі, виросло місто Вишневе. Статус міста Вишневе отримало 45 років тому. Координати Вишневого 50°2313 пн. ш.30°2129 сх. д. 
Населення приблизно 40 тисяч.

Мальовниче місто Вишневе має добре транспортне сполучення - автобусне, залізничне, а якщо дуже захочеться, то і аеродром Київ (Жуляни) неподалік.

Та все ж у Вишневому мешкає багато людей, які несамовито полюбляють дивитися на світ крізь екран телевізора. Телевізори у Вишневому є різноманітні - кінескопові, плазмові, рідкокристалічні, всіляких там брендів: samsung, lg, philips, panasonic, sony, daewoo, jvc, teko, ergo, honda, saturn, sitroniks, start, beko, bravis, bbk, tcl, rainford, dex, digital, та інших.

Як воно буває, час від часу у телевізорів виникають ті чи інші неполадки. В залежності від ситуації, що склалася, не завжди виникає потреба ремонтувати телевізор в умовах майстерні - ремонт телевізорів у вишневому вдома у замовника для багатьох користувачів є оптимальним рішенням.

До речі, користувачам телевізорів буде зовсім не зайвим клопотом іноді читати інструкцію користувача телевізора. Бувають випадки, що для пошуку каналів користувачу достатньо самотужки переналаштувати телевізора.

Якось давно сюди не заглядав!

  • 24.05.17, 01:46
все по фейсбуках, по фейсбуках...