хочу сюда!
 

Карина

37 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 37-55 лет

Як купити стартовий пакет у Польщі?

  • 14.03.18, 22:16
Я обрав для своїх подальших експериментів стартовий пакет оператора "PLAY"
Це не реклама оператора, просто мені здалося, що він мене задовольнить, хоча у Польщі багато операторів, кому не ліньки - хай сам робить свій вибір.


Купити його не складає жлдних проблем, за винятком того, що їхати потрібно особисто і реєструвати на свій закордонний паспорт, або інший документ, який буде придатний для цього. Можна і когось попросити, щоб купив, але реєстрація буде на іншу людину. Мені ця забаганка видалася непоганим приводом для невеликої мандрівки. Найближча точка, як на мій вибір - Пшемисль, от саме до нього і вирушив поїздом з Києва. Можна було їхати "їнтерсіті", але хотілося раніше втрапити до Пшемисля і пороздивлятися його. Тому поїхав з Києва до Львова, і з пересадкою все ж таки виторгував кілька годин.З перетином кордону туди і звідти жодних проблем, швидко. Це мене приємно здивувало.Пшемисль трохи схожий на будь-яке місто в Україні тим, що всюди авто з польськими номерами. Ну на тому, мабуть і вся схожість скінчилася.
Дивне якесь відчуття, все навколо якесь незвичне, намагаюся зрозуміти побачене, особливо не подаючи виду.Залізничний міст через річку Сан. Мабуть, ровесник Ейфелевої вежі. Давно не фарбований, але така дебела конструкція, мабуть ще не одну сотню років стоятиме.Неподалік віадук через ті колії, які прокладені через річку Сан. Гранітний, потужний, мабуть досить давній.За річкою більша та новіша частина міста, але мені вже ліньки туди стало ітиПодивився з пагорка та і доситьДивні дорожні знакиПожежникиНеподалік вокзалуПотупцювався біля входу в музей. Мабуть, колись іншим разом, бо і так вражень вже достатньо, а ще треба випробувати у дії інтернет 4G.
Якщо суб"єктивно, то таке враження, ніби працюю вдома через "вайфай". Досить швидко, фотки жжух - жжух, красота.

Зробив парочку дзвінків на Україну, випендрився трохи, потім перевірив баланс - але ж таки дорогий той "випендрьож".
Годиться для необхідності, а для порожніх теревенів -ні.

До речі, потяг "інтерсіті", той що їде з Пшемисля до Києва, відправляється з 4 платформи. На вокзалі лише 3 платформи, а 4 і 5 заховані у таку "караганду", що я ледь знайшов, тепер знаю де, але ледь не спізнився на поїзд, поки шукав. Таке враження, що то не до Києва поїзд, а у якесь "задуппя". І до того ж, платформи прибуття - відбуття "інтерсіті" для чогось обгороджені сіткою, наче кошара.

Сидячи у вагоні, швидко забуваю неприємні моменти, і для повноти відчуттів вирішую пробігтися вечірнім Львовом.Львів, як Львів, стоїть собі, ну тут мабуть всі бували. Люди юрмляться, радіють життю.
Ну, якесь таке...
3

Комментарии