Профиль

Serwis RTV

Serwis RTV

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

  • serwisrtv.blog.i.ua

Свежие фотографии

Свежее видео

Мир маленький и тесный. (Маразматичное)


Говорили мне когда-то - учи английский язык, поедешь в Англию, и будешь там свой парень. В те далекие времена это было сумасбродной идеей, как впрочем и сейчас для меня, но теперь есть интернет и можно путешествовать виртуально. 

Зарегистрировался на сайте ИНТЕРПАЛС и давай наяривать со словариком. Но увы, общение как-то не вяжется, слов мало, ошибок много... Скукота в общем.

Да и люди там страшные, особенно в Африке. По украински не понимают нигде. я им "ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ! ЯК ЖИТТЯ? а они ни в друзья не хотят ко мне, ни хорошее что нибудь написать душевное. 

Вывод - мир тесный и неуютный, маленький и без знания английского языка вообще неинтересный. А учить его лень.

И в Африку мне не хочется.

(фото взято из сайта "интерпалс")

Про душевне

Знову настав ранок. У вікно вже карабається світло. Світло змушує радіти. Це справді радість - радість життя, радість, якщо прокинувся і майже нічого не болить. Багато хто з людей навіть не звертає уваги на такі дрібниці. І сумують з приводу якогось непотрібу.

Навіть, якщо щось не зовсім так, як хотілося б - то все відносне. Не маючи змоги змінити стан справ, можна змінити своє ставлення до них.

Але... 

Але то все не стосується суворої реальності буття, і все одно зараз доведеться мити заспані очі і робити щось те, що належить, бо навіть зміна ставлення не здатна буде мати силу виправити втрачену мить.


піпіпіпі....пі

  • 20.04.17, 16:39

Знов суспільний транспорт - лазарет на колесах. Кашляють не закриваючись, обсоплюють пальці і ялозять по поручнях, чхають...

Це ж столиця! Тут мають всі-всі бути культурними, поводитись чемно, і не доведи Боже!!! заразити ближнього якимись соплями чи іншою холєрою.

Хто ці всі люди?

Київ, давай, до вівторка!

  • 14.04.17, 16:52

Дивно. П'ятниця, автостанція, прийшов сів і їду... Випадково і не замовляючи місце. Це справжнє щастя, хоч і утіпутінький кавалок, у порівнянні із справжнім щастям...


Хто є цей пан?

Київ, недалеко від залізничного вокзалу і універмагу 'Україна' цей мурал. Може хтось знає, хто цей пан і чим він такий видатний?

3g від Київстар. (МДМП)

  • 07.04.17, 19:19

Розчарований. Я відео не дивився, кілька днів користувався іншим вайфаєм, і суперпупертриджи 200гривень абонплати ресурс спливає ще за 10 днів до нового місячного циклу. Тобто для моєї активності (помірної) запасу гігабайтів вистачило б днів на 10.

Досьорбаю ті крихти, що лишились, і схоже що з завтрашнього дня буду тестувати 3джи від Водахвону.

Гарний той день

  • 29.03.17, 09:16

Коли зранку вже при ділах і добра погода як бонус


Яндекс Фотки... Де дів мої фотки???

  • 22.03.17, 23:40
Був у мене архів фотографій на Яндекс Фотках, і десь зник. Одна фотка лишилась якимсь дивним чином і все. Ніби то нічого особливо цінного, але фотографії десятилітньої давності були і старші. Шкода...


Нічний spacer до Вишневого

Якщо завовтузився у Києві до того часу, що вже не їздять маршрутки до Вишневого - не велика біда. Звичайно, можна таксі викликати. А можна і жиром потрусити. 

Від аеропорта "Київ" (Жуляни) до залізничної станції "Вишневе" мені пощастило дошмагати за 1 годину 40 хвилин.

Було безлюдно, іноді трахкотіли потяги. Знівідкіль, наче дурень з конопель, над головою пролетів літак  На небі з боку Теремків висів круглий тьм"яно - мідного кольору місяць. 

Що мені рішуче не сподобалось у цьому спацері - так це те, що десь за півкілометра після зал. станції "Київ Волинський" геть відсутній тротуар, обочина завалена якимсь сміттям, а інша обочина, що від залізничних колій - грунтоа, нерівна, тож доводилось світити мобільником, аби не шубовснути у якусь яму, чи не вступити в болото.

Ну вот тебе почему не жилось как людям?

  • 17.03.17, 13:56

Понаписал он, а мне приходилось учить и стихи и куски прозы. Но я простил, зла нет, ибо я добрый...