завтра буде рік, ....

..... як Марини немає з нами. звичайно є хтось, кому вона не подобалась. є хтось, кому не подобаються взагалі подібні шоу. але такі яскраві актори, якою була Марина Поплавська, не так часто з'являються на сцені і вона - не могла не подобатись.
...фінальна пісня - до сліз. а я-не тонкосльоза...
в кого відео не відкриється чи не відображатиметься-спробуйте ось тут 

шкільне. не дуже ностальгічне ))

я мало знаю людей, які не могли дочекатися ранку, щоб  пострибати до школиlol
але-були і такі. 
і це - не Яcrazy burumburum

при цьому мені-повезло зустріти на шкільних теренах аж чотирьох справжніх ВЧИТЕЛІВ: двох-фізиків, хімічку і історика.
з істориком-печальна історія (вибачте за тавтологію). 9 клас, нова школа, нові люди. перший урок, як водиться, ознайомчий, і пройшов швидко. наступний його урок пацани збиралися пограти в карти на останній парті, але....вчитель таааак захопив своїм текстом, що ...всі пару місяців, поки він у нас читав, у класі навіть мухи не літали, бо зачаровано слухали і *приймали участь у тих історичних баталіях, про які він розповідав*. цей вчитель прийшов у нашу школу після певного часу роботи в місьраді, щось ТАМ  *не зрослося*, але, певно, комусь на хвіст таки наступив, бо, коли я вже закінчила школу і виїхала з міста мені написали, що  .... його тіло знайшли у каналізаційному люку...
хімічка - ну це просто фея булаangel . багато хто з вас любив хімію? devilотож! а в нас не було ні в кого трійки! \при пятибальній системі\, бо всі знали і могли. і да-кабінет хімії був по справжньому упакований, і була в нас справжня лаборантка на підхваті у вчительки. і, не знаю як, але вона завжди зверталася саме до того, хто *щось недолив, або перелив* chih - "краще почни спочатку, бо до кінця учбового року-ще довго, а з піджачка ти ще не виріс, щоб новий купувати, та й без штанів не зручно буде додому йти". ні, звичайно, досліди не були аж занадто критичні, але настрій в класі вона вміла підтримувати, і, заслужено, її уроки ніхто з наших ніколи не прогулював. 
і-про фізиків пара слів. фізичка була в мене з самого початку вивчення предмету, в старій школі. цю, стару, закрили, відкрили нову і фізичка, звісно ж, теж туди перейшла.  вона була в міру строга, але справедлива, шо зашибісьsila . це єдина вчителька, якій учні могли сміливо сказати свою думку і вчителька вступала в діалог, не боячись бути не правою.\так був такий прикол, що вона, скоріш за все-обмовилась, а наш вундеркінд відразу й підловив, але все закінчилося мир-дружба-жвачка\. самим яскравим був день знайомства класу з нею - нас чоловік шість було з попередньої школи і ми її знали,а інші-ні. і от вже хвилин 5, *як іде урок*, а вчительки-немає. і тут відкриваються двері і заходить 120кг живої ваги. і такий зойк з двох різних місць  -  hypnosis О-О-О-О-О-О !!!!! а вона - "разве я так уж похожа на О ?"angel і-всьо! "Ваня, я ваша навеки"(с)lol теж практично весь клас був закоханий в неї, як у вчительку. і тільки в неї було правило-не вивчив-скажи відразу. т.є. урок починався з фрази- "кто сегодня не сможет отвечать? ". і, якщо хтось не підняв руку і був потім спійманий на незнанні предмету,  - *двійка* дооовго тіліпалася у журналі.пару місяців почитала О нам фізику і на якомусь з уроків оголосила, що з наступного уроку-в нас інший вчитель, - теж хороший(с).  кабінет фізики,як і хімічний, був укомплектований всілякими прибамбасами, що допомагали діткам освоїти ази фізики, і це був-її кабінет. а інший фізик, якого вона нам представила в якості свого  наступника, мав читати в нашому класному кабінеті, кабінеті укрмовниці,  що дещо... засмучувало. засмучувало рівно до тієї хвилини, коли відчинилися двері і в клас впорхнув ...Нік-Нік hypnosis love обожнюваний половиною класу вихователь Николай Николаевич  з піонертабору на Арабатці, де більшість  нас тусила кілька років підряд літом по зміні\двіdance. НіК-Нік - це такий клубок енергії і позитивної енергетики, монстр  справедливості і просто афігєнно кльовий дядько, що коли ми його побачили - наше багатократне УРрррААА!!! примусило трьох учілок з сусідніх класів зазирнути в наші двері, щоб дізнатися, що тут трапилосьlol. дядько-вчитель був невисокого зросту, і, чомусь, завжди в піджачку на розмір більшому. всі *лагєрніки* знали і його дружину -вони завжди брали загін на пару . і завжди виділялися серед всього складу вихователів-вожатих як *штепсель і тарапунька*, бо дружина була на пару голів вища за нього. Нік-Нік читав нам предмет десь з півроку, а потім...поїхав, разом з дружиною, *піднімати цілину освіти* ... не пам*ятаю у яку країну. в ті роки багато наших спеціалістів допомагали різним країнам в різних галузях, найбільш озвучений-Афганістан. і повернулися ми до фізички О, з нею і закінчили курс освіти.
тєрпєть нінавідєла свою класну керівничку. ну, якась вона ...слизька була,і -неприємна, могла запросто принизити хоч хлопця, хоч дівчину при всьому класі. але! дякую *вищим силам*prey , що клас зібрався-толерантний, і ніхто ні над ким не кпинив, хоча було таке враження, що вчителька саме цього і прагнула, щоб потім проводити розборки і *вимагати подарунки у винних*. в старій школі у нас було все чинно-благородно в плані відношення до вчителів-букет на 8березня і на день народження. ну,мооооже +коробка цукерок. а тут-опа! день вчителя - купітє мнє кулончік! опа-день народження-купітє мнє цепочку. опа! 8 березня-купітє мнє кавьор...на випуск наш-телевізор купували.... ну, т.є. - рідко в ті часи були аж  такі *вимоги* і для більшої половини класу-це був шок. але третина однокласників жила з цією учілкою з 4 класу і для них це було норм явищем.
ну,і попри не очінь *гарячу любов до школи*, думаю, що більшість з нас ,все-таки, з теплотою згадує саме ті роки ............


Статую Христа в Бразилії підсвітили кольорами нашого прапора )

 ця новина не потрапила позавчора\вчора на очі, тому залишаю її тут сьогодні)

тим, у кого не буде зображення, рекомендую пройти ось сюди отаке се ля ві

  • 18.08.19, 09:51

(с)   Журналіст Уба Батлер обдурив увесь світ, бо видав свій захаращений двір за фешенебельне місце та зробив його номером один серед - 18 тисяч ресторанів британської столиці.

Чому ми віримо соцмережам більше, ніж здоровому глузду?https://www.facebook.com/viknaSTB/videos/400905920522398/

ви не забули ключ від квартири під коврик покласти?

якщо у когось сумний вечір-можете собі дозволити легкий тролінг абонента

прєлєсно (с)

Киевлянин получил 5 лет тюрьмы за посты в соцсетях ......
....Дарницкий районный суд вынес приговор 40-летнему киевлянину за незаконные публикации в социальных сетях. Мужчину отправили за решетку на пять лет. Об этом сообщают в прокуратура Киевской области. "В ходе досудебного расследования установили, что в течении 2014 года житель столицы неоднократно размещал и распространял в заблокированной в Украине российской социальной сети "ВКонтакте" и крупнейшей в мире сети "Фейсбук" на так называемой "Стене" (публичной доске объявлений) репосты и ссылки с призывами к изменению государственной границы Украины. Таким образом он совершил преступления против основ национальной безопасности Украины", – сообщают правоохранители.   В прокуратуре Киевской области отмечают, что действия мужчины были квалифицированы по ч. 2 ст. 109 УК Украины (действия, направленные на насильственное изменение или свержение конституционного строя и на захват государственной власти) и ч. 2 ст. 110 УК Украины (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины). По результатам судебного рассмотрения в уголовном производстве Дарницкий районный суд города Киева согласился с позицией обвинителя прокуратуры области и приговорил жители столицы до пяти лет лишения свободы.

Источник: http://news.bigmir.net/ukraine/1918954--Kievljanin-poluchil-5-let-tjur-my-za-posty-v-socsetjah
© News.bigmir.net

 
ще аби за розповсюдження фейків і приниження гідності срок давали...
так, у нас - демократія, і все таке інше. але ж совість, хоч якась, має бути


 
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
40
предыдущая
следующая