Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Батурин,Воскресенська церква

ще в 2015 я відвідала Батурин. 
дуже ...спірні, неоднозначні враження, тому-не хотілося писати про нього взагалі.
 а це-щось...пробило на букви. постів буде серія,
і все- про Батурин і прилеглості, деякі).

приблизно так виглядала територія містечка в ті далекі часисама церква на цій  схемі не відображена - її  ТОДІ -  не існувало, але собор, який вона  *замінила* - є

(с) .....церква була побудована у 1803 році, одночасно з палацом Розумовського. Церкву побудували на місці зруйнованого мазепинського Троїцького собору, і, за легендою, вона була побудована з цегли розібраної вежі Мазепи. Розумовський помер у рік завершення будівництва храму, і, згідно з заповітом гетьмана, він був похований у склепі на території Воскресенської церкви. Це одне з небагатьох  поховань українських гетьманів,  яке  збереглося до наших днів.

це,була єдина церква з усіх, які я відвідувала з ціллю в історично-архітектурного ознайомлення, в якій не було людей. ну, т.є.-ЗОВСІМ !!hypnosis по-рож-ньо!!!навіть продавчинь всілякого начиння-не було,хоча саме начиння-було присутнє.
наша *група таваріщєй*з18 осіб зайшла до церкви, хто в тємє-поклав хрести куди треба і всі розбрелися по  приміщенню, оглядати,  що тут,і - як . заходити можна було в любий закуток,ну, тобто-не було заборонних вірьовочок-мотузочок-ряденець.... на, тіпа-прєстолах, лежали з виду старовинні книги- підступ до них-не був огороджений, т.є.-при бажанні-можна було навіть полистати. ні, ми себе вели стримано, але трохи було дивно, що немає жодного служки ніякого, жодної бабці-нікого!. походили-пофотали, гід про захоронення розповів (у церкві-місце поховання К.Розумовського), та й пішли на вихід. на все про все в нас хвилин 15 пішло, коли виходили- вже бабця якась прийшла і почала активно пропонувати щось купити,але вже всі налаштовані були на подальшу екскурсію,тому виторгу-не вийшло.
у церкві  ікон-дууууже багато, як про мене-аж занадто. ікони і на полотні писані,і-на дошках,іііі....... і  з іншого боку-хай краще вони всі  тут будуть, для загального користування і споглядання, ніж в когось вдома пилом припадатимуть, бо ікони, схоже- різних епох. 
 виходячи з церкви, буквально в дверях, ми зіштовхнулися з наступною групою  трохи....недолугих  екскурсантів -нашому гідову   довелося пару хвилин їм пояснювати, що для них краще буде,коли вони спершу нас випустять, а потім самі зайдуть ....

  

...добре,що ми були восени і в суху погоду...про це- трохи згодом,якщо букви не закінчаться...
16

Коментарі

129.11.17, 09:20

Галка пишет!!

  229.11.17, 09:21

  Вот такие маленькие церквушки мне всегда больше импонировали, чем здоровенные соборы.

   329.11.17, 09:22

   viсник по зовнішнім подорожам спец, а ти по внутрішнім оздобленням

    429.11.17, 09:26

     529.11.17, 09:30

     вот жеж, лягушка-путешественница...

      629.11.17, 09:31

      колокол новодел

      пиши ещё

       729.11.17, 09:37

       во! знаходь буковки ще!) дякс з а екскурс)

        829.11.17, 09:42Відповідь на 1 від Мимоход

        Галка пишет!!

         929.11.17, 09:43Відповідь на 2 від Мимоход

         Вот такие маленькие церквушки мне всегда больше импонировали, чем здоровенные соборы.неуютно в соборах - просто из-за большой площади внутренности?

          1029.11.17, 09:45Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

          viсник по зовнішнім подорожам спец, а ти по внутрішнім оздобленням

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           6
           попередня
           наступна