хочу сюда!
 

Тетяна

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Занадто чесна для політики...

Занадто чесна для політики, занадто відверта для людей, занадто грішна для ікони.

Привіт, мої друзі. Останнім часом я все частіше читаю в блогах і коментарях негативні відгуки про Надію Савченко. Одразу хочу попередити, що я не являюся адептом церкви Святої Надії, але не поважати цю "странную женщіну странную" я не можу. На початку своїх умовиводів (прикольне слово егеж?!) я б наважилася намалювати психологічний портрет "підсудної" так, як я її бачу. 
Отже. Дівчина народилася в звичайній інтелігентній київській родині і в звичайному київському районі Трощепівка Троєщина, ходила в звичайну київську школу і мріяла врятувати дітей Африки від голоду. Надія росла, але думки про її героїчне покликання ніяк не вилазили з дівочої голови. Мабуть, ще до народження, татко дуже хотів хлопчика і в утробі матері немовля таки отримало чоловічий характер, але разом з ним дістало і жіночі статеві органи. Як з цим жилося Надії? Надії жилося добре. А от оточуючі не любили вискочку, що терпіти не могла брехні і не сприймала сірого кольору і напівправди. Все в житті для неї мало або білий, або чорний колір. Далі біографію читаємо у Вікіпєдії.
Історію перебування Надії Савченко у російському полоні не бачив тільки мертвий йожик і тому цю сторінку я теж описувати не буду. Дійду до суті.
Всі ми (і навіть мертвий йожик) спостерігали масову істерію та малювання ікон з образом Мучениці Надії. Багато жіночок проливало сльози, дивлячись всі прямі трансляції судів і гадали, чи є Ілля Новіков коханцем Надії, бо щось дуже ніжно він тримав її за руку. А ввечері, прийшовши з роботи, чоловіки мовчки випивали 50 грам за Надію та за Вільну Україну. Телевізор намалював нам месію і в ті хвилини ми не задумуючись поставили би галочку біля прізвища Надії на президентських виборах.
І ось це сталося. Аеропорт! Боса Надя!! Надя - герой України!!! Савченко в парламенті... знов боса!!!! Ми в екстазі!!!!! Йожик в шоці.
А тим часом люди в файних кабінетах, для яких ще недавно Надія Савченко була зайвим приводом натиснути на Кремль і попросити допомоги у Заходу, швидко приходять до тями і розуміють, що малокерована дика жінка зовсім не входить в їхні плани. І тут з усіх дірок нам кажуть, що Савченко зовсім не герой, вона алкоголік і дебошир ... і взагалі вона завербований Москвою шпигун. Там вона казала те, а там се, а ще вона п'яна керувала автівкою. І що до того, що за кермом була не вона і машина просто стояла. Чого тільки вартий Закон Савченко! Це вона і тільки вона винна у тому, що на волю повиходила юрба голодних покидьків. Нам ніколи думати, що за цей закон проголосувало 225 народних депутатів і саме вони несуть за нього відповідальність. Закон мав би примусити суди працювати швидше і таким чином не затримувати в'язнів у СІЗО, але суди не вміють швидко працювати і злочинці бува сидять там цілий строк. Але при чому тут суди? Закон же вигадала Савченко. Нам багато чого вже не важливо, наш мозок вже отримав наказ на нелюбов.
В своєму занадто відвертому інтерв'ю Дмитру Гордону вона не подумавши розповіла, що без зайвих емоцій вбивала людей. О боже! Як вона могла? Герой не може вбивати, навіть на війні. Справжні герої на війнах вішають жовто-блакитні прапори у тилу ворога і віддають свої пайки голодним бабусям. 
І тут ми би задали собі питання: "А чому так сталося, що герої 2014-го вмить перестали для нас бути святими, чому пройшла мода на Правий Сектор і Азов, чому Надія Савченко вже не така жадана в ролі президента?" А можливо все дуже просто? Людям у дорогих тачках з Банкової ці герої були потрібні тільки тоді, коли ті гинули на Сході, а отже так само і нам. Ми так і не навчилися думати головою, за нас в нашу голову вже хтось вклав потрібні факти. Ми любимо тих, кого нам назначають і зневажаємо по команді зверху.
Ми так бажаємо змін, а знову і знову голосуємо за тих самих. Нас навчили вибирати для себе правильних героїв і вже ніхто не зможе нас обдурити. Ми не боїмося влади, нехай вони нас бояться. Ми українці в будь-яку мить скинемо владу, бо саме ми були на двох Майданах. Ми міцно сидимо на своїх диванах і розмірковуємо про війну.
Ось і все, що хотілося сказати. Слава Україні! 


Відео довге, але мені дало відповіді на багато питань.P.S. Голосування не буде і не чекайте! Свою думку я виклала, а ваші хочу читати в коментарях.
14

Комментарии

Гость: __O-leg-O

112.09.16, 16:13

ЖЕНЩИНА с мужеподобным характером есть самый ядовитый пасквиль на человека. Белинский В. Г.

  212.09.16, 16:24Ответ на 1 от Гость: __O-leg-O

  ЖЕНЩИНА с мужеподобным характером есть самый ядовитый пасквиль на человека. Белинский В. Г.Ну не всем же печь пирожки и писать про собак . Обстоятельства вынуждают женщин быть мужеподобными и не всегда это слово имеет негативный оттенок. Полемика на эту тему бесконечна и вряд ли приведёт к консенсусу. Что-то мне подсказывает, что эта девушка не врёт.

   312.09.16, 16:26

   Она просто забыла, что не все то, что она могла говорить будучи в плену в мацквабаде позволительно говорить депутату.

    412.09.16, 16:27

    Помолимся за Савченко

     512.09.16, 16:27

     просто герои облажались и правый сектор возомнил себя всегда правым, даже в кафешной драке.


     нее, не так. не герои облажались, а облажалась пропаганда. слишком топорно вырезались героические образы. в советской пропаганде самые геройские герои - мёртвые герои. может поэтому у них лучше получалось создавать мифы

      612.09.16, 16:27

      Вы поняли что коммент был не о человеке, а о Законе?????

       712.09.16, 16:29Ответ на 3 от DrEgor

       Она просто забыла, что не все то, что она могла говорить будучи в плену в мацквабаде позволительно говорить депутату.Ну не училась она в специальных заведениях для дипломатов. Не умеет фильтровать мысли и эмоции. Говорит, что думает... что думает, то и говорит.

        812.09.16, 16:29

        а затихло вже все. От тому і підозрюю заказну роботу. Замовлення виконали, перестали постити на кожному кроці про неї

         912.09.16, 16:30Ответ на 6 от Ник210

         Вы поняли что коммент был не о человеке, а о Законе?????не поняли. молиться на закон тут еще никто не предлагал

          1012.09.16, 16:30Ответ на 4 от Ник210

          Помолимся за СавченкоЯ думаю, ей это не нужно. Помолимся за себя...

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая